Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Remekelek28 válasza SpongyaBob (#2348) üzenetére


Remekelek28
őstag

Paleokastritsát,sidarit,glifadát meg a sissy kastélyt ki ne hagyjátok.:)

[ Szerkesztve ]

(#2352) akooos válasza SpongyaBob (#2348) üzenetére


akooos
veterán

Pár képet tehetnél ide és a fotók videók mobillal topicba is :P Ott úgyis csak egy állandó G5 user van, Aryon :D

(#2353) Aryon87 válasza akooos (#2352) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg ForRedGlory. Amugy igen, mehetnenek oda a G5 kepek. En folyamatosan tolok fel, most is raktam parat :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2354) mg1992mg válasza Aryon87 (#2353) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem is van egy csomó, jól sikerült képem, majd felrakom őket, ha nem lesz rajtam a lustaság debuff.

(#2355) Aryon87 válasza mg1992mg (#2354) üzenetére


Aryon87
félisten

:D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2356) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok

Gondoltam rakok én is fel 1-2 képet a telefonról. Aztán rájöttem hogy nem megy. Vagy hogyan lehet? Csak pc--ről?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#2357) SpongyaBob válasza Remekelek28 (#2351) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Sidari a főhadiszállás, a többi helyen is voltunk már:)

Ha hazaérek teszek fel majd pár képet a topikba.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#2358) Aryon87 válasza firemanus82 (#2356) üzenetére


Aryon87
félisten

Egyszerubb a regisztralsz a flickr.com-ra, es oda a galleriabol egybol meg tudod osztani, valamint meg is maradbak a kepek. Vagy a kephost.com segitsegevel is tudsz betenni, meg ott a drive is. A fotos topikban le van irva a kepfeltoltes menete. Az segitsegedre lehet.
En is nehezen tanultam meg, de most mar megy ha kell priviben segitek.

Rubby, a kepek johetnek majd. Korfu gyonyoru sziget, anyuek is nemreg voltak, jovore lehet en is kijutok oda 30. szulinapom alkalmaval.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2359) firemanus82 válasza Aryon87 (#2358) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszi ranezek a dologra. Flicker regem azt hiszem van... 😕

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#2360) GAthersw válasza #31631410 (#2329) üzenetére


GAthersw
csendes tag

Én a partnero-nál vettem Titan színűt. Nekem az első telóm onnan, de többen ajánlották.

(#2361) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nekem rohadtul nem tetszik. JÓl néz ki, de a moduláris erőltetés kutyát nem érdekli sőt..az akkumulátor rohadt gyenge benne, és reggelig sorolhatnám..az utolsó jó telefon az G2 volt, 3 évig gyűrtem, imádtam, aztán vettem egy G3-at, nagyon megbántam, szarabb volt minden téren hiába erősebb gyorsabb...szar volt, a G4 a legjobb még idáig, G5 soha nem kéne.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#2362) Aryon87 válasza Feri1977 (#2361) üzenetére


Aryon87
félisten

Es azert jottel ide hogy lefikazd a G5-t...
Maradj a G4 mellett es vard meg a G6-ot.
En G4-rol valtottam, akkuban pl sokkal jobban birja.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2363) Rasnac válasza Aryon87 (#2362) üzenetére


Rasnac
aktív tag

<<<<Off~~>On>>>>
Feri már a g2s topicba is nem kevés kommentel kezdte 'dicsérni' a G2t :)
Szóval szerintem vesz majd egy G5t és folyamatosan kérdezi majd
"de az előző telomnál ez másképp volt... "
" de ez miért ilyen? "
" több évezrede nem csinált ilyet mint ez... Ja hogy ez feature nem bug? '
Tutira jolesz
<<<<Off~~>Off>>>>

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#2364) Aryon87 válasza Rasnac (#2363) üzenetére


Aryon87
félisten

:R
Igy mar mas a helyzet :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2365) Rasnac válasza Aryon87 (#2364) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nem mintha nekem G5m lenne... Nekem is 'csak' egy G2m van de jó érzés olvasni egy kultúrált forumot egy jó telefonról :) a váltás szele lassan engem is elér viszont még mindig mem tudtam dönteni 😂

Alapvetően a kopó festék (rengeteg ember irta hogy 2 honap után már málik lefele)
A másik nagy probléma a bazi széles káva... Ami azért baj mer a telo majdnem akkora minz a G4 de mégis kisebb a kijelzo (tudom csak 0.2 collal) de akkor is

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#2366) dkovizoli válasza Feri1977 (#2361) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én sem kérem, hogy sorold reggelig. Sőt.

(#2367) Aryon87 válasza Rasnac (#2365) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig jo telefon. Sem a meretevel, sem az akkuval nincs problemam, 1 gondom akadt eddig vele, de az mar a G4-nel is megvolt: a kijelzobeeges...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2368) Szocsi88


Szocsi88
csendes tag

Sziasztok,

Döntés előtt állok, hogy Samsung Galaxy S6-ot vagy LG G5-öt vegyek. Nagyjából most közel azonos áron vannak. Mindkettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai, viszont az S6 egy évvel öregebb, ezáltal persze lehet, hogy több is a tapasztalat. A G5-ről meg olvastam hideget és meleget is. De a kamerás opciói nagyon csábítóak.

Mivel ti tapasztaltabb közösség vagytok, szerintetek melyik a jobb választás?
Az 1 éves kitapasztalt S6, vagy
a frisebb, innovatív G5?

(Direkt az S6-al hasonlítom össze mert az S7 már budget- én túl van.)

Segítségetek előre is köszi.

(#2369) csibabu válasza Szocsi88 (#2368) üzenetére


csibabu
tag

Szia! Nekem június óta van g5. Semmi bajom vele, negatívat én nem tapasztaltam, nagyon gyors. Hasonlítottam az s7 kijelzőével mivel az ugye super amoled, de nem éreztem hogy nekem annyira kellene. Szóval valamiért én azt mondanám hogy g5-t vennék a helyedben. Nrm fagyott nem lassult be, minden nagyon jól megy rajta. Ha van kérdés kérdezz nyugodtan

iPhone 14 Pro

(#2370) Aryon87 válasza Szocsi88 (#2368) üzenetére


Aryon87
félisten

Itt ertelemszeruen a G5 lesz a donto valasz, mas topikokban pedig az agyon hypolt Samsung.
Par komit visszaolvasva az en velemenyemet lathatod, a fotos topikban talasz altalam fotokat is, a legutobbiak jol sikerultek a frissites javara. ForRedGlory kepei is megtalalhatoak itt is es ott is.

A dontesd az penztarca es szimpatia alapjan lesz. :)

Nekem is junius ota van meg, problem nincs, egyedul a kijelzom egett be

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2371) csibabu válasza Rasnac (#2365) üzenetére


csibabu
tag

Próbáld ki ha van lehetőség a g4et és a g5t és látni fogod hogy kényelmesebb fogásra a g5. Mert keskenyebb és egy kicsit magasabb. Június ota van meg, szilikon tokban van, nekem nem kopik málik még

iPhone 14 Pro

(#2372) Aryon87 válasza Aryon87 (#2370) üzenetére


Aryon87
félisten

+ vekony atlatszo szilikon tokban van, kopasnak nyoma sincs

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2373) Szocsi88 válasza Aryon87 (#2370) üzenetére


Szocsi88
csendes tag

Hello,

Köszi a gyors választ.

Igen az tény, hogy az LG G5 topikban a G5 a nyerő a Samsung S6-nál pedig az. De nincs ezzel semmi baj. ,mindenkinek más tetszik.

Ami számomra fontos a gyorsaság, a jó touchscreen, egy jó mínőségű kamera, egyszerű és villám sebességű böngészés. kijelző képmínősége, és legyen kényelmes fogása és eléggé szeretem az innovatív és egyedi dolgokat.

Ezek alapján persze a G5 tűnik a jobbnak, de a kijelző beégés és festékkopás keserű szájízt hagynának 2 hónappal a vásárlás után.

Tényleg a kijelző beégést a garancia állja neked?

(#2374) ForRedGlory válasza Szocsi88 (#2368) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Van S6-om is. Baratnom hasznalja.

Ha minoseg akkor S6, minden masban kb egal, de a G5 picit gyorsabb.

(#2375) safizoo válasza Szocsi88 (#2368) üzenetére


safizoo
tag

Szia. Én az s7-en gondolkodtam a g5-el szemben. Ami az s7 előnye lett volna (nekem), az a vízállóság. A hátrány, a másik optika és az aksi, ami még nem is gyorstöltős.
Az s6 gyengébb proci, nem vízálló, aksit nem dicsérik. Ráadásul másfél éves modell. Nem bántam meg. Pedig hajózom sokat, de megteszi a vízálló tok. Csak ennyi kompromisszumot kötöttem.

(#2376) Aryon87 válasza Szocsi88 (#2373) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 eseteben azonnal csereltek a kijelzot. Volt itt egy kollega akinek szinten beegett a kijelzoje, vitte szervizbe es csereltek is neki gariban.
Az igenyeidet figyelembe veve a telefon tokeletesen megfelel mindenfele korites nelkul.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2377) Szocsi88


Szocsi88
csendes tag

Köszönöm a válaszokat,

Hallottam, hogy a prohardveres közösség segítőkész, de megtapasztalni még jobb, le a kalappal előttetek. :C

Szerintem alszok rá egyet, aztán meghozom a döntést. Perpill a G5 felé hajlok, de ki tudja mit hoz a holnap :)

(#2378) Aryon87 válasza Szocsi88 (#2377) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2379) Rasnac válasza Aryon87 (#2378) üzenetére


Rasnac
aktív tag

A szilikon tok mennyire vesz el a minőségi érzésbol?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#2380) Aryon87 válasza Rasnac (#2379) üzenetére


Aryon87
félisten

Ultravekony van, igy nem erzodik hogy rajta van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2381) akooos válasza Aryon87 (#2362) üzenetére


akooos
veterán

Ja.... elmeséljem a sztoriját? :D

2015 november környékén beköltözött a G2 topikba, fikázni a telefont, mert az LG L90 sokkal, de sokkal jobb mindenben. Nyilván a topic helyreigazította. Aztán idővel eltűnt, majd megint visszajött, hogy a 3 éve (!!!!) meglévő G2-je mennyire jó, de van egy pár hibája..... "Kiderült", hogy a céges telefonja több, mint 3 éve egy G2, de 2015. decemberében fogalma sem volt, hogy mit hol talál a telefonban :D Ha szeretnél jól szórakozni és idegbeteggé válni pár hsz elolvasása után, akkor a G2 főtopicban keress rá a nevére, vagy inkább a megválaszolt user mezőben keress rá :D

Most meg hirtelen G3 is van nála... :D

(#2382) Tibor7878 válasza Aryon87 (#2367) üzenetére


Tibor7878
tag

Mii ez a kijelzőbeégés dolog? Az nem csak az amolednél van? Már az ips is? Azt hittem ez a panel nem tud ilyet. Ugy képzeljem el a beégést mint a samukon? pl a g3 miért nem ég be, mit változtattak az ujabbakban? Köszi!

(#2383) drmotto válasza Tibor7878 (#2382) üzenetére


drmotto
őstag

Nem ég be, ez nem amoled.
Ha sokáig van statikus kép a kijelzőn (pl. billentyűzet), akkor a szellemképe ott marad bezárás után egy ideig, de eltűnik. Ennyi a történet.

(#2384) safizoo


safizoo
tag

Azért arra kíváncsi lennék hány embernek van plusz aksija és hozzá esetleg bölcső. És akinek nincs, annak nincs szüksége rá, vagy esetleg nem akar annyit áldozni rá? Vagy miért nem kell?
Aki esetleg kérdezné, a bölcső "csak" quickcharge 2 szerintem.

2 tartalék aksi
1 bölcső

Többiek?

[ Szerkesztve ]

(#2385) Aryon87 válasza Tibor7878 (#2382) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy drmotto irja. G4 eseteben mondjuk nekem masnap is megvolt az ertesitesi sav nyoma, itt egyelore eltunik.
Viszont nalam van folt a kijelzon, mondhatni elso perctol. Fotozni nem tudom, mert a p8 lite az istennek se tudja befokuszalni. Majd a G3-al megprobalom.

Akooos: sztem itt is meglesz akkor a mulatsag.. :D

Safizoo: bolcsovel szemezgettem, aztan rajottem, nincs szuksegem ra, ott a gyorstolto, fel ora alatt ~70%-ot beletol a gyari tolto..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2386) F-ECT$ válasza Szocsi88 (#2368) üzenetére


F-ECT$
titán

Az S7 és a G5 van kb egy szinten, szóval egy S6-tal szemben én tuti a G5-öt választanám.

Dive ever, work never.

(#2387) csibabu válasza safizoo (#2384) üzenetére


csibabu
tag

Nekem se plusz akku se bölcső se powerbank, csak is a gyári gyorstöltő és az tölt eleget amikor kell.

iPhone 14 Pro

(#2388) Bilux válasza drmotto (#2383) üzenetére


Bilux
veterán

+1 ennyi

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2389) mg1992mg válasza safizoo (#2384) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem van, egy kis akksi tokkal is. Írtam róla, de kb lassan észre sem veszi senki, amit írok ide :(

(#2390) safizoo válasza mg1992mg (#2389) üzenetére


safizoo
tag

Lehet, nem látszik :)
Nekem már elmúlt.

(#2391) drmotto válasza safizoo (#2384) üzenetére


drmotto
őstag

Nekem nincs, nem is lesz. Itthon van konnektor, a melóban szintén, a kocsiban töltő. Tök felesleges plusz egy aksi.
Ráadásul van itthon 6 darab ajándék powerbank. :) Sokat egyik se ér, de ha nagyon kell azt is tudom használni.

(#2392) Feri1977 válasza Aryon87 (#2385) üzenetére


Feri1977
senior tag

Az értesítési sáv nyoma minden lg telefonnál ott van, G2-nél fent világos háttérben ott van az a vékony csík ahol az órát mutatja stb. egy sötétebb folt végig vízszintesen, ez a g3 és g4-nél is így van, fogalmam sincs miért nem sikerült ezt megoldaniuk.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#2393) Tibor7878 válasza Feri1977 (#2392) üzenetére


Tibor7878
tag

Hát az én telefonomon (2 éves g3) nem volt még soha semmilyen beégés (és nem is lesz, különben kettétöröm), pedíg észreveszem az ilyet, nem véletlenül nem lesz többé amoledes telom. Hát akkor milyen telefont vegyen szegény ember???
Amugy nem Samsungot akartál írni az LG helyett? Én nem láttam még égett LG-t.

[ Szerkesztve ]

(#2394) Aryon87 válasza Tibor7878 (#2393) üzenetére


Aryon87
félisten

G3nal a sargulas a jellemzo (foleg az elso szeriasoknal ha jol tudom)

G4 ota van jelen ez a beeges fele, nezz be abba a topikba rakeresve a szora. Lesz par talalatod, koztuk az enyem is.
Eddig ugy tunik az LGD panelokra jellemzo. A JGD-t meg nem tudni.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2395) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Hogy lehet ilyen sérülékeny a telefon külseje?
A jack csatinál már konkrétan le van pattogva a festék... Két helyen is... A hangerőgomb és a fém keretcsík (eheeheh vagy mi) között is... Valamint a SIM tálca és a fekete keret csík között is egy kis darab...

(#2396) Bilux válasza mg1992mg (#2395) üzenetére


Bilux
veterán

Ugye tudod, hogy butaságot írtál?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2397) Feri1977 válasza Tibor7878 (#2393) üzenetére


Feri1977
senior tag

Én beégést sehol nem írtam! Én fent az értesítési sávról beszéltem, ahol foltos világos háttérben, mert amúgy ott írja ki az időt meg aksit, ott az összes g2 és g3 olyan de a g5 is.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#2398) Tibor7878 válasza Feri1977 (#2397) üzenetére


Tibor7878
tag

Összes? :) Ok. Én még nem láttam egyet sem :D (g2,g3)

(#2399) Szocsi88


Szocsi88
csendes tag

Na hello,

A mai nap szóba került a telefontéma munkahelyen is, és szerencsémre egyik kollégának pont volt egy G5-je, így jobban megtudtam nézni.

Teljesen megfelel nekem, Samsung Galaxy S6-ot már másnál meg tudtam nézni. Így a G5-öt meg is rendeltem ma.

Remélem minden rendben lesz a szállítással. Ha lesznek tapasztalataim már a telefonról megírom ide,

Köszönök mindent.

(#2400) Feri1977 válasza Tibor7878 (#2398) üzenetére


Feri1977
senior tag

Én vagy 4 lg g2-őt láttam fent az értesítési sávban, hogy sötétebb mint körülötte lefelé a háttér.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.