Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) ForRedGlory válasza Aryon87 (#200) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Alsó két képen mit kellene látni azon kívül, hogy a P30P sehol sincs ebben az összehasonlításban?

(#202) Aryon87 válasza ForRedGlory (#201) üzenetére


Aryon87
félisten

Elismerem, kapkodós kép lett, mivel elhagytam az osztályomat és nem akartam letolást, de holnap már összeszedettebb összehasonlításom lesz. A képek ugyanonnan, ugyanabból a szögből készültek, mégis más-más lett. Mindez úgy, hogy a Huaweinek se auto HDR se AI nem volt, míg a Samsungnak mind2 be volt kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#203) #24536576 válasza Aryon87 (#202) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az AI mióta előny? Egyébként pont a "kapkodós" képek a lényegek. Ebben gyenge a Huawei.

(#204) Aryon87 válasza #24536576 (#203) üzenetére


Aryon87
félisten

AI nem előny, pont emiatt nem is kapcsoltam be. Kapkodás ide vagy oda, az enyém jobban eltolta a képet, mint a Huawei..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#205) #24536576 válasza Burt1793 (#140) üzenetére


#24536576
törölt tag

Kinézetre -szerintem- csúnyább. Talán a V alakú notch ami elmegy, de egyik se kéne. Remélem, mire váltok, kimegy a divatból.

(#206) #30662400 válasza Dare2Live (#166) üzenetére


#30662400
törölt tag

Szerintem: "Viszont például az AppGallery, a Facebook, a Booking.com, az Amazon Shopping vagy a HiCare opcionális lehetett volna, persze tárhelyből így *sincs* hiány."

(#207) #16514048 válasza Aryon87 (#200) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kár, hogy az alsó képen nem lett pontos a fókusz, így nem lehet jól összehasonlítani, de a nagyobb dinamikatartomány azért látszik.

[ Szerkesztve ]

(#208) #24536576 válasza 7Heads Drago (#184) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hátlapi kameraelrendezés apple copy, ahogy a Mate notcha is. Magára a notchra értettem, hogy ott van egy face id, máshol meg "díszítő" elem, különböző formában.

[ Szerkesztve ]

(#209) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Bone!
A videókat feltennéd valahova, hogy le lehessen tölteni? :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#210) bteebi válasza BigBear (#22) üzenetére


bteebi
veterán

Azért megnézném, hogy milyen képeket lőne a Nokia, vagy egy sokéves kompakt kamera, vagy akár egy olcsóbb DSLR tényleg rossz fényviszonyok között, pláne koromsötétben... Igen, az utóbbi esetben már erősen csökken a részletesség a P30-nál is (mily meglepő...), de a legtöbb fényképező/mobil csak egy nagy zajhalmazt adna, 0 információval.

Szerintem összességében kifejezetten jó telefon lett, de már megint olyan, hogy nekem pár apróság, "fícsör" miatt sajnos nem az igazi :). Nincs se jack, se micro SD, és nekem ez a telefon/agy rezegtetés (rendes hangszóró helyett) se bejövős. A feleségem S9+-ának nagyon tetszik a sztereó hangszórója, remek hangminőséget és hangerőt produkál. Az S10-zel ez aligha lett rosszabb, és a P30 valószínűleg mindkettőtől jelentősen elmarad.

A noccsot utálom ugyan, de ha már minden áron muszáj, hogy legyen valamilyen formában, akkor ez még mindig a legkulturáltabb formája... ráadásul gondolom a notch rejtés (fekete háttér) lehetősége itt is megmaradt. A Galaxy S10 kameraszigete talán az egyetlen igazi deal breaker nálam (az árát leszámítva); mérhetetlen hülyeségnek tartom. Itt legalább az nincs. Az S9 teljesen rendben volt. Kis keretek notchmentesen, és értesítési LED. Formára nekem az S(+) tökéletes. Habár... a szélein görbített kijelző nélkül, meg egy kevésbé nyújtott, 16:9-es, vagy aközeli (mondjuk 18:9) képaránnyal nekem jobban tetszene.

A videós képességei kellően nem jók mondjuk az S10-hez képest (is), ami szintén zavaró, fotóban viszont elég jó, pár kiemelkedő fícsörrel. A többi dolog meg szerintem alapvetően rendben van, csúcskészülékhez méltó.

Hát lehet, hogy megpróbálom még az idei évet is kibekkelni a G4-emmel, hátha jön jövőre valami olyan, ami számomra kevésbé kompromisszumos :DDD. Akár ez, akár az SGS10 is teljesen jó lehetne, 1-2 változtatással, amiket viszont a két szép szememért aligha fognak megcsinálni :(.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#211) Aryon87 válasza #16514048 (#207) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem adtam meg fokuszpontot, pont erre voltam kivancsi, mikent oldja meg az ellenfenyt a 2 telefon, foleg ugy, hogy a Huawei tovabbra se oldja meg az automata HDR dolgot, mig a Samunal aktivalodott. Es meg is lepodtem hogy ez mi.. van egy masik hasonlo fotom, ott a biztonsagi or nez velem szemben, mind2 telo azonositotta az arcat, a P30Pro gyonyoruen megcsinalta a kepet, az S9+ meg full sotet lett, ugy bezavarta a szembol erkezo feny.. na azon kikerekedtek a szemeim hogy wtf?
Privatban elkuldtem.

Ezert akarom megismetelni szabadnaposan normalisan ezt az osszegasonlitosdit...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#212) bteebi válasza Bog (#19) üzenetére


bteebi
veterán

Ki kellene vágni őket, vagy legalább néhány hét kényszerpihenőre elküldeni őket.

Az amúgy nyilván probléma a képeknél, hogy nincsenek teljesen standard képek és körülmények (jobb esetben is max. nagyon hasonlóak), hogy egy az egyben lehessen összehasonlítani a kamerákat. Valami olyasmi kellhetne, mint amit a dpreview (is) csinál, hogy lefotóznak fix képeket, aztán meg egy legördülő listából a kedvedre kiválaszthatod az 1:1-es nagyítások összehasonlítását. Nemigen lenne könnyű megcsinálni, de hosszabb távon segíthetne a mobilok standardabb összehasonlításában.

Egyúttal köszi a tesztet, alapos (és jó hosszú :DDD ) lett, mint mindig :K.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#213) #30662400 válasza #24536576 (#208) üzenetére


#30662400
törölt tag

Hagyjuk már!! :(((
Max. a Redmi Note 5/6 Pro kameráira lehetne modani.

(#214) #06658560


#06658560
törölt tag

Németeknél előrendelők Sonos BT hangszórót kapnak hozzá.

(#215) Pityesz4734


Pityesz4734
tag

Tegnap volt a WestEnd-ben a bemutatója.

(#216) SlayR


SlayR
senior tag

Csak ha már itt is megy az S10 hype akkor így belegondoltam mi lesz ha igaz a Note10 körüli hírek, és oda tényleg összehozzák a teljes gomb nélkül megoldást mert akkor kár annyira tolni az S10et, mert akkor az tényleg csak egy prototype szagú téma lett.... :U

(#217) nozs23 válasza Aryon87 (#200) üzenetére


nozs23
addikt

Maradjunk az 5x-nel. A tobbi nem vesztesegmentes. Engem erdekelne, hogy ennek mi a gyakorlati haszna. Pl. az altalad linkelt also ket kep borzalmas minosegu. Elhiszem, hogy jobb, mint a sima digit zoom a tobbi telon. De meg igy is olyan fortelmesek, hogy en nem tudnek ilyeneket megorizni. Igy ez értelmezhetetlen szamomra, hogy miert fossuk le a bokankat? Oke, jobb mint a sima digit, de jo? Nem.

[ Szerkesztve ]

(#218) Mik76


Mik76
senior tag

[link]

Azert ezt erdemes megnezni. Tudom hogy a canon 50mm 1.4 f1.4-nel nem az elesseg etalonja de azert megiscsak elkalapalja a 40 mpx fotokkal a p30.
Ezt a tesztet megneznem egy 50mm sigma Art lencsevel mondjuk ugy f4-en. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#219) doooo válasza Aryon87 (#200) üzenetére


doooo
veterán

Hát az alsó képeken van probléma rendesen... Nem tudom mi a jó a világosabb Huawei képen, ha gyakorlatilag nincs értelmezhető részlet rajta belenagyítva (vagy elmozdítottad, vagy nem tudom)... az S9 fókusza pedig el lett tolva, ahogy mondták is felettem, illetve a Scene Optimizer nem kapcsol be, ha nem tudja értelmezni a témát, amit lát. Tehát ez az összehasonlítás kuka, úgy ahogy van, amíg jobbat nem sikerül csinálni, kár ebből bármit is levonni.

(#220) k-adi


k-adi
nagyúr

Lett nagy ugrás, csak többségében az árban köszön vissza. :D

Itt 2 gond van:
1. a Huawei felzárkózott a top3-ba, így az árazása is sajnos
2. 300k-s árú mobilért az ember jobbat vár, de ha nem is jobbat, az biztos, hogy nem kevesebbet. pl. Nincs led, van edge, nincs jack, nincs fm, mono hang...stb. Ja és a videó sem az igazi még, pedig vártam hátha lesz előrelépés. Legalábbis 4k téren.

Valamilyen szinten meg tudnám érteni az árát, ha minden benne lenne ÉS emellé még az 5x zoom, meg a többi cucc... De így, hogy egyik oldalon adnak, a másik elvesznek (sokszor indokolatlanul??) nem az igazi. Nekem most P9 van, szóval tutira nem vagyok samu fanboy, de szerintem megvárom a következőt, ami a P40 jövőre (ha lesz? tudja valaki??)

Bár viszonylag nagy kezem van, de sajnálatos, hogy már a P család is NAGY... maradhatott volna a Mate család a nagy méretnek.

Amúgy nem értem mi ez a nagy EMUI utálat... nekem semmi bajom nincs vele.

(#221) Pityesz4734


Pityesz4734
tag

És ez a 4:3 illetve 18:9 képarány honnan csípődött be a kínaiak agyába? :Y

[ Szerkesztve ]

(#222) Juhaszatti válasza Burt1793 (#140) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Élőben megnyomkodva én is azt mondom, hogy inkább lyuk a szélen, mint ez a hagyományos notch. Már csak azért is mert az a lyuk nem középen töri meg a kijelzőt, és így kevésbé vonzza a szemem. Fekete sávval eltakarás ide vagy oda.
Persze ez teljesen szubjektív, van akinek pont azért jön be jobban a notch mert középen van, és szimmetrikus. :)

(#223) hdman


hdman
őstag

Nem győzött meg annyira, hogy rohanjak és leváltsam a P20 Pro-mat. :)

Sopron city :)

(#224) HarleyCustom válasza k-adi (#220) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Korábban azt írtam,hogy nem a telefon drága,hanem a fizu kevés itt a balkánon(általában)
De most már máshogy látom:)

Gyenge videó és zenei képességek 300ezer forintért?Az igen.:YSzerintem a Samsung S10 és S10 plusz jobb,komolyabb vétel...ettől biztosan.:U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#225) a.sebi válasza FіkuszKukіsz (#30) üzenetére


a.sebi
őstag

Igazad van , de az s10 sem egy hűha dolog , p30 pro szerintem jobban sikerült mint az s10 plus

(#226) reddevil1975


reddevil1975
csendes tag

Rengetegen fikázzák ezt a telót pedig szerintem jó lett sok ismerősömnek van s10+ tele van bugokkal és ezen is még csak bemutató software van meg kell nézni majd a végleges verzióval☺

(#227) Roland861010 válasza Aryon87 (#211) üzenetére


Roland861010
addikt

Inkább ezzel vesd össze :)

Mi Mix3

Itt se sok a különbség a Gcam meg simán oda veri...

Holdat ezzel is lehet fotózni

(#228) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Kulsore nem tetszik, mindenhonnan osszeoloztak kicsit, amivel nincs bajom, ha jo es ertelmes. Belsobol kivettek ezt azt, a 3D arcfelismerest is es kaptunk egy kevesbe kiforrott (hatekony) megoldast, Optikai Fpreader.
A kamera probalkozasok eloremutatoak, de ezt a szintet hozza kb minden konkurens, nalam nem dealbreaker.
Az Samu S egyedibb es kiegyensulyozottabb lett iden.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#229) ghiottone válasza Roland861010 (#227) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Holdat? Persze, csak mintha távolabb lenne?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#230) zoleeno1 válasza ghiottone (#229) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egy "picit":DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#231) #86973952 válasza Roland861010 (#227) üzenetére


#86973952
törölt tag

Xiaomi -nak kétségtelenül nagy előnye a Gcam port. Már ha van az adott készülékre normálisan működő. Ami nyilván jellemzőbb felső kategóriában. Csak mivel konkrétan ömleszti ki a készülékeit egyre kevesebb a jól működő, ahogy lejjebb haladunk. A custom support meg ezzel arányosan csökken.

Magánvélemény, de összességében és részleteiben sokkal jobban tetszik, amit a Gcam művel. Szemben a csúcsok saját megoldásaival. Amibe a Huawei, a Samsung és még a Xiaomi is beletartozik a gyári cam alkalmazással.

Dxomark említése pedig önmagában is vicces. Akár tesztben, akár bármelyik magasztaló hozzászólásban. Egy hiteltelen oldal lett és nem csak Huawei telefonokat nézve.

Egyébként nem beszólásnak szánom, de ezen a képen inkább úgy néz ki a hold, mint egy lecsúszott értesítési led. Érdemesebb lenne olyan oldalra feltenni a képet, ahol normálisan bele lehet nagyítani.

[ Szerkesztve ]

(#232) joey04 válasza Hatvan9 (#186) üzenetére


joey04
titán

volt már, bezárt. amúgy meg ezt rég megkapta minden oldal, nem csoda a gyors cikk. azét nem ez a jellemző. van olyan aktuális csúcsmodell, amiről a mai napig nincsen teszt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#233) WiZARD


WiZARD
addikt

Aki szerint szar a kamerája, meg olajfestmény és többet várt, az mihez hasonlít?

P30Pro vs iPhone xs vs S10+

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#234) Varszegig


Varszegig
veterán

Ezt a kijelzőbe épített hangszórót nem rontja hallhatóság szempontjából egy fólia? A teszt során gondolom nem volt rajta.

(#235) apacsay


apacsay
tag

szerintetek van rá esély ( na jó esély mindig van, de mennyi?) hogy a videózást szoftveresen, update-ekkel javítják? PL: P20 pro -nál hány frissítés , javítás jött a kamerára?

Pixel 7 PRO / Samsung S6 TAB

(#236) petymeg


petymeg
addikt

Már a P20 Pro is nagyon ütős volt, ez is az. A Note 9 -et azért nem cserélném el erre és nem csak a toll miatt.

Kösz a plusz infót, hogy portolták a RTW-t droidra, nem is tudtam, már telepítem is egykori kedvenc PC-s játékomat.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#237) mjani1172 válasza apacsay (#235) üzenetére


mjani1172
addikt

Nincs.

(#238) petymeg válasza Juhaszatti (#222) üzenetére


petymeg
addikt

A lyuk meg a noccs is zsákutca. Én biztos, hogy "optikai kávával" takarnám el mindkettőt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#239) -FreaK- válasza WiZARD (#233) üzenetére


-FreaK-
veterán

Pixel peeping, teljes nagyításban.. :) amit a gyakorlatban elég ritkán tesz az ember. Feltételezem ha létezne mondjuk egy 200mpx-es középformátumú fényképező (vagy már van?), akkor azt is teljes nagyításban néznék és biza ott is lennének hibák :))

A linkelt teszteden, meg az S10+ szerintem fókuszt tévesztett a második és harmadik képnél, ezért nem lett túl jó. Ilyet már többször láttam a GSM arena tesztjeinél.

(#240) #86973952 válasza WiZARD (#233) üzenetére


#86973952
törölt tag

Huawei általában jó szokott lenni a közelebbi vagy a makro képalkotásban. Bár egyes részleteknél (nem ezen a képen) ezen is lehet vitázni.

Viszont távolabbi pontoknál már látszik a felesleges szoftveres erőlködés. Amivel egyébként nincs egyedül, mint márka. Tehát ebben igazat tudok adni a kritikus hozzászólóknak. Ahogy egyes sötét felvételeken látszó kezeletlen (rosszul kezelt) zaj is fura ebben a kategóriában.

Sok mindenen egyébként szoftveresen lehet javítani. Ahogy ez megszokott a Huawei -nél most is inkább bétás kamera szoftver van a telefonon, mint normális verzió. Kérdés az, hogy ezt majd egy-két frissítés után hogy fogja kezelni az eszköz. Nincsenek illúzióim, de ennel azért szerintem többet is ki lehet hozni a kamerából.

(#241) Parallaxis válasza Juhaszatti (#222) üzenetére


Parallaxis
addikt

Élőben megnyomkodva én is azt mondom, hogy inkább lyuk a szélen, mint ez a hagyományos notch.

Pedig a lyuk egy óriási nagy öntökönlövés.

Ez az egész notch mizéria azért van, hogy eltűnhessenek a kávák és minél több legyen a kijelző hasznos területe. Erre a Samsung csinál egy ilyen lyukasztott marhaságot, amivel lecsíp vagy 1 centit a hasznos felső területből, így még az előd S9/S9+-on is nagyobb a hasznos képernyőterület, pedig ott még kávák is vannak (főleg, ha az ember kikapcsolja a navibárt és a státuszsort, amit ugyebár az S10-es triónál már nem lehet megoldani).

(#242) Plazmacucci válasza Parallaxis (#241) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#243) eddie17


eddie17
addikt

Szolgáltatók alszanak? Vagy csak független piacon mehet? :)

(#244) #24536576 válasza WiZARD (#233) üzenetére


#24536576
törölt tag

Megnézném ezeket a képeket kézben tartott telefonnal is. Amióta a DxOMark-kal promózták az egyik Huaweit(P10?), azóta hiteltelen az oldal számomra. De elég csak a videó pontszámokat megnézni... Jobb, mint a Note 9, iXS Max. :D

(#245) South Velen válasza kchris78 (#159) üzenetére


South Velen
addikt

Maximálisan egyetértek.

Ez a 398ppi a pentile mátrix miatt az esetek többségében csak a 2/3-a. Ami 265 ppi. Egy csúcsmodellben nagyon gyenge.

A pwm-ről meg már elmondtam a véleményem egy korábbi hsz-ben. A Huawei-be kerülő OLED-ek ráadásul a teljes tartományban PWM vezéreltek voltak eddig (taps-taps...) szóval kíváncsi lettem volna, változott -e a dolog . Na majd a notebookcheck vagy az orosz ixbt megmondja. Persze áruházban is meg lehet nézni, de a pontos frekvenciát és cutoff fényerőszintet nehéz egy világos áruházban megállapítani..

(#246) #24536576


#24536576
törölt tag

Most olvastam, hogy van egy újabb Apple majmolás. Nem adnak Jack átalakítót. :D

(#247) Roland861010


Roland861010
addikt

Félre értés ne essék volt Mate10Prom és P20prom is...hát inkább elengettem őket.

Nem csak kamera téren.

Vegyük a most nagy Samsung promóciót a Pubg-vel a P20prom fényévekkel le van maradva a Mix3-hoz képest.

Ahoz képest hogy kisebb az akkumulátora így is egy napot ki bír+ van benne vezetéknélküli töltés ami marha gyors.

Amúgyis minden telefont naponta töltők minden este.

Persze a hétvége más.

A holdhoz csak anyit ,hogy ki próbáltam elég sok telefont egyenlőre ez az egyik hanem a legjobb ami távcső nélkül ilyen fotót készít.

Aláíróm biztos jó a P30Pro kamerája főleg de szerintem csak ebben (zoom).

Egyenlőre egyik mobilgyártó sem tud nagyot durrantani, mindegyik ugyan azt adja.
Csak az ár nem mindegy!

S10+/P30+ 300k MiMix3/Mi9 180k(max)

Suppoort?
Ugyan már... vettem egy Samsung Q6-os Tv-t van rá 10 év plusz beégés garancia de mire elintéztem és elfogadták 1 hét volt mert folyamatosan vissza dobták!
Pedig hivatalos Samsung partnernél lett véve.

Hidd el nem az én bénaságom volt !

Vissza a telefonokhoz sosem voltam elfogult mindig elismerem ha valami jó vagy jobb .

De egyenlőre inkább már azt figyelem mit adnak a pénzemért.
Öregszem :D

(#248) Laby


Laby
senior tag

Annyira nevetségesek ezek a kamera összehasonlítások.
Mindenki veri itt a nyálát, hogy ez jobb vagy az jobb, közületek szerintem a 99% semmi másra nem használja a telefonos képet, mint visszanézni telefonon, vagy feltölteni instagram-ra/facebook-ra (amivel nincs semmi bajom).
Olyan megerőszakolt minimális különbségek vannak a csúcskészülékek között, hogy ilyen körülmények között semmit sem látsz belőle.

Ha előhívatnád nagyobb méretben, akkor lenne értelme beszélni róla (de akkor sem lenne olyan óriási különbség, ha egy árkategóriájú készülékekkel csinálod).

Ennek ellenére engem sem győzött meg annyira a P30 széria, de azt semmiképp sem mondanám hogy rossz.

iPhone oldalról jövök (tudom r*hadjak meg :D), és Androidra váltok a napokban.
Azt hittem, hogyha kijön a P30 akkor eldől hogy mit vegyek, de nem így lett.

Mate 20 pro/Note 9/P30 pro között nem tudok dönteni.
Az op rendszere kicsit iOS-sebb a Huawei-nek ami nekem bejön, hisz ehhez szoktam, de mégis sok negatív véleményt olvasok a szoftverről.

Szóval jó kis telefon ez az biztos, de ugyan ez igaz a másik kettőre is. :R :F

(#249) junior11 válasza petymeg (#238) üzenetére


junior11
veterán

Nekem sem jön be egyik megoldás sem, de a kettő jözül a P30 Pro-n lévő pici notch jobban mutat, mint a luk.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#250) Braddock válasza WiZARD (#233) üzenetére


Braddock
őstag

Van kalap, nincs kalap esete.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.