Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) AtKaSr válasza Ateszpapa (#1200) üzenetére


AtKaSr
csendes tag

Kamera appon belül jobb alsó sarok

(#1202) Astrolagoon válasza Ateszpapa (#1200) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Megnyitod a kamerát ha fotó modban fektesd el majd ott lesz alul négy pötty az 1x es el indul bekarikázva ott csúsztatod az ujjad jobbra akkor vált szélesre balra pedig elindul a zoom 5,10,xx, 50

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1203) soko70 válasza Ateszpapa (#1200) üzenetére


soko70
aktív tag

Megelőztek

Ha elindítod a kamera alkalmazást akkor jobb oldalt közepén. Kis körben jelenik meg a zoom és a széles látószög. Itt lehet. 10Mpx -en.

[ Szerkesztve ]

(#1204) sfdrakex válasza Ateszpapa (#1200) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Kamera app indít, felbontást vedd le 40ről 10 megapixelre, és ha zoomolsz ötszörösre, át vált az alsó zoom kamerára. Széles látószögnél pedig a felsőre.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1205) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Köszi mindenkinek.
Ha jól láttam 40Mp volt állítva.

Ha legközelebb megyek több időt fordítok rá.

Köszönöm!

(#1206) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na rövid pro-kontra(S8+ vs P30)
Pro
Smooth, minden azonnal reagál, jó ujjlenyomatolvasó(de ez sem 100%), van dupla kopp, képernyőlezáró widget, szép és sík kijelző, fülhöz rakva felveszi a hívást, aksi jobbnak tűnik.

Kontra
Nem minden app ikonjához rakja ki az okvasatlan jelzést(az ikon sarkába a számot) , nem lehet lehúzni a képernyő simításával az értesítősávot, a mi fit appot le kell lakatolni, hogy ne lője ki ha törlöm a multitaskot(poco detto, de a mi fit appól tudtam meg hogy kell lakatolni). Nincs QI töltés(de ezt samuban kb 10x használtam 1 év alatt, izzik tőle a teló)

Ami vicces, hogy mindég azt hiszem kicsi telefont vettem, pedig kijelző ugyan akkora, csak a készülékház kisebb. Pont ez tetszik most nagyon! Kamera jó és a 3x optikai zoom tényleg használható, még az 5x is.

Természetesen szubjektív vélemény.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1207) sfdrakex válasza Quqesz (#1206) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Szerk.: Téves.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1208) Aryon87 válasza raven24 (#1185) üzenetére


Aryon87
félisten

Meg jo hogy csereld:))
Eleve jobb uzemido, jobb terero amit kapsz. (Nalam S9+-nal pont ez a ketto kenyes pont)
Kameraban nem csak 2x zoom van, hanem kapasbol 5, 10x es meg ott a szoftveres 50x is.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1209) Bossi


Bossi
őstag

Pár kép...

[link]

(#1210) soko70 válasza Aryon87 (#1208) üzenetére


soko70
aktív tag

Bocsánat, nem vagyok egy Samsung fan, de volt szerencsém használni azt a készüléket, sok mindenben javítottak amit említettél, ha nem próbáltad honnan veszed, hogy ilyen gondokkal küzd a készülék? Gondolom abból ami van nálad.

Üdvözlöm a Mobilarena munkatársait, nagyon jól néz ki az új megjelenés a fórumban a jobb mobilos megjelenéssel!!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#1211) Aryon87 válasza soko70 (#1210) üzenetére


Aryon87
félisten

S9+ van perpillanat. Az adott 2 kenyes pont eseteben a munkahelyem a kritikus pont, az S9+ elott volt Pocophone, Mate10Pro is, amik jartak a jelenlegi munkahelyemen. Mind2 max tereron volt, es igy az uzemido sem volt titanic-effektes, felhasznaloi szokas nem valtozott. Vagy nem erre gondoltal az iromannyal?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1212) espi38


espi38
őstag

Hu, kaptam sok áldást😂Természetesen nem az alapján választottam amit az eladó mondott hanem az ár alapján.
A felsorolt tulajdonságok alapján jóval többet tud az s10, de nekem nem fontosak azok a dolgok amivel többet tud pláne nem 100 ezret

(#1213) soko70 válasza Aryon87 (#1211) üzenetére


soko70
aktív tag

De, részben, viszont véleményt alkottál olyanról amit nem használtál, csak ezért is írtam. Elnézést kérek. Használtam, de én is küzdöttem térerő gondokkal még Note 9-nél, viszont az S10+ sokat javult ilyen tekintetben. Természetesen a P30 Pro-nál sincs semmi ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#1214) espi38


espi38
őstag

Mivel nincs értesítő led a P30 szérián azért az always display használnám ha tudnám, ugyanis ha jön egy email messenger viber üzenet nem jelzi a lezárt képernyőn. Erre valami ötlet, hogy hol lehet beállítani?
Természetesen a feloldott kijelzőnél, látni az értesítéseket

(#1215) soko70 válasza espi38 (#1212) üzenetére


soko70
aktív tag

Szerintem jól tetted, nekem most járt le a hűség a Telenornál, de meglepően jó árban volt a P30 Pro. Nekem elég a sima 6Gb-s, jó választás volt!

(#1216) soko70 válasza espi38 (#1214) üzenetére


soko70
aktív tag

A legújabb szoftver van fent?

(#1217) espi38 válasza soko70 (#1216) üzenetére


espi38
őstag

Tegnap óta nem dobott fel semmit.
Én sima P30at vettem a telenornál, ugyanolyan áru tarifával 50 ezerrel olcsóbb volt náluk mint a Telekomnál

(#1218) espi38


espi38
őstag

(#1219) sfdrakex válasza espi38 (#1218) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

PCre dugva hisuiteal frissítsd, és menni fog AoDn az összes értesítés.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1220) Ixion77 válasza espi38 (#1218) üzenetére


Ixion77
őstag

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1221) espi38 válasza sfdrakex (#1219) üzenetére


espi38
őstag

Akkor ez már kitárgyalt téma, köszönöm az infót :R

(#1222) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok!
Egy P30al leptem meg magam. Tudom nem pro, de hátha tudnátok segíteni.
Gyors kérdéseim lennének:
Az alap időjárás widgetet más Lancher alatt nem tudom kitenni?
Lépésszámlálót ki tudom kapcsolni? Vagy elrejteni?
Értesítésnél bekapcsol az AOD? Vagy csak azt tudja hogy folyamatosan mehy, vagy sehogy?

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1223) Aryon87 válasza soko70 (#1213) üzenetére


Aryon87
félisten

Valoban nem hasznaltam, viszont abbol indulok ki, hogy alacsony SAR ertek = alacsony terero..
Es ebben a kinaiak erosebbek meg ha nekik magas is az ertek.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1224) soko70 válasza Aryon87 (#1223) üzenetére


soko70
aktív tag

Ezt nem tudom, ezt cáfolni sem és megerősíteni sem tudom, csak leírtam a tapasztalatomat.

(#1225) espi38 válasza sfdrakex (#1219) üzenetére


espi38
őstag

hisuite valóban talált egy frissítést csak nagyon lassan jön le :W

(#1226) sfdrakex válasza Maffia91 (#1222) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lépésszámláló az egészség appban kikapcsolható. AoD mutat értesítéseket is, de a ...124es frissítés kell hozzá, ha otán nem jön, próbáld pcről hisuiteal. AoD folyamatosan megy, nem csak értesítésnél kapcsol be.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1227) Aryon87 válasza soko70 (#1224) üzenetére


Aryon87
félisten

Annyi baj legyen;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1228) espi38 válasza sfdrakex (#1219) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm a segítséget valóban meggyógyult a dolog😁
Köszönöm

(#1229) Potenza válasza KoNZoLik@ (#1188) üzenetére


Potenza
tag

Ezt csak ár alapjan mondod? Vagy más is mellete?

(#1230) AtKaSr válasza Potenza (#1229) üzenetére


AtKaSr
csendes tag

Valószínű....

(#1231) Quqesz válasza soko70 (#1210) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Egyet összehasonlítanál nekem? Indíts el bármerre egy hívást(akár szolgáltató is lehet). Kíváncsi lennék milyen gyorsan megy a samsung-on. S8+-on emiatt őszültem meg......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1232) Akkorjóvan


Akkorjóvan
újonc

Sziaasztok! A wifi vétel csak nekem tűnik kicsit gyengécskének a telefonnál?

(#1233) ferrari0819


ferrari0819
tag

Sziasztok!
Én a notebook oldalon rendeltem egy P30 PRO 8 GB /256 GB verziót ma délelőtt érkezik végre. A honlapon Huawei napokat tartanak és minden modell kivéve az újakat - 40 ezer ftal olcsóbbak. Nem tudom más bolthoz viszonyítva valóban ennyivel olcsóbb lenne de érdemes rá néznie annak aki korábbi verzió gondolkozik. :K

[ Szerkesztve ]

(#1234) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Sajnos nem sikerült ugyanazt a távolságot belőni, majd legközelebb.
D5200 - P30 Pro. (5x zoom)

(#1235) 2ofthem válasza Akkorjóvan (#1232) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Szia! Nekem minden rendben vele.

(#1236) ferrari0819


ferrari0819
tag

(#1237) tibcsi0407 válasza ferrari0819 (#1236) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Cseles! ;]

https://utdetailing.hu/

(#1238) ferrari0819 válasza tibcsi0407 (#1237) üzenetére


ferrari0819
tag

Bocsi, de mostanába nem írtam a fórumra csak követem aztán többszöri próbálkozás után sem megy a link megosztás, meg köszönöm a segítséget! :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#1239) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Több helyen láttam-olvastam hogyha vásárol az ember egy P30-at vagy prot amit beregisztrál a hicaren keresztül az kap egy okosórát a 90 napos kijelző garancián kivül-jól értelmeztem?

(#1240) tibcsi0407 válasza ferrari0819 (#1238) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csak kattints a link gombra a szövegdoboz alatt, ahol írsz kommentet. Oda illeszd be a linked, mikor kéri és okézd le. Itt találsz pár hasznos tanácsot: [link]

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1241) ferrari0819 válasza tibcsi0407 (#1240) üzenetére


ferrari0819
tag

Pont ugyan így csináltam de az Istenért nem akart sárgára váltani a link felirat, de majd meg nézem amit küldtél és tuti jó lesz. Köszi a segítséget ;)

(#1242) kali válasza espi38 (#1239) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Attól függ, hogy hol vásárolsz, hivatalos hazai viszonteladó és még azon belül sem mindenhol, a mobilos szolgáltatókat például eleve nem vonta be a gyártó a promócióba, illetve máshol meg már nem adnak hozzá, mert csak előrendelésben tették mellé.
A HiCare regisztráció a kijelzőre adott extra garancia miatt fontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#1243) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Ma rendeltem meg a P30 Pro-t, héten érkezik és leváltja a HTC 10-et ami 2016 óta van használva, sajnos egy napot sem bír ki az akksija már. Egy dolgot sajnálok az a 3.5mm jack hiánya, emiatt adaptereznem kell. Esetleg valaki zenehallgatásra egy jobb minőségű fülhallgatót tudna ajánlani? Előre is köszönöm!

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1244) Quqesz válasza kali (#1242) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így van, én is bereggeltem a 3 hónap kijelzőgari miatt, sikerült is.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1245) espi38 válasza kali (#1242) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
köszönöm a válaszod,akkor ezt buktam mert telenortól vettem a készüléket.:(
Nem tudom mikor lesz a sima P30 tesztje,mert jó lenne ott beszélgetni a tulajdonosokkal?

(#1246) Astrolagoon válasza Vikthor (#1243) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Jack kimenetelen nagyon gyenge lesz neked szerintem HTC 10 után.Eleve BT fejes fülesben gondolkodnék aptx HD,LDac képesben.Én előre szóltam :DD

(#1247) Varszegig válasza kali (#1242) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez nem teljesen igaz, április 15-ig a hivatalos (nem szolgáltató) értékesítőknél még jár az okosóra.

(#1248) kali válasza Varszegig (#1247) üzenetére


kali
legenda

Papíron lehet, de több hivatalos viszonteladót találni, ahol passzolják a dolgot, készlet erejéig...stb.
Mondjuk egy misét megérne...

[ Szerkesztve ]

(#1249) Vikthor válasza Astrolagoon (#1246) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ajjaj... pont a zene az egyik legfontosabb felhasználás az én esetemben. Igen a HTC 10-nek dedikált DAC és fejhallgató erősítője van, csak remélni tudom, hogy legalább megközelíti azta szintet a P30 Pro amit a HTC 10 tud zene terén.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1250) Astrolagoon válasza Vikthor (#1249) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Ha mindenképpen vezetlkes megoldás akkor szerintem vegyél egy type c dac/ampot.Kis madzag gumóval de az meg még a HTCt is lelépi.Persze majd hallgasd meg magában a telefont de szerintem elsírod magad és nem az örömtől.Aztán lehet csalódok.Én évekig szenvedtem ..aztán feldtam és külön dapot használok zenére ,bár most éppen én is egy jó minöségű wireless rendszert akarok összerakni.ES100 meg valami LDAC fejes +néha fiio f9 pro balanced kimenetén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.