Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Aryon87 válasza smobika (#2850) üzenetére


Aryon87
félisten

G5nek a kamerauvegje erosebb anyagbol van mint pl a G4nek. G4nek kb 2 het utan mar volt hajszalkarc benne, ennek meg semmi.
Nekem egy sima mezei szilikontok van, kb 0.6mm vastag lehet, a kamera es az ujjlenyomat olvaso vedve van vele

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2852) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok. Hol lehet a felbontást állítani a fényképezőgépnek? Vak vagyok :DDD

(#2853) hito válasza Tomix24 (#2852) üzenetére


hito
nagyúr

Hogy vak vagy-e azt nem tudom, de felbontást nem lehet állítani, csak képarányt ;)

3rd party app kell hozzá, hogy képméretet tudj állítani.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2854) Tomix24 válasza hito (#2853) üzenetére


Tomix24
addikt

:DDD

(#2855) ßrainiac válasza hito (#2853) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nagy valoszinuseggel a felbontas is mas lesz, hiszen az arany a magassagabol es szelessegebol jon, amiket pixelek tesznek ki :DD

(#2856) hito válasza ßrainiac (#2855) üzenetére


hito
nagyúr

:W :D Naértedmár :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2857) Quqesz válasza ßrainiac (#2845) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez sajnos így van! A red csomagjuk jó(fel is tolták a régi 500mb-omat 1 gigára), de telefont nem tudnak jó áron adni.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#2858) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Este 6kor erkezik a telo es tok rossz erzes nyomkodni a G4-emet ugy, hogy az egegyadta vilagon semmi bajom nincs vele :))

A fogyasztoi tarsadalom egy ekkove vagyok..

(#2859) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Valaki(k) összefoglalná a hétköznapi használat során tapasztalt előnyöket és hátrányokat? Esetleg tipushibák vannak?
Xperia z2 utódja lenne

(#2860) mg1992mg válasza ßrainiac (#2845) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hm, ez a tok tetszetős :) Köszi!

(#2861) ßrainiac válasza mg1992mg (#2860) üzenetére


ßrainiac
addikt

:C

Es meg jo is!

(#2862) Quqesz válasza ßrainiac (#2858) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DD én is így vagyok vele: hajt a kíváncsiság, de a G4 nálam hibátlan.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#2863) Fall-N válasza Májkülnájt (#2859) üzenetére


Fall-N
veterán

Erre én is kíváncsi vagyok, mert 56 nap múlva tudok kedvezményese váltani S4-ről, és Honor 8 mellett a G5 is esélyes lehet.

Ezeket olvastam korábban:

- Szellemképes tud lenni az LCD, ha sokáig konstans tartalom van rajta, ami idővel eltűnik. (Nem tud beégni az IPS, hiába hitték páran, ez nem AMOLED. ;] )
- Ezenkívül pár illesztési hiba (volt?) az alsó cserélhető modulnál.
- Sérülékenység a festett fém hátlapon, lepattog a festék pár helyen, illetve egyenetlenségek a festéssel.

Ezeket javították már a későbbi szériákban vagy csak az előszériás példányokat érintette?

[ Szerkesztve ]

(#2864) Aryon87 válasza Fall-N (#2863) üzenetére


Aryon87
félisten

A szellemkepesedes az meg kerdojeles, nekem csereltek a kijelzot, de ugyanugy LGD tipusu kerult bele. Valszeg ismet elo fog fordulni. A JDI tipusnal mar nincs ilyen tudtommal (G4 eseteben legalabbis).

Modulhezag sztem az elso szeria bibije, szinten csereltettem, mar nincs hezag.

A festekes/kopas mizeriara nem tudok valaszolni, nalam ilyen problema nem volt.

Tenyleg kelleme mar egy osszefoglalo.. Megcsinalnam, de nem vagyok profi az ilyenekben..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2865) ßrainiac válasza Fall-N (#2863) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez a szellemkep ize nem nagy para, visszaall a kijelzo, legalabbis nalam igy volt, par perc mast nezes utan elhalvanyul.

Most epp nyuzom a messengert es nem egett be, pedig elozomnel csinalta.

Erdekes, hogy a masodik G5-om minosegibb, nincsenek a csikok hatul es a hezag sincs meg. Legalabbis nem egyenetlenul.

Elegedett vagyok. G4 kijelzo merete hianyzik maris, de ezen olyan folyekony minden h beszaras, sztem jobb lehet a kepfrissitese vagy nemtom xD

Edit: Ja, egyebkent a partnerotol vettem, ott azonnal volt titan szinben es ingyenes szallitassal. Tegnap este kertem a szallitast amikor rajottem h nem erek mar oda 7-re, ma este 6-ra itt volt a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#2866) Aryon87 válasza ßrainiac (#2865) üzenetére


Aryon87
félisten

Milyen gyartasi idejuek a telok? (Regi G5 es a mostani)
Szerintem az a hezag es egyenletlensegek az elso gyartasra volt jellemzo.
Nekem 604-es a gyartasi szam (aprilisi). Ez is az elsok kozt van mint anno a G4 is (505-os volt, ami elsokent volt erintett a hires bootloopban, rn megusztam azt).
Nekem fel se tunt az a 0 2col minusz..

Mas: most probaltam a multinezet modot. En azt hittem hogy a 3 kamerakep a 3 kamerat hasznalja olyankor, hat nagy fenet, csak a fokamerat es a selfie kamerat hasznalja. A szeleslato be se kapcsol ott...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2867) ßrainiac válasza Aryon87 (#2866) üzenetére


ßrainiac
addikt

De baromira bekapcsol 😂

Es baromira feltuno a ket tized col, weblapok betumereten, billentyuzeten, stb.

De jobb egy fokkal a samu S6-nal, ott gepelni sem tudtam rendesen :))

(#2868) Aryon87 válasza ßrainiac (#2867) üzenetére


Aryon87
félisten

Direkt odatettem az ujjam, de nem takarta ki a kepet :D

Esku nem erzem azt a pottom meretkulonbseget :C vagy csak szimplan nem figyelek ra.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2869) mjani1172 válasza Aryon87 (#2866) üzenetére


mjani1172
addikt

Ebből szvsz nagyon kevés fogy,még az első széria is megvan.

(#2870) mg1992mg válasza Fall-N (#2863) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ideiglenes beégés nálam már kétszer volt, tudom mi váltja ki, azóta kerülöm a YouTube-on az állóképes dolgok órákig való nézését.
Kopást sajnos meg tudom erősíteni, egy-két helyen már nekem is lekopott, lepattant (főleg, amennyi zenét hallgatok, a jack csatlakozónál, és muszáj kiemelnem, hogy tudom, hogy ott van olyan hely, ami direkt úgy van hagyva... azon túl van a kopás)

Az alja nálam tökéletesen csatlakozik. Pedig nyúztam mostanában eleget azt is.

(#2871) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Lenne lehetőségem G5 -re váltani G4 -ről, igaz ezzel is meg vagyok elégedve.
Mi szól a G5 mellet amiért érdemes váltani G4 -ről?

(#2872) ßrainiac válasza Zaji (#2871) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ujabb, jobb :))

Bovebben: szebb kijelzo es animaciok, esztetikusabb kezelofelulet, megjobb es gyorsabb kamera (+szeles latoszog), gyorstoltes.

Ezen es a kulsosegeken kivul nagyjabol ugyanaz.

Kijelzo meretet szokni kell, de kenyelmesebben elerheto pl. a kijelzo teteje, kezelhetobb.

Ami a G4 mellett szol: lathatobb kijelzotartalom, konnyebb keszulekhaz, szerintem strapabirobb, bor hatlap, sokkal olcsobb es nem igazan kell hianyt szenvedni semmiben.

[ Szerkesztve ]

(#2873) dnelb válasza Zaji (#2871) üzenetére


dnelb
veterán

fingerprint, wide camera, cpu/gpu/nand, friss szoftver, quickcharge3, kicsit jobb akku (+cserélhető), type C

(#2874) ßrainiac válasza dnelb (#2873) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, az ujjlenyomatot lehagytam.

Annyira nem erint (:DDD).

(#2875) Aryon87 válasza Zaji (#2871) üzenetére


Aryon87
félisten

Ujabb, korszerubb, erosebb, "M 8.0 es O 9.0 (?) perpillanat fantazia verziok".
Teny es valo hogy a kulsot szokni kell G4 utan.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2876) Zaji


Zaji
őstag

Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Közben megvettem így most 9g van rám hatással. :)
Aztán amelyik jobban tetszik az marad.

[ Szerkesztve ]

(#2877) Aryon87 válasza Zaji (#2876) üzenetére


Aryon87
félisten

Kivancsian varom a velemenyed :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2878) Aryon87


Aryon87
félisten

Franc esne a hulye kijelzomegoldasba, a 2. uvegfolia se megy fel rendesen a telefonra. Alul es felul is levegos marad :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2879) vraghdash


vraghdash
tag

Hello

Hasznal valaki DJI GO appot G5-ön?
Megy rendesen? Csatlakozási gondok nincsennek? Random disconnect ilyenek érdekelnének.

(#2880) ßrainiac válasza Aryon87 (#2878) üzenetére


ßrainiac
addikt

Soha eletemben nem raktam fel es nem is lattam levegos uveget. Sztem a termekkel lesz a gond.

Hogyha az uveg koveti a kijelzo hajlasat, akkor nem kene semmi gond legyen.

Mellesleg nem is raknek ra uveget, max ha az eletvitelem megkoveteli (olyan melo, suru ejtes stb.)

(#2881) dnelb válasza ßrainiac (#2880) üzenetére


dnelb
veterán

Látom nem olvasgattad még a topikot, se XDA-t :DDD A G5 üvege a fos, egyenetlen hulladék.. dehát ez van, ennyi baj legyen :D én már letettem az üvegről .. Ilyen kijelzőre nehéz bármit is rakni.. Ami meg hajlított sajna kis idő után ugyanugy feljön.

[ Szerkesztve ]

(#2882) Aryon87 válasza dnelb (#2881) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszonjuk az ujabb fikazo kommentet.
G4-re erdekes modon lazan felment a folia..

Brainac:
Mar megrendeltem a bevalt foliat, addig marad ez. Egy karc mar kerult a kijelzore, csak nemtom hogy.. Felrakas elott vettem eszre :(

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2883) dnelb válasza Aryon87 (#2882) üzenetére


dnelb
veterán

Nem fika, tény, még ha fáj is. ez van. Olvasgass

[ Szerkesztve ]

(#2884) ßrainiac válasza Aryon87 (#2882) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, most nem az elore hajlitottat raktad fel?

Masik ugyanilyen avataru ember: tudom h milyen a kijelzoje, latom szabad szemmel ha ugy torik meg rajta a feny, nekem nem kell hozza xda-t olvasni xD

(#2885) Aryon87 válasza ßrainiac (#2884) üzenetére


Aryon87
félisten

Abbol csak 2 volt. Egyik szetment mikor 2x ejtettem a telot, a masik meg kuka a szerviz miatt. Most ez a roviditett valtozat van, es igencsak levegos alul-felul..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2886) Aryon87 válasza Aryon87 (#2885) üzenetére


Aryon87
félisten

ilyen..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2887) Aryon87


Aryon87
félisten

Nya, remelem ebbol az avatarbol kevesebb van :D
Amugy hogyan lehet egyedi avatart csinalni?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2888) ßrainiac válasza Aryon87 (#2886) üzenetére


ßrainiac
addikt

lol, az szep

Mar az avatar, de a folia is :))

Igenyelj a megfelelo topicban

(#2889) Aryon87 válasza ßrainiac (#2888) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2890) bandi0000


bandi0000
nagyúr

-

Xbox One: bandymnc

(#2891) Tomix24 válasza Aryon87 (#2886) üzenetére


Tomix24
addikt

:DDD :( :W

(#2892) ßrainiac


ßrainiac
addikt

No, be is halt a telefonom.

Bovebb info :DD

Zsiruj cucc volt, legfrissebb felajanlott OTA update-tel, mokolatlanul.

(#2893) Aryon87 válasza ßrainiac (#2892) üzenetére


Aryon87
félisten

Ne bassz, hogy a G5 is hajlamos a bootloopos szarsagra? :Y

Mik az elozmenyek, vagy mit csinaltal?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2894) ßrainiac válasza Aryon87 (#2893) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mondom, semmit.

Epp hsz-t irtam, nyomtam egy oket, erre megfagy, majd fekete kep, restart.

Beraktam a zsebembe, negyed ora mulva kiveszem, fekete kep, nem kapcsol be.

30sec power gomb, akksi ki, download mod proba, semmi nem segit, a toltest sem jelzi, csak erzem h langyos tole. Hetfon viszem cserelni, csak nem tudom mire, meg1 ilyet nem szeretnek hetvegen atelni, mert nincs pot telom per pill...

(#2895) Aryon87 válasza ßrainiac (#2894) üzenetére


Aryon87
félisten

Az faxa. Latom hogy XDA-n tema a bootloop, de a gugli kereso is kidob a "G5 bootloop" keresesre egy rakat linket. Remelem hogy nem ismetlodik meg a G4 legnagyobb baja.

Viszont XDA-n mintha a gyorstoltesre hivatkoznanak mint hibaokozo...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2896) bandi0000


bandi0000
nagyúr

kb hány óra kijelző idő van nektek? én szinte 3 appot használok, facebook, messenger, és chrome

persze AOD nélkül?

Xbox One: bandymnc

(#2897) Aryon87 válasza bandi0000 (#2896) üzenetére


Aryon87
félisten

Hasznalatfuggo. Nalam 4 fele jatek, chrome, viber, skype, face+ messenger, BT kapcsolat (ora es utkozben zene HBS-900-en).
Ha nem jatszok akkor atlag 14 ora keszenlet majdnem 5 ora kijelzoidovel, ha jatszom, akkor keszenlet feleannyi, es atlag 3 ora kijelziodo.
Persze a plusz batterbeli rendszercuccokkal egyutt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2898) Zaji válasza ßrainiac (#2892) üzenetére


Zaji
őstag

Ez nem jó hír. :(
G4 -emben már új PCB van. Nem szeretném ezzel is eljátszani.

(#2899) Vikooo válasza Zaji (#2898) üzenetére


Vikooo
addikt

Amig van gari, nem gond. Utana (2 ev) ugyis lecsereljuk :)

(#2900) 73egon válasza bandi0000 (#2896) üzenetére


73egon
tag

Folyamator wot bitz 3 óra SOT 100%-28%.
Szerintem ez nem rossz.

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.