Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) prannk válasza Milestone2 (#11300) üzenetére


prannk
őstag

Nekem a chromet nem szereti... Chrome alkalmazás leáll..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11302) prannk


prannk
őstag

Illetve a háttérkép a képernyozár alatt marha sötét. Azt hogy lehet erősiteni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11303) Milestone2 válasza prannk (#11301) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet fáradt voltam, de én is a Chrome-ről beszéltem...(bár szerintem azt írtam én is)

Azóta kijött a javítócsomag: http://d-h.st/EqO cwm-ből (twrp-ből) flesselendő.

Wipe cache + dalvik cache / flash patch / végül megint wipe cache + dalvik cache

Még nem próbáltam, mert most AxxionKAT-en vagyok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11304) akcsy


akcsy
tag

Üdv, Zárt BL-re hogyan tudom feldobni a cmw 6.0.3.1-et?

[ Szerkesztve ]

(#11305) Milestone2 válasza akcsy (#11304) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A gyárit nem tudod lecserélni, csak Artas metódusával a gyári mellé egy "pseudo" másodlagos recovery-t létrehozni. Leírás valahol a blogomban...Persze sok értelme nincs, nem leszel (sokkal) szabadabb tőle...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11306) Milestone2 válasza akcsy (#11304) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment PÜ is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11307) prannk


prannk
őstag

A képernyőzárra tudszmegoldást? Mert sotet a kép.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11308) Milestone2 válasza prannk (#11307) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mokee-rõl beszélünk? Ez sötét?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11309) Immigrants


Immigrants
csendes tag

Sziasztok! Hétvégén megint kipróbáltam vagy 4-5 romot (4.4.2 + 4.4.4), de a GPS egyikben sem működik nálam. GPS testert letöltöttem, 5 perc alatt talált 3 műholdat, ebből 0-t tudott használni. Mikorra várható stabilabb GPS KitKat romok alá?

Valamint az még miért van, hogy korábbi CM10.1-es romokat nem tudok telepíteni. Legújabb CWM, TWRP-vel próbálva.

[ Szerkesztve ]

(#11310) Milestone2 válasza Immigrants (#11309) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. Mert a régieket szerintem csak 6.0.3.1 és hasonló recoveryvel lehet(ett) telepíteni, míg az újakat 6.0.4.5 és felettiekkel.

2. A GPS-t csodálom, mert nálam a legtöbbnél tökéletesen működik. Mokee, AxxionKAT, Resurrection biztosan. Mondjuk én át szoktam állítani Európára, mert a legtöbb dev. Ázsiai és nyilván Ázsiára állítva jönnek ki a ROM-jaik.

Stock (gyári) ROM-mal száguldott a GPS-ed?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11311) prannk válasza Milestone2 (#11308) üzenetére


prannk
őstag

Hát nekem barátnőm van ott és háttérnek is. Háttér SOKKAL világosabb mint a képernyőzárnál.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11312) Milestone2 válasza prannk (#11311) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez igaz. A háttér világosabb, mint a képernyőzár.
Nem látok ilyen beállítási lehetőséget. Most Mokee-n vagyok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11313) Immigrants válasza Milestone2 (#11310) üzenetére


Immigrants
csendes tag

Ez az átállítás egész pontosan hogyan működik, vagyis hol tudom átrakni Európára? Ha más nem lesz megpróbálok valami 4.2 romot

(#11314) prannk válasza Milestone2 (#11312) üzenetére


prannk
őstag

Dew ez így nagyon nem ok :O :U a májusi verziónmál nem volt ilyen,

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11315) Milestone2 válasza prannk (#11314) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A májusi verzio 4.4.3 volt, vagy 4.4.2...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11316) Milestone2 válasza Immigrants (#11313) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majd küldök egy cwm-bol flesselhetot.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11317) Firka30


Firka30
tag

Üdv!
Beszereztem egy ilyen telefont,a régi nokia n8.
SMSek átvitele megoldható valahogy symbianról androidra?
Úgyhogy full meg maradjon az összes ki-be jövő posta.

(#11318) sarkanyolo2 válasza Firka30 (#11317) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Mondjuk így.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#11319) Immigrants


Immigrants
csendes tag

Azért bosszantó, hogy akármelyik custom romot próbálom (4.2-ről indultam, 4.3, 4.4.2, 4.4.4) egyikben sem működik nálam a GPS. Egyáltalán nincs műhold kapcsolata, a hely amit bejelöl az egy tök pontatlan (gondolom wi-fi segítségével) lekért adat. :((

(#11320) Milestone2 válasza Immigrants (#11319) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondjuk én a wifit és az adatkapcsolatot mindig kikapcsolom GPS tesztnél.
Egyébként gyanus a GPS-ed ( bar azt mondod gyári romon műkodik ) mert az nem létezik, hogy semelyik fözött romon nem megy.
Ki kéne még probalnod ( ha meg nem tetted ) a MIUI portolást. Nekem azon a legjobb a GPS, es eddig mindenkinek jo volt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11321) Immigrants válasza Milestone2 (#11320) üzenetére


Immigrants
csendes tag

Én is kezdem furának érezni. Holnap meglesz a MIU port is, bár, ha nem lesz jó, akkor se csinálok vele semmit... Marad gyári rom aztán idővel lesz valami más telefongyártó által készített telefon.

[ Szerkesztve ]

(#11322) Immigrants válasza Milestone2 (#11320) üzenetére


Immigrants
csendes tag

MIUI V5 talál jelet, GPS test szerint 8-at lát abból 6 van használatban. Endomondo meg se mukkan. Érdekes dolog, már nem egy helyen olvastam, hogy márpedig van olyan rom amelyiken egyeseknek működik...

Gyári romok közül a P a legújabb? Mert akkor felteszem azt, aztán maradok annál. Azért kösz Milestone a segítséget :)

(#11323) Milestone2 válasza Immigrants (#11322) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"Pé" a legújabb.
Emléksze valaki már szenvedett Endomondo-val, és csak egy custom rommal működött. Csak már nem emlékszem melyikkel...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11324) sleen válasza Milestone2 (#11323) üzenetére


sleen
tag

Üdv!

Engem is érdekelne a dolog. Nameless ROM-ot használok, gps működik (sygic), de az endomondo nem mutat hajlandóságot a megfelelő működésre.
Mondjuk eddig minden telefonommal szoptam a gps-el, kivéve a nexust...

Tuti veszek egy nexus 5-öt.

(#11325) sleen


sleen
tag

Hali!

Nameless ROM 07.03-at tettem fel, mert a korábbinál bejövő hívás gondok voltak, meg visszhang. Most tök jó minden, de a google asszisztenst nem tudom bekapcsolni, az a baja, hogy az én országomban nem elérhető. Évek óta használom. Valakinek hasonló?

Kösz

(#11326) Milestone2 válasza sleen (#11325) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem használom, nem tudok nyilatkozni... :o

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11327) Firka30


Firka30
tag

Üdv!

kb 1,5 napja használok egy ilyen telefont,a gondom az lenne,hogy ha lezár a képernyő akkor kikapcsol a telefon és csak akku ki-be vétele után lehet bekapcsolni.
Sima gyári szoft van fent ( p76020h-EUR-XX ),32GB micro SD.

Az előző tulajnál semmi ilyesféle gond nem jelentkezett...lehet a micro sd az oka?
Vagy egyéb...:D

Hasonló problémája nem tudom volt-e itt valakinek.

(#11328) Milestone2 válasza Firka30 (#11327) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem olvastam ilyet.
De megbizonyosodhatsz.
Szedd ki SD-t.
Kapcsold be.
Ha jol működik az SD a hibás.
Ha akkor sem jó, akkor nem tudom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11329) bubus66 válasza Firka30 (#11327) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csinálj egy factory resetet *#3845#*760# Ennek elméletileg segíteni kell

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11330) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Csak előtte ments el mindent ami fontos!
Telefonrol is, SD-rol is !!!
De abban igaza van Bubus-nak, hallottam mar olyat, hogy PC-n formazott SD-tol megorult a telefon, de miutan a keszulekkel ujraformaztak minden rendben lett...
Hatha...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11331) bubus66 válasza Milestone2 (#11330) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de először csak a factory resetet csinálja meg

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11332) Firka30


Firka30
tag

Köszönöm a segítséget,ha előjön ujra a probléma kipróbálom.
Tegnap raktam bele egy sima noname 4gb-os kártyát,nem jött elő a hiba...majd vissza raktam ujra a 32 gigásat,és meglepő módon ( kb 12 órája ) nem kapcsolt/fagyott le azóta...érdekes :D
Pedig semmit nem csináltam kártya csere előtt,reset,gyári visszaállítás stb. :)

(#11333) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Pofára esett a telefonom és kicsit pókhálós lett a kijelző :) A drága szervizen kívül van más lehetőség a kijelző cserére?

(#11334) sarkanyolo2 válasza kertsa (#11333) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Lenry megoldotta házilag, bár ez talán nem a teljes kijelző, már este van na. Tess, itt a logoutos cikk róla. ;)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#11335) kertsa válasza sarkanyolo2 (#11334) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi! :)

(#11336) Firka30


Firka30
tag

Látom vannak HDR camera appok,érdemes ezeket használni,vagy amit a gyári szoft. tud az a vége a minőségnek?

(#11337) Milestone2 válasza Firka30 (#11336) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbáld ki. Mindenkinek más a véleménye! Szerintem jobb.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11338) Firka30 válasza Milestone2 (#11337) üzenetére


Firka30
tag

Köszi,kipróbálom valamelyiket :)

n8-at használtam évekig,aztán most nem vagyok hasra esve :D

(#11339) prannk


prannk
őstag

Valami jóféle új rom? Esetleg amit frissítettek és jobb lett?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11340) prannk


prannk
őstag

Rádiót hogyan tudok ingyenesen hallgatni?? CM alatt?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11341) bubus66 válasza Firka30 (#11338) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#11338) Firka30

Mitől nem vagy hasra esve?

prannk

a Milestone2 (L9Killer) frissített vagy is új ROM-ként került fel. [link]

Milestone2 (főnők) utolagos engdeelmeddel ajánlottam az új ROM-ot. én meg köszönöm amit az e-amilban küldtél a haverom most teszi fel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11342) Firka30 válasza bubus66 (#11341) üzenetére


Firka30
tag

Kameráról volt szó..szóval a képminőségről :)

(#11343) prannk válasza bubus66 (#11341) üzenetére


prannk
őstag

És rádoót hogyan tudok hallgatni CM alol?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11344) bubus66 válasza prannk (#11343) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem hiányzik a radio.xml fájl A CM-seket kérdezd meg. De azt hiszem egyikbe sem műkdőt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11345) Milestone2 válasza prannk (#11339) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A MOKEE hivatalos ROM lett, mostantól a MOKEE hivatalos oldalán is fenn van, kijött belőle az első RELEASE (azaz stabil) build.

Szintén hivatalossá vált a NAMELESS, ott mindig a Weekly a stabil a többi Nightly pedig a teszt.

Kipróbáltam (vagyis még most is tesztelem) a tegnap megjelent LiquidSmooth-ot.

Nálam a beépített Kernel Tweaker azonnal kifagy.
A Settings (Beállítások) menü a Lockscreen (Képernyőzár) résznél kifagy.
Nálam egyáltalán nincs GPS!!!
Egyébként szép, meg gyors, de a fenti hibák elrontják az egészet.

Igen CM alatt, csak a netes rádiók jöhetnek szóba... Sajnos SpiritFM sem megy L9-en, mert más telón fut CM alatt... :O

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11346) #24889344 válasza Milestone2 (#11345) üzenetére


#24889344
törölt tag

Heló, köszi. Már töltöm is le kipróbálni a MOKEE-t, ehhez is kell gapps, honnan tudom letölteni a hozzá valót?

(#11347) Milestone2 válasza #24889344 (#11346) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Blogomban a lap alján mindig ott vannak a GAPPS-ok, de innen:

Ha minden google "szarra" szükséged van a FULL, ha meg csak a szükséges minimumra akkor a MICRO

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11348) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Megint kijött egy újdonság és ez most tényleg különbözik a nagy átlagtól. Nekem teljesen jól működik, de mint már százszor leírtam, biztos van olyan funkció, amit én nem használok, ezért nem veszem észre, ha nem működik vagy nincs benne. (Jó példa erre a GPS, én csak a Sygic-et vagy a Google MAPS-t használom és ki merem írni, hogy működik a GPS, de vannak specifikus programok [Endomondo, Runsatic...stb] amik teljesen más elven működnek és leginkább csak a gyári és a MIUI ROM-okon futnak. Aki ezeket szeretné használni, nyilván mérges, mikor én kiírom, hogy a GPS megy, közben neki meg nem működik a fent említett speciális program)

SONIC AOKP_Android 4.4.4_ver2014-07-11=220MB
SONIC GAPPS_ver2014-07-03=30MB

:DDD :D :DDD :D :DDD :D :DDD :D

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11349) Immigrants válasza Milestone2 (#11348) üzenetére


Immigrants
csendes tag

Nem mérgességnek nevezném, inkább csalódottságnak. Nagyon jók ezek a romok, gyorsak, sokuk már szinte stabil is, de ez hogy a futásomat nem tudom vele mérni (ami az egyik nyomós okom, hogy miért van okostelefonom) eléggé bosszantó...

(#11350) prannk válasza Milestone2 (#11345) üzenetére


prannk
őstag

Felraktam mokee releaset. Kiiírta hogy insatll aborted. LG logónál megáll. nem megy tovább sehogyse. Format utan se csinál semmit. úgyhogy most gyárival tolhatom vissza az eredetit aztán újra v20p aztán újra mokee.. :)) :K :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.