Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Pityesz4734 válasza 7Heads Drago (#520) üzenetére


Pityesz4734
tag

Ja, hát akinek szófosása van, meg csetbeteg, az tartson fenn
egy 18,990.-Ft-os csomagot. Hajrá! Megérdemli. :C
Biztos mindenkinek ilyen csomagja van. Közben meg sír, hogy nincs pénze. :K
Kicsi telekomos ügynök barátom, ki a megbízód? :DDD
De mint írtam, jövő ilyenkor 80eFt-ért megvehető a jófogáson. :DD

[ Szerkesztve ]

(#552) Aryon87 válasza prolad (#546) üzenetére


Aryon87
félisten

S9+, ejszaka alatt merult a semmitol bo 15%-ot, ennek csak a fele AOD. Es kb 6 orat aludtam aznap..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#553) <Adamsky> válasza 2ofthem (#538) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Miért hátrány az EMUI?"
Pl. az általam korábban - már 2x - említett bluetooth probléma. De mondhatnám a Priority mode-ot is, ami kissé máshogy működik mint a "normális" Android-on. De, ott van a DND, amit az ébresztő nem tud deaktiválni. Ez a strock droid-ban szintén van, amit a Huawei csodálatos mérnökei érthetetlen okból kigyomláltak.
Tény, hogy az Emui sokat ad, de sokat el is vesz. És nem ritkán olyan dolgot, amit csak root árán tudsz (talán) orvosolni.

[ Szerkesztve ]

(#554) joey04 válasza 2ofthem (#538) üzenetére


joey04
titán

A legnagyobb probléma vele, ahogy minden kínai rendszerrel, hogy agresszív a ramkezelés. Van rá elméletben lehetőség, hogy lelakatolj az alkalmazásokat amiket nem lő ki a rendszer, de sajnos ez nem elégséges. Sokszor zár be olyan alkalmazást amit éppen aktívan használsz, vagy olyat aminek frissülnie kéne a háttérben, amiktől infót várnál. Ezen kívül sok dolgot kölcsönöz más rendszerekből, legyen az más gyártó androidos felülete, vagy az iOS (amire a kínai rendszerek kinézete 90%-ban épül, ahogy korábban említették), meg ugye ott a linkelt cikk. Röviden kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#555) <Adamsky> válasza joey04 (#554) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... lelakatolj az alkalmazásokat amiket nem lő ki a rendszer ... "
+1

Jaja, a memória menedzsment eléggé katyvaszos. Van
- "lakatolás"
- a Battery / Launch
- és az Apps alatt a Special access / Ignore battery optimisation
És vannak esetek amik bármit csinálsz, semmi sem elég. Az OruxMaps és a Locus pl. hosszú hónapokig szarul működött, mert a rendszer állandóan kilőtte.
Szóval aki nem csak tartalmat fogyaszt meg játszik, hanem másra is használja a telefont, az futhat bele kellemetlenségekbe... :(

(#556) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Mondjuk az ébresztő probléma nálam komoly probléma lenne, illetve az alkalmazás bezárások is zavarnának biztosan. Ilyen az embernek eszébe se jut ha évek óta ugyanazt a rendszert használja elégedetten.

(#557) bigrock válasza Pityesz4734 (#551) üzenetére


bigrock
addikt

Majd vegyél már nekem 2 db-ot lécci 80-ért jövőre. 10% jutalékkal átveszem.

(#558) hito válasza bigrock (#557) üzenetére


hito
nagyúr

Hagyd, megmondóember. Ő csak tuggya' már.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#559) gabesz839 válasza Pityesz4734 (#551) üzenetére


gabesz839
senior tag

Így ebben a formában ez a maszek dijcsomag igencsak drága. Sőt. Nekem ez felébe kerül, igaz céges

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#560) dutrás válasza nozs23 (#539) üzenetére


dutrás
őstag

Két éve használok Mate 9-et. A legutóbbi frissítéssel változott az EMUI verzió is.
A két év alatt akadás mentes volt a telefon még csak újra sem kellett telepíteni verzió frissítés után. Teljesen jól tetreszabható végsőkig beállítható. A legújabb verzió csak a sebességén dobott még egyet.
Nem értem milyen bloatwerekről beszélsz.
Ha soha nem használtál ilyen minek oltogatsz másokat hülyeségekkel.

P50 pro/P40 Lite

(#561) hroberto


hroberto
veterán

Élőben megnézve, megfogdosva a telefont, hát tényleg nagyon szép.
De hiába szépek ezek a telefonok, szinte mindenki tesz rá valamilyen tokot stb., mert ugye sérülékenyek.
És ezzel oda is a szépség, prémium érzet jelentős része sajnos.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#562) Ixion77 válasza hroberto (#561) üzenetére


Ixion77
őstag

Eddig csak lapos telefonjaim voltak. Mi a tapasztalat, mennyire maradnak kényelmesen használhatók az ívelt kijelzős telefonok TPU tokban?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#563) 2ofthem válasza Ixion77 (#562) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nekem S8 van bár gyári átlátszó műanyag tokkal, de kellemes a fogása, kevésbé csúszik ki kézből mint tok nélkül, illetve van így egy kis széle, és így többnyire ahhoz ér a kezem és kevés a véletlen érintés.

(#564) Jano_023


Jano_023
őstag

Érdekes olvasni ezt a fórumot. Senkinek nincsen telefonja még de már mindenki okos. Azért ha a hype elmúlik és csak a tulajdonosok maradnak és akit tényleg érdekel a telefon remélem értelmesebben folyik majd a beszélgetés. Egyébként 3 percre én is kezembe vehettem tényleg gyönyörű telefon lett és jól össze van rakva amennyire meg tudtam ítélni ennyi időből. Várom hogy a tulajok pár hetes tapasztalat alapján majd mit mondanak. A mate 10 pro utódját keresem, de lehet megvárom a mate szériát. Szép estét.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#565) neoforce válasza Jano_023 (#564) üzenetére


neoforce
aktív tag

Mi ezen a érdekes😂Ez egy pávatánc mindenki örülni fog a telefonak aki megveszi😀!

[ Szerkesztve ]

(#566) Ixion77 válasza 2ofthem (#563) üzenetére


Ixion77
őstag

Én vastagabb "ütésálló" tokkal tervezem ellátni. Nem gond a programok mindennapi használatában hogy nem lehet elérni a képernyő szélét?
Mintha Samsungnál láttam volna évekkel ezelőtt hogy valamit onnan kell "előhúzni" (gesture), ami tokban nem lesz lehetséges.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#567) 2ofthem válasza Ixion77 (#566) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Igazság szerint nem ér ki teljesen a széléig a képernyő, van egy kis fekete sáv. Az én tokom arra 'fekszik fel'. Egyáltalán nem zavaró a számomra, és ha használnám ezt az általad említett funkciót, biztosan meg tudnám tenni mert a kijelző rész szabad teljesen, csak a széle vastagodik egy picit, és ez szerintem javít a felhasználó élményen, kevesebb a véletlen érintés. A P30 pro-nál szintén ugyanígy van egy kis fekete sáv a lekerekítésnél. Melyik tokot szemelted ki? Nekem ennél is a gyári szimpatikus.

(#568) kchris78


kchris78
veterán

irtatok azt hogy a fotozasnal a fizikat megkerulik nem atugorjak az ai meg az algoritmusok segitsegevel. szerintem ez kicsit gaz. en azt akarom lefotozni ami ott van, nem pedig amit a telefon kitalal es feljavitja azzal. ebbol lesznek az ilyen faszbuk jellegu szuperkepek ahol minden fel van turbozva hogy mindenki elaleljon ha ranez... ez hasonlo a szifon selfiecam feljavitasahoz..

ez a tobbszazezres iso erzekenyseg ez olyan mint az 1000W pmpo csucsteljesitmeny. emlekszik meg valaki ezekre? kicsit nagyobb a marketingje ennek a telefonnal mint amire jogosult de hat piacot kell szerezni barmi aron.

(#569) Ixion77 válasza 2ofthem (#567) üzenetére


Ixion77
őstag

Edigitálnál láttam kínai tokokat, pl. ez, ez, vagy ez. De nem akarok ennyit rájuk költeni, megrendelem inkább Kínából pl. ezt. Amíg az ideér, megrendeltem ezt. Ebben nézegethetem a telefon színét amíg az újdonság varázsa el nem múlik.
Gyárit el is felejtettem hogy létezik. Jellemzően irreális árakon szoktak lenni, plusz az 3rd party gyártók jobbakat szoktak kihozni.

(#568) kchris78: Akkor nincs szerencséd. A világ az algoritmikus fényképezés felé halad. Erre van tömegigény.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#570) kchris78 válasza Ixion77 (#569) üzenetére


kchris78
veterán

igen, sajnos de hat van a csaladban egy kompakt sony fotogep full size ccdvel, abbol nem jonnek ki olyan kepek mint amit valamelyik yt video teszten volt hogy a naplementenek valami ordenare rozsaszin arnyalatot adott a gep.. mert tevedett az algoritmus....

(#571) Pityesz4734 válasza bigrock (#557) üzenetére


Pityesz4734
tag

Rendben, írj rám egy év múlva és üzletelünk. :K

(#572) nozs23 válasza dutrás (#560) üzenetére


nozs23
addikt

Te mibol gondolod, hogy en sosem használtam Huaweit? Egy evig volt P9-em, a rendszer nem esett at komolyabb atszabason azota. Bloatware jelentese pedig a rengeteg eloretelepitett torolhetetlen(manapsag mar reszben torolheto) haszontalan progam. Es gyarilag ezzel erkeznek a keszulekek.

(#573) <Lacy85> válasza hroberto (#512) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Attól függ, kinek mit jelent a "szépen beleharapott az akkuba". Nálam óránkét 1%-ot eszik az AoD.
Ráadásul ha zsebre vágom a telefont, automatikusan ki is kapcsol. Ilyenkor meg értelemszerűen semmit nem eszik.
Teljesen vállalható. És még az alkalmazások értesítései is látszanak, nem csak a hívás. :D

(#570) kchris78:

Mit vársz ettől a cégtől? Tavaly akkora arcuk volt, mint a ház, hogy a Kirin elpicsázza az A12-t is, közben még csalva sem jár a közelében sem. Folyamatosan lebuknak a teszt fotókkal is, mert mindet kamerával lövik, nem telefonnal. Közben meg mindenhol oltják a Samsungot, meg az Apple-t, akiktől kb. lopnak minden ötletet, de felérni még egyikhez sem sikerült. :D
Ja de. Árban.

[ Szerkesztve ]

(#574) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#504) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Zenét hallgatni meg telefonnal hallgatunk, mert stereóval együtt is vicc. Ugyanúgy ahogy a tv-kben lévő hangkeltők is gagyik. Értelmes hangot külső forrással oldjuk meg."

Azért néha az sem árt, ha az alap hangszórók is jól szólnak. Ha épp telón mutatni akarok valakinek egy videót, vagy akár csak én megnézni egyet, akkor nem fogok minden alkalommal hangszóróért / fülesért futni.
Este mindig úgy fekszek le, hogy elindítok valami filmet / sorozatot HBO GO-n, beállítom a tv-n az időzítőt, aztán majd kikapcsol szépen magától. Nyilván hajnali 1-kor nem állok neki hangrendszerrel filmezni, amikor már mindenki alszik. Meg még kb. ezer példát tudnék mondani.
Telefonok között is, meg tv-k között is baromi nagy a különbség hangzásban.
Az oké, hogy valakinek nem fontos, de attól még nagyon is hallható a különbség.
Valakinek ez meg épp olyan fontos lehet, mint másnak a zoom, vagy az éjszakai fotózás.
Szóval hiába szépíted. Ha ebben szar, akkor szar.

[ Szerkesztve ]

(#575) zoleeno1 válasza joey04 (#554) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ühüm, pont ezt bizonyítja eme videó is :U
Huawei P30 Pro vs Samsung Galaxy S10+ Speed Test

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#576) 1tboy75


1tboy75
csendes tag

https://youtu.be/eEDQZ_GDfCI. Huawei p 30 pro vs samsug galaxy 10 plus speaker test

(#577) joey04 válasza zoleeno1 (#575) üzenetére


joey04
titán

Pont egy ilyennel nyugtattam magam anno Xiaomi telefonnál. Hogy a videókban szépen a memóriában marad minden (gondolom ez van benne, nincs időm megnézni). Sőt, én is megcsináltam a teszteket, ahogy a videón és tényleg! AZtán ha nem egymás után lépkedtem át egyik alkalmazásból a másikba, hanem mondjuk 10 perc netezés után egy másikba, már egyből jött a visszatöltés, amit pl pont egy samun nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#578) South Velen válasza joey04 (#577) üzenetére


South Velen
addikt

+1

én is ezt tapasztaltam MIUI-nél és EMUI-nál is, utóbbinál már elviselhetetlenül agresszív mértékben.

(#579) Aryon87 válasza joey04 (#577) üzenetére


Aryon87
félisten

S9+. Facebook, Messenger rendre ujratolt, valamint a PH app is. Insta meg eleg surun megakad..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#580) joey04 válasza Aryon87 (#579) üzenetére


joey04
titán

sejtettem, hogy nálad így van :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#581) <Lacy85> válasza Aryon87 (#579) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hááát őőőő...
Reggel 7 óta ugyan sok alkalmazás nem lett elindítva (böngésző, messenger, az egyik sms volt még nyitva, meg a google), de mindegyik bent van a memóriában, és semmi nem töltött újra.
A böngésző, spotify szinte folyamatosan háttérben van, de még ~24 óra után is onnan folytatja, ahol hagytam.
Pedig csak 4GB ram van a telóban.

(#582) Astrolagoon válasza South Velen (#578) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

P20 pro most keltem: 6 alkalmazás (tudom nem sok)fut a háttérben a taskváltóban(Kamera ,böngésző,okosvezérlő,Google fotók,Palabre,Plants vs zombies)

Mind ott van a ramban nem tőlt újjra.

Amit állítasz az egy drámai túlzás közel sem ennyire rossz a helyzet mint amit felvázoltál.
Azt aláírom ALAP beállításokkal valóban nem finomkodik az EMIU de van lehetőséged ezen változtatni.
A másik meg az alap beállítás is sokat finomodott a frissítésekkel nálam.

(#583) <Lacy85> válasza Astrolagoon (#582) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én csak azt nem értem, hogy miért így van megoldva alapból?
6-8GB ram van a telókban. Akkor mi a francért kell mindent kilövöldözni?

(#584) joey04 válasza Astrolagoon (#582) üzenetére


joey04
titán

A VLC is drámázik biztos. miért kell foggal-körömmel védeni valamit? Jó a kamera, a kijelző, az üzemidő, de a rendszer memóriakezelése túl agresszív.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#585) zoleeno1 válasza <Lacy85> (#583) üzenetére


zoleeno1
addikt

Gondolom az energiatakarékosság miatt :) Igaz ügyeskedni kell vele kicsit, de megoldható azért, hogy ne zárja be annyira agresszívan azokat az alkalmazásokat, amiket nem akarsz.
Én nem kardoskodok a miui mellett, tényleg elég agresszív, de azt látom, hogy smoothabb, pörgősebb rendszer mint a Samu féle touchwiz... Igen, használtam eleget mindkettőt :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#586) mjani1172 válasza joey04 (#584) üzenetére


mjani1172
addikt

És akkor mi van ha újratölt?
Itt mindenki annyira elfoglalt, hogy az a tized másodperc hiányzik az életéből?
Olyan nevetséges dolog ez.

(#587) South Velen válasza mjani1172 (#586) üzenetére


South Velen
addikt

Pontosan ugyanezen az alapon akkor minek mondjuk Snapdragon 625-nél jobb processzor bele...

vagy 2GB-nál több RAM?

[ Szerkesztve ]

(#588) Aryon87 válasza joey04 (#580) üzenetére


Aryon87
félisten

Szo se rola, baromi gyors a rendszer, az az 1 tized mp semmiseg, csak mondom itt is jelen van, de egy rossz szavam nincs ra. Ok, nalam fut minden ami csak lehet, na meg az emlitett alkalmazasok amugysem a megfelelo optimalizaltsagrol hiresek:)

Huawei meg ezert gyors huzamosabb ideig, mert a felesleget leallitja, nincs felesleges terheles. Amire szukseg van, be lehet allitani, hogy hagyja beken a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#589) Astrolagoon válasza mjani1172 (#586) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Jogos meglátás.1 másdperc...kb

(#584) joey04
Ez mit bizonyít?
Írják meg jól.
BS plaeyert használok ők miért tudják megoldani?Ők és a TÖBB 123456789Ö9 a négyzeten medi player gyártó miért nem siránkozik

Szerintem a VLC valami üzleti vita miatt nem optimalizál huaweire.Hiszen mint írtam kb mindenki más igen ...

Szerk.
És már ez a példád elavúlt és megbukott most telepítettem a VLC.t P20 pro ra ;] :DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#590) NavySeal


NavySeal
senior tag

Sziasztok! Sima Pixel2-ről gondolkodom a váltáson egy P30 Pro-ra. Mennyire szokható a stock droid után a huawei emui-ja?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#591) Aryon87 válasza NavySeal (#590) üzenetére


Aryon87
félisten

Furcsa lesz, de par nap es kiismered:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#592) NavySeal válasza Aryon87 (#591) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mennyire jó az újjlenyomat olvasója? Gyors, megbízható? A Pixel2 hátlapi megoldása nagyon gyors.(de már a P20 Pro előlapi olvasója is szimpatikus volt)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#593) *RLaci* válasza NavySeal (#590) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én 1 hónapig bírtam, aztán menekülés vissza stockra.Persze nem vagyunk egyformák, lehet neked tetszeni fog.

(#594) NavySeal válasza *RLaci* (#593) üzenetére


NavySeal
senior tag

Lehet nekem is meg kellene várnom a Pixel4 XL-t. Bár a Samu és a Huawei mellett szól a szolgáltatói lehetőség és a hivatalos garanciális ügyintézés. Ellenben a stock droid vs emui vs samu rendszer.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#595) joey04 válasza mjani1172 (#586) üzenetére


joey04
titán

Nem, viszont pl. volt olyan, hogy netezés közben egy adott kódot, bármit ki kellett jelölni és egy másik alkalmazásban beilleszteni, vagy másik oldalon. És ott egy ilyen elég frusztráló tud lenni.

588: pont ez a baj, hogy ezeken a kínai rendszereken hiába állítod be a szabályokat, a rendszer nem igazán törődik vele.

589: én sem vagyok a helyesírás meg formaiság bajnoka, de ez már nekem is sok, bocsi. a stílus is mondjuk.

592: A technológiai hátrányból adódóan nem lesz olyan jó, mint a hagyományos, de még az s10-et sem éri el, pedig az is bajos. Ezért volt jó a Mate 20 pro, mert ott volt rendes arcfelismerés. Gyors, pontos, biztonságos. Ebben a p30 Pro erős visszalépés. Viszont maga a leolvasó jobb, mint ami a Mate 20 Pro-ban van. Biometrikus azonosítás szempontjából összességében erős visszalépés a p30 pro és az s10 is. Ott is van egy bugos olvasó, meg egy nem biztonságos arcfelismerés. Szerintem a korábbi csúcsmodellek, vagyis a Mate 20 Pro és a Note 9 jobb vételek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#596) zoleeno1 válasza NavySeal (#592) üzenetére


zoleeno1
addikt

Olyan gyors/pontos biztosan nem lesz mint a már kiforrott, hagyományos leolvasó. Ahhoz kell még pár év szerintem:) De ahogy olvasom az S10 topikban, meg lehet szokni, utána nem olyan vészes. Meg ugye ez mas gyártó, más technológia, de sok eltérés nem hiszem, hogy lesz.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#597) Astrolagoon válasza joey04 (#595) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Értem nem jött be a VLC trollkodás most szemlélyeskedsz!

"588: pont ez a baj, hogy ezeken a kínai rendszereken hiába állítod be a szabályokat, a rendszer nem igazán törődik vele."

Ez megintcsak nemigaz.
Semmivel sem sem törödik vele se jobban se rosszabúl mint egy samunál,htc nél.
Soha nem kelt még életre a P20 prom pl és tette az ellenkezőjét mint amire utasítva van.

[ Szerkesztve ]

(#598) mjani1172 válasza South Velen (#587) üzenetére


mjani1172
addikt

Inkább mint az autónál, hogy 290 km/h a végsebesség vagy 320 km/h.Teljesen mindegy (közúton).

Ha meg ennyire számít, akkor nincs mit csinálni,nyilván bejön az ára, ha ennyire drága az időd, a gyorsabbat kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#599) joey04 válasza Astrolagoon (#597) üzenetére


joey04
titán

Nem személyeskedtem. A kihagyott szóközök, a lenéző mondatok, a túlzott smiley használat, stb, stb tények. A VLC pedig egy példa volt, hogy már szoftvergyártóknak is feltűnt a probléma. Sajnos ez létezik, de látom meggyőzhetetlen vagy. Ebben az esetben szüntessük be a kommunikációt. Én tartom magam ehhez, remélem partner leszel benne. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#600) karfiol1


karfiol1
csendes tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.