Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) H.Bencike válasza Milestone2 (#11850) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Újraéledt... Pedig már kezdtem félni hogy másik telefont kell vennem. Lehet jobban jártam volna :DD

Offline-al lehet feltenni a v20o-t? Ez alapján?

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#11852) prannk válasza H.Bencike (#11851) üzenetére


prannk
őstag

Polland country val.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11853) H.Bencike válasza prannk (#11852) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ja, állj. Ez a módszer nem jó, a Pantal félével próbáltam előbb igaz akkor Hungaryra állítottam.
Ennél csak ezt dobja fel, és v20h-t telepít.

LG G3

(#11854) Lenry válasza H.Bencike (#11853) üzenetére


Lenry
félisten

ez az új, online, aktuális updater. ezzel a legfrissebb verzión kívül semmit nem fogsz tudni fölrakni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11855) prannk


prannk
őstag

Ne szenvedjetek máááár :D

[link]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11856) prannk válasza prannk (#11855) üzenetére


prannk
őstag

De a frissítő progi fájljait cseréld le a régebbire amit linkelt Lenry.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11857) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Régi nagy kedvencem volt, ma kijött végre a 4.4.4-es belőle, kíváncsi leszek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11858) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Csak én bírok egy Firmware-t sem letölteni az LG oldaláról? A Firefox nem tud csatlakozni hibát kapom mindegyiknél.

LG G3

(#11859) prannk válasza H.Bencike (#11858) üzenetére


prannk
őstag

Előfordul sokszor.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11860) Milestone2 válasza H.Bencike (#11858) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Néhány megvan megán.
Melyik kéne?
A hivatalos LG firmware oldal.
Olyan nem létezik.
Ahonnan nehéz letölteni, az egy magánoldal.
Reklámokkal, spamokkal.
Azt nem az LG csinálja.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11861) H.Bencike válasza Milestone2 (#11860) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Szia! A v20P-kellene. http://lg-phone-firmware.com oldalra gondolok, nem tudtam hogy ez magán oldal. Az viszont igaz hogy tele van SPAM-el.

LG G3

(#11862) H.Bencike válasza H.Bencike (#11861) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Észre vettem valamit.
Én eddig igaz hogy V20B-t használtam, de az nem volt Euro Open. Ezt onnan gondolom hogy a V20B után nem volt semmi EUR-XX felírat. Elképzelhető hogy ez végett nem akart nyílni a bootloader?
V20B EUO OPEN nincs meg valakinek? V20H fent van ezen az LG-s oldalon, de nem bírom letölteni. V20H EUO open lehetne amúgy nyitni?

LG G3

(#11863) Milestone2 válasza H.Bencike (#11862) üzenetére


Milestone2
nagyúr

V20C
V20P
V20B nincs.
V10A

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11864) H.Bencike válasza Milestone2 (#11863) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

A v20C Euro Open? Vagy csak telepítés után tudom meg?

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#11865) Milestone2 válasza H.Bencike (#11864) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az szerintem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11866) H.Bencike válasza Milestone2 (#11865) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Az. De sajnos így sem nyílik :W
Töltöm le a V20P-t

:R Esetleg ha valakinek megvan a V20B EURO OPEN és fel tudná valahová tölteni azt megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#11867) prannk válasza H.Bencike (#11866) üzenetére


prannk
őstag

Nekem úgy lett EUO OPEN,hogy Polland contry val vagy Spanish-t választottam. Ha Hungary country akkor simán p760 v20c,h, volt. Utána meg már az O is. v20b az nekem sehogy se lett v20b euo open. De a C az már igen.

Van youtuben egy bootloader nyitó video. Azt ott a gyerek Spanish contryval nyomta és én is úgy csináltam. És úgy vettem észre,hogy EUO XX lett.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11868) H.Bencike válasza prannk (#11867) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Láttam azt a videót én is. De most feltettem a V20P-t, és ott Hungarian-t választottam. Nem lett EUO-XXX.
Igazából csak egy lehetőséget láttam benne hogy talán ki tudom nyitni a bootloadert, de így sem sikerült.

LG G3

(#11869) Milestone2 válasza H.Bencike (#11868) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Menjünk inkább inni!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11870) H.Bencike válasza Milestone2 (#11869) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Lehet jobban járunk :D

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#11871) Zsocó


Zsocó
aktív tag

20h-ról 20o-ra frissítenék, de (probléma a telepítésnél)-re hivatkozva nem csinálja meg. Előzőleg azért nem tudtam, mivel Root-olt volt a telefon, viszont Unroot-oltam. Mit tudnék csinálni?

(#11872) Zsocó válasza Zsocó (#11871) üzenetére


Zsocó
aktív tag

PC-ről már ment.

(#11873) H.Bencike válasza Zsocó (#11872) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Hello! Ezzel csináld: LINK
Annyit viszont kell módósítani hogy nem kell a telefont S/W módba tenni csak simán bekapcsolni LG szoftver mód, meg az USB Hibaelhárítást bekapcsolni. Elvileg ennyi.

LG G3

(#11874) Zsocó


Zsocó
aktív tag

20o szoftvert hogyan tudom egyszerűen Root-olni?

(#11875) Milestone2 válasza Zsocó (#11874) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kingo-val.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11876) Zsocó válasza Milestone2 (#11875) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Köszi ;) . Először nem ment, majd frissítettem a Kingo-t és jóóó lett, :R

(#11877) roland9408


roland9408
csendes tag

hogy ezt a telefont sehogy se lehet nyitni :W

[ Szerkesztve ]

(#11878) prannk válasza roland9408 (#11877) üzenetére


prannk
őstag

:O :(

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11879) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kezdik kiadni az 5.0 forráskódját, lassan lehet reménykedni a custom fejlesztésekben is...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11880) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogyan tudnám a fényképeket áthelyezni az SD kártyára, és milyen programmal tudom kideríteni mi meríti le a telefont fél nap alatt?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#11881) prannk válasza neo-geo (#11880) üzenetére


prannk
őstag

Azt hiszem visszatérek gyárira amíg nem jön a lilipop. :( katasztrófa ez a rom. (artas legújabb)
chrome+facebook+viber azt befagy vagy 2 percre a telefon. utána meg szaggat mint állat.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11882) prannk válasza neo-geo (#11880) üzenetére


prannk
őstag

Fájlkezelővel. Vagy számítógépben. Csinálsz egy DCIM mappát Sd kártyán és oda belerakod a képeket.

Akksire meg. Beállítások akkumlátor használat. Vagy adj neki egy factory resetet. De előtte ments.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11883) neo-geo válasza prannk (#11882) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Okok rendben thx.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#11884) prannk


prannk
őstag

Készülget a Lollipop

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11885) prannk


prannk
őstag

Valaki azt mondja meg,hogy gyári romon berakok egy csengőhangot és amikor hívnak így emelkedve hangosodik. Az elejét alig lehet hallani. De sehol nem találok olyat,hogy emelkedő csengőhang kikapcsolása vagy valami.. :F

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11886) Milestone2 válasza prannk (#11884) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát most pont azt írja a mester, hogy nem működik, amit összerakott... :(

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11887) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Egy új Paranoid....akit érdekel....XDA-ról. :P

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11888) Milestone2


Milestone2
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11889) Firka30


Firka30
tag

Tudtok ajánlani olyat backup programot ami pl. operát vagy más böngésző appot ugy ment le,hogy benne vannak a böngészési előzmények,kedvencek,megjegyzett jelszavak stb. és igy is állítja vissza.?

(#11890) aholy válasza Firka30 (#11889) üzenetére


aholy
tag

az operához hozzá lehet adni fiókot, azzal szinkronizál... azt passzolom hogy jelszavakat is ment e oda, de előfordulhat, nézd meg. opera link a neve. pc-n is működik,

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#11891) Firka30 válasza aholy (#11890) üzenetére


Firka30
tag

Szinkronizálást próbáltam,de az nem jó...vagyis előzmények,kedvencek stb. azokat szinkronizálja de a jelszavakat nem.
Van 2-3 oldal aminek a jelszavat jegyzi az opera de megnézni nem tudom, jelszó emlékeztető meg már a megszűnt mail fiok miatt nem lehetséges...
mybackup pro-t próbáltam,de az sem mentett mindent.
Nem tudom miért nem lehet megnézni mint pl a mozillában :D

(#11892) aholy válasza Firka30 (#11891) üzenetére


aholy
tag

pc-n is ki lehet szedni a jelszavakaz az operábol, tuti telefonon is megy, utána kell nézni

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#11893) Firka30 válasza aholy (#11892) üzenetére


Firka30
tag

Igen pc-n kilehet,de mobilról nem szinkronizálja a mentett jelszavakat,ezt próbáltam.

(#11894) bubus66 válasza H.Bencike (#11873) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#11873) H.Bencike

Szenvedtek a KDZ updaterrel miért nem próbáljátok az automatikus OFFlinet Én tegnap egy L7 meg egy L9 csináltam meg vele.

Csak egy ötlet, a BL nyitás az újabbaknál talán azért nem lehetséges mert Szolgáltatói és valamit mokolt vele a szolgáltató. Mit a Sony-nál is a szolgáltatóit valami oknál fogva nem lehet kinyitni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11895) Milestone2


Milestone2
nagyúr

No, Artur (Artas182x) telefonján már Lollypop fut!

Remélhetőleg hamarosan megosztja, bár még biztos sok bugjavítás kell.

Ja és kijött a frissített/javított PARANOID 4.4.4.
Két nappal ezelőtti lett frissítve-javítva.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11896) H.Bencike válasza bubus66 (#11894) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Pantal féle OFFLINE-al felment már a v20p.

LG G3

(#11897) prannk válasza Milestone2 (#11895) üzenetére


prannk
őstag

:C

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11898) prannk válasza Milestone2 (#11895) üzenetére


prannk
őstag

I will upoad AOSP 5.0 tommorow, because want to release stabe build. I only need to fix outgoing calls.

Ezek szerint ma/holnap megkapjuk? :DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11899) Milestone2 válasza prannk (#11898) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hamarosan...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11900) prannk válasza Milestone2 (#11899) üzenetére


prannk
őstag

Jól van. Én várom :U

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.