Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) dombila válasza Misi1980 (#39500) üzenetére


dombila
senior tag

Az rendben van, hogy most 4.4.2-t használsz, de amikor visszaállítottad az SMS-eket, akkor is már 4.4.2-t használtál vagy még csak 4.3-at esetleg 4.2-t?
Mert a Play hozzászólásai alapján sem megy a restore 4.4 óta vele. És itt is sokunknak ez a gondja. 4.4 előtt még működött - a restore -, csak azóta nem.

(#39502) RootRulez válasza dombila (#39501) üzenetére


RootRulez
félisten

Valószínűleg így történhetett nála, mert 4.4 óta nem ajánlja fel, mint SMS kezelő appot a telefon, tehát nem is lehet vele kezelni (így visszaállítani sem) azokat.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#39503) Misi1980 válasza dombila (#39501) üzenetére


Misi1980
senior tag

Igazad van. Régebbi verzióval állíthattam vissza az sms-t.Most próbáltam ki hogy 4.4.2 alatt menteni lehet de visszaállítani nem.

(#39504) gombasm válasza heidricha (#39495) üzenetére


gombasm
aktív tag

Köszi, kipróbálom. Azért is szimpatikus, mert híváslistát is ment, aminek a visszaállítását az SmsBackup+ nem végezte el soha, bár megvan minden két évre visszamenőleg a Gmail fiókomban.

Ha ez a call log -ot is visszaállítja, akkor marad! (Gyakran cserélek romot és ez a lehetőség hiányzott nagyon.)

:R

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#39505) atillaahun


atillaahun
veterán

Nekek úgy tűnik van értelme lógatni a telefont még egy fél óra - órát 100%-on is, így mintha egyenletesebben merülne a felső tartomámyban is.

(#39506) RootRulez válasza gombasm (#39504) üzenetére


RootRulez
félisten

Én mondjuk a mybackup-ot használom erre (is)...

═════════════════════════════════════════

(#39507) mrbarbrady


mrbarbrady
tag

Milyen fóliát ajánlotok rá? Ebay is lehet.

(#39508) asturel válasza mrbarbrady (#39507) üzenetére


asturel
őstag

En nillkin-t vettem. Elozo telefonomon is ezt hasznaltam, van 10 ezerert zagg folia is, az biztos jobb :D

(#39509) asturel


asturel
őstag

Valaki meg tudja erositeni/cafolni, hogy a telefon wifije tud HT40/MIMO -t? Googleztem jo par percet ,de csak nexus 10 specs-ben talaltam.. Illetve, van valaki akinek 65mbpsnel nagyobb link speedje van wifin?

(#39510) I.papi


I.papi
tag

Üdv srácok!

Segítenétek a QI wireless töltővel kapcsolatban nexus 4-el?
Rendeltem ebayről egy ilyen csodát,kompatibilis a nexus 4-el...
Viszont a sgs3,vagy 4-nél be kell ragasztaniuk a vevő részt a telefon hátlapjába...
Nagyon remélem a nexus 4-ben ugye ez a vevő benne van és csak annyi a dolgom,hogy ráteszem a telót?!
Bocsi ha láma kérdés,de nem láttam még ilyet.. :B

(#39511) asturel válasza I.papi (#39510) üzenetére


asturel
őstag

Van a n4-ben qi wireless vevo, nem kell ragasztani, barkacsolni semmit, viszont azt olvastam, hogy kisebb az aramkor, mint a tobbi telefonban, igy 'pontosabban' kell a toltopadra tenni. (youtube-on van rakat video, hogy ha nem pontosan rakod ra nem tolti). En is rendeltem egy ilyen csodat (2400ft), de meg nem jott meg :D

(#39512) Atish19 válasza mrbarbrady (#39507) üzenetére


Atish19
őstag

Én ilyet rendeltem. Könnyű felhelyezni, nagyon gyorsan megérkezett és a tapintása is kellemes nem beszélve az áráról! :D És ki van vágva a közelségszenzornál! :D

[ Szerkesztve ]

(#39513) I.papi válasza asturel (#39511) üzenetére


I.papi
tag

Ok,köszi,bíztam benne,hogy nem kell barkácsolni.. :C
Nekem 3470 pénzbe fájt szállítással,itthon kicsit viccesebb az ára.. :DDD :R

(#39514) dombila válasza mrbarbrady (#39507) üzenetére


dombila
senior tag

Én Spigen-t használok, de korábbi telefonjaimon Brando volt, csak az N4-re eddig nem láttam. De most már az is van, ráadásul itthon is kapható.

Szerk:
Spigen-ből létezik Dual is, azaz egy csomagban első és hátsó fólia is. (Ugyanannyiért, mint a szimpla első fólia)

[ Szerkesztve ]

(#39515) mmaattee315


mmaattee315
csendes tag

Sziasztok,kb 2 hete van meg a készülék és nagyon jó :) (első droidos készülékem) érdekelne hogy érdemes -e átállni ART-ra van valami hátránya? Illetve kell tenni előtte valamit?

(#39516) Integra válasza dombila (#39514) üzenetére


Integra
titán

rohadtul figyelni kell a brando felrakásánál, hogy nem szabad túlságosan feltenni a felső élhez, mert ha szilikon tokba teszi az ember a telefont, akkor idővel a tok minimális mozgása a lekerekített üvegfelület miatt feljön és onnan csak idő kérdése, hogy kukázod a rohadt drága, de amúgy piszok jó fóliát.
én megszívtam, mert így tették fel a speedshop-ban 3 hónap után elengedett. ment a kukába. azóta nincsen fólia rajta, és sokkal jobb a telefont használni. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39517) atillaahun válasza mmaattee315 (#39515) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem érdemes, nekem a multitasking fürgébbnek tűnik mellette. Hátránya, hogy az app-ok kb. 5-10%-a (még) nem kompatibilis vele.

[ Szerkesztve ]

(#39518) hudyfiu válasza asturel (#39509) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Sajnos nem tudja a HT40/MIMO -t
Most néztem meg.
Notimra a router azt írja, hogy 300Mbit 40Mhz
Telefonra maximum 72,2 Mbit-et láttam és 40Mhz-re egyszer sem kapcsolt

(#39519) boken válasza I.papi (#39510) üzenetére


boken
senior tag

Szia,én ilyet rendeltem,
sajnos azt tapasztalom hogy nem tartja meg a telefont,egy idő után lecsúszik,és akkor nem tölt.
most úgy van az asztalon hogy az egérpad széle nem engedi lecsúszni.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#39520) I.papi válasza boken (#39519) üzenetére


I.papi
tag

Ezt néztem én is,pont ezért a lapos verziót választottam.. Amúgy milyen? Wifit be kapcsolod és tölt? Vagy,hogy kell elképzelni ? :)

(#39521) pepe091 válasza I.papi (#39520) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

:Y :Y Semmi köze a wifihez. Nem is értem, hogy kapcsoltad össze. A hátlap alatt van egy indukciós tekercs, ami ha elég közel kerül a QI töltő tekercséhez, akkor a tekercsekben áram indukálódik, így elkezd tölteni. Mindez a mágneses indukción alapszik.

(#39522) atillaahun


atillaahun
veterán

Ha ki akarom próbálni a Play Zenét 30 napra, akkor akar majd próbaterhelést csinálni a kártyámon, vagy elég csak megadni neki, és máris gurul?

(#39523) appel válasza atillaahun (#39522) üzenetére


appel
őstag

Ha vásároltál már a playből azzal a fiókkal/kártyával, akkor tuti nincs próbaterhelés. Legalábbis nekem nem volt.

(#39524) atillaahun válasza appel (#39523) üzenetére


atillaahun
veterán

Fiókkal igen, kártyával nem, mert abból most lett új.
Ilyenkor menni fog szerinted? De akkor asszem jobb ha kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#39525) kicsi83


kicsi83
tag

Akit érdekel ma akciós az office suite,72 cent

(#39526) appel válasza atillaahun (#39524) üzenetére


appel
őstag

Akkor meleg, de te mondtad jól, ki kell próbálni.

(#39527) CienPo


CienPo
csendes tag

[link] - az ilyen bumperről mi a véleményetek?

(#39529) szuladam válasza CienPo (#39527) üzenetére


szuladam
aktív tag

nekem ilyenem van, tök jó, teljesen passzol, imádom. Sőt olvastam egy nexus 4-es lapon hogy az összes replika olyan jó minőségű, hogy nem is látszik rajtuk, hogy azok lennének.

(#39530) NTonee válasza CienPo (#39527) üzenetére


NTonee
veterán

az usb csatlakozónál baromi könnyen reped/törik. Egyébként nagyon jó, nekem is van egy, ami már törött és be is rendeltem az újat.

[ Szerkesztve ]

(#39531) Mesterlovesz válasza mrbarbrady (#39507) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Helló #mrbarbrady! Én itt vettem, tok és kijelzővédő egy csomagban. Nekem nagyon tetszik, egyszerű, vékony tok, és kristálytiszta kijelzővédő, a megfelelő helyeken kivágva, mert Nexus 4-hez való, nem univerzális.

Az eladótól meg kell kérdezni, hogy küld-e Magyarországra, ha van Paypal-od akkor szerintem minden további nélkül lehet. Én mondjuk szeptemberben vettem tőle, akkor még nem volt ezzel probléma.

http://www.ebay.de/itm/LG-Google-Nexus-4-E960-Hybrid-Rubber-Hard-Case-Cover-Etui-in-Schwarz-2x-Folie-/400429846510?pt=DE_Handy_PDA_Taschen_Schutzh%C3%BCllen&hash=item5d3b7a8fee

[ Szerkesztve ]

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#39532) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Kint az első 4.4.2-es AOKP nightly

[ Szerkesztve ]

(#39533) sonique válasza mcsabi84 (#39532) üzenetére


sonique
őstag

kinnt de minek :(
majd ugy 1-1,5 honap mulva talan értelme is lesz felrakni :(

(#39534) gombasm válasza RootRulez (#39506) üzenetére


gombasm
aktív tag

Na ezt még nem próbáltam - megnézem.

Én a romokról komplett mentést készítek, új rom felrakásánál nekem csak az sms -eim és a híváslistám hiányzik. Az sms -ek főleg azért, mert a swiftkey -t azokkal (is) tanítom, nekem fontos a gyors sms -ezéshez a jól dressszírozott swiftkey.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Nothing (1)

(#39535) rankesz válasza gombasm (#39534) üzenetére


rankesz
veterán

Swifkey-nek egy ideje van cloud mentési lehetősége, új rom esetén is pikkpakk ott van a hosszú hónapok alatt betanult szótár...

(#39536) Diamond500


Diamond500
senior tag

Light Flow gyári rommal gyári sms kezelővel nektek, hogy van beállítva.. mert minden más jelzés működik, de sms-re nem jelez :(

[ Szerkesztve ]

(#39537) aizen92 válasza Diamond500 (#39536) üzenetére


aizen92
addikt

próbáld meg hogy a hangouts-ra állítod be a jelzést. nézd meg úgy működik-e.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#39538) NTonee válasza mcsabi84 (#39532) üzenetére


NTonee
veterán

kezdésnek nem rossz, baromi gyors. De lényegében stock állapotú, nagyon funkció szegény.

(#39539) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok!

Egy nagy problémam van nem kapcsolodik a telem a wifi halozatra!
Eddig semmi gondom nem volt!
Reggel meg ment is es most delutan mar nem megy!
Wifivel tuti nincs gond ujrakonfigoltam mar 2x ! es ket laptopon, egy masik droid keszuleken es egy iphonon is megy a wifi normalisan ! tehat a routerrel nincs baj az biztos!
A telen mindent atneztem probaltam arton, dalvikon, facotry reset is volt es igen mindent letoroltem.
ROOT SOHA SEM VOLT SEM BOOTLOADER NYITAS SEM ROM CSERE!
Csak Stock andoridot hasznalok!
Egyszeruen nem ertem !

Van valakinek valami otlete ? estetleg valahogy nem tudom megnezni h a wifi modul nem hibasodott meg a telben valahogy.?

telenoros amugy 2 ev garis, andoird 4.4.2 van rajta.

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#39540) atillaahun válasza saltanus (#39539) üzenetére


atillaahun
veterán

Nincs otthon egy másik készülék oszthatómobilnettel? Annak a WiFi-jére megpróbálhatsz kapcsolódni. Vagy fordítva, te is leoszthatod a neted, hogy másik eszköz látja-e.

(#39541) saltanus


saltanus
aktív tag

de nem erted h nem a haozattal hanem a telefon wifijevel van valami gond?
mas halozatokra sem kapcsolodok ! nem csak az enyemre !

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#39542) dnelb válasza saltanus (#39541) üzenetére


dnelb
veterán

akkor gyári adatok visszaállítása, ha úgy se jó akkor szerviz.

(#39543) proradeon


proradeon
őstag

Üdv!

Kicsit off, de kérdezném azoktól, akik LightFlow-t használnak a LED színek menedzselésére, hogy az felül tudja e írni a jelenlegi Facebook Messenger LED színét? Light Manager-rel hiába állítottam be a cián színt, továbbra is zöld színnel villog, ha FB Messenger-en írnak nekem. (A többi app-al rendesen működik.)

Az esetleges válasz(oka)t előre köszönöm! :R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#39544) appel válasza saltanus (#39541) üzenetére


appel
őstag

Ha sehova sem kapcsolódik, és gyári visszaállítás is megvolt már, akkor mit vársz tőlünk?
Szervízbe kell vinned.

(#39545) Integra válasza proradeon (#39543) üzenetére


Integra
titán

a light flow-nak meglehet adni azt, hogy átvegye az egész rendszer felett a kijelzést. hogy ehhez root kell e vagy sem, nemtom, mert rootolt telefont használok csak és automatikusan kapja a jogot. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39546) Integra válasza rankesz (#39535) üzenetére


Integra
titán

az igekötős igékkel neked mi a tapasztalatod??????
nálam egyszerűen ezt az egyet nem hajlandó megtanulni. állandóan külön választja, hiába nyomtam le neki a bal oldali felsorolásból, hogy azt akarom használni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39547) saltanus


saltanus
aktív tag

jo de azert megkerdezhetem? ! megengeded ?!

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#39548) atillaahun válasza saltanus (#39541) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem mondtam hogy gond lenne az otthoni hálózattal, te meg nem írtad, hogy egy WiFi-re sem kapcsolódik.
Akkor valóban marad a szerviz.

(#39549) janosibaja válasza Integra (#39545) üzenetére


janosibaja
őstag

Integra: úgy olvasom, hogy NEM kell root.

proradeon: nekem elég sok bosszúságot okoz a LightFlow(miközben a feleségem ugyanolyan Nexusán hibátlanul működik :(( ). Most éppenséggel a Hangouts chat -re nem működik a LED, pedig nagyon kéne... :W

(#39550) atillaahun válasza janosibaja (#39549) üzenetére


atillaahun
veterán

Ti mire használjátok ezeket a led értesítőket?
A gyáriban is lehet alkalmazásokat adni az értesítéshez, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.