Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) arn válasza MMMMMM (#38) üzenetére


arn
félisten

De nem az aktualis piaci viszonyokat kellene figyelembe venni?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#42) MK VII válasza Plazmacucci (#31) üzenetére


MK VII
veterán

Másik topikban pont ezt mondtam.. Hogy ennek a kameraképességei még a P9 képességeit sem éri el.. Sőt.. Rohadt messze van tőle..
P9-cet erre a telefonra csak az cserél aki nem nóóórmális!. :)

Valószínűleg szoftveresen javítanak még rajta, legalábbis remélem, mert ez így harmatos libafing.

(#43) koxminator
FM rádió? Megszokhattad volna már, hogy nem fér bele az FM rádió a drága telefonokba.. Szerintem már "égőnek" tartják a flagshipekbe beletenni az FM modult. Meg ugye aki ennyiért vesz telefont az fizessen elő olyan netre amivel nem gond a netrádió hallgatása, gondolják a gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#43) koxminator


koxminator
senior tag

Nincs benne FM rádió, ami kb. 5 dolláros tétel? Bitch please... :(((

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#44) vasi89 válasza arn (#41) üzenetére


vasi89
addikt

fentebb írtam, hogy aktuális piaci viszonyok, iphone x 380 ezer, note 8 340.

(#45) Plazmacucci válasza MK VII (#42) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Videóban remélem jobb ez, mert a P9 olyan hányadék videókat csinál... :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#46) #16820480 válasza tibcsi0407 (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha nincs fény, akkor a fényképezőm is megküzd a normális kép készítéséért :) Persze nyilván ezek a telefonok nem tartanak ott, de én még azt is visszasírom, amilyen HDR képet az OPO lőtt annak idején.

(#47) cuebler


cuebler
senior tag

most akkor van jack vagy nincs jack? az utolsó oldalon szereplő speckók szerint igen, minden más forrás szerint nem... :N

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#48) #04441088 válasza cuebler (#47) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nincs jack.

Viszont ki milyen kijelzővédőt rendelne erre Aliról? Illetve tokot, kamera védőt?

(#49) MK VII válasza Plazmacucci (#45) üzenetére


MK VII
veterán

Valóban nem a legjobb a videózás a P9-cel, de nekem semmi gondom nem volt vele.. Ami videókat csináltam azok számomra teljesen vállalhatóak voltak..

[ Szerkesztve ]

(#50) tibcsi0407 válasza #16820480 (#46) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Most a leaked Oreo-n mintha egy fokkal jobb lenne az OP5, de csodát ne várjunk már szerintem.

https://utdetailing.hu/

(#51) Azie


Azie
őstag

ezek a bazári minőségű képek a sony szintjét is alig ütik meg, az külön vicces, hogy az előlapi kamerával lőtt portré jobb lett, mint a hátlapisok. :D ez igencsak fail fényképezés terén.

fasorban sincs a legtöbb 2-3 éves komolyabb telefonhoz képest SEM

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#52) beyruth82 válasza #04441088 (#48) üzenetére


beyruth82
veterán

Én ilyent fogok.Kijelzővédő: [link]
Tokok mindenféle színben: [link]

(#53) vicze


vicze
félisten

"Messengernél, amit mintha különösen utálni az EMUI, mert állandóan pampog, hogy figyeljél, fut a háttérben, ki sem tudom lőni az értesítést, de kábé ezt az egyetlen ostoba bugot találtam eddig."

Látom Bog nem használtál túl sok Android 8.0-ás telót, ez alap dolog. :) Bár továbbra is nagyon nagyon random mire dobja fel.
Majd 8.1-ben elnyomható lesz.

(#54) janeszgol


janeszgol
félisten

Jól néz ki a teló. A fényerő nem kevés picit? A kamera jpeg képei nekem nem jönnek be. Szétesik, morzsalékos lesz. Inkább akkor kenje el picit. Kíváncsi leszek, ez a koprocesszoros dolog meddig fog tartani. Remélem tovább, mint a (szerintem egyébként marhára hasznos) 3D Touch. (Jó itt nem ez volt a neve.)

(#55) garrotter


garrotter
tag

A super flagship miért csak dual-standby, ha már kétkártyás? :F

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#56) kiskun968


kiskun968
tag

Sziasztok!

A telefon tudja a MirrorLink-et?

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#57) janeszgol válasza vasi89 (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

A Note 8-é biztos nem, valamit félrenéztél.

(#58) MMMMMM


MMMMMM
tag

állitolag jott egy 2,5Gb nagysagu frissites a mate10prora. Le lett frissitve erre a telo?

(#59) vasi89 válasza janeszgol (#57) üzenetére


vasi89
addikt

miért is? ugyan az a méret, az a samsung csúcskészüléke ez meg a huawei-é. Milyen feltételnek kell még teljesülnie?

[ Szerkesztve ]

(#60) malor válasza beyruth82 (#52) üzenetére


malor
aktív tag

A teszt írója érezhetően elfogult, azért ilyen laza hangulatú a cikk. Tetszett, hogy két fontos dologra felhívja a figyelmet. Az egyik a fényerő trükközésre. Más zárt térben és más kültérben a maximum. Ez az első teszt, ahol ilyet írnak. Lehet olvasták, hogy beszélgettünk róla a másik topikban :D

A másik érdekesség ez a kamera dolog. Hiába a dupla kamera, ha csak az egyik használható és akkor sem ér fel a dobogó legtetejére, mint ahogy azt a reklámokban még most us nyomják. Ezt sem írta le eddig senki. Ideje volt már. Arról már nem is beszélve, hogy a jpg tömörítés gáz na. Elég sok képet a szoftver az a "hírös" mesterséges intelligencia cseszhet szét.

Aztán zenét se ezen hallgassunk - csak zárójelben jegyzi meg, ami szintén elég furán hangzik.

Meg is lehetne kérdezni, hogy amúgy ez most akkor mire jó valójában, mert semmiben sem kimagasló, leszámítva a teszt szerinti üzemidőt. De általában az ember 24 óra alatt egyszer csak megpihen. A telefonnak sem kell több üzemidő, főleg ha van villámgyors töltés. Az üzemidő addig kérdés, amíg a telefon nem bírja ki a napi használatot. Ez is túl van egy picit lihegve. Naponta egyszer kelljen tölteni és kész. Nem fog senki elmenni otthonról 50% szuflával, mondván úgy is kibírja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.