Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) takcslajos1 válasza Motion_Blur (#46699) üzenetére


takcslajos1
tag

A natív 16:9 nekem is hiányozni fog, de azt egyik márka sem csinálja már, G5-nél már vége lett ennek sajnos. Hiányozni fog amúgy az infraport is (bár nem használtam sűrűn, de néha jól jött, pl. amikor sunyiban bekapcsoltam légkondit munkahelyen, mert megsültem :D ), de azt is kihagyja már az LG az újabb csúcstelefonjaiból, csak ezért meg nem fogok Xiaomi-t venni, mert annak viszont eléggé szánalmas kamerái vannak, meg a jóval kisebb felhasználószám miatt a támogatás/garancia minősége is rosszabb. :)

Túlszaturáltság: ebben lehet valami, bár ez szerintem inkább szoftveres, semmint hardveres hiba. A P20 Pro kameráját azért megirigyelném, főleg, amiket sötétben, vaku nélkül alkotni tud - de nekem nem érne meg annyi pénzt, a vízállóság és jack csatlakozó pedig nekem egy nagyon komoly szempont az utód telefontól. :)

Megapixel: szerintem nem ezen múlik, ha 100%-osan felnagyítom a G4 16 megapixeles képeit, eléggé szemcsés, zajos azért, persze, az 5,5"-os kijelzőn, vagy akár a 14"-os laptop kijelzőn 100%-os nagyításban szépek a képek.:) Ugyanakkor egy 12 megapixeles Samsung kép nekem jobb vonalélességűnek tűnik (amiket legalábbis tesztekben töltöttek fel).

5312 × 2988 versus 4096 × 3072 - azt pedig ne feledjük, hogy a fotópapírok (10×15) 3:2-es képarányúak, és ha ehhez egy minimálissal is, de közelebb van a 4:3, mint a 16:9 - szóval ha kinyomtatod, kevesebb papírfelületet vesztesz 4:3-as, mint 16:9-es képpel, szebben néz így ki a papíron - igaz, ha videót csinálsz, a 4:3-as kamerával elvesztesz a képből, miközben a 16:9-es kamerával mindent felveszel, amit a lencse lát - valamit valamiért. :)
Hogy miért van közelebb? 4:3=48:36, 16:9=48:27, 3:2=48:32, a 32 pedig közelebb áll a 36-hoz, mint a 27-hez.

Összességében: nagyon sokat olvastam, nagyon sok videót néztem, hogy meghozzam azt a döntést, amit, aztán majd meglátjuk fél-1 év múlva, hogy jó döntés volt-e. :) Gondolkoztam egyébként a Oneplus 6-on is, kb. 170 ezer forintért hozzájuthattam volna a 128GB-s változathoz, de annak a kamerája talán még visszalépés is a G4-hez képest, illetve ugye a vízállóság sincs benne. Hiába lett volna majdnem 100 ezerrel kevesebb, eléggé komoly kompromisszumnak éreztem volna (nemcsak ezen okokból, de már így is túl hosszút írtam :D ), most pedig nem szerettem volna azt kötni. :)

(#46702) takcslajos1 válasza tknof1871 (#46698) üzenetére


takcslajos1
tag

Ne haragudj, nem értem a kérdésedet. :)
Hogy értve használható? Ha optimisták vagyunk, és azt mondjuk, hogy egy napon nem megy tönkre pl. a mikrofonja, vagy a kamerája, akkor úgy gondolom, bármeddig. :D Főleg, ha rá lenne költve kb. 15 ezer ft (6700 új akksi, 8000 MicroUSB port csere, illetve lassan érne talán egy jack csere is, de abból nem jön még ki a kábel, csak már nincs az az érzés, amikor belehelyezed a kábelt, hogy szorosan fogja).

(#46703) desigo válasza Motion_Blur (#46699) üzenetére


desigo
senior tag

LG G6 vagy Xiaomi Mi Mix 2s vagy OnePlus 6 mint lehetőség?

(#46704) jimmedly válasza desigo (#46703) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem G6 van korrekten hibamentesen üzemel már fél éve. Gyors, megbízható. Volt egy s7 kilengésem a G4 után, de valahogy visszavágytam az lg vonalra. A kínaiaktól idegenkedem.

(#46705) Reinkz válasza tknof1871 (#46698) üzenetére


Reinkz
senior tag

Szerintem két év simán benne van, utána is inkább az applikációk nagysága és bonyolultsága lenne a baj.

Motion_Blur

Én S8-ra váltottam, nem olyan rossz az 12mp nem érzek vissza lépést, annyi hogy digitálisan belenagyítani annyira nem lehet mint G4-nél, de este jobb képeket kapok, és fókuszálás is gyorsabb hiába a lézeres autófókusz.
Azért annak van varázsa hogy 2 hónap alatt több frissítést kaptam S8-on, úgy h már rég nem az első számú flagship, mint a G4-re 2 és félév alatt, valamint hogy nem forr fel a telefon 5p Gmaps-től, vagy egy frissítés telepítésétől.

A G4 egy nagyon jó telefonom volt, annak ellenére, hogy végére megutáltam a nem létező támogatás miatt, emellett messze ezzel a telefonnal jártam legtöbbet szervizbe, ennek ellenére sem lett tökéletes, hol működik hol nem a dupla koppos feloldás. Ha úgy gondolja bármikor otthagyhat minden előjel nélkül.

Eladni én se adtam el, többet ér mint amennyiért el lehet, de fent említett okok megtették hatásukat a használt piacon. Most faterom használja de ő csak telefonál úgy meg szr akkuval is 5 napot elketyeg (V29A) :D

[ Szerkesztve ]

(#46706) Motion_Blur válasza Reinkz (#46705) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi a beszámolót, én S9+ fele kacsintgatok, de félek a kamerától. Minden másban nyilván über.

G4-et én is megtartanám, főleg így alaplapcsere után. 30k-ért nem fogom elherdálni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46707) iDomos


iDomos
csendes tag

S7 edge váltotta nálam, de a G4 is +maradt. Nekem az infra és a duplakopp hiánya vállal6ó kompromisszum volt, így szinte csak az előnyeit élvezem. 2 pontot főleg kiemelnék az S7 edge javára: a samoled panel gyönyörű és a kijelzőidő átlag 6-7 óra.

Samsung Galaxy S24 « Samsung Galaxy S7 edge « LG G4 « LG Optimus 4x HD « Nokia N86 8MP « Sony Ericsson V630i « Sony Ericsson K700i « Siemens MC60 « Nokia 3310 « Siemens A40

(#46708) Motion_Blur válasza iDomos (#46707) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És a G4-el fotózol továbbra is :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46709) tipuka


tipuka
addikt

hirtelen mennyi rokonlélekre találtam. :)

(#46710) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

Kedves G4 tulajok!
Akinek van bármilyen elérhetősége a Váci úti szervizzel (email,telefonszám), az kérem ossza meg velem.
Köszönöm! :)

(#46711) Mentolka válasza alolamkrem (#46710) üzenetére


Mentolka
senior tag

Próbáltál keresni itt a topicban? Esetleg a neten?

(#46712) alolamkrem válasza Mentolka (#46711) üzenetére


alolamkrem
csendes tag

Igen, már megoldottam köszönöm :)

(#46713) iDomos válasza Motion_Blur (#46708) üzenetére


iDomos
csendes tag

😁 Sajnos a G4-el készült képek bekapcsolt HDR-rel is könnyen kiégnek újabban.🤔 Jó lenne rájönni az okára. Viszont az S7 képeit még nem néztem PS-ban szerkesztés közben bele-bele nagyítva. Ami viszont biztos, h az Ultrapixel fókuszálás odaver gyorsaságban.

Samsung Galaxy S24 « Samsung Galaxy S7 edge « LG G4 « LG Optimus 4x HD « Nokia N86 8MP « Sony Ericsson V630i « Sony Ericsson K700i « Siemens MC60 « Nokia 3310 « Siemens A40

(#46714) Mr. Kamikaze


Mr. Kamikaze
csendes tag

Az LG H815 G4 típusúnál is jelentkezik a BootLoop hiba? Vagy milyen szériáknál jelentkezik?

(PC Outlet) Ügyvezető Igazgató

(#46715) sajby válasza Mr. Kamikaze (#46714) üzenetére


sajby
senior tag

Nem mindegyiknél.De gyakran előfordul :)

(#46716) dkovizoli válasza Mr. Kamikaze (#46714) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mostanában nem. Valószínűleg az érintett készülékek nagy része már átesett rajta. De nagyon sokat érintett.

[ Szerkesztve ]

(#46717) Mikemend


Mikemend
senior tag

Nálam is előjött a hosszú bekapcsolási idő. Legalábbis több perce ott tart, hogy Android indítása... Előtte a Swiftkey frissült (7.0.7.28-ra), és erősen megdolgozta a procit, szóval ezt bár jelentettem feléjük, azért érdekelne, mi a túrós buktáért halasztja le a telefont... Remélem, beindul, akkut még nem merem kivenni, inkább várok.

(#46718) kp78 válasza Mikemend (#46717) üzenetére


kp78
addikt

Várjál. El fog indulni.
Aztán gyaluld le amiket utoljára frissítettél.

(#46719) Mikemend válasza kp78 (#46718) üzenetére


Mikemend
senior tag

Sacc 5 perc után elindult, aztán töröltem a Swiftkey adatait, majd újra beállítottam (hiába a fiók megléte). Azóta nyugton van, nem merít, szóval lehet, hogy a programnak kellett egy reset...

(#46720) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Bár sok segítséget nem kaptam az update problémámra, találtam egy jó megoldást, ami megszabadít az idegesítő frissítés áll rendelkezésre-majd 4% nál error problémára.

Nem volt szükség se root-ra, se semmilyen mókolásra. :)

(#46721) Motion_Blur válasza Sentinel80 (#46720) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megosztanád? Engem is k-rvára idegesít :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46722) Sentinel80 válasza Motion_Blur (#46721) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Mikor kérdeztem úgy tűnt senkit nem zavar és mintha egyedül lennék a problémával.

Van egy ilyen tutorial, érdemes átfutni és van link a progihoz is:

[link]

De az én Lg G4-mhez ez a korábbi verzió volt jó a 3.85 -ös: [link]

Onnan derül ki, hogy melyik lesz jó, hogy a rossz verzió nem tudja beolvasni a telefonról az apk-kat.

Ez az alkalmazás nem csinál mást, mint root nélkül deaktiválja (aktiválja) azokat a app okat amikre nincs szükségünk. Ezzel nem lehet törni, se semmi más mókolást csinálni. Itt jön a kérdés melyik alkalmazásokat kell kiszedni, hogy ne legyen FOTA \ frissítés figyelmeztetés és ne is próbálja leszedni se:

Független telefonnál ezeket jelöljük meg :

LGDMSClient.apk, LGUpdateCenter.apk, LGFOTA.apk, LGLDB.apk

(vannak más a rendszer által deaktivált app ok, azokat ne bántsuk és figyeljünk arra, hogy mást nehogy kijelöljünk)

Akik hasonló cipőben járnak, nincs is más választásuk. Én próbáltam mindenféle frissítést, de nem kockáztattam, hogy elakad (egyszer majdnem sikerült), ha már a gyári FOTA frissítés is vacak és még idegesít is.

Nálam ez működött, de hogy másnál is fog-e nem tudom, erre jutottam és azóta elmúlt a ,,hiba".

[ Szerkesztve ]

(#46723) _Jana_


_Jana_
csendes tag

Sziasztok!

Kb egy hónapja kérdeztem, hogy milyen akksit érdemes venni a G4-be.

Nos, megvettem ebayről az akksit amit ajánlottatok, de 1,5 használat után (szóval volt ideje "bemelegedni") rosszabb mint az eredeti 3 éves. A kijelző idő kb 1-1,5 óra, nagyon gyorsan merül. Valai tapasztalt ilyet? Vagy csak az akksi szar?

(#46724) Abus2 válasza _Jana_ (#46723) üzenetére


Abus2
tag

Én még várok az akkura. Szinten e-bay. Ha végre megjön majd jelzem, hogy nekem hogyan muzsikál. Neked mennyi idő alatt és milyen postával jött?

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#46725) Motion_Blur válasza _Jana_ (#46723) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Faxa :(

Aqua-ban van 4k-ért gyári, de véleményben ott is írják h nem tudja a használt gyári üzemidejét.

Köszi h megírtad :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46726) #33907968 válasza _Jana_ (#46723) üzenetére


#33907968
törölt tag

Korabban linkeltem 6000 mAh akksit (kranich) olyat vegyetek. Kicsit bumfordibb lesz tole a telefon de siman hoz 7-8 oras sotokat.

3000 mAh akksival csak bohockodni lehet az uj gyari bir 3.5 ora sotot az utangyartott meg 3at, halottnal a csok...

(#46727) tipuka válasza #33907968 (#46726) üzenetére


tipuka
addikt

gondolom akkor a tok az ezután kilőve nem? :) - mert jól hangzik ez az üzemidő :K

(#46728) #33907968 válasza tipuka (#46727) üzenetére


#33907968
törölt tag

Igen a tok felejtos es sajat hatlapot is adnak hozza mert ez ertelemszeruen kiemelkedik a telefon sikjabol.
Cserebe az uzemido igy mar brillians.

A poen az hogy eddig sem talaltam g4 alternativat a kamera visszafejlodes miatt, amiota meg ezt az akksit hasznalom mar uzemidoben sem :)

(#46729) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem ez van. Szintén 6000mAh, és teljesen meg vagyok elégedve vele.
Bár mostanában szerintem a végét járja a telefon, játék közben melegszik és újraindul.
Olyan mintha valami beakadna, mert ugyanaz a játék, újraindítás után már nem melegíti. :W
De az akku az jó, pont egy éve vettem, azóta is szuper.
Persze, ha olyan helyen vagyok, ahol kevesebb a térerő, akkor merül eléggé, de az egy napot akkor is hozza.
Wifivel itthon meg... 6h+ kijelző :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46730) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Sokszor mondtuk, hogy akksit csak a márkaszervízből. A többi kidobott pénz. Sajnos a tapasztalat mindig beigazolja. Talán ezek a túlméretesek a kivételek.

(#46731) tipuka válasza Laraxior (#46729) üzenetére


tipuka
addikt

30€-rt drágáltam úgy, hogy goldban sem találtam, de ez a 23€ már barátibb :D
nekem is nagyon melegszik játék közben sajnos... :( bár nálam nem indul újra.

(#46732) zsoltip


zsoltip
őstag

Én pót akksival használom. 2 eredeti LG akksival. Egyik mindig a hátizsákomban van tartaléknak, ha töltő nélküli helyen vagyok, ne legyen gond. Sokkal komfortosabb lehet egy gyors csere, mint egy PowerBank. :)

(#46733) MiniXD55 válasza zsoltip (#46732) üzenetére


MiniXD55
tag

Ugyan ez van nálam is így kb 6-7órát ki lehet bírni úgy hogy mindig be van kapcsolva a mobil-net és használom is a telefont.

Új: Megjött nekem a frissítés annak rendje és módja szerint nekiálltam frissíteni,ezzel minden rendben volt.Pár napra rá a Facebook nem akart belépni az előre megjegyeztetett fiókomba és úgy amblokk az alkalmazásba.Gondoltam újrarakom hátha valami frissítést nem szedett le,ám hiába 3-4 bejelentkezés után megint nem akart belépni.Jelenleg úgy oldottam meg ,hogy kitűztem hogy soha ne tudjak belőle kilépni teljesen.Valaki találkozott már hasonlóval?

"Hard work, dedication. I'm a one man army."- Floyd Mayweather

(#46734) TeeJay


TeeJay
félisten

nekem is muszáj lesz már akkut venni
most lett 2éves a telefon
ma voltam kint RedBull Air race-en és videózok 1percet 30%-on akku és egyszer csak kikapcsol
látszik hogyha combosabb feladatot kell csinálni már nem bírja az akku és kikapcsol

utángyártottból nincs normális ahogy látom
muszáj lesz gyárit venni
agyalok a dupla méretűn de attól meg tök gáz lesz a telefon
pedig 6000mAh már bitang lenne azzal elvagyok jóideig :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#46735) Laraxior válasza TeeJay (#46734) üzenetére


Laraxior
titán

3 éves telefon nem gáz? ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46736) alolamkrem


alolamkrem
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném leírni a tapasztalataimat 2 év 2 hónap G4 használat után. Múlt héten kérdeztem, mi lehet a megoldás arra, hogy a wifi eldobja magát az ikon pedig pulzál a következő módon: [link]
Kérdeztem LG szervizt, válasz az volt, hogy alaplap hibás lesz és nem cserélik gariban. Ok én pedig nem terveztem a telefonra már költeni. V29A szoftverrel használtam a telefont, úgyhogy vissza "upgradeltem" 6.0 ra, és amint újrahúztam megjavult a wifi. (előtte factory reset vagy gyári visszaálíltás nem használt). Működött kb 2 napig, majd újra elromlott. Újraraktam megint jó volt 2 napig (és így tovább), de 4 napja 5.1re frissítettem a telót (szintén 2 nap után elromlott a wifi) de a beállítások-alkalmazások-wifi beállításainál tudom törölni az adatokat és a gyorsítótárat és " megjavul" a wifi.
Van valakinek hasonló tapasztalata vagy ötlete? Ez vezet a végzetes bootloop hibához? A telefon gyors nem melegszik aktív használat közben sem. Gyári szoftverrel szűz állapotában( nem töltöttem rá semmilyen progit) is elromlott a wifi 2 nap után, tehát program se okozhatja a jelenséget.
Várom a reakciókat, előre is köszi ;)

(#46737) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Érdemes lehet szerintetek EZZEL kitolni a telefoncserét?
A sebessége meg a fényképezője nekem elég, de ez az üzemidő, pláne nyaraláskor, mikor mindent ezzel fotózok gps-el...
8e, 6500mAh, 6 hó hazai gari.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#46738) kp78 válasza MittuDomain_ (#46737) üzenetére


kp78
addikt

Ez hasonló Németországból, postaköltséggel is picit azért alatta van az Edigital-os árnak, de várni kell rá.
Én ettől függetlenül lehet, h inkább a németet venném, mert a másik sanszos, h ebay-es cucc, amit Te magad is megvehetnél akár sokkal olcsóbban. :U
Kranich-ot ha jól emlékszem itteni fórumtársak is vettek, és dicsérik.

[ Szerkesztve ]

(#46739) #33907968 válasza kp78 (#46738) üzenetére


#33907968
törölt tag

Igen nekem kranich van, a 6000 mAh hozza a 7-8 oras sotot (szoval ez valoban akkora kapacitasu nem vmi atcimkezett gagyi)

(#46740) balazs1022 válasza alolamkrem (#46736) üzenetére


balazs1022
őstag

Sztem az android fejleszto topikban szolj vkinek, hogy irjon neked egy script-et vagy alkalmazast ami idonkent torli a wifi cache adatait. Vaczi uti szervizzel nem beszeltel?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#46741) Tengri


Tengri
senior tag

Valakinek jelentkezett ma azzal a telója, hogy szoftverfrissítés? Azt hittem az LG elfelejtette már a G4-et. :DDD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#46742) Nikaré válasza Tengri (#46741) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem már régóta nem, de megoldottam manuálisan :)

(#46743) #33907968 válasza alolamkrem (#46736) üzenetére


#33907968
törölt tag

Szerintem ez hardveres hiba lesz, de a bootloop tünete egyébként más (egyszer csak újraindul a telefon és nem tud bebootolni). Ettől függetlenül okozhatja ugyanaz a problémát, a túlzott hőtermelés hatására meglazulnak a forrasztások, csak nálad pl. a wifi modul/antenna lett hibás.

Amit csinálsz szoftveresen az csak placebó azért nem müködik tartósan, pl. újrahúzod a telefont, ekkor felmelegszik, ettől épp érintkezik a hibás rész -> megjavult, majd lehül a telefon megint kontaktos lesz -> elromik vagy vice versa és igy tovább, valószinüleg ha tetszőleges appot nyitogatnál/zárogatnál be, akkor is pont ugy megjavulna/elromlana a wifi alkalmanként mint a cache törléstől, attól függően hogy épp érintkezik-e a kontaktos rész vagy nem.

(#46744) cal84 válasza Tengri (#46741) üzenetére


cal84
tag

Nekem nem jött semmi. Milyen frissítés volt?

(#46745) Tengri válasza cal84 (#46744) üzenetére


Tengri
senior tag

V20p-EUR-XX szoftver verzió
Cikkszám: MRA58K
Kernel verzió: 3. 10. 84.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#46746) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
CypherOS ROM-ot valaki próbálta már?
Itt az official link és itt az XDA-s.
Minden működik rajta? Erről nem találtam egyelőre infót.
Android 7.1 miatt lehet érdemes átnyargalni rá. De csak akkor, ha minden működik. :)

(#46747) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Én ezt raktam fel: TMH Europe HU/Hungary H81520i_00_0518.kdz
Ezen legalább normálisabban működik a hely alapú smart lock, és az üzemidőm is jobb lett mint 29a-n.
Persze az átlátszó időjárás widget, a hdr+ gcam, és a dupla érintéses alkalmazásváltó hiányzik, de az üzemidő kárpótol. A sima készenléti fogyasztás is jobb. Hja és itt még van normális vágólap is!

(#46748) zsoltip válasza gixxergabi (#46747) üzenetére


zsoltip
őstag

Az, hogyan lehet, hogy v20g rendszerre még mindig nem talál sem a készülékem, sem Windows alatt az LG Bridge frissebb verziót?
(Eredetileg Telenoros, de a szolgáltató által függetlenített készülék.)

(#46749) gixxergabi válasza zsoltip (#46748) üzenetére


gixxergabi
senior tag

sztem Telenor nem adta ki... (be van kapcsolva, hogy automatikusan keresse?)

(#46750) zsoltip válasza gixxergabi (#46749) üzenetére


zsoltip
őstag

Próbáltam úgy is. Most épp kikapcsoltam a napokban. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.