Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#753) Silenzio válasza mjani1172 (#748) üzenetére


Silenzio
addikt

Én sem szakmai szempontból kritizáltam a céget, inkább erkölcsi, etikai és kulturális vonalon volt bajom.

- A kínai kollégák szemlátomást lenézték a magyarokat. Angolul b@sztak rendesen megtanulni, a csinglis elsajátítása számomra rettenetesen nehéz és hosszadalmas volt.
- Egymással állandóan pöröltek, gyakran kiabáltak. Ritka volt az egyetértés.
- Irreális kéréseik voltak lehetetlen határidőkkel. Logisztikai csomópont és raktárbázis a hely, ahol nem mellesleg gyártás is folyt, lehet most is, mégsem tudtak delegálni egyetlen kollégát se, aki fikarcnyit is értett volna a logisztikához.
- Az ún. kettős felhasználású buzulmányaiktól (gondolom rakétaindító rendszerek vezérlőpaneljeit küldtük az oroszoknak, de ez a szállítólevelekből nyilván sosem derült ki, lehet sosem kerültek harcászati felhasználásra) olykor gigászi idegbaj uralkodott el rajtuk. Nagyon nem profi.
- Az volt az érzésem, hogy a munkahelyem süllyesztő vagy épp gyakornoki "tesztpálya". Nem az a hely, ahová a cég alkalmazottai szívesen mennek, ekként kezelték egymást és a helyet is.

Ennek ellenére szerettem ott dolgozni, mert izgalmas volt. De váltottam, mert az Ericssonnak dolgozni izgisebbnek és szakmailag előremutatóbbnak bizonyult, még ha csak tech writerként is.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.