Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) zoleeno1 válasza 2ofthem (#700) üzenetére


zoleeno1
addikt

Elvileg nem a szolgáltatók döntöttek ugy, hogy náluk nem lesz mellé óra, hanem a huawei... Mondjuk a vásárlóknak ez édes mindegy, nincs és kész...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#702) spawn21 válasza tibcsi0407 (#697) üzenetére


spawn21
veterán

Kíváncsi vagyok milyen lehet. Csak ne lett volna egy hete a Máté :DDD

iPhone 13p

(#703) Silenzio válasza tibcsi0407 (#680) üzenetére


Silenzio
addikt

Hogy én de utálom az ilyen értelmetlen, egyszerre tapicskolós teszteket... Bizonyára az a mérvadó, hogy valami 7.2 másodperc vagy 8.6 alatt tölt-e be. Egy dologra jó volt, hogy rávilágítson arra, megint egyre uniformizáltabb a telefonok külseje. A kettőt csak az előlapi kamera helyzete miatt lehet megkülönböztetni.

Kedves fórumtársak: akinek van már P30 Prója, megkérném valamire. Töltse le a Filmic Pro Evaluator nevű programot, és készítsen screenshotot az egyes kamerák által támogatott fícsörökről. Ez kilistázza, hogy a - talán leginnovatívabb - filmes szoftver mennyire fér hozzá a kamerákhoz, mit enged a Huawei. Én ugyanis ez alapján fogom eldönteni, hogy megtartom-e az S10-et, vagy P30 Pro lesz.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#704) nozs23 válasza Silenzio (#703) üzenetére


nozs23
addikt

Az irányvonal/cél, hogy a kijelző tegye ki a teljes előlapot. Túl sok egyedit nem lehet alkotni.

(#705) szizso71 válasza zoleeno1 (#695) üzenetére


szizso71
tag

Szerintem a telenornál a 128gb-os nagyon "le" van árazva. Rendeltem is 1-et gyorsan.

(#706) zoleeno1 válasza szizso71 (#705) üzenetére


zoleeno1
addikt

Jaja, maga a készülék ott a legolcsóbb. Feltöltőkártyával a 256-os "csak" 287.000. Magasan itt a legolcsóbb, de csak fekete van (egyenlőre).

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#707) Silenzio válasza nozs23 (#704) üzenetére


Silenzio
addikt

Tudom. Már csak a hipszterségben bízom. Milyen csodálatos lenne pl. egy előlapi kamera minden sarokra és egy dupla íriszazonosító, előbbivel megvalósulhatna a hiperbiztonságos fész ájdi... Esetleg lehetne felül két magassugárzó, alul két mélynyomó, középen pedig egy óriási kivágat a TOF kamerának a kifogástalan szelfikért. Természetesen elől is teleszkópos lencsék lennének. Ez új szintre emelné a saját-orr-szőrvágás tudományát.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#708) hito válasza szizso71 (#705) üzenetére


hito
nagyúr

Benéztem :(

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#709) szizso71 válasza zoleeno1 (#706) üzenetére


szizso71
tag

Számomra az a fura, hogy olcsóbb lett a 128-as a telenornál, mint a mate 20pro
Az én előfizumra mate20pro havi 12k p30pro 9k

[ Szerkesztve ]

(#710) zoleeno1 válasza szizso71 (#709) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, szerintem elárazták... Aki akarja most csapjon le :D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#711) sirály69 válasza Ixion77 (#681) üzenetére


sirály69
őstag

Debreceni átvétel:
P30Pro április 5 :O
Huawei Watch GT, Dark Green április 3 :Y

Szerver Hosting Debrecenben

(#712) yodamester10


yodamester10
őstag

Üdv.
Érdeklődnék,hogy van itt olyan aki váltott mate 10 pro-ról erre a mobilra?

(#713) Ixion77 válasza sirály69 (#711) üzenetére


Ixion77
őstag

Mediamarkt online, Budapest, múlt csütörtöki előrendeléssel: "Várhatóan 10 munkanapon belül"
A megrendelőben még ez volt: "Kiszállításra a megjelenés napján, vagy azt követően kerül sor!"
Itt eszem a kefét hogy mit csináljak. Meghalt a telefonom múlt héten (LG V10), tartalék meg nincs, tehát sürgősen kellene egy új. Nem fizettem előre, ergo elmehetnék valahova ahol állítólag készleten van. De tisztességtelen dolognak érzem hogy megrendeltem, és mikor kihozzák megmondom hogy bocs, de már nem kell... Lehet, hogy ez holnap lenne, ameddig még kihúzom valahogy, de lehet hogy két hét múlva, amíg nem.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#714) sirály69 válasza Ixion77 (#713) üzenetére


sirály69
őstag

Hasonló helyzetben vagyok. Telefonom pénteken elromlott, most egy régebbi telefont használok, de meddig....?

Szerver Hosting Debrecenben

(#715) 2ofthem válasza Silenzio (#703) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Ha addig nem nézi meg senki, én meg lesem neked ha meg jött az enyém.

(#716) Varszegig válasza tibcsi0407 (#694) üzenetére


Varszegig
veterán

Milyen a rezgő hangszóró?

(#717) tibcsi0407 válasza Varszegig (#716) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Még nincs benne a SIM. Nem volt időm még nagyon elmélyülni a dolgokban. :)
A rendes hangszóró jobb, mint a Oneplus-on.

https://utdetailing.hu/

(#718) 7Heads Drago válasza nozs23 (#678) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ez a P30 topic, én még egyszer sem hoztam fel az iPhonet és nem értem most hogy ide?
A 4k 60fps-t te hoztad be és azt is hogy nincs benne erő. És ugye videóban az a legjobb.
Amúgy semmi, csak magánvéleményt írtam.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#719) Reverting válasza Varszegig (#716) üzenetére


Reverting
őstag

Majd Jerryrig megmutatja... ;) lehet h sima normal hangszoro, csak a kijelzo alatt... ;)
En is nagyon kivancsi vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#720) tibcsi0407 válasza Reverting (#719) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Holnap remélem már én is megmondom. Ma este lehet beköltözök a telefonba. :))

https://utdetailing.hu/

(#721) Silenzio válasza 2ofthem (#715) üzenetére


Silenzio
addikt

Köszönöm szépen! Hasznos lehet, nem biztos az, hogy a Huawei szükségképpen elmarad a Samsungtól videóban. A kamerarendszer adott. Minden szoftver kérdése.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#722) nozs23 válasza 7Heads Drago (#718) üzenetére


nozs23
addikt

Nem én hoztam fel a témát, de hagyjuk is.

(#723) hajbel válasza Silenzio (#721) üzenetére


hajbel
addikt

Nem. A Kirin 980 nem képes a 4K60 fps-re (tervezési hiba miatt).

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#724) bébi67 válasza yodamester10 (#712) üzenetére


bébi67
aktív tag

Mate 10 pro-ról fogok napokon belül P30 pro-ra váltani. Majd jelzem, ha megtörtént.

(#725) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A voda is kirakta a készüléket. A 256gb-os most 248e......elég jó ajánlat....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#726) Silenzio válasza hajbel (#723) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem a 4k 60 fps érdekel, hanem sok egyéb fícsör, pl. Log v2 vagy a Filmic Pro natív gimbal támogatása. Az S10-zel már tudja használni a nagylátószöget. Az is csak 4k 30-at tud.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#727) yodamester10 válasza bébi67 (#724) üzenetére


yodamester10
őstag

:R

(#728) Gedeon31 válasza Quqesz (#725) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez melyik csomagban?

(#729) gabesz839 válasza Gedeon31 (#728) üzenetére


gabesz839
senior tag

Red m. Jó drága azért ennyi a telefon, amúgy listaár 360

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#730) T0rnad0 válasza gabesz839 (#729) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mindegyik csomagban ennyi, még a legkisebben is. Kártyásan meg 260...

Z Fold 4

(#731) Astrolagoon válasza zoleeno1 (#701) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Kerestem a Huaweit ez ügybn ők a szolgáltatokra mutogattak.Mindegy Aljas húzás.

(#732) gabesz839 válasza T0rnad0 (#730) üzenetére


gabesz839
senior tag

Kártyás 260? Akkor valamit nagyon nem jól nézek. Linkeld légyszíves

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#733) T0rnad0 válasza gabesz839 (#732) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link] De jól nézted, a listaár 360, kártyásan 260.

Z Fold 4

(#734) *RLaci* válasza T0rnad0 (#733) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én itt feltöltőkártyával csak ezt látom [link].Nem jól nézem?

(#735) gabesz839 válasza T0rnad0 (#733) üzenetére


gabesz839
senior tag

Igaz, csak olvasd el a kisbetűs részt.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#736) kchris78 válasza hajbel (#723) üzenetére


kchris78
veterán

itt a lenyeg. nem a 4k 60fps az igazi nagy gond hanem ami mogotte van: hogy a nagy kinai ceg nem bir kihozni mostmar evek ota egy olyan procit ami megbirkozik ezzel a feladattal. a kamerat is a leicaval raktak ossze. na sebaj, ha sikerul az ipari kemkedessel megoldani ezt akkor biztos lesz 4k60fps-el 😁.
btw magyarosi csaba szerintem kicsit tultolta. TENYLEG olyan minosege van egy iXS S10 mellett a telefon kijezojenek 399 ppivel? :U ugy hogy a samu 500 pluszos es P3-as?
plusz a tech2laci is benyog ilyet hogy CSAK a filerendszer miatt 300-szoros sebessegnovekedes lehet?
szoval egymas mellett nezegetve ezeket a velemenyeket (plusz a gsmarenas mosdatas) nekem az a velemenyem hogy a huvej media hengere eleg eros...

(#737) nozs23 válasza kchris78 (#736) üzenetére


nozs23
addikt

"szoval egymas mellett nezegetve ezeket a velemenyeket (plusz a gsmarenas mosdatas) nekem az a velemenyem hogy a huvej media hengere eleg eros..."

Ezert itt tiltas jar. ami mar onmgaban is eleg beszedes.

[ Szerkesztve ]

(#738) T0rnad0 válasza gabesz839 (#735) üzenetére


T0rnad0
addikt

A kettes pontban fel vannak sorolva a feltöltőkártyás csomagok. Vagy mire gondolsz?

Z Fold 4

(#739) Quqesz válasza kchris78 (#736) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aha, szóval mindenki hülye, csak te tudod a tutit........jaja
Samsungot meg éltesd, iton útfélen étver(isocell szenzor sony helyett, lagg, amortizáló szoftver(van S8+, tudom miről beszélek))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#740) zoleeno1 válasza kchris78 (#736) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ez a ppi méregetés is legalább akkora e-penis, mint az antutu, csak más szemszögből... De tudom, persze, ti látjátok ekkora kijelzőn, hogy a 399 iszonyat pixeles :U

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#741) South Velen válasza zoleeno1 (#740) üzenetére


South Velen
addikt

Az a baj, hogy az esetek nagy részében nem 399, hanem csak a 2/3-a (pentile matrix...)

Az pedig már kevés. Ekkora mérethez, pláne 300 rugóért.

[ Szerkesztve ]

(#742) Quqesz válasza zoleeno1 (#740) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Főleg, hogy a vevők nagy része meg sem nézi egy samsung telefonon, hogy milyen kijelző beállítás van és bár lehet nagyobb, de az összes samsung telefon gyárilag fhd+-ra van beállítva.:)
Amúgy az S8+-am odaraktam a p30 mellé, és sokkal élesebb képet ad a huawei kijelzője.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#743) gabesz839 válasza T0rnad0 (#738) üzenetére


gabesz839
senior tag

Kicsit belekeveredtem ezekbe a kártyákba. És tényleg, ha ezekkel a feltöltős csomag valamelyikével veszi meg az ember akkor bizony annyiba kerülnek.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#744) mateo91


mateo91
tag

Nah, szerdán én is p30 pro tulajdonos leszek :) 8/256gb :) p10-rol valtok :) igazság szerint a p10 mai napig rohadt stabil és gyors szóval nem értem azokat akik fikázzák az androidot

(#745) joey04 válasza nozs23 (#737) üzenetére


joey04
titán

MA kapcsán erről nem nyilatkoznék, pont a tiltás miatt, de igen a nagy külföldi és több hazai teszten is érezni a nyomást. nem kicsit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#746) mjani1172 válasza nozs23 (#737) üzenetére


mjani1172
addikt

Miért járna ezért tiltás? Most is leírhattad.A rágalmazás és a sértegetés az más,én sem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#747) Silenzio válasza Quqesz (#739) üzenetére


Silenzio
addikt

Lássuk be, van igazság a szavaiban. Ráadásul dolgoztam a Háuéjnek Westlog DC-ben, és rohadt egy banda. Olyan ez, mikor bennfentesként megtudod, hogy a mekis krumpli pépből van, amit krumplihéjon ragadt maradékból nyernek. Jó szívvel nem vennék tőlük semmit, elvből, de ez a kamera és az üzemidő felcsigázott. Biztos vagyok benne, hogy a P30 Pro jó telefon, de nem mennék el mellette némi óvatos kritika nélkül. A marketing meg olyan agresszív, mint az Apple és Samsung együttvéve. Gal Gadó, cyber-neon-noár, Barbie színek, miazmás...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#748) mjani1172 válasza Silenzio (#747) üzenetére


mjani1172
addikt

Sajnos ez mindenhol így van, ha belül vagy a "bizalom körén" meglepő dolgokat látsz.
Én dolgozom kínai és vietnámi embereknek, nincs velük gondom.De látom, hogy a saját embereikkel hogy bánnak, beszélnek, az bicskanyitogató.

(#749) gyga


gyga
senior tag

még mindig nem lehet a gyári kamera appal 360fokos panorámát lőni normális minőségben?

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#750) kchris78 válasza Quqesz (#739) üzenetére


kchris78
veterán

Nem eltetem se a samut se az applet. Direkt azert raktam oda mind a kettot. Egyszeruen nezzetek meg a notebookcheck-en a p30 pro kijelzojenek a parametereit es egyáltalán nem tunik nekem olyan kiemelkedonek, mint ahogy a Csaba elalelt tole. Nem akarok se fikazni meg hasonlok en csak azt irtam hogy nem ANNYIRA hude es huha mint ahogy egyes velemenyirok vannak rola. Ha az 5x zoomos kamerát levonjuk, szerintem egyáltalán nem olyan kiemelkedo, es van aki nem csak fotózásra hasznalja a telefont hanem masra is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.