Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) sereeff


sereeff
aktív tag

....s rögtön az első kérdés: A készülékhez adnak zene hallgatásra alkalmas headsetet? Vagy hogy megy ez ezzel a type c- vel?
😀😀😀

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#2702) Aryon87 válasza sereeff (#2701) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajat fulest kap. Ennek van jack csatlakozoja :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2703) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, mostanában szeretnék új telefont vásárolni és lényegében két típus között vaccilálok. Az egyik az LG G5 a másik pedig a Oneplus 3. Ti akik használjátok a G5-öt mit ajánlanátok, hogy vegyem meg ezt vagy a picivel több memória miatt jobb a oneplus 3? Hosszútávra venném, főleg csak telefonálok, netezek és utazásokkor fotózok.

(#2704) Aryon87 válasza SPeti1984 (#2703) üzenetére


Aryon87
félisten

Valasz meg is van. G5 a te telefonod. Oneplus 3 a +2gb rammal nem lesz elorebb, plusz a fotok teren is ugy tudom a G5 mogott van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2705) sereeff válasza Aryon87 (#2702) üzenetére


sereeff
aktív tag

Köszi ennek örülök! Azt hittem csak a type c csati van, mint az új applen. Viszont a vezeték nélküli töltésről nincs infóm. Ezt támogatja a modell?
Több kerdes a telefon érkezéséig nincs!
😀😀

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#2706) Aryon87 válasza sereeff (#2705) üzenetére


Aryon87
félisten

Az sajnos nincs a fem haz miatt, viszont az NFC-t tudja elvileg..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2707) sereeff válasza Aryon87 (#2706) üzenetére


sereeff
aktív tag

Okés köszi! A mostani telók közül sok nem csinálja, pedig szeretett funkció nekem...
Szép estét nektek

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#2708) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Esetleg tudnátok ajánlani olyan boltot ahol célszerű gyári garival vásárolni G5-öt? Én olyan 125 körül láttam 1 év garival.

(#2709) F-ECT$ válasza SPeti1984 (#2703) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyen felhasználásra mindkét telefon "sok", a leírtakból a fotozás jelenthet különbséget, abban jobb a G5, de azért óriási különbség nincs. Ha kb 1 árban vannak, akkor a G5-öt venném, de ha van eltérés, akkor megfontolnám az OP3-at is.

Dive ever, work never.

(#2710) gleni


gleni
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a sok segítséget, amit a véleményetek jelentett telefon vásárlás előtt. Sokat olvastam a fórumot, és úgy döntöttem a G5 mellett teszem le a voksom.
Nem bántam meg!
Három hete van meg és csak jók a tapasztalataim. Nálam a kamera volt a döntő, és azóta sok képet készítettem vele, éjszakaihoz vettem állványt. Nem vagyok nagy fotós, szóval nekem sikereket jelent az is amit ezzel a géppel készítek. :DD
A telefon gyors, szép (bár ez most nem látszik, mert egy vastag spigen tokot vettem rá, mivel munka közben erősen ki van téve a környezet hatásainak)
Persze az LG szerelem már a G2-nél kialakult, arról váltottam, és még mindig használnám, ha három év után nem adja meg magát a képernyő körüli ragasztás.
Nem nyomkodom egész nap, így amikor este haza érek, még 20% körül szokott lenni az akksi (nap közben 1,5 óra GPS, egy óra beszélgetés az átlag, e-mail olvasás, reggel este 30 p zenehallgatás a metrón.)
Nekem nem kopik, nem lötyög az akksi (mondjuk a tok tartja, és kb eddig ötször vettem ki, hogy megmutassam az ismerősöknek (nem, nem az LG, hanem a saját ismerőseimnek))
Az always on-t nem használom mindig, éjjelre kikapcsolom, mert minek, ha alszom.
A gyorstöltő hatalmas jóság.
Szóval még egyszer köszönöm, hogy a véleményetek segített jó döntést hozni.

(#2711) 73egon válasza gleni (#2710) üzenetére


73egon
tag

Üdv. Nálunk. Hasonló tapasztalataim vannak. Örülök hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Az Úr azért adott eszet nekünk, mert azt akarta, hogy használjuk.

(#2712) Gabbbb válasza Bilux (#2693) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Más fórumokon G4-nél azt írták, hogy ahogy telnek a hónapok egyre gyorsabban jelentkeznek a szellemképek. Amoled paneles telefont semmiképp nem szeretnék a beégés miatt(s6 van most), viszont eléggé elriaszt, hogy ez LCD és mégis ilyen gondok vannak vele. Amennyiben jól értem LG g5-nél, fél óra nyomkodás után a státuszbár, vagy egyéb chat program elemek garantáltan megmaradnak pár percig és 1 év használat után ez már 2 perc után is jelentkezik és akár 15 percig megmarad ~~, elég ijesztő ...

Igazából 3 telefonra szűkítettem le a telefonvásárlást: g5, p9 és htc 10.. A g5 kamerája a legjobb szerintem ezek közül, de nem tudom be merjem-e vállalni.

[ Szerkesztve ]

(#2713) Aryon87 válasza Gabbbb (#2712) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajna az ujfajta pabel miatt mar az IPS is hajlamos beegni de a G4-nel ez meg jobban volt, itt mar rovid ido alatt el is tunik. Leginkabb a LGD tipusu panelokra ervenyes,a JDI-re meg nincs panasz (legalabbis a G4 eseteben)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2714) Gabbbb válasza Aryon87 (#2713) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Hát igen, viszont az IPS egy szifonban, vagy akár a p9-ben nem ég be, ahogy a HTC lcd-je sem :( Nem egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#2715) Aryon87 válasza Gabbbb (#2714) üzenetére


Aryon87
félisten

Nemtom miért, G4 óta van ez a jelenség, míg a G3-nál (meg talán a 2-nél volt) a sárgulás..
Passz. De legalább garanciális témakör, és javítják is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2716) Gabbbb válasza Aryon87 (#2715) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Igen a sárgulás a nexus 5-ön is volt.

(#2717) Vikooo válasza Gabbbb (#2714) üzenetére


Vikooo
addikt

Azert is erdekes mert a szifonban JDI, LG es Sharp gyartmanyu IPS kijelzok vannak.

A sargulas a rossz minosegu ragaszto nagyobb ho hatasara valo reakcioja. Ez az iPhone 4 -nel is elofordult.

[ Szerkesztve ]

(#2718) Aryon87 válasza Vikooo (#2717) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem kizart hogy most mar a szifon kijelzoje is be fog egni :D ;]
Bar elvileg az csak ho hatasara van..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2719) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!

Tok nélkül mennyire karcolódik a teló? Az akkus rész az idővel nem válik lötyögőssé?
Köszönöm eme kérdések tapasztalati válaszait! :R

(#2720) dkovizoli válasza Gabbbb (#2712) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem biztos szerencsém van, mert nálam sem a g3, sem a g4, sem a g5 nem produkál szellemképet és beégést sem. Az, hogy egy év után mit produkál a g5, most ugye elég nehezen mondható meg, lévén az első példányok idén júniusiak kb.

(#2721) Tibor7878 válasza SpongyaBob (#2689) üzenetére


Tibor7878
tag

Neeem, veletlenül sem a fos samu amoledre gondolok. Nekem a g4 színe a tökéletes kategória. G2 vel sem volt semmi gond és a g3 is jó ha piszkálva van színügyileg xceed kernellel. Azt ne mondja senki, hogy a g5 teljesen az én ízlésemre állítható. Hogy? A fehér egy koszosfehér valami. Az hogy lesz fehérebb? A fényerő hogy lesz magasabb a gyári maxtól? Na ha ezekre van megoldás akkor megyek és veszek gyors egyet :)

[ Szerkesztve ]

(#2722) mg1992mg válasza #77081088 (#2719) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nálam a jack dugó körül kezdett már lepattogni a festék, napi szinten használom (még mielőtt megint be lenne szólva, tudom hol van direktbe kimaratva, le se festve...)
Egyszer dobtam le eddig, a jobb felső saroknál picit le is pattant a festék.
A kijelzőn van még egy kis mikrokarc, de el tudok menni mellette. Nem szeretem a kijelzővédő fóliákat.

Olyan 2 hónapja napi szinten cserélgetem az akksit a telóba, nem vált egyelőre lötyögőssé. Stabil a cucc.

Páran jelezték már innen, hogy hibás az illesztés, amikor visszarakják, ezek rendszerint így kerülnek már le a gyártósorról. Vissza kell vinni gariztatni ebben az esetben.

(#2723) #77081088 válasza mg1992mg (#2722) üzenetére


#77081088
törölt tag

Tehát ha az akku lötyögőssé válik azt gariba javítja az LG? Nálad stabil azt mondod,akkor hézag sincs ugye?
Bocs hogy szájbarágósan kérek infót! Tetszik a teló,csak ez a modularitással járó kopás lötyögés kicsit vissza tart.

(#2724) mg1992mg válasza #77081088 (#2723) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nem lötyög, gariztatni meg muszáj nekik, ha gyárilag olyan.
Rés nincs, ilyen tized milliméter hajszálnyi rés van, de nem látni, ahhoz nagyon arra kell fókuszálni, közelről.

Vételkor engem is ez tartott vissza, a modularitás dolog, szerintem nagyon pöpec telefon lenne anélkül is, dedikált kameragombbal.

De kockáztattam, ~4-5 hónapja megvan a telefon, s eddig semmi baj nincs vele, és én is meg vagyok elégedve.

Semmi gond, ha kérdezel, szívesen válaszol itt szerintem mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#2725) jaffa 2843 válasza mg1992mg (#2724) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Engem is ez tart vissza. A "modularitás" és az ehhez hozzá tartozó hibalehetőségek.
A másik az a kijelző. Baromi rossz white point-tal és bevilágítási gondokkal. Nem tudom, hogy ez csak a review unit-oknál volt megfigyelhető (gyakorlatilag az összes youtube videóban), vagy a későbbi batch-ekkel is vannak ilyen gondok. A fehér pont az tuti, hogy ramaty mindegyiken. :W

A másik versenyzőm az S7 edge, viszont az is messze van attól, amiért kiadnék ennyi pénzt.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2726) Aryon87 válasza jaffa 2843 (#2725) üzenetére


Aryon87
félisten

Enyem ezekkel a kezdo bakikkal van szervizben (fenyszivargas felul, modul hajszalnyi rese , kijelzo beegese es indokolatlan forrosodas) kivancsi vagyok, hogy utana is jelen lesznek, vagy ez valoban az elso gyartas "hibaja".
Csak sajna a Telemaxhoz kerult a telefon...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2727) Vikooo válasza Tibor7878 (#2721) üzenetére


Vikooo
addikt

#2691

(#2728) mg1992mg válasza Aryon87 (#2726) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem is első gyártásból van, és nincs ilyen problémám. Mondjuk én nem is gyötröm annyira. Na jó, de ;]

(#2729) Aryon87 válasza mg1992mg (#2728) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem az mar elso perctol ott volt a hezag, kihozatal utan az volt az elso amit megneztem. Nem zavart mert ahhoz tenyleg nagyon kell nezni hogy lasd, a beeges jobban zavart + a forrosodas. Ha mar szervizbe vittem megemlitettem azt is.
De hogy baromi sokara lesz kesz hala a TMX-nak, mar kivagyok attol. Es szerdara kene nagyon a telo.. banom is hogy nem vartam vele, vagy nem vittem hamarabb. :W

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2730) Tibor7878 válasza Vikooo (#2727) üzenetére


Tibor7878
tag

Láttam a hozzászólásod. De a fényerőn is lehet vele segíteni? És a fehér is fehér lesz? Köszi!

(#2731) Vikooo válasza Tibor7878 (#2730) üzenetére


Vikooo
addikt

Fenyeron nem, a feheregyensulyon igen.

(#2732) #77081088 válasza mg1992mg (#2724) üzenetére


#77081088
törölt tag

Modularitás helyett inkább valamiféle vizállóságnak jobban örülnék,akkor egyértelmű lenne,biztosan nem gondolkozna senki hogy megvegye.
Köszi! :R

(#2733) Robbertho


Robbertho
aktív tag

Van itt más is, akinek rossz a GPS?
XDA-s fórumban azt olvastam általános hiba, hogy a GPS antenna csatlakozója nem elég stabil, így rosszabb lehet a vétel. Namost nekem ez gyakorlatban is megjelent, bár gyorsan talál jelet, a pontosság +-10m, és nem stabil, néha felmegy 100-200 m-re is, ami már használhatatlanná teszi. Workaround-nak a telefon szétszedését, és a csatlakozó arany érintkezőinek kicsit megfeszítését írják (állítólag az LG is tud róla, és ők is ugyanezt csinálják, ha valaki visszaviszi), valamint a telefon "megütögetését" kívülről, a csatlakozó környékén. Ez utóbbit óvatosan kipróbáltam, és láss csodát, hirtelen +-3 m-es lett a pontosság. A gond az, hogy ismét elromlott, nyilván ez nem egy stabil megoldás.

Mivel beégés is jelentkezik, és az alja sem a legstabilabb, vissza szeretném vinni. Ezzel kapcsolatban hallottam, hogy előfordult, hogy az LG nézte a szerviz menüben (*#546368#*850#) lévő "root check" menüpontot (SVC menu, LG RCT, display result). Ez listáz minden appot, ami rootolással kapcsolatos és fel volt telepítve a telefonra. Namost itt nekem szerepel a superuser, mivel gondolom Google backup-ból leszedte automatikusan. (Ugyanakkor nem rootoltam, nem is próbáltam, bootloader is zárt). Erről valakinek van tapasztalata? Nézik ezt vajon itthon?

[ Szerkesztve ]

(#2734) Aryon87


Aryon87
félisten

Habokt 13-ra se leszbkesz, mire megyek Hollandiva, esku lec..mizom magam...

[kép]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2735) drmotto válasza Aryon87 (#2734) üzenetére


drmotto
őstag

Tolmácsot kérek. :)

(#2736) F-ECT$ válasza Robbertho (#2733) üzenetére


F-ECT$
titán

GPS többeknél előforduló hiba, sőt már a G2 is küzdött vele. De mivel alapvetően van jel, ezért a szerviz le se fogja szarni.

A telefonra töltött programok nem számítanak, csak az, hogy rootolva volt-e.

Dive ever, work never.

(#2737) Aryon87 válasza drmotto (#2735) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocsanat, tul gyorsan kuldtem be, pont jott egy kisebb sereg vasarlo..
Helyes szoveg:

Ha okt 13-ra se lesz kesz, mire megyek Hollandiaba, esku lec..mizom magam...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2738) drmotto válasza Aryon87 (#2737) üzenetére


drmotto
őstag

:)
Ezért nem szabad beküldeni.
Telefon, időpont egyeztetés, személyes leadás a váci úton, 1-2 óra múlva személyes átvétel.
Én vittem már be G2-t, G3-at, G4-et, mind így, és mindig visszakaptam 2 órán belül.

(#2739) Aryon87 válasza drmotto (#2738) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat ezentul ez lesz, plane, hogy a G4-ek miatt nem lesz meg hamar semmi..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2740) Vikooo válasza Aryon87 (#2739) üzenetére


Vikooo
addikt

G4 alkatreszre var, addig pont tudjak javitani a tobbit ;)
Persze a munkaerot es idot elviszik.

(#2741) Aryon87 válasza Vikooo (#2740) üzenetére


Aryon87
félisten

Ehhez képest mégis 1 hétbe tellett, míg átküldték a telemaxhoz a telefont..
Tuti akkor fogom megkapni az sms-t, mikor kint leszek Erdélyben :(
Pedig előkotortam a G4-es képeket, hogy majd ugyanazokat nagyjából megcsinálom a G5-el is.. Hát nem, majd a P8 Lite-val :O

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2742) mg1992mg válasza Aryon87 (#2741) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ha az aláírásodban lévő készülék még él, akkor inkább a G3-at vittem volna :D

(#2743) Aryon87 válasza mg1992mg (#2742) üzenetére


Aryon87
félisten

A G3 az parome. Mondjuk nem is lenne hulyeseg azt vinni.. 😈

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2744) mg1992mg válasza Aryon87 (#2743) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Szerintem nem fogja hiányolni ;]

(#2745) Aryon87 válasza mg1992mg (#2744) üzenetére


Aryon87
félisten

Konyorgosen ugyan, de odaadja :D ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2746) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! A VR működéséről tud valaki konkrétabb infóval szolgálni? Arra vagyok kíváncsi, hogy akkor kell a G5 a működéséhez és USB-n (type c-n) keresztül kapcsolódik a telefonhoz? A kijelzője az alacsony felbontás ellenére élvezhető vajon? Galaxy VR-em volt, de 2k kijelzőn is láthatóak voltak pixelek, itt meg jóval alacsonyabb a felbontás. VR tartalmak (filmek, játékok) ugyanúgy használhatók rajta mint a Galaxy VR-en, vagy ez LG specifikus és csak LG 360 Cam-mel felvett anyagokat és egyéb LG által kiadott dolgokat támogat?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2747) mg1992mg válasza hito (#2746) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ugyanúgy 2k a kijelzője, mint az S7-nek.

Az LG VR (nem tudom hogy híjják most hirtelen) meg állítólag igen rossz minőségű. Másrészt meg telefonon nem igazán van értelme VR-nak. Egyelőre gépen se nagyon.

(#2748) sereeff


sereeff
aktív tag

Helló megvan a drágaság!
Első kérdés: a telefon gombra nyomva nem lehet valahol szerkeszteni a füleket? Kivenni a kedvencek, csoportok fület stb... A G3-on simán megvolt, itt nem lelem!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#2749) hito válasza mg1992mg (#2747) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, de elvileg (nem tudom, az egész működési elvet nem igazán értem), az 1440p-s kijelző ilyenkor feleződik, mivel a szemedbe nem egyszerre érkezik a kép, hanem nagyon kis csúszással. Viszont itt a 2x720p kijelző már közvetlenül a bal, illetve a jobb szembe megy, így nem feleződik, következésképpen a minőség, részletesség ugyanaz lesz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2750) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Nem olvastam vissza, lehet hogy már linkelte már valaki de mindenesetre én is megosztom, hogy mi az ellenszerem a kijelző "beégésre". Engem is elért a dolog mert hosszan és nagyon kontrasztos kijelzőképekkel dolgozik mostanában nálam a telefon. [link] Ezzel a youtube videóval full fényerőn(automata kikapcsol) teljes kijelzőn futtatva 3-5 perc alatt eltünteti. Lehet hogy valakinek több kell hozzá de valóban működik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.