Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) mcsabi84 válasza defy456 (#4995) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Total score: 17683

CPU: 6537
GPU: 8017
RAM: 2304
I/O: 825

(#5002) BoB válasza Pompi (#4983) üzenetére


BoB
veterán

Lehet a Nexus 4 mellett lesz az 5-ös, 5,5 colos kijelzővel mint a Samunál a Note. Most is van 7-es, 10-es, miért ne bővíthetnék a Nexus felhozatalt?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5003) Pompi válasza BoB (#5002) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Lehet.

Feel Good Inc.

(#5004) mcsabi84 válasza BoB (#5002) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Csak ameddig a note-nak más a közönsége és más célokra adták ki egy teljesen saját felülettel (az s3-hoz képest) saját s-pennel, addig a nexusok mindig is a gyári androidot kapják meg amibe fura lenne, ha alapból bele integrálnának notera jellemző dolgokat

(#5005) BoB válasza mcsabi84 (#5004) üzenetére


BoB
veterán

Te Csabi... :)

Itt most méretről és a piac lefedéséről van szó. Mint ahogy kétféle méretű tablet is van, 2 féle méretű telefon is lehet... akár.

Ki beszélt itt arról hogy a Note szoftveres sz*rjait beletennék?

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#5006) mcsabi84 válasza BoB (#5005) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Nem tudom, én látom értelmét két méretű tabletnek de nem látom azt a piacot, amelyiket érdekelne egy 5 vagy 5,5-es teló (és mint írtam a note szoftveresen is többet nyújt az S3-nál szóval az szerintem megint más tészta hogy náluk miért jött be), de a 4,7-es számára kicsi. Hogy emiatt egy új ágát hoznák be a nexusoknak az igen meglepne. Főleg hogy szerintem a mobilgyártók is vissza fognak lépni 5 colról 4,7-re (de ez persze csak feltételezés, bár a one a droid dna-hez képest csökkent)

(#5007) R2D20208


R2D20208
addikt

[link] 6.23 nál voltam... ITT állt / áll meg a Toolkit...Miért lehet ? ( mindent XDA - s leírás alapján csináltam ) Nem fut tovább, nem érzékeli az USB hibakeresés módomat.Viszont már unlocked vagyok.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5008) #16820480 válasza R2D20208 (#5007) üzenetére


#16820480
törölt tag

akkor kapcsold be az USB Debugging-ot, ahogy hiányolja is.

(#5009) R2D20208 válasza #16820480 (#5008) üzenetére


R2D20208
addikt

Természetesen bekapcsolva van, és ezért furcsállom hogy nem fut / futott tovább..

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5010) metamo válasza R2D20208 (#5009) üzenetére


metamo
csendes tag

4.2.2-n vagy? Ha igen akkor bemásoltad a plusz fájlokat?(xda topikban NOTE1-nél)

(#5011) R2D20208 válasza metamo (#5010) üzenetére


R2D20208
addikt

4.2.2 . Hoppá. Mit kell másolni és hova ? Itt lehet a gond. :K

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5012) Peddy789


Peddy789
őstag

Aki szeretne játszogatni a telefonon: NFS most wanted, elég komoly, ugyan nem ismerek nagyon high-end adroid gameket, de nagyon jól fut a telón, buszon ezzel szoktam játszogatni akkor nincsenek dakoták

tud még valaki playen nem olyan népszerű játékot ami csak azért nincs elöl mert túl kemény teló kell hozzá, mint pl a mienk? :D de amúgy nagyon jó játék?

(#5013) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Google bácsi közzétette a JB újdonságait: [link]

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5014) crhis86 válasza rum-cajsz (#5013) üzenetére


crhis86
tag

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#5015) FearTomi válasza rum-cajsz (#5013) üzenetére


FearTomi
őstag

Jobb későn mint soha:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#5016) rum-cajsz válasza FearTomi (#5015) üzenetére


rum-cajsz
őstag

ahogy néztem benne vannak a 4.2.2 újdonságai is, szóval elég naprakész kis lista.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5017) leslieke válasza rum-cajsz (#5016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor ezért vártak vele mostanáig. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5018) FearTomi válasza rum-cajsz (#5016) üzenetére


FearTomi
őstag

Nem hiszem, hogy olyan nehéz folyamatos changelogot készíteni:D

Amúgy lassan kiadhatnák a KLP changelogját is;)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#5019) Pompi válasza R2D20208 (#5011) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem arra gondol amit Wug is ír az imortant notice résznél: [link]

Feel Good Inc.

(#5020) agabe válasza defy456 (#4972) üzenetére


agabe
addikt

olyan kell amit itthon is kapi, es jo a szervize ;)

aki az 5-os nexustol fel, annak csak annyit, ha az ismet az LG-tol lesz, akkor ugyanezzel a hardverrel csak full-HD kijelzovel (talan mas kameraval) lesz...es ugyan bika a vas, de mar tobbszor mondtam, hogy full-HD-nel ez mar hataron van, nincs benne tartalek, es a 2giga ram is keves lesz hamar akkora felbontasnal. oda mar 3-4giga kellene ami csak jovore jon majd, meg az ujabb cpu-gpu parosok is. Ha meg nem most jon csak osszel, akkor abban mar lehet jobb vas, de ugy meg messze van meg.
Lenyegeben ha most jon nem fog jobban mukodni (sot gyengebben fog muzsikalni osszessegeben), nem lesz jobb a felhasznaloi elmeny...csak nagyobb es (kicsit) elesebb a kijelzo.

[ Szerkesztve ]

(#5021) Bilux válasza agabe (#5020) üzenetére


Bilux
veterán

Lassúlni fog a fejlődés, mert mégerősebb hárdver mégnagyobb kijelző már fogyaszt annyit, hogy akksival nem tudják etetni.
Az akkumulátorok meg nem fejlődnek olyan tempóban.
Vagy nagyobb vastagabb telefonok lesznek, vagy lesz egy nagyon keveset fogyasztó mag ami alap esetben ellátja a feladatokat nagyobb terhelésnél meg bekapcsolja a nagyfogyasztókat. Csak ezzel meg az a bibi, hogy rohamosan fog merülni ha ki is használom a telefon képességeit.
A note 2 nagyon jó akkumulátor szempontjából ezzel a kiépítéssel, de fullHD kijelzővel még erősebb procival gpu-val ez sem lesz elég...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5022) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Na lehet már kapni több helyen is az Lg optimus G. Van már itt valakinek?

BlackBerry Passport

(#5023) R2D20208 válasza dodicsaba (#5022) üzenetére


R2D20208
addikt

Hol láttad ?

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5024) Pompi válasza R2D20208 (#5023) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ment a toolkit végül a kis toldozással?

Optimus G a vip-phone-nál: [link]

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5025) R2D20208 válasza Pompi (#5024) üzenetére


R2D20208
addikt

Szió ! Képzeld : Nem ment. Ugyanaz maradt. Az az érdekes, hogy ugye restartol a készülék, és ha bejelentkezik az USB debugging akkor fut tovább a ToolKit. Na nem érzékeli. Viszont ha újra elindítom, akkor ToolKittel vissza tudom zárni ( tehát érzékeli ) Elég sokat elpöcsöltem vele ( USB portok próbálása, újra telepítés, újra driverezés stb ... ) Nem akarja az igazságot :( Lehet hogy géphiba, de akkor hogyhogy vissza tudom zárni ? Ha akkor érzékeli, rootnál miért nem ? Mindegy, megvárom míg lesz egy 4.2.2 re való ToolKit hátha...Más ötletem nem volt. 3 módszert is próbáltam. :F

Vagy ha van nyitott loaderhez egyszerű Rootmegoldás, az is elég lenne már.

165 K ??? Akkor marad a Nexus 4 :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#5026) mcsabi84 válasza Peddy789 (#5012) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Én a Total War Battles-t szedtem le unaloműzőnek meg a Wild Blood-ot.

(#5027) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Tegnap egész napos út keretében megjártam Budapestet, megteszteltem hogy megy az akkumulátor.
A telefont reggel 4.20-kor vettem le a töltőről 100%-os töltöttséggel. WiFi, Bluetooth ki volt kapcsolva, fényerő minimumon, nem auto-n, valamint a 3G tiltva volt, csak edge ment. A nap során volt kb. 25 Foursquare check in, az emaileket néztem, ha jött valami, bár csak megnyitottam és kinyomtam. Összesen kb. 20 percet használtam a Google Mapsot és olyan 15 percet telefonáltam.
17.15-kor csináltam a képernyőképet 4%-on. Igazából ebből azt állapítottam meg, hogy azért normális használat estén sehol sem bír ki sajnos egy napot a telefon, mert akárhogy is nézem, ez elég minimális használtság volt, nem beszélve, hogy mindent visszavettem alap értékre, hogy ne fogyasszon. Azért örültem volna, ha este 9.30-kor mikor haza értem volna, akkor olyan 15% még lett volna benne ha már ennyi volt a használat. 4.2.1 van rajta, most jött meg a 4.2.2, mindjárt frissítem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5028) mumk1 válasza z0d1AK (#5027) üzenetére


mumk1
addikt

Rátöltöttél? Mert a grafikonon olyan mintha lett volna némi töltés is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5029) z0d1AK válasza mumk1 (#5028) üzenetére


z0d1AK
veterán

A képet akkor készítettem, mikor 17.15-kor már rádugtam 4%-nál az ultrabookra.
Érdekesség egyébként, hogy a Series 9 USB 3.0 portjára mikor rádugtam, telefonáltam még 15 percet, akkor ezen 15 perc alatt fel is töltött a telefon úgy 22%-ra, de kb 0 használattal este 9.40-re vissza is merült 4%-ra.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5030) twine válasza z0d1AK (#5027) üzenetére


twine
addikt

4.2.2 után jobb lesz az üzemidő...
Nem arról beszélek, hogy megkerülöd vele a földet, de ennél mindenképpen "használhatóbb" lesz ;)

(#5031) z0d1AK válasza twine (#5030) üzenetére


z0d1AK
veterán

Most ment rá, majd kiderül. Bár közben itt az Xperia Z, hasonló akkumulátorral, azonban nagyobb kijelzőmérettel, felbontással. Kíváncsi vagyok, ez mit tud majd. Jövő héten Barcelonában az MWC-n mind a kettő bizonyíthat majd. :)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5032) FearTomi válasza z0d1AK (#5027) üzenetére


FearTomi
őstag

Én 4 óra kijelző használattal, ebbe 20 perc telefon+ játék + böngészés + zenehallgatás + viber + foursquare + whatsapp volt, ezekek után 16 óra után dugtam fel a töltőre 31%-kal. Szóval szerintem teljesen korrekt!

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#5033) z0d1AK válasza FearTomi (#5032) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem tudom, hogy az ott hogy jött össze, annyival én is elégedett volnék, de látható, hogy esetemben elég karcsú lett a tegnapi nap.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5034) FearTomi válasza z0d1AK (#5033) üzenetére


FearTomi
őstag

Hát 4.2.1 alatt nem jött volna össze:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#5035) z0d1AK válasza FearTomi (#5034) üzenetére


z0d1AK
veterán

Na, akkor reménykedek, hogy következőben már pozitívabb dolgokról számolhatok be a 4.2.2-vel.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5036) twine válasza FearTomi (#5032) üzenetére


twine
addikt

De mindezt WIFI-n ugye?
HSDPA-n számomra lehetetlennek tűnik ilyen kijelzőidő :U

(#5037) defy456 válasza z0d1AK (#5035) üzenetére


defy456
aktív tag

A folyamatos mozgas 20-30%-al gyorsabban meriti. En futar vagyok, egeszen hasonlo hasznalattal 9-kor leveszem toltorol es ejfel korul teszem vissza folyamatos 3g-n automata kijelzovel 2-2.5 óra kijelzo szokott osszejonni. Ha szabadnapos vagyok es nem mozgok folyamatosan akkor 4 ora kijelzo van estere. Ha otthon vagyok foleg wifizek. De ilyenkor is el szoktam azert maszkalni es olyankor 3g.

[ Szerkesztve ]

(#5038) rum-cajsz válasza z0d1AK (#5035) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nálam ugyanolyan használattal így néz ki a 4.2.1 és a 4.2.2:

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5039) sonique válasza R2D20208 (#5025) üzenetére


sonique
őstag

4.2.2 alatt mar van egy biztonsagi dolog adb csatlakozasnal amikor a telefonon megjelenik egy engedélyezési kérelem nem lehet hogy nalad ennek engedélyezése maradt ki ???

(#5040) FearTomi válasza twine (#5036) üzenetére


FearTomi
őstag

Az is volt benne, de kb. csak 2 óra! Ha nem böngészek akkor 2G, ha böngészek, akkor átkapcsolom 3G-re.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#5041) ilyen_85 válasza R2D20208 (#5023) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia.

Hagyd a fenébe a programot csináld inkább egy leírás alapján

Ez itt jónak tűnik és összeszedett is.

nálam sem működött a program, felesleges is, mert egy két adb parancs az egész.

[ Szerkesztve ]

(#5042) djgeg válasza Bilux (#5021) üzenetére


djgeg
őstag

Azt azért nem felejteném el, ha a processzorok világát nézzük, hogy a fejlődést nm csökkenést nem csak számításbeli kapacitás növekedés kísérte de általánosságban mondhatóan energia felhasználási csökkenés is. Igaz a gyorsabb processzoroknál ez legfőképp az üresjárat energiafelhasználásának minimalizálásával érték el. Azonban mobil magok terén szépen megy lefelé a fogyasztás. Attól se lehet eltekinteni, hogy a fogyasztást lehetne még csökkenteni. A legtöbbet így is a kijelző, fogyasztja. Ami azonban nem megy állandóan, ami viszont átlag usernél egyfolytában megy azok az antennák, wifi, gps, 2-3-4G, NFC, Bluetooth. Mindezek optimalizálásával azért még lehetne nyerni. Mint a legutóbb updatnél is látható volt.

Ezek mellet igazad van sajnos. Akku technológia kriminálisan le van maradva. Mind kapacitás mind töltési idő terén.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#5043) twine válasza FearTomi (#5040) üzenetére


twine
addikt

Létezik ilyen kapcsoló ami képernyőre kirakva widgetként "direkt" kapcsol?
Régebbi telefonjaimhoz kerestem, de nem találtam még ilyet, csak ami a beállításokhoz dob :((

[ Szerkesztve ]

(#5044) FearTomi válasza twine (#5043) üzenetére


FearTomi
őstag

Nem, mert ahhoz root kell, szóval nem sokan foglalkoznak vele:P Van egy Power Toggles-hez hasonló app, aminek van egy ilyen funkciója és mint a CM-be be lehet rakni a notification bar-ba, de ahhoz is root kell. Ez amúgy az egyik olyan funkció amit hiányolok:)

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#5045) twine válasza FearTomi (#5044) üzenetére


twine
addikt

:R
Akkor marad HSDPA-n,,nem kapcsolgatok :B :D
Így is tökéletesen kibírja a napi bioritmusomat,,, :K

[ Szerkesztve ]

(#5046) Pompi válasza twine (#5045) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ez tudja: Extended Controls

Illetve ezt is használtam még régebben, mintha ez is tudta volna: SwitchPro

Szerk: feltettem megnéztem őket, de ezek is csak beállításokba dobnak root nélkül, ezek szerint anno rootolt telón próbáltam őket :B

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#5047) twine válasza Pompi (#5046) üzenetére


twine
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

(#5048) Bilux válasza twine (#5043) üzenetére


Bilux
veterán

Ezzel mi a baj?

Ezzel mi a baj? :F 2G-3G OnOff - simple widget(1x1)

F5 nélkül :DDD
Mindegy, hátha valakinek ez válik be.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#5049) rum-cajsz válasza Bilux (#5048) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ez nem kapcsol, csak elnavigál a menübe.
A kapcsolás ismereteim szerint is csak rootolt készüléken megy.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5050) twine válasza Bilux (#5048) üzenetére


twine
addikt

ez is csak a beállításokhoz dob... :U
Nem direkt kapcsol.....
De én Skippeltem a témát....Nem annyira fontos, köszönöm az eddigi segítségeket is... :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.