Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-04-05 16:05:09

LOGOUT.hu

LG G PAD 8.3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#863) Joachim válasza Carambola (#860) üzenetére


Joachim
tag

És azt honnan tudom meg, hogy melyik program az?
Nekem még egyszer sem ment 20000 fölé, már ha egyáltalán végig tudott futni a teszt és nem indult újra melegedési figyelmeztetés mellett.

Tegnap írtam az LG M.o. supportline-nak két témában.
Egyik kérdésem az volt, hogy mikorra várható a gyári tok, másik, hogy a QuickRemote más országokban tudja a Set-top-box-ot is, nálunk nem és hogy várható-e, hogy a szoftverfrissítés megoldja ezt a "problémát" is.

Ezt a választ kaptam:

Tisztelt ÉN!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

A QuickCase tok várhatóan jövőre kerül forgalmazásba, a készüléken pedig itthon valóban csak dvd-blu-rya és tv található. Ezt szoftverfrssítéssel nem lehet megoldani magyarországon csak így került forgalomba.

Amennyiben úgy érzi az általunk javasolt megoldás nem oldotta meg a tapasztalt problémát, kérjük vegye fel a kapcsolatot velünk újra, illetve bármilyen további kérdés esetén készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal továbbra is ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40-54-54-54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17) vagy írjon emailt.

Tisztelettel:
LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálat

Mindez arra enged következtetni, hogy lövésük sincs a kérdéseket illetően - és gondolom mással kapcsolatban sem - semmiről! Még szerencse, hogy van terméktámogatás!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.