Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1550) s4tch válasza consono (#1546) üzenetére


s4tch
veterán

5S sebességével még semmi gond, jó az ios9 rajta, nekem más problémáim lennének vele (akksiidő, kis kijelző, korlátozott rendszer, sérülékeny ház). A sérülékenység az iPhone-oknál nem bug, feature :DDD Kivéve a 6s-t, az egész jól bírja tok nélkül. A korábbi generációk viszont rettenetesen érzékenyek, karcra, leejtésre, bármire. Én meg nem használok tokot, agyoncsapja a dizájnt. Viszont életem párjának a következő egy 5s/SE lesz, neki egyszerűen nagy a Hongmi, hiába használja bő 2 éve, kisebbet szeretne.

A droiddal amúgy mi a problémád?

(#1547) TomWexX: [link] - van a phonearenának egy kijelző/előlap arányt mutató adata. Ez a 10-nél 71%, a másik kettőnél 72-73%. Néhány példa: S7, G5: 70%, Mi3: 65%. 75% körül már nagyon jónak számít ez az arány, és ahhoz is általában 5,5" körüli, vagy nagyobb kijelző kell. Gyakorlatilag akkora a 10, mint egy Mi3, csak 5" helyett 5,2" a kijelzőátló. Nem rossz ez... Persze nem olyan vékony a kerete, mint mondjuk az Oppo R9-nek, de biztos vagyok benne, hogy a csavarásoknak jobban ellen is áll. Viszont ez is qrvadrága. Nem tudom, mi lelte a gyártókat, szinte nincs értelmes nem-kínai telefon 130-140 rongy alatt.

Mivel játszol, ami ennyire nélkülözhetetlen? :)

(#1549) consono :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.