Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) India


India
aktív tag

Hat gyerekek es ez a legjobb kamera a piacon? Hat.....Videoban meg csapnivalo szar, Iphone Xs megveri , P30 egyes ulj le pont.

[ Szerkesztve ]

(#352) 7Heads Drago válasza joey04 (#340) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha az Apple dobta volna ki, akkor lenne csak durranás így felejtős nektek.

Gsmaréna összevetéshez: nappali kamerában szerintem csak a Mi9 veri meg. Az S10 rosszabb. Az iPhone, meg a Pixelel egálban van. Az iPhonenak másak a színei.
Alkonyatnál már veri a többit.
Az éjszakai képeknél meg a többiek csak festegetnek a P30 mellett. A Mate 20 pro elég közel van hozzá, de gyengébb azért.
Az nagylátó-nál a Mi 9 középen jobb, de a széleken meg a P30 a jobb. Persze a téma jó esetben középen van és inkább az a fontos.

envagyok: Sajnos így van. A pronak legalább egy 50-sel lentebb kellett volna lennie, a simának meg 200 körül nyitnia. Ezek is ott tartanak ahol az Apple: feszegetik a felső lécet. Csak a nyakukba ne boruljon.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#353) Pityesz4734 válasza karfiol1 (#350) üzenetére


Pityesz4734
tag

:C

(#354) 7Heads Drago válasza <Lacy85> (#346) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Rengeteget dob a hangzáson egy normális stereo hangszóró.
El se tudom képzelni mit hallgatsz vele. TV-tek nincs otthon értelmes hangtechnikával? A teloval az utcán, zajban szart se ér a sztereó. Nyilván nem egy gumiszobában élsz. Ha melettem a buszon, vagy a sorban a Tescoban valaki elkezdi a kedvenc zenéjét nyekergetni a "sztereó" hangszórós telojával biztos lehetsz benne, hogy sokáig nem teszi. Tegye ott ahol nem zavar senkit se.
A sztereó hangszórónál szerintem sokkal fontosabb lenne egy jó hangchip. Ha rákötsz valamit, az szépen szóljon.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#355) k-adi válasza envagyok (#348) üzenetére


k-adi
nagyúr

Eddig pont a jó ár-értéket jelentett ez a márka

na ez az!
csakhát a top3ba bekerülve, az árak is magasodtak...eléggé :DDD

(#356) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#354) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mi lenne, ha először meghallgatnád, mi a különbség egy mono és egy stereo teló között?
Talán lenne némi értelme is a "vitának", ha legalább egy ici-pici fogalmad lenne róla. :D
Oké, te soha nem nézel rajta egyetlen videót sem, soha nem játszol, meg semmi olyanra nem használod, ami hangot is ad ki magából.
De most komolyan magyarázni kell, miért jobb egy stereo rendszer? :D

(#357) Pityesz4734


Pityesz4734
tag

Elképesztő, hogy egy 300ezres kínai hulladék foglalkoztatja legjobban a nagyérdeműt. :DDD

(#358) janeszgol válasza Parallaxis (#241) üzenetére


janeszgol
félisten

Én inkább ezt a lyukas megoldást választom, mint a noccsot.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#359) atike válasza Pityesz4734 (#357) üzenetére


atike
nagyúr

Csak úgy, mint téged is... :)

Csúcsmodelleknél mindig ez van. Gyártótól függetlenül.

És a kamerára is mindig megy a hőbörgés. Gyártótól és modelltől függetlenül. :U

És mindig jön a f*s kínai, f*s alma, f*s Samu is.... :U

(#360) mjani1172 válasza Azie (#345) üzenetére


mjani1172
addikt

Mint ahogy a mostani nokiak ís majdnem hozzák a 7 évvel ezelőtti huawei-ek stabilitását.

(#361) Parallaxis válasza janeszgol (#358) üzenetére


Parallaxis
addikt

Én meg egyiket sem, maradok az S9+-nál, amíg nem tálalnak ki valami értelmes megoldást. A lyukak egyszerűen röhejesek.

[ Szerkesztve ]

(#362) Azie válasza mjani1172 (#360) üzenetére


Azie
őstag

:)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#363) #86973952 válasza janeszgol (#358) üzenetére


#86973952
törölt tag

S10+ nézegettem, engem baromira zavar a lyuk. Noccs se jobb, de az egyenesen botrány számomra.

Egyébként csináltak egy Note10 koncepció videót, ami nyilván a valós megjelenéstől távol fog állni. Hasonló verzióban lett betervezve a szelfi kamera, mint a korábbi Samsung által védett megoldásban. Én imádnám.

(#364) Jeanne d'Arc

Valami brutál jó lett. Azt sajnálom, hogy ezt a picit hosszúkás vonalat erőltetik a gyártók.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#365) spawn21


spawn21
veterán

Sejtettem, hogy kemény lesz a topik. Na de ennyire? :DDD

Nekem naaagyon tetszik a telefon :)

iPhone 13p

(#366) MikeWazowski válasza spawn21 (#365) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem a fórum jobban bejön. Egyébként meg a Mate 30 lesz a "nagy durranás". Az, hogy mono a hangzás, nem tudom elfogadni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#367) nozs23 válasza envagyok (#348) üzenetére


nozs23
addikt

Teljesen irreleváns, hogy te ilyen-olyan szolgáltatói csomagban, vagy szürkeimportos GSM-nél mennyiért vetted az S7 Edget. A hivatalos kezdőára itthon függetlenül 270k volt.

(#368) Silenzio


Silenzio
addikt

S10-em van, így a speaker mizéria irreleváns nekem, de emberek: akik a mono hang miatt pampognak, tudják, mi az a sztereó? Vagy valaki azt mondta, hogy ez gáz, és kritikátlanul felspannolva hisztiznek?

1940-ben volt előszőr filmben (Fantázia). 1958-tól otthon is elérhető. Nem mai cucc. Lényege annyi csupán, hogy 2 független hangsáv szimultán szól, így lehet játszogatni az akusztikus térrel.

Van ennek értelme tizenpár centin? Majd ha a hajtogatható telefont csákószerűen a fejedre húzod. De addig?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#369) mjani1172 válasza Silenzio (#368) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez egy érdekes dolog.
Nagyon ritkán nézek rajta valamit, de ha csak az egyik hangszóró szól bizonyos alkalmazásnál,sokkal gyengébb a produkció.
Nem életbevágó, természetesen lehet élni nélküle, kb mintha az autóban eltekered a balance-t, nincs tragédia de hiányzik.
Egy vagyonért már legyen benne, a csúcskategória megkövetelné.

(#370) nozs23 válasza Silenzio (#368) üzenetére


nozs23
addikt

Van értelme. Én sem filmezek telefonon, de van hogy megnézek pár youtube videót és egyszerűen jobb az élmény, ha van sztereó. Lehet nélküle élni, de szerintem mára egy csúcskészüléknek tudnia kéne. A legtöbb gyártó is észrevette már ezt.
S10 előtt milyen telefonod volt? Ha mono, akkor gondolom te is észrevetted, hogy az S10 jobban szól.

(#371) Silenzio válasza nozs23 (#370) üzenetére


Silenzio
addikt

S9+. Az is sztereó.
Azért nem értek egyet, mert ez a kijelzőrezgetéses technológia nem a készülék oldalából szól (tudtommal), így az élmény sem lesz olyan bumfordi, mint egy halovány, mono, régebbi iPhone hangszóróval pl.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#372) erahurka válasza Silenzio (#371) üzenetére


erahurka
félisten

A kijelzőrezegtetés nem csak a hívásoknál működik?

(#373) nozs23 válasza Silenzio (#371) üzenetére


nozs23
addikt

Az csak telefonhívásnál működik. Média lejátszásnál nem ad ki hangot. Azért nem értékeled, mert az előződ is az volt :) Ha S8-ról váltottál volna feltűnt volna, hidd el.

(#374) Silenzio válasza nozs23 (#373) üzenetére


Silenzio
addikt

S8-am is volt. Alapvetően nálam tök néma a telefon. Szánalmasnak tartok minden csengőhangot és jelzéshangot, és nem fárasztanék másokat a saját magam által favorizált akusztikus szösszenetekkel sem. Ezért IS van okosórám. Rezgés OK, Hangok nem OK. Flip 4-et használok minden komolyabb feladatra, speakerről max néha nézek egy-két youtube tesztet. Hetente max fél órát mehet nálam a teló hangszórója.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#375) Ateszpapa válasza Silenzio (#374) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hű vagy a nickedhez. :)

Amúgy nekem is van egy Gear Sportom, nálam is Silenzio a telefon. :)

(#376) nozs23 válasza Silenzio (#374) üzenetére


nozs23
addikt

Szánalmas ha csörög egy telefon?
Nem mindenkinek van a tenyeréhez ragasztva a készülék. Alapvetően nálam is rezgőn van ha velem van, de ha olyan környezetben vagyok, ahol nem feltétlenül veszem észre, vagy otthon mindig van rajta hang.

Az érvelésed meg kb. olyan, mintha beírna valaki, hogy ő sosem fotózik, minek bele a kamera.

Lényeg, hogy a két hangszóró (alul-felül) sokkal jobban szól, mint egy lent. Ezt a csúcskészülékek már tudják több éve és igen, ciki hogy ebben nem oldották meg. Már a M20Pro szánalmas töltőportba épített mono speakerjét is lehúzták mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#377) Pityesz4734 válasza atike (#359) üzenetére


Pityesz4734
tag

Utolsó mondatod helytálló. ;)

(#378) Parallaxis válasza nozs23 (#370) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ne haragudj, de aki sztereó hangzásról beszél két 10 centire lévő mini hangszóró estén, az elég komolytalan. A sztereó tér kialakulásához ennél több kell, a két hangszóró max. hangosabb, de nem jobb minőségű hangot ad ki egy mobil esetén.

(#379) nozs23 válasza Parallaxis (#378) üzenetére


nozs23
addikt

Látom sikerült megfogni a lényeget.
Nem írtam, hogy jobb minőségű hangot ad ki, azt írtam, hogy jobb az élmény. Ami elég egyértelmű, mert legalább az egyik speaker feléd néz és nem pedig a tenyeredbe üvölt.

[ Szerkesztve ]

(#380) Silenzio válasza nozs23 (#376) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem sincs a tenyeremhez ragasztva, ezért van okosórám. No meg mert rendszeresen (nagyon) késve válaszolok fontos levelekre, ha nem olvasom el azonnal a tárgyát a csuklómon. Ja meg még egy dolog miatt: szeretem hagyni aludni a kedvesem.

Csatlakozom Parallaxis kollégához, nem azért szól jobban, mert sztereó, hanem mert (fektetve) bal- és jobboldalon is szól. Ennek szinte semmi köze a sztereó hangzáshoz. Az S8 (és alatta) nekem legfeljebb azért volt zavaró, mert sokszor lefogtam a hangszórót játék közben. Ha megoldanák, hogy ne oldalirányban sugározzon a hang, hanem mondjuk középről, egyből nem kéne két hangkeltő.

(Most épp megrendelésre tervezünk hangsugárzót, tanulságos feladat.)

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#381) atike válasza Pityesz4734 (#377) üzenetére


atike
nagyúr

...mert a többi nem az, mi? :)

(#382) hito


hito
nagyúr

Egészen elképesztő ez a zoom teljesítmény (5x). Kár, hogy olyan apró a szenzor mögötte és sötét az üveg is. Illetve így, hogy 8MP-es, egy valós 12MP felbontású 2x-es zoom egységgel szemben sincs akkor előnye, mint elsőre látszik.

Hatalmas piros pont, hogy az iPhone és az Asus után itt is lehet végre a zoom egységgel raw-ban fotózni!!! Végre-végre! :K

Viszont a videóért meg legalább ugyanakkora fekete pont! :O

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#383) erahurka válasza Parallaxis (#378) üzenetére


erahurka
félisten

Hallgattál már sztereó hangszórót telefonon vagy csak okoskodsz? :U Nekem most sztereó előlapi hangszóróval rendelkező telefonom van (Lenovo Vibe X3) és igenis hallani a térhangzást.

(#384) nozs23 válasza Silenzio (#380) üzenetére


nozs23
addikt

"nem azért szól jobban, mert sztereó, hanem mert (fektetve) bal- és jobboldalon is szól."

Így van. Tök mindegy minek nevezed, ez jobb megoldást, mint egy hangkeltő a telefon alján, amit Huawei csinál. Állítva is jobb, mert legalább az egyik feléd néz.

(#385) Pityesz4734 válasza Parallaxis (#378) üzenetére


Pityesz4734
tag

Pontosan így van, bár ezeknél a marokba gyártott laptévéknél
a 10cm-t keveslem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#386) utomi válasza Silenzio (#380) üzenetére


utomi
senior tag

Istenem de imádom mikor valaki elkezd ilyen baromságokon rugózni. Igen persze, hogy stereo mert két hangszóró szól amelyek képesek egymástól függetlenül is szólni. Az, hogy nincs meg a térteremtés stb. nyilván nem is lesz de ettől még stereo. Ha szerinted a mono ugyanolyan jó akkor simán gondok vannak a hallásoddal. És igen gáz ha egy 300e-s felső kategóriás telefon nem tudja ma már a stereot. Ez a telefon egyébként sem kiemelkedő csak nem akarják sokan belátni. A kamera tényleg nagyon komoly habár vannak ott is gondok mint mindig a Huawei-nél de :
-SOC tavalyi és igen van már Androidos fronton is jobb nála
-a kijelző szép de csak FHD és 6,5"-on igenis zavaró
-mono hangszóró
-optikai indisplay fingerprint scanner (jobb lett mint az M20Pro de akkor is gyengébb mint az ulrasonic)
-csak 6GB RAM a 128GB-os verzióban

Akkor árulja már el nekem valaki miért kellene hátast dobnom ettől a telefontól? És akkor az EMUI-t mint hatalmas hátrányt nem is említettem.

(#387) Silenzio válasza hito (#382) üzenetére


Silenzio
addikt

"sötét az üveg" - A zoom lencserendszerek általában f3-4-ig "lemennek". Nagyon ritka az ennél nagyobb fényerő. A legendás Lumix FZ200 csúcskompakt pl. a fix fényerejű lencserendszer miatt lett legendás, konstans f2.8-at kínált. Ennél jobbat abszurd lenne elvárni optikai zoomlencsénél, pláne egy telefonnál. Közbeszól a pozicionálás és a költségek leszorítása mellett a fizika is. Szinte a csodával határos lenne ennél feljebb menni.

Emberek, egy dologról hajlamosak vagyunk kurvára elfeledkezni. Mégpedig arról, hogy bár kicsik a telefonos szenzorok és jobbára fixek az optikai tulajdonságok, olyan kütyüt kapsz, ahol 3+ kamera is szolgálatot teljesíthet. Megfelelő képfeldolgozó algoritmusokkal olyan lehetőségeket kapsz, amilyeneket egy optikával lehetetlen lenne elérni, így farag le szép lassan a hátrányából a mobil fotózás és videózás (ld. portrémódok trükkjei pl.). Teljesen más a mögöttük lévő filozófia mint a fényképezők/kamerák világában. Meg sem próbálnak birokra kelni a fizikai törvényekkel, egyszerűen kikerülik őket. Ez a felfogás majd a Nokia 9-ben jut csúcsra nemsokára. Bár ez a teszt pl. lesajnálja, azt hiszem, ez a jövő.

(#386) utomi Én meg azt utálom, ha valaki a tények ellenében mond ostobaságokat. A sztereó akusztikus teret csinál. Ha meghallgatsz egy Beatles mono remastert Spotify-on, ott sem hallasz fele annyi hangszert, mint a sztereó verziónál, csak nem lesz megosztott akusztikus tered. A zenék túlnyomó többsége ráadásul ki sem használja a sztereót. Nagy kivétel a hatvanas-hetvenes évek fordulója, amikor mindenki arra verte, amije volt, hogy sztereó. Pl. a Queen korai albumain jobbra-balra cikáznak a hangok, vokálok, stb. Aztán ők is megunták ezt a faszságot. Azzal nekem ne érvelj, hogy igenis jobban szól, mert nem mondtál vele az égvilágon semmit. :U Mondhatni: bullshit.

Az "ultrasonic" (van magyar neve is) olvasót meg ajánlom figyelmedbe 24/7-ben, én már fontolgatom egy hete kb., hogy megtartom az S9+-t, mert kiborítóan gyenge a Samsung megoldása.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#388) kekedi


kekedi
senior tag

Az én véleményem:
- A telefon tetszik, jó a kialakítása
-Valószínüleg nem rossz telefon
-Az optikai zoom király(de csak az 5x)

De úgy itt végett is ért nekem.
Drágálom én is ezt a telefont.

Amit végkép nem értek:
-Úgy lett beharangozva, mint a messiás, ahhoz képest... (a zoom-ot tudnám megint csak kiemelni)

De a legjobb amikor páran leírjátok, hogy igaz ocsmány az 50szeres zoom, de legalább van benne.
WTF? :D
Lőj egy képet akármilyen teloval, nagyítsd kí mint állat és nézd. ugyan ott vagy vele.
Most komolyan ennek örülni kell? Nesze semmi fogd meg jól.

Az meg, hogy még mindig magyarázni kell, hogy nem a megapixel a lényeg...
Vannak bajok a fejekben.

(#389) #24536576 válasza Parallaxis (#378) üzenetére


#24536576
törölt tag

Próbálj ki egy Note9-et Atmos hanggal. Ha szerinted nem jobb, mint egy mono, akkor a hiba a te füledben van.

(#390) hito válasza Silenzio (#387) üzenetére


hito
nagyúr

Telefonokban eddig leginkább f/2.4-2.8 volt a zoomlencsék fényereje, ehhez képest írtam.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#391) Silenzio válasza hito (#390) üzenetére


Silenzio
addikt

Minél nagyobb a zoomátfogás, annál kisebb lesz a fényerő sajnos. De amúgy jogos. Nekem egyelőre szimpibb a 2x f2 körüli értékkel.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#392) Astrolagoon válasza #24536576 (#389) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Atmos hang telefonon....XD .....Az olyan csoda mint annó a viper sound.Szétküldi az alap hangot mindenféle ócska filterrel...Amitől bombasztikus lesz valóban...Egy bombasztikus zagyvaság...A legolcsobb 1500 forintos "Bing Huang Dong"(Copyright :D:D ) BT hangszoró is HIFI menyország hozzá képest...

[ Szerkesztve ]

(#393) Malák


Malák
aktív tag

Tetszetős vas, de ha már kifizetnék egy telefonért 300eFt-ot, akkor elvárnám, hogy ne kelljen semmiben sem kompromisszumot kötnöm. Sajnos nem ez a helyzet. Talán majd 1-2 generációval később

(#394) utomi válasza Silenzio (#387) üzenetére


utomi
senior tag

(#386) utomi Én meg azt utálom, ha valaki a tények ellenében mond ostobaságokat. A sztereó akusztikus teret csinál. Ha meghallgatsz egy Beatles mono remastert Spotify-on, ott sem hallasz fele annyi hangszert, mint a sztereó verziónál, csak nem lesz megosztott akusztikus tered. A zenék túlnyomó többsége ráadásul ki sem használja a sztereót. Nagy kivétel a hatvanas-hetvenes évek fordulója, amikor mindenki arra verte, amije volt, hogy sztereó. Pl. a Queen korai albumain jobbra-balra cikáznak a hangok, vokálok, stb. Aztán ők is megunták ezt a faszságot. Azzal nekem ne érvelj, hogy igenis jobban szól, mert nem mondtál vele az égvilágon semmit. :U Mondhatni: bullshit.

Próbálsz nagyon szakmai lenni de nem megy neked nyugodj meg. Feleslegesen hozod ezeket ide. De látom amúgy sem megy az értő olvasás. Tetszik vagy sem jobban szól és stereo a két hangszóró.

Az "ultrasonic" (van magyar neve is) olvasót meg ajánlom figyelmedbe 24/7-ben, én már fontolgatom egy hete kb., hogy megtartom az S9+-t, mert kiborítóan gyenge a Samsung megoldása.

Inkább te vagy kiborító. 24/7-ben használom az S10+-omon és nincs vele gondom. :C

[ Szerkesztve ]

(#395) erahurka válasza utomi (#394) üzenetére


erahurka
félisten

Engedd el, nem lehet meggyőzni őket. :U

(#396) Astrolagoon válasza Malák (#393) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Soha nem lesz olyan telefon amiben nem kell komprumisszumot kötnöd.Ergo soha nem lesz300 ezredeses telefonod telefonod vagy pedig a fenti állításod nem igaz . :R

[ Szerkesztve ]

(#397) hemaka válasza Malák (#393) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mindig lesz benne valami, kulonben minek venned meg a kovetkezot?!

(#398) Malák válasza Astrolagoon (#396) üzenetére


Malák
aktív tag

Jogos felvetés. Anno amikor megvettem, akkor a G6-ot (LG) annak éreztem, mert minden számomra fontos dolog benne volt, ami pedig nem, azt nem tartottam fontosnak (tehát számomra nem kompromisszum). Persze arra mondhatjuk, hogy kompromisszum volt a snapdragon 835 helyetti 821, de nem tartottam akkor annak. Mára már kicsit megkopott a fénye és sokkal többet használom a telefonom, mint régen, így erősen érik nálam a csere. Leginkább az a problémám vele, hogy multitaskingnál lassúcska és alacsony akksiszint mellett méginkább visszafogja magát. A kamera is sokkal lassabban működik valamiért, mint eleinte.

Ez a Huawei is tetszik, de a mai napig használok rendszeresen vezetékes fülhallgatót (hiába van teljesen vezeték nélküli), egy sztereó hangszórónak örülnék, az ujjlenyomat-olvasó igazán lehetne hagyományos a sebesség miatt (azért ne legyen gyorsabb feloldani a régi "lassú" telefont, mint az újat). Méretben is lehetne kisebb, ez a 6.47" mindenképp megszokást igényelne.

A jack hiánya 2019-ben számomra belefér, már lemondtam arról, hogy feltétlen lesz a következő telefonomban is (tudom, hogy van átalakító, de nagyon nem ugyanaz a minőség és kényelem, pláne a DAC-kel ellátott G6-hoz képest)
A "csak" 1080p még kifejezetten tetszik is, a notch-ot is elfogadtam már, ha nem indokolatlanul nagy (pedig annak idején erős érv volt a G6 mellett, hogy nem lóg bele semmi)

Szóval nincsenek óriási bajok, csak pont annyi, hogy nem érzem az átütő telefonvásárlási lázat, amit korábban tudott produkálni 1-1 modell. Aztán majd meglátjuk, egyelőre nem érzem sürgetve magam a váltásra.

(#399) Malák válasza hemaka (#397) üzenetére


Malák
aktív tag

Ha a következő ugyan azt tudja, csak jobb, akkor teljesen korrekt és párévente cserélek. A funkciók elvétele viszont már nem szimpatikus (akkor meg végképp, ha pár év múlva visszakapjuk nagy csinnadrattával, hogy hú mekkora fejlesztés)

A mostani telefonomat (LG G6) újra megvenném egy erősebb proci, sztereó hangszóró és adott esetben egy picit jobb kamera társaságában, de amennyire én tudom, ilyet nem árulnak, pláne nem a 100 max 200.000-res kategóriában, amennyit még szivesen rá is szánnék. Tehát itt nyilván az árral is bajom van, mert nem tartom indokoltnak.

(#400) Astrolagoon válasza Malák (#398) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Sajnos ez így megy egy szint felett.Amíg a Huawei is kicsi volt elárasztották tartozékokkla jó felszereltséggel jó árakkal a picacot.Mostmár nagyok és úgy is viselkednek.Felkészűl a Xiaomi---Ők is bejelentették ,hogy elég volt nekik,hogy ocsló kinaiként vannak eladva prémium szegmensbe lépnek prémium árazással...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.