Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46691) takcslajos1


takcslajos1
tag

Sziasztok,

bár nem voltam túl aktív a fórumban, nemsokára búcsúzom, bár megmarad tartaléktelefonnak a G4, ugyanis sem szívem nincs eladni, mert eléggé a szívemhez nőtt azért a 28 hónap alatt, sem pedig értelmes okom, mert normális összegért már amúgy sem lehetne.

Mik voltak amúgy a bajaim vele, ha érdekel valakit:
- játékok a Marshmallow óta folyamatosan laggoltak rajta, bár ezt a problémát megoldottam úgy, hogy lemondtam arról, hogy játszom rajta. :D (Nougat-al picit jobb lett, de nem lett "jó", bár lehet, hogy ezen már LP-vel sem lenne az, mert alaplapcserés volt, és olvastam, hogy a 602-esnél újabb alaplapok azért is halnak meg kisebb eséllyel, mert a proci/GPU teljesítményből vissza van véve)
- kijelzőidő az elmúlt 2-3 hónapban 3-4ről másfél-2 és fél órára csökkent, nem szeretnék már új akksit venni bele
- már sima böngészéstől is néha "tojássütő" feelingje van a telefonnak, ha épp ilyen "kedve van", fél óra alatt esik az akksija 35%-ot (újraindítás után amúgy egy ideig jó, valamilyen app beakadhat, bár ilyen szerintem lesz az S9+ -on is (ami amúgy Media Marktban 310 helyett 260 ezer június 30-ig, ha interneten veszed, szóval inkább ez a 2 év hivatalos garival, mint 29 ezerrel olcsóbban a szürkeimportos laptopszalon 1 év, bizonytalanabb garival)
- microUSB-n összesen 1 kábel tölti, de az is csak akkor, ha egy picit sem mozdítod meg a telefont közben (családban a J5 2016-ot bármelyik kábel simán tölti, szóval nem a kábelek a rosszak :D ) - ez a probléma 1 hónapja kezdett el előjönni, kiszedtem belőle a port és megtisztítottam alkohollal, ahogy írták, de jó nem lett, csak egy picivel jobb - utólag is köszönöm a tippet. :)
- vettem bluetooth-os fejhallgatót, amin eléggé rendszeresen belaggol a zene - kipróbáltuk itthon másik telefonnal (J5 2016, Elephone P9000), mindkettőről atomstabilan jött a hang, szóval nem a fejhallgatóval van a baj
- kamerája is egyre lassabb, váltás szelfi-hátlapi kamera között jó 5-10 másodperc, hátlapi nagyon sokszor 2-3 másodperc késleltetéssel fotóz, csináltam FR-t kb. 3 hónapja, frissen utána is ezt csinálta, de máshol is sokszor észlelhető erős lassulás
- most ezek jutottak eszembe, mindezekkel együtt egyébként még mindig simán használható, de a használata már nem okoz "örömet", és nekem egy telefonnál ez eléggé erős szempont, ebben én eléggé igényes vagyok, ez van. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.