Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Milestone2 válasza Millerchris (#11600) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kékhalál után szabadon: fehérhalál...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11602) Millerchris válasza Milestone2 (#11601) üzenetére


Millerchris
tag

Kuka a fő panel?

A holnap mèg messze van!

(#11603) Milestone2 válasza Millerchris (#11602) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én még ilyet nem láttam, azért viccelődtem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11604) Endii válasza Milestone2 (#11598) üzenetére


Endii
tag

4.2-t használok. Persze, tudom csak gondoltam megosztom a tapasztalataim.
A 11 tetszett, de gondoltam adok egy esélyt ennek is.

(#11605) Endii válasza Milestone2 (#11598) üzenetére


Endii
tag

Köszi a telepítéshez nyújtott felvilágosítást és segítséget!

(#11606) hokins


hokins
addikt

Bootloader nyitáshoz egy működő szálbarágós leírást tudtok adni?

(#11607) bubus66 válasza Millerchris (#11600) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem próbáltál a gyári frissítővel egy vissza állítást csinálni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11608) prannk válasza hokins (#11606) üzenetére


prannk
őstag

[link]

Ha kell segítség dobj üzit. Szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11609) Millerchris válasza bubus66 (#11607) üzenetére


Millerchris
tag

Kdz-vél próbáltam, de semmi, teljesen halott.

A holnap mèg messze van!

(#11610) prannk


prannk
őstag

Mi az isten van? Mindennap tölteni kell a telefonom. Este 61% volt most meg 24% tegnap előtt 100% vol este regnap reggel 36% volt. Napközben ugy hogy wifizekmerül 20.30% ot... Ez mi?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11611) Milestone2 válasza prannk (#11610) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Válasz1: Jobb esetben egy beakadó program, állandó jelkeresés
Válasz2: Trébbb esetben akkufáradás....de inkább az elsőre gyanakszom

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11612) lmisi


lmisi
senior tag

Clockworkmod 6.0.3.1 van a telefonon.
Talán ez a legfrissebb?
Tegnap próbáltam a gyerek telefonjára 4.4 -es mokee-t rakni "status" 7 es hibával metagadta.
(Elötte miui volt rajta de az állandóan újraindult neki, hálózatot vesztett stb)
Végül cm10.2 lett a vége mivel az felmászott.
Valami kell még 4.4 -es mokee-hoz? Esetleg a CM10.2 is teljesen jó?
(Nem akkora előrelépés 4.4 a 4.3 -hoz képest szerintem úgy általában.)

(#11613) Milestone2 válasza lmisi (#11612) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Semelyik 4.4 nem rakható fel 6.0.3.1 CWM-mel!!!

6.0.4.8 kell hozzá! Százszor leírtuk.

;)

Kivéve az új CM11, amihez már F2Fs fájlrendszert formázó TWRP kell!

Ja és akinek kell, kijött az új SuperSU 2.06

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11614) lmisi válasza Milestone2 (#11613) üzenetére


lmisi
senior tag

Köszi:)
Mondjuk a fórumban is előttem egy keresést rá de semmit sem hozott, aztán a neten. Vicces de még l9 mokee
fórum nyitólapján sincs egy szó sem a szükséges clockworkmod verziószámáról, vagy link.
Ja a clockworkmod lapján a 6.0.3.1 írják.
Hiába no elkényelmesedtem a defy xda kedvenc rom szekcióban ahol rögtön az elején taglalják a szükséges összetevőket.

(#11615) Milestone2 válasza lmisi (#11614) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az új CM11telepitesenel inkabb kerdezz.
Ha netan azt szeretned kiprobalni.
Ott a TWRP settings nagyon fontos.
Illetve elmeletben csak akkor mukodik tokeletesen a fejleszto szerint, ha v20o baseband vagy annal feljebbi all rendelkezesedre.

A Mokee L9 XDA oldalan ott van hogy milyen recovery kotelezo.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11616) bubus66 válasza Millerchris (#11609) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem a kDZ-vel kell hanem a gyári frissítővel..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11617) Millerchris válasza bubus66 (#11616) üzenetére


Millerchris
tag

Megpróbálom, de download módba se lehet tenni a telot. Egyszer sikerült elérnem hogy a fektetett android figura piros haromszoggel a hasában megjelent.

A holnap mèg messze van!

(#11618) kertsa


kertsa
senior tag

Ezzel kapcsolatban tudnom kell valami fontosat? Most v20h van rajta a telefonomon, rootolt és a legfrissebb cwm. Így elkezdhetem?

(#11619) Milestone2 válasza kertsa (#11618) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Fastbootos módszernek Prannk a tudora...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11620) kertsa válasza Milestone2 (#11619) üzenetére


kertsa
senior tag

Esetleg másik bootloader nyitó módszer ami működik? Nem ragaszkodok a fent linkelthez.

(#11621) Milestone2 válasza kertsa (#11620) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én még a Tools-sal nyitottam. Annak a leírása a blogomban. Fastboottal sosem kellett foglalkozzak.
Endii a legutóbbi nyitónk, akiről tudom, hogy sikerült neki. Kérdezd őt (is).

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11622) bubus66 válasza Millerchris (#11617) üzenetére


bubus66
nagyúr

És akkor mit csináltál? mert azt hagynod kellett volna végig menni, akkor ha nincs download mód szervíz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11623) Millerchris válasza bubus66 (#11622) üzenetére


Millerchris
tag

Kdz- vel próbáltam amikor ez a figura kijott, de fél óra alatt nem csinált semmit.

A holnap mèg messze van!

(#11624) Milestone2 válasza Millerchris (#11623) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gyári frissítővel próbáltad? Vagy offline kdz módszerrel? - szerintem Bubus ezt kérdezi...

Bár szerintem, ha az S/W Upgrade módot nem tudod előhozni, akkor kampec-dolores...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11625) Endii


Endii
tag

Én is ez alapján nyitottam ki.

[link]

Nekem teljesen gyári volt, amielőtt ... Szerintem nem volt bonyolult és működik.

(#11626) Milestone2 válasza Endii (#11625) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11627) DiamondBack válasza prannk (#11593) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Nos bekerült szervizbe a héten ha minden igaz kész lesz, kíváncsian várom :C

(#11628) Milestone2 válasza DiamondBack (#11627) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elméletben a szervizekbõl nyitott BL-lel szokott visszajonni (bar a tied az volt asszem) :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11629) DiamondBack válasza Milestone2 (#11628) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Nem nyitottuk ki csak a JB lett rá felküzdve hála az égnek :)

(#11630) Milestone2 válasza DiamondBack (#11629) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No, akkor kíváncsi vagyok hogy kapod vissza.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11631) prannk


prannk
őstag

már megint egy éjszaka alatt 60% merült..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11632) Milestone2 válasza prannk (#11631) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az nem egészséges.
Nálam az artas féle új cm11-en 5-10% között mozog egy éjszaka. (én még ezt is soknak tartom, de nem kapcsolok ki se wifit, se mobilnetet, semmit.)
Próbáld meg egy éjszaka repülő üzemmódban.
Ha akkor is akkor kellene egy program amivel megnézed melyik program eszi.
Ha nincs kiugró felhasználású program/folyamat, akkor akkuhalál.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11633) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Új Artas cm11 kiadás.
Nem kell clean install.
Elég elõtte wipe cache és wipe dalvik.
Majd a ROM flesselése után megint wipe cache és wipe dalvik.
Jobb akkuidõt és egy csomó javítást ígér.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11634) prannk válasza Milestone2 (#11633) üzenetére


prannk
őstag

Én még a 08.12 nél vagyok. Érdemes lefrissíteni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11635) Milestone2 válasza prannk (#11634) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyilván nem azért dolgozott vele hogy be legyen különbség. De egy nap után nem lehet errõl nyilatkozni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11636) prannk


prannk
őstag

Miért nem lehet telepíteni a hardvert xp én? Xp én nem ismeri be a telót. Amikor kézileg akarom akkor nem lehet telepíteni..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11637) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Play áruházban ha rányomok a "Play áruház" feliratra hogy elő jöjjön a menüsor(Saját alkalmazás,Fiókom etc.) azt kapom folyamatosan hogy "Sajnos a Play Áruház hiba miatt leállt"
Hogy tudnám orvosolni?

Ill. T-Mobile függő telefonomhoz melyik Jelly Bean rom kell a föntiek közül?

(#11638) Milestone2 válasza Mustármag (#11637) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elég kevés információt adtál.

Milyen ROM van most fenn?
Nyitott vagy zárt bootloader?

Ha gyári ROM van fenn és zárt a BL, akkor a legcélszerűbb (minden fontos adatod mentése után!!!) egy gyári adatok visszaállítását végrehajtani. Elméletben visszaáll a kezdeti állapotba, mint mikor megvetted. És kezdheted belakni újra...

Ha Custom ROM vann fenn, akkor kimész Recovery-be, wipe cache/wipe dalvik. Újra flash a legfrisebb GAPPS. Wipe cache, wipe dalvik újra és elméletben ez megoldja.

Az utolsó kérdést nem tudom értelmezni... :(

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11639) Mustármag válasza Milestone2 (#11638) üzenetére


Mustármag
őstag

Android 4.1.2
Alapverzió L6260_MODEM_SIC_01.1230.00
Kernel 3.0.31
Cikkszám JZO54K
Szoftver Verzió P76020c-EUR-XX
Bootloader zárt(ha ez az alap állapot, mert én nem nyúltam hozzá)
Gyári ROM

A "Téma összefoglalóban" olvastam hogy megjelent a Jelly Bean de nem tudom hogy melyikre lenne szükségem:
L9 P760 V20H-HUN
L9 P760 V20C-HUN
L9 P760 V20B-HUN

(#11640) Milestone2 válasza Mustármag (#11639) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ebben az esetben mivel gyári állapotú a telefonod (jelenleg v20C szoftver van rajta) és nem is szeretnéd feltörni, így lefuttatotd a gyári szoftverfrissítőt és az v20H-ra fogja neked frissíteni a készülékedet.

A legfrissebb szoftver a v20O, de azt csak nemhivatalos offline módszerrel lehet felrakni, ami szigorú szervizes esetén szintén garanciavesztő.

Szóval Mustármag, irány az LG weboldala, DRIVER-ek letöltése és telepítése a számítógépedre, hivatalos LG szoftverfrissítő program (a frappáns: "LG MOBILTÁMOGATÓ ESZKÖZ" nevet kapta a keresztségben) letöltése és telepítése a számítógépedre (Windows8-at nem nagyon szereti, leginkább a W7 működik...) telefon LG szoftver üzemmódban PC-re kapcsolása (nem árt ha a fejlesztői lehetőségekben az USB hibakeresés is be van pipálva) majd az LG szoftver elindítása a PC-n és várakozás a frissítés elkészülésére. Minden egyéb panasszal tessék az LG szakembereihez fordulni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11641) Milestone2 válasza Mustármag (#11639) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyébként ha v20C van a készülékeden, márpedig a leírásod alapján az van, akkor neked már frissült Ice Cream Sandwich-ről (ami a v10-es széria volt) Jelly Bean-re (ami a v20-as széria)...mint írtam, legfeljebb a C-verzióról tudsz H-verzióra frissíteni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11642) Mustármag válasza Milestone2 (#11640) üzenetére


Mustármag
őstag

Ez sima ügy, köszönöm aláírást. :R :R

Azt hittem a Jelly Beam egyenértékű az Andriod 4.3-al... :F

(#11643) Milestone2 válasza Mustármag (#11642) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hivatalos 4.3 és 4.4 nem létezik (nem kapott) az L9-P760 és nem is fog.
Csak custom ROM-ban van rá 4.3 és 4.4 és egyebek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11644) Mustármag válasza Milestone2 (#11643) üzenetére


Mustármag
őstag

Értem :R

(#11645) Mustármag válasza Milestone2 (#11640) üzenetére


Mustármag
őstag

Bocsi a dupláért
Megcsináltam a frissítést

Most így néz ki: Szoftver Verzió P76020H-EUR-XX

Köszönöm a pontos és részletes leírást :R :R

(#11646) Milestone2 válasza Mustármag (#11645) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor sikerült hibátlanul.
Ez a v20H a legfrissebb hivatalos magyarországi ROM.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11647) kertsa


kertsa
senior tag

Zárt bl-re melyik CM-et lehet feltenni és hogyan?

(#11648) Milestone2 válasza kertsa (#11647) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Régi motoros vagy.
Leginkább semelyiket.
Egy kisérlet van.
Egy CM9.

"...Hát nem gondoltam volna, hogy 2014-ben a CyanogenMod 11-ek idején valaki még nekiáll javítgatni a CyanogenMod 9-et, de Pollos az XDA-n úgy gondolta, ez most aktuális, most, hogy kijött a v3 verzió, már minden működik benne. Egyedül az előlapi kamera nem működik. (Telepítés után nekem a kamera és a galéria azonnal kifagyott. Ezért uninstalláltam, majd visszatettem az újabb verziót, azzal már működik...) Ez a különálló GAPPS csomag kell hozzá. Feltelepítettem, semmi különös. Nyilván egy kicsit felturbózott és az SD Emulációt megszüntetett CM9 verzió. GPS is működik, lassan találja meg, néha el-eldobja, de azért használhatóan működik. Telefonálás közben a másik fél igen vízhangosan hall, a visszajelzések szerint! Ennek a ROM-nak egy a lényege: JELENLEG EZ AZ EGYETLEN CM ROM, AMIRŐL BIZTOSAN TUDJUK, HOGY ZÁRT BOOTLOADER MELLETT IS FELTELEPÍTHETŐ!!! LEÍRÁS ITT...."

Legtöbben azért zárt BL-lel visszatértek a gyári ROM-ra, mert azért ez így nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11649) Milestone2 válasza kertsa (#11647) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bocs, kimaradt: eredeti XDA link.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11650) kertsa válasza Milestone2 (#11649) üzenetére


kertsa
senior tag

Régi-régi... de azért annyira nem követem a fórumot :)

Most van a telefonon cwm. Készítek a jelenlegi rendszerről backupot, majd a cm9 telepítése után arról is, akkor a két rendszer között tudok váltani? Inkább felhasználó, mint teszter :) Nem szeretem, ha valami nem működik megfelelően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.