Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) soko70


soko70
aktív tag

Akku elég jónak tűnik, 64%-on kapcsoltam be most 30%. 2 óra 27 perc sot + folyamatos belakás. :C

[ Szerkesztve ]

(#1102) rolandrepasi válasza soko70 (#1100) üzenetére


rolandrepasi
tag

Szia! Már van 124-es végű. Hisuit-al jött csak le. Manuálisan nem találta meg.

(#1103) Potenza válasza Astrolagoon (#1071) üzenetére


Potenza
tag

Pont ugyanebbe a cipőbe járok en is...
S7- et váltana ráadásul sose volt meg Huawei modellem.
Samsung volt mindig de valamiért érdeklődök a gyártó váltáson.
Bár a képernyőbe hangszóró gyakorlatisága kicsit aggaszt mennyire hallatszik ki a telefonbeszélgetés.
Szeretem a privát zónámat megtartani.
Sajnos én sokat nézek videókat és a hangszóróiról se írtatok jókat...

(#1104) soko70 válasza rolandrepasi (#1102) üzenetére


soko70
aktív tag

Azaz nem OTA-n keresztül?

(#1105) KoNZoLik@ válasza Potenza (#1103) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor Mate20Pro 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1106) sfdrakex válasza soko70 (#1104) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Így van. PCre dugva Hisuite-al.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1107) Ixion77 válasza Potenza (#1103) üzenetére


Ixion77
őstag

Ugyanannyira mint a hagyományos hangszóró (=nagyon)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1108) sirály69 válasza soko70 (#1104) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem simán feldobta OTA frissítésre az előbb....

Szerver Hosting Debrecenben

(#1109) Ixion77


Ixion77
őstag

As an iPhone user, I’m so jealous of this new Android phone

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1110) soko70 válasza sfdrakex (#1106) üzenetére


soko70
aktív tag

Köszi, sikerült is. Köszi a tippet. Akkor talán ez a leggyorsabb módja a frissítésnek, ha az OTA nem jelez. Tehát: Gépre csatlakozok, HiSuite a telefonról elindít, egyből a program frissít. Utána rendszerfrissítés, és 15 perc és kész. Szuper, ez talán jobb, mint a többi gyártónál van. Talán Sonyknak is hasonló programjuk van, legalábbis régebben volt.
Más: A töltést lehet állítani, hasonlóan mint Samsungnál, hogy gyors töltés vagy sem? Nem találtam még hasonló menüpontot sem.

(#1111) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Üdv! Csináltam pár esti képet, első kép full auto, második éjszakai mód, harmadik szintén, majd abból egy zoom a negyedik. Én itt most jobbnak látom az éjszakai módot.

(#1112) sirály69 válasza 2ofthem (#1111) üzenetére


sirály69
őstag

:Y

Szerver Hosting Debrecenben

(#1113) KoNZoLik@ válasza 2ofthem (#1111) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jók ezek nagyon👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1114) F-ECT$ válasza Ixion77 (#1107) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó hagyományos hangszóró esetén már a telefonáló mellett sem lehet érthetően hallani a beszédet, miközben a telefonáló még lazán hallja.

Dive ever, work never.

(#1115) markose


markose
csendes tag

Sziasztok,
Az üzemidő nálam is baromi jó, PhoneClone, fotózás világosba-sötétben, beállítgatások, internet, youtube, facebook minden volt. 96%ről merült a telefon 6%-ra 7H 41 perc kijelző idővel.
S9+ról váltottam, eddig megérte. :)

[ Szerkesztve ]

(#1116) Aryon87 válasza bébi67 (#1058) üzenetére


Aryon87
félisten

Jól látom, hogy a kis kápolnát azt az 50x zoommal lőtted? :Y
Jártam, ott, van vagy 100m 8ha nem több) is a távolság arról a helytől.
Volt szerencsém kipróbálni a zoomképességeket, de ez.. valami brutál, hogy még így is van részletesség, még ha nem is teljesen éles.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1117) janeszgol válasza 2ofthem (#1111) üzenetére


janeszgol
félisten

Színekben az első képet gondolom valósnak. Te láttad a kompozíciót, jól tippelek?

F-ECT$, csendes irodában ha maxra veszem az S8 hangját, 5 méterről is érthetően telefonálok (oda-vissza, nem kihangosítva). :)
Közepes alá picivel kellett levennem, hogy ne sértse a fülem, ha közel tartom.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1118) vatoloco26 válasza Potenza (#1103) üzenetére


vatoloco26
tag

Igen ezek utàn nekem is teljes a zavar mègis mit vegyek milyen telefont! S8 nekem kudarc volt,megis mi a legjobb telefon valasztas

(#1119) Potenza válasza vatoloco26 (#1118) üzenetére


Potenza
tag

Na igen.
Főleg hogy most elősször váltanék erre a gyártóra 0 tapasztalatom van a Huawei telefonokkal.
Elsőre az AOD is idegen szamomra a jack hiánya is furcsa lenne mivel játek közben Discordon szoktunk néha beszelni.
És éjjel zavarna ha kihangosító szólna amikor alszik a gyerek.
A kamera elrendezése jobban tetszik a Mate 20 Pro hátulján itt meg ki is lóg eléggé a készülékből.

És a szentségtörés most jön a többiekhez kepest hogy a videó felvételek es a fényképezés nem a legfontosabb számomra.
Mivel sport kamerát használok ha olyan helyen vagyok ahol videózni szeretnék.

Sokkal jobban örülnek 1 jobb hangzásnak. Szerintem a képernyő felbontást nem veszem észre a 2 modell kozott ilyen kis képernyőnél. Ha Samu -bírná még szívem szerint a Mate 30 Prot kivárnám.

Ezt is nagyon vártam már azt hittem a 30 Pro pont az lesz amire vártam de picit még mindig a Mate 20 Pro érzem hozzam közelebb állónak.

Még picit várok és olvasom itt a srácok beszámolóit hátha okosabb leszek.

(#1120) 2ofthem válasza janeszgol (#1117) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Egyébként igen, szerintem a bentről kiszűrődő fény ami pl a falon látszik az be zavart neki.

(#1121) 2ofthem válasza Potenza (#1119) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Ez a jack probléma valójában nem is probléma. Kell egy ezer forintos átalakító, és innentől 5 cm-el hosszabb a fülesed. Képernyő felbontással én is így vagyok.
Minél kéne hogy jobban hangzása legyen?
Nekem S8 után egyedül az a fura hogy nem tudom csak az értesítéseket némítani. Illetve lehet hogy tudom csak még nem jöttem rá hogy kell :D

(#1122) soko70


soko70
aktív tag

Egy kis WiFi sebesség összehasonlítás három készülékkel. Nem értem miért vannak ilyen extra nagy különbségek készülékek között. Gondolom a hardver, de akkor is.
[link]

(#1123) Potenza válasza 2ofthem (#1121) üzenetére


Potenza
tag

Nem 1 posztban olvastam hogy recsegős kis sz...r.
Nem kívánok High End hangzást persze csak némileg élvezhető legyen ha Youtubon megnézek valamit.

(#1124) soko70 válasza Potenza (#1123) üzenetére


soko70
aktív tag

Bocsi, ha bele szólok, de szerintem picit talán jobban szól mint az S10 Plus, hangosabb, még enyhe mély is van. Szerintem!

(#1125) sfdrakex válasza soko70 (#1122) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A dokumentum nem érhető el. Engedély kell a megnyitáshoz. Szerintem tedd nyilvánossá.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1126) Potenza válasza soko70 (#1124) üzenetére


Potenza
tag

Abszolúte örülök minden negatív pozitiv véleménynek amit adtok.

Ezért vagyunk a topicba hogy objektív képet kaphasson az aki nem tud dönteni.

(#1127) 2ofthem válasza Potenza (#1126) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Én is úgy gondolom hogy rohadt jól szól. S8 után pláne. Épp arról szól a spotify, mert lusta vagyok bekapcsolni a tv-t, mert ez is szól annyira jól hogy elég legyen itt reggel a kV mellé. Sőt mit elég, le kellett halkítani hogy beszélgetni lehessen. Szerintem próbáld ki élőben. Itt a legtöbb hangzással kapcsolatos negatví hozzászólás arról szólt hogy miért nem sztereo..

(#1128) macika69


macika69
tag

Kis szépséghiba, hogy épp néhány napja derült ki, hogy egy másik reklámban a Huawei tükörrfelexes géppel készült stock fotókat használt ...

Huawei caught faking photos again, this time for the upcoming P30 Pro

No, these photos weren't taken with the Huawei P30

[ Szerkesztve ]

(#1129) 2ofthem válasza macika69 (#1128) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Ezen már túl vagyunk rég :)

(#1130) rolandrepasi válasza macika69 (#1128) üzenetére


rolandrepasi
tag

Más is lépett már ebbe a folyóba.... Amúgy meg ha valaki marketing alapján vesz úgymond ilyen drága telefont az meg is érdemli ha netán negatívan csalódik....

(#1131) mackoman válasza Potenza (#1126) üzenetére


mackoman
tag

50%-a a kommenteknek jó ,50%-a fanyalog.Az ilyen hozzászólások nem segítenek.Nem fogsz tudni objektíven dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#1132) soko70 válasza sfdrakex (#1125) üzenetére


soko70
aktív tag

Most újra, remélem most jó lesz a link

[link]

(#1133) mackoman válasza Potenza (#1103) üzenetére


mackoman
tag

Privát zóna?...akkor maradj a Samsungál,jobban jársz...

(#1134) F-ECT$ válasza janeszgol (#1117) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem csak az a kérdés hogy milyen hangosra tudod venni, hanem hogy milyen halkra.

Dive ever, work never.

(#1135) sfdrakex válasza soko70 (#1132) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mostmár jó.

Nálam a P30 Pro 500/300at hozott Wifin. Digis 1000/300as neten, TP Link Archer C6 1200 routerrel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1136) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

P30 Pro hangzás, S8-al vettem fel, remélem vissza adja valamennyire. Ha jól látom még nem töltötte be az összes felbontást, de a hangzás ugyanaz lesz 360p-n is.

[ Szerkesztve ]

(#1137) soko70 válasza sfdrakex (#1135) üzenetére


soko70
aktív tag

Nálam UPC van 500-as. A UPC saját routerével. Mind a három készülék ugyanabban az idősávban üzemelt.

(#1138) Potenza válasza mackoman (#1131) üzenetére


Potenza
tag

Ezert jó hogy többen mar gyakorlati használatról tudnak preferálni.
Akár a szenzor szigetről is lemondanék jó AOD működés mellet.
A kamera elrendezés számomra nem szép ebben mindenkép Mate 20 Pro a szebb talán minőségibb benyomást kelt szamomra.
Tény hogy nem cserélgetem a telefonokat minden megjelenés után talán ezért rugózok rajta ennyit.

(#1139) ndavey


ndavey
tag

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy az EMUI rendszerben megoldható-e az a feature, hogy a kezdőképernyőn a gyorsbeállításokat a képernyő közepéről pöccintve is elérjem. Mivel elég nagy a kijelző mérete, elég kényelmetlen állandóan fentről lehúzva elérni a gyorsbeállításokat. Próbáltam keresni erre vonatkozó opciót amikor megnyomkodtam az üzletben, de sehol nem találtam.

(#1140) 2ofthem válasza ndavey (#1139) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Én még nem láttam ilyen beállítást.

(#1141) Astrolagoon válasza mackoman (#1131) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Ez most szerintem nem igaz.
A tulajok szerintem mindegyikünk elégedett vele.
Akinek nincs ilyen készüléke az meg a tesztet tudja csak véleményezni ami iránymutatásnak jó de másra ugye nem.

(#1142) Ixion77 válasza ndavey (#1139) üzenetére


Ixion77
őstag

Az alsó gombok közé be lehet rakni egy olyat ami lehúzza az értesítő sávot.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1143) Ixion77 válasza mackoman (#1131) üzenetére


Ixion77
őstag

Plusz az elégedettek egy idő után már nem postolnak. Én sem tervezem minden nap újra beírni hogy teljesen elégedett vagyok.* Mostanra egész összemelegedtünk. 100e különbség esetén inkább a Máté-t venném, de hasonló ár esetén P30p.

*: Kivéve a SwiftKey-t. Az nagy csalódás. Az LG gyári jobb volt.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1144) KoNZoLik@ válasza vatoloco26 (#1118) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Egy jó Nokia 3330 mindig a legjobb választás ;]

Amúgy irigylem, hogy neked ez a legnagyobb problémád...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1145) Astrolagoon válasza Ixion77 (#1143) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

A billentyűzet ne legyen csalódás bármikor cserélhető.Elsőnek rakom fel én is a google billt.

(#1146) Ixion77 válasza Astrolagoon (#1145) üzenetére


Ixion77
őstag

Kösz a tippet! Felraktam, elsőre valóban jobbnak tűnik. Nincs az a zavaró késes a swipe szóbevitel előtt mint a másiknál. A nagyításos kurzorállítás is klassz.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1147) spider80 válasza soko70 (#1137) üzenetére


spider80
őstag

Csak valószínűleg az s10+ -al a 2.4 ghz-es wifire kapcsolódtál. Már az s8 is 490 Mbitet tudott nálam a upc routerével.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1148) sfdrakex válasza spider80 (#1147) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

2,4en nem ment volna 150et, szerintem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1149) kali válasza soko70 (#1132) üzenetére


kali
legenda

Ezen készülékek közül az S10+-ban van a legjobb, leggyorsabb wifi modul, de a teszteddel nem stimmel valami, vélhetően az előttem is taglalt hiba, az nem 5 GHz ac hálózaton lógott.

sfdrakex: Tud annyit 2.4 GHz-en, mert a Samsung egy ideje korrekt MU-MIMO modulokat használ a csúcskategóriában, de a Huawei és az Apple nem.

[ Szerkesztve ]

(#1150) sfdrakex válasza kali (#1149) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor lehet az volt a gond, tényleg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.