Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) lukacsik válasza #86973952 (#35540) üzenetére


lukacsik
tag

Hát ez... 3 kábellel próbáltam és nem működött. Találtam egy másikat pár napja most rádugtam és hopp működik. Szóval 3 kábelem nem jó... Köszi a tippeket!

(#35552) LaliPapi válasza tirszin (#35549) üzenetére


LaliPapi
tag

Van benne SIM kártya? Mert nélküle ezt csinálja.

(#35553) LaliPapi válasza Game-over (#35547) üzenetére


LaliPapi
tag

Nekem semmi bajom a 6.0 adaptív fényerő beállításával. Működik ahogy kell.

(#35554) Manly86


Manly86
csendes tag

Sziasztok!

Kérdés? Adott egy 2015.04-es Lg G4 Koreai F500L-es. Most Október 18-án elért a bootloop.
Nincs Gari levél és számlám se róla. Part Nero Gsm azt mondta, hogy 30.000 Ft-ért cserélnek benne alaplapot. Tényleg egy F500L-es koreai változatba bele tudják tenni az EU-s alaplapot 30 ezer forintért és még működni is fog? Mi a véleményetek erről?

(#35555) dkovizoli válasza LaliPapi (#35552) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pont ezt akartam kérdezni én is!
Más. Aki genesys romot használ, mik a tapasztalatok? Én elégedett vagyok, csak kérdem.

(#35556) #86973952 válasza dkovizoli (#35555) üzenetére


#86973952
törölt tag

4.8 UX5 alatt nincs gondom.

(#35557) tirszin válasza LaliPapi (#35552) üzenetére


tirszin
senior tag

Óóóó, köszi! :) Megúsztam egy újrahúzást.
Ráhibáztál, már másik telefonban van a SIM.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#35558) Doblós


Doblós
aktív tag

Üdv!Lenne egy olyan gondom,hogy a készülék egy bizonyos idő után nem reagál a duplakoppintásos kijelző feloldásra.Ha hosszan nyomom a gombot akkor magához tér.Kb.negyed órát nem használom és ugyanezt produkálja.Ha ez időn belül koppintok,minden ok.Illetve még van olyan,hogy ha befejezem a hívást és elveszem a fülemtől,csak sötét a kijelző,nem reagál semmire,ergo nem tudom befejezni a hívást.Ez egyedi eset vagy másnál is van ilyen?Mintha nem müködne a közelségszenzor

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#35559) hard74 válasza Doblós (#35558) üzenetére


hard74
senior tag

Folia vagy üveg van a kijelzőn?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#35560) Technoman


Technoman
őstag

Reméljük a kedvenc márkánk V20-asa, nem követi el az S7 hibáját Cikk

(#35561) Doblós válasza hard74 (#35559) üzenetére


Doblós
aktív tag

Üvegfólia van rajta

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#35562) hard74 válasza Doblós (#35561) üzenetére


hard74
senior tag

Mikor került rá? Proximity szenzornál ki van vágva?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#35563) Game-over válasza LaliPapi (#35553) üzenetére


Game-over
aktív tag

Pont ez a bajom, hogy a 6.0-ban nincs adaptív fényerő beállítás(adott fényerő +-30%), hanem aggresszív automata van (0-100%-on belül állít). :(

(#35564) Doblós válasza hard74 (#35562) üzenetére


Doblós
aktív tag

Tegnap vettem,használtan,tehát passz,hogy mikor tették rá.Ahogy nézem,csak a felső mikrofonnál van kivágva.Bár az üvegfóliát leveszem róla és kap simát

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#35565) DonMaster válasza Doblós (#35564) üzenetére


DonMaster
addikt

az üveg sokkal jobb mint a Sima én nem cserélném

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35566) Doblós válasza DonMaster (#35565) üzenetére


Doblós
aktív tag

Biztosan,de ha a fólia miatt nem érzékel rendesen a kijelző,akkor mennie kell

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#35567) hard74 válasza Doblós (#35566) üzenetére


hard74
senior tag

Lehet kalibrálni a proximity szenzort. Keresőbe beírod biztos megtalálod.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#35568) Doblós válasza hard74 (#35567) üzenetére


Doblós
aktív tag

Találtam is valamit,viszont beütöm a kódot és nem csinál semmit

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#35569) Doblós


Doblós
aktív tag

Na.lekaptam a fóliát,kb.1mm vastag volt.Most úgy tűnik,jó.Köszönöm a segítséget mindenkinek

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#35570) dkovizoli válasza Doblós (#35569) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem sincs kivágva, csak a hangszórónál, de még soha nem volt vele gond. Viszont az biztos, hogy elég rá egy zsírfolt vagy valami piszok és máris rendetlenkedhet. De ehhez még üvegfólia sem kell.

(#35571) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

A gondom megint előjött, ami a "töltési időt illeti".....szóval adott a gyári fehér töltőfej és a hozzá tartozó felül 3 pöttyel jelölt usb-micro usb kábel........kb 1 hétig minden oké volt és kb 10%-ról is felnyomta 100%-ra kb 1,5 óra alatt....aztán már összedugáskor nem rezgett a G4 és a töltési idő kb 3X annyi időbe telt......ekkkor kaptam innen tippet hogy húzzam szét a kábelt a töltőfejből és a telóból is, meg a hálózati csatiból is, majd dugjak össze ujra mindent. Ez áprilistól mostanáig mindig megoldotta a random módon jelentkező "lassan töltődik és nemis rezeg összedugáskor" hibát. Most ott tartok hogy széthúzok és összedugok mindent, de változatlanul marha lassan töltődik fel....25%-ról 100%-ra csütörtökön kb 3,5 óra alatt töltődött fel. :/

Feleségem G3-as töltőfeje 100%-ban ugyanaz és ahhoz is fehér kábel van, csak azon nincsen a 3 fehér pötty a "micro usb oldalon".....azzal összedugva egyből rezeg és nemsokkal több mint 1 óra alatt pikk pakk feltölti.....(párom G3-a is bitang gyorsan töltődik.....de neki a G4 töltő+kábel kombóval is megy gyorsan) :D

Most ott tartok hogy az LG F6-om fekete usb-micro usb kábelét probáltam ma reggel a G4 töltőfejével és egyből rezgett és láss csodát de 40%-ről kb 50 perc alatt 100%-on volt......ez nekem marha érdekes. :((( :((( :((( :(( :Y :Y

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#35572) Quqesz válasza GEIL (#35571) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Xar az usb kàbeled...ennyi. Vegyél másikat. Próbáld ki az asszony kábelét + a te fejedet. Ha jó akkor egyértelmű....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#35573) Technoman


Technoman
őstag

Mivel, az utód utódjának még nincs topikja:
Már most fellélegezhetnek a majdani G4-ről - G6-ra cserélők tábora, akik úúútálják a moduláris telókat. hír

(#35574) #57271552 válasza Meggyi001 (#35492) üzenetére


#57271552
törölt tag

Igen, azt kell módosítani + a magyar lokalizációs fájlt is:

Mindkettőt megcsináltam már, csak a kicsomagolás és visszacsomagolás nem megy tökéletesen. Amikor kibontom az LGsettings.apk-t az apktool-lal, akkor megcsinálja, de hibaüzeneteket dob, hogy kb 200 png fájlt nem talál. Visszazárásnál pedig az eredeti 70 MB helyett 68 MB lesz, így meg nem merem feltenni, mert tuti bootloop lesz a vége.

Ha van egy kis szabadidőd, meg tudnád nézni, hogy az LGSettings.apk-t ki lehet-e úgy nyitni, hogy az apktool ne hozzon hibaüzeneteket? Újratelepítettem a gépemet pár hete és a bejáratott apktool-t elfelejtettem lementeni, most meg nem az igazi, pedig minden fent van, ami kellhet (java, .net keretrendszer, ms powerpacks).

Itt az LGSettings.apk (5.1 android Genesys 2.2 romból):
https://drive.google.com/file/d/0ByExVN46LsqBZllUUzl3cFdvUUU/view?usp=sharing

[ Szerkesztve ]

(#35575) Aryon87 válasza Technoman (#35573) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat erre kivancsi leszek.

Itthon G3 van, nekem G4 volt, most az utod, es jovore jon ennek utodja.. :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#35576) #57271552 válasza Game-over (#35563) üzenetére


#57271552
törölt tag

LUX Lite a legjobb megoldás a fényerő problémák kezelésére.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vitocassisi.luxlite

Fényerőnél DINAMIKUST kell választani,
a háttérvilágítás nullpontját pedig 4-ről mondjuk 22-re állítani.
Fokozatos fényerőállítás kijelölve.
Fényerő halványodási sebessége: Gyorsabb
Fényerő lépcső: Nagy
Fényerő stabilizátor kijelölve
Ingadozás mértéke: 8%

Aztán az android rendszerbeállítások / általános / biztonság / alkalmazás használat hozzáférésnél engedélyezni kell a LUX-ot.

[ Szerkesztve ]

(#35577) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
A telom eldobalja a wifit vagy is az asszonynak van full wifi terero es muxik a teloja ugyan azon a helyen a lakasban ,betolti a lapokat jatekokat stb de nalam nem megy akkor ugyanaz a game es nem szol az online radio a jel eroseg meg 1-t mutat,volt mar valakinek wifi problemaja?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#35578) GEIL


GEIL
addikt

Milyen tokban és milyen hátlappal használod ? (mondjuk ez "max 1-2 wifi jelerősség csíkot" számít ) :U :F

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#35579) Bass válasza GEIL (#35578) üzenetére


Bass
addikt

Gyári müa hátlap(a bőr pihen a dobozban és tokot sem használok ezen a szép készüléken.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#35580) tknof1871 válasza Bass (#35579) üzenetére


tknof1871
őstag

Pedig egy jól kialakított tok sokat segít, hogy ne essen ki a kézből. Van olyan tok amibe "madzagot" is lehet fűzni és csuklóra vagy nyakba akasztani.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#35581) Bass válasza tknof1871 (#35580) üzenetére


Bass
addikt

Hát én nem szeretem ez a telo igy szep es vegre az ive miatt fel is tudom venni az asztalrol. Egy tok legyen az barmilyen jo es izleses csakront a telefonon. 😃

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#35582) ToniSoprano válasza Bass (#35581) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja tényleg igazad van az íveltég miatt egyszerűbb felvenni az asztalról, erre nem is gondoltam.

(#35583) cheetah_


cheetah_
csendes tag

Nem tudom mi van, de tegnap este 9-től ma reggel 6-ig töltött a telefonom 5%-ról 100%-ra a gyári töltőjével.
Remélem nem adta meg magát az akksi. A mai merülése egyébként a megszokott.

Valami ötlet? Volt már ilyen valakinek?

Kicsit megparáztatott az éjszaka

(#35584) jimmedly válasza cheetah_ (#35583) üzenetére


jimmedly
senior tag

Hasonló a problémád mint előtted nem sokkal a kollégának. Próbáls másik usb kábellel tölteni. De lehet elég lesz néhányszor kihúzni, visszadugni a kábelt a töltöfejbe.

(#35585) Rolly


Rolly
veterán

Megjött a szervizből a telefonom, s alaplap cserés lett :( ... A telefont a Telenornál vásároltam kártyásként majd kb 3-4 hónapja függetlenítettem hivatalosan a Telenornál. Most a szervíz után újra függő lett a telefonom. Szerintetek mit csináljak?

(#35586) brd válasza Rolly (#35585) üzenetére


brd
nagyúr

Mondjuk reklamálj? ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#35587) sajby válasza Rolly (#35585) üzenetére


sajby
senior tag

Jelezd a telenornál (is).Gondolom papir van a függetlenítésről.Megcsináljájk megint :)

(#35588) Game-over válasza #57271552 (#35576) üzenetére


Game-over
aktív tag

Váó, köszi a részletes leírást, pont tegnap szenvedtem vele, hogy mire is kéne beállítani :R

(#35589) Balzak83 válasza cheetah_ (#35583) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nálam pont ezzel van most szervizben. Töltési idö 4-5 óra. A váci útra vittem, mert a telemax csak szoftvert frissítene...
Vittem a töltőt is, biztos ami biztos, majd kiderül mit sikerül rajta megoldani. Egyébként 3 hetes a kábelem, eredeti, de tökmindegy, mindenféle töltőt próbáltam már, egyik se volt jó

(#35590) Mike81


Mike81
senior tag

Ehhez a töltési problémához nagyon hasonló volt az asszony G4C-nek. Neki végül usb csatlakozó csere volt. Azóta minden ok. Bár neki nem is volt hajlandó sokat tölteni semmilyen toltovel vagy kábellel.

[ Szerkesztve ]

(#35591) G33Z@ válasza Mikemend (#35499) üzenetére


G33Z@
tag

Ugyanez nálam is jelen van. 1 hetes telefon, vodás gyári 6.0 szoftver. Az első napokban az államat kerestem a padlón a tempójától és a képek minőségtől. Most úgy érzem, mintha egyik napról a másikra teljesen ellustult volna. Hozzávetőleg akkor kezdődött, mikor először elkezdtem buherálni a manuális módot. Nyilván nincs köze hozzá, de ha viszaállok automatára egész egyszerűen nagyon elfárad. Kb ide tudom belőni, amikor elkezdtem elégedetlen lenni a aut módban. Meg még langyosodik is a teló. Bocs ha hülyeségeket írok, még nincs vele tapasztalatom. Olvasom, hogy van, vagy volt valami Quickshot funkció. Ez még 5.x alatt volt, mert ilyesmit most nem látok?
Ha már így belendültem kérdeznék is:
-Hol tudom megállapítani mikor gyártották a készüléket?
-6.0-ról érdemes e visszaállni 5. valamire? Egyáltalán lehetséges?
Van egy-két tapasztalatom is:
-Az akksi eleinte katasztrófa volt, míg (itt olvastam) fent nem hagytam egy teljes éjszakán át. Ez komolyan jót tett neki én is ajánlom.
-A telefon a saját fülesével sztem nem szól olyan szépen, mint korábban a G2. Ezzel a Sony MDR-NC31E fülessel és fullos jetaudio-val tűrhető, sőt nyilván forrástól függően kifejezetten szép hangzást el lehet vele érni. A G2 is ezzel toltam.
- A kijelző szó szerint zabálja az akksit. 3000mhA ehhez a felbontáshoz vérszegény...
Ja és köszönöm a múltkori tippeket barna bőr hátlap vásárlás kérdésemre mindenkinek :-)

[ Szerkesztve ]

(#35592) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

fényképet hogy tudok a hívó neve mellé tenni? Valamiért nem akar összejönni. Oda teszem a képet a névjegyekbe,de mikor hívnak nem jelenik meg a kép.

(#35593) Quqesz válasza G33Z@ (#35591) üzenetére


Quqesz
nagyúr

-Quickshot= + rögzítés, ugyan ott van a gombja.
-Gyártás: doboz v aksi akatt az SN első száma pl: 507 = 2015.07.
- sztem nem, de az lgup-al lehetséges a downgrade(összefoglaló)
-aksit érdemes min 1 órára még fenthagyni
-lg részéről még nem volt wow füles...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#35594) G33Z@ válasza SZATA (#35354) üzenetére


G33Z@
tag

Ma amikor hazaértem restartolni kellett a wifit, mert nem volt hajlandó csatlakozni. Látta a wifit, de csak mentette és nem állt rá hiába bökdöstem a csatlakozás gombot. wifi restart után rendbejött.

(#35595) mokus1


mokus1
addikt

Hol tartunk a szoftverrel?
Nougatról mi a hír?

(#35596) Quqesz válasza mokus1 (#35595) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jól van köszöni..:D
Nov a G5, aztán mi dec/jan/feb körül

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#35597) dkovizoli válasza Quqesz (#35596) üzenetére


dkovizoli
addikt

Alakulgat. Kint van a 7.1 forráskódja. Kíváncsi vagyok ki, mit, mikor kap majd.

(#35598) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok. Nagy bajom van. kb.egy órával ezelőtt a gyermek csinált pár fotót a telefonnal, és kifagyott, teljesen váratlanul. Korábban sosem csinált ilyet. És úgy tűnik tégla lett..... :((( semmire nem reagál. Próbálkoztam LgFlastools-al életre kelteni de az Lg USB-drivert sem telepíti mert csak a Qualcomm portot látja a gép amikor rádugom. Ezt megoldottam, de mindenhol csak .kdz romokat találok de valahogy azok nem akarnak felkúszni. Találtam egy TOT módszert is de .tot és g4.dll fájlokat sehol nem lelek. A gari sajna lejárt. Mit tanácsoltok, próbálkozzak, vagy szerviz?

(#35599) Quqesz válasza Z.m.Z (#35598) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
Szervíz és te is bootlopos lettél, magyarán alaplap kampec. Ezt szavatosság keretén belül javítják 2 évig, csak egy számla kell hozzá(meg unios legyen a telefon). Ha tudod vidd be személyesen a Váci úti szervízbe, vidékről küld fel futárral.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#35600) Z.m.Z válasza Quqesz (#35599) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Telenoros, de a számlát nem találom és a kis lapra meg nem nyomtak pecsétet, de van Lg Extra garanciám is ami még törésre is érvényes de pont letelt a 2 év... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.