Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) ilyen_85 válasza twine (#8991) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Most nézem, hogy te is akarsz gameklip-et, nekem is kéne, már többször belefogtam házi gameklip készítésébe, mert sajnálok kiadni 5000 forintot egy ilyen vacakra, de be kell lássam soha nem lesz olyan mint az eredeti. Mind a kettő a kukában végezte, de legalább elszúrtam rájuk egy két órát :D

Ebben a hónapban a htpc van porondon, következő hónapban akarsz rendelni? :P

Felezzük a postá(s)t :)

(#9002) lazsi


lazsi
tag

Gondolkozok egy ilyen biciklis tartón:
[link]
Viszont ebben nem tudnám a bekapcsoló gombot elérni. Megoldható valami appal, hogy a telefon feloldható legyen a bekapcs gomb nélkül csak a kijelző tapizásával?

(#9003) Tarkusx válasza kiraly.andra (#8993) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

Én évek óta a Pdair fekvő bőrtokokat használok. Nem esik le az övről, hiába csíptetős. A mágneses zár még megbízhatóbb is mint a tépőzáras. Olyan is volt nekem régebben. A tépőzár a sok nyitogatástól elkopik, összeszedi az apró szöszmöszöket, és már nem zár olyan jól. Viszont az ilyen tokba bumperrel nem fér be, maximum fóliával. Én most a nexus-t fólia nélkül, pdair tokban tartom, és semmi baja. Igaz nem is extrém körülmények között használom, és én tudok vigyázni a telefonomra. Csak a homokra kell vigyázni. Nehogy belekerüljön a tokba, vagy rátapadjon a telefonra, mert akkor ahogy beteszed-kiveszed összekarcolja.

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#9004) KoPy89 válasza Tarkusx (#9003) üzenetére


KoPy89
tag

Az ilyen tokokkal csak az a gaz, hogy siman felcsaphatsz mellejuk egy szandal zokni kombot, egy smart casual oltozkodeshez, mar hulyen all...

(#9005) twine válasza ilyen_85 (#9001) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm, hogy gondoltál erre az opcióra, de ha erre beruházok,,,az azt jelenti, kell egy Dualshock3 is,,,
Alaphangon az is 7 rugó,,,kettő(három) együtt(GameKlip™ - Universal CaseMount 20USD+ CaseMount GameKlip™ 3USD + Dualshock3 7k.HUF) + posta cca.4 rugó....
Durván 16-17 rugóba fájna a mutatvány,,, :Y
Amit nekem nem biztos, hogy megér a telefonos "játszogatás"...még ha "minuszoljuk" is belőle a posta felét :U

Egy dolog tart vissza,,,hogy egy X360 kontroller már pihen az asztalomon,,,amit ugyancsak alig használok,,,,vegyek mellé még egy "kacatot"?! :N :N
Szóval nem,köszönöm,,,jövő hónapban biztos nem... :B :D
"majd egyszer........" :B :B

Ellenben nem rossz opció annak, akinek már van Dualshock otthon.... :K

(#9006) Bilux válasza KoPy89 (#9004) üzenetére


Bilux
veterán

Szandál fehér zokni :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9007) ilyen_85 válasza twine (#9005) üzenetére


ilyen_85
senior tag

ha ott az xbox360 kontroller akkor miért nem játszol azzal? Azt is támogatja a telefon

én a ps3 joyt 5eFt-ért vettem itt ph-n használt de elég jó, de neked tényleg felesleges ha ott a x360

(#9008) twine válasza ilyen_85 (#9007) üzenetére


twine
addikt

Sajnos vezezékes :((
De én úgy tudtam csak a Dualshock-3at támogatják "ezek" a telefonok, mert az Bluetooth-t használ az átvitelre,,míg a "többi" valami mást? :F
Fél infók,,ne vedd készpénznek... :B
Vezetékes X360 kontrollert meg egy külső tápos usb hubbal rákötni a telóra,,,,na az az igazi "sufnituning" :DDD
És akkor még a kernelről/rom-ról nem is beszéltem...hogy támogassa az OTG-t... :U
De ha x360 kontrollerhez van valami varázslatos ötleted ne tartsd magadban ;) :R

PS:
"Felcsapom" a netet,,ha 5 rugóban megáll egy Dualshock3, lehet veszek egyet,,,,annyit még hajlandó vagyok "áldozni" :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9009) madoxx válasza ilyen_85 (#9007) üzenetére


madoxx
aktív tag

Vezeték nélküli xbox 360 controllerrel összehozni mennyire rázós a dolog?

(#9010) válasza FearTomi (#8998) üzenetére



őstag

Egy 2.5éves iPhone 4-t adtam el úgy hogy megkérdezte az eladó hogy sikerült ilyen jó állapotban megőrizni. Sosem volt rajta semmi.

(#9011) Tarkusx válasza (#9010) üzenetére


Tarkusx
csendes tag

Nekem 2.5 év használat után a Desire-n ugyan az a fólia volt rajta, amit még a vásárláskor raktak fel. Egy karcolás már volt a fólián. :)

N4 stock 4.4.4 HellsCore Nova Xposed GravityBox

(#9012) Land


Land
veterán

Volt S3-as, LG 4X-es, HOX-os kollegák tapasztalataira lennék kíváncsi. Nekem mindhárom volt. Most LG-m van. Tudom, hogy SOC-ban elvileg a Nexus veri mindet. A RAM önmagáért beszél. A Kijelző kb a 4X szintje. De a gyakorlatban ki bánta meg vagy ki elégedett a Nexus-ra váltással? Üzemidő is érdekelne, mert ezt mostanság 1-2 csúcstelefonban elszúrják. Szoktam fényképezni és zenét is hallgatni. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9013) FearTomi válasza (#9010) üzenetére


FearTomi
őstag

Én is bízom a dologban:) Most leszedem, egy hét teszt, aztán majd kiderül mennyire bírja:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#9014) twine válasza FearTomi (#9013) üzenetére


twine
addikt

egy hét múlva....:

"A "teszt" nem sikerült , 3 durva karc a kijlezőn keresztben, fénytöréssel...
Akkor vissza is rakom a fóliát...." ;] :DDD :DDD

CSak vicc,,,,cca 2 hónapja használom fólia nélkül...csak a "teszt" szó (két esélyes) miatt nem tudtam kihagyni...bocsesz :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#9015) RECSKA válasza Land (#9012) üzenetére


RECSKA
veterán

Volt s3-am, 4x-em...

Kijelzo picivel szebb a 4x-nel, sokkal az s3nal. Hanyok az amoledtol...
Soc messze a legdurvabb. Igp ennel erosebb nem letezik egyenlore.

Fotot az s3 szebbet csinalt, sot, szerintem egy picivel a 4x is. De telefonhoz kepest nem szar meg, ettol nem kell felni.
Uzemido hasznalatfuggo. S3 kicsivel jobban birja, cserebe lassabb is, 4x sokkal kevesebbet ment. Ott 1 nap mar muveszet volt, a nexusomnal 40-45% nap vegere, s3 50-55%on volt...

De ennek hatalmas elonye, hogy sokkal gyorsabb barmelyik altalad felsorolt telefonnal, es azonnal megkapja a frissiteseket. Es rohadt szep!

Nalam ez, de legfokepp a kegyetlen teljesitmeny a lenyeg :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9016) SP!T válasza Land (#9012) üzenetére


SP!T
addikt

S3-ról Nexus 4-re váltás szerintem tök felesleges volt nekem. A véleményem szubjektív persze. Semmiben nem találom jobbnak, max a friss, gyors és tiszta update-ek. N4 kijelzője szerintem nagyon nulla S3-hoz képest, de ez tényleg a kinek mi tetszik kategória. Én szeretem a túlszaturált színeket.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9017) Land válasza SP!T (#9016) üzenetére


Land
veterán

Ha jól értem semmi olyasmit nem csinálsz, ahol a 2 Gb RAM előnye kijönne? Mert az S3 sebességével, üzemidejével, kamerájával nekem sem volt bajom.

RECSKA: Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9018) RECSKA válasza Land (#9017) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem sajnos kilovoldozgette a hatterben futo cuccaim mindegyik 1gbos telefonom. Ez az elso, ami nem csinal ilyet. Mondjuk mivel latom, hogy 500mb szabad ram van most is... Nem csodalkozom, hogy az s3 is es a 4xcis lelovokdozgetett mindent :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9019) Land válasza RECSKA (#9018) üzenetére


Land
veterán

Erről az 500 mb szabad RAM-ról jut eszembe, hogy sosem értettem ennek a felépítését.
512 RAM-nál 200-300 mb-ról indult szűz rendszerrel a szabad memória. Gondolta volna az ember, hogy akkor 1 Gb RAM-nál 700-800 mb lesz a szabad. De nem! Majdhogynem ugyanannyi! Ennél a 2 GB RAM-nál is minimum 1-1.4 Gb szabad RAM-ot várnék, erre neked 500 mb...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9020) Picco válasza Land (#9012) üzenetére


Picco
addikt

s2-m es hox-om volt. s2 uzemidejenel gyengebb hoxnal sokkal jobb. (ertsd: stock, minden sync, automata fenyero, egyedul a wifit es a bluetooth-ot kapcsolgatom)
kameraja nem egy bajnok, autofokusz idonkent kicsit kotyagos, lehet neha kell egy masodik fotot csinalnod ami bosszanto, de mivel en szemely szerint nem fenykepezek vele, ezert nem zavar.

uzemidon lehet javitani custom kernellel, eleg sokat es ha wifin tolod sokkal kimeletesebb az akksival.
tegyuk hozza h nekem korlatlan adat csomagom van, de londonba eleg vacak a terero. jah es mivel jelenleg motoros futarkent melozok, ezert a sok toronyugralas miatt, lehet h az enyem tobbet kajal.
amugy altalaban hozza a 2.5h kijelzoidot + 2 ora a2dp zene stream es van az akksimba meg 20-30% este mikor felteszem a toltore.

vanilla android: szamomra mindennel jobb, most kiserleteztem romokkal, kernelekkel. mindennek van elonye, de repul vissza a stock nekem, mert egyszeruen sebessegben mindent gyalaz :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#9021) SP!T válasza Land (#9017) üzenetére


SP!T
addikt

Eddig egyszer sem rezzent meg a telefon használat közben. S3 néha volt hogy elbíbelődött. De hát az is olyan minimális volt... Nem azt mondom, hogy rossz telefon ez az LG, de jobban örültem volna egy Samsung gyártónak újra. Nemrég írtam a problémáimat. Én nem szeretek romolni, ezért veszek Nexus-t. Gyári, gyors megoldás, tehát végső esetbe nyúlok mélyebben a telefonba. Tényleg csak max root szinten szoktam.

- Bekapcsoló gomb és hangerőszabályzó számomra egyszerűen használhatatlan, alig tudom megnyomni annyira mélyen van. (Nincs bumszli ujjam.)
- Az említett kijelző számomra fakó, színtelennek tűnik S3 után, de nagyon. Padfone 2-ben is IPS+ van és gyönyörű a képe. Nem értem ezt miért nem lehet megcsinálni normálisan.
- A haptic feedback (érintés visszajelzés) olyan mintha nem is lenne. Pont olyan mint a ZTE Blade-nél. Mint valami lomha lajhár, aki bekajált. Ez hívás esetén nem így van, akkor jól rezeg.
- Nagyon sokszor adatmásolás közben hibaüzenetet kapok és nem lehet elérni a telefont, rejtélyes ez a probléma... Ki-be dug és újra jó 1-2 percig. Néha 5...
- Na meg ugye a szoftveres gombok kicsit visszavesz a kijelző méretből, ami engem néha zavar, persze tudom orvosolható, de mint írtam én nem szívesen nyúlok bele. Egyszerűen nekem a stock kell. :)
- S3-ban az audio chip állítólag nagyon jó. Nem tudom az N4-ben milyen minőségű.

Ami viszont kimondottan jó benne az a hangszóró. Nagyon erős, jól szól! Anyagminőségben jobban ott van a szeren.

Amit még észrevettem, hogy az S3 gyorsabban reagál ha az ujjadat húzogatod ide-oda. Mintha a kijelző válaszideje ott jobb lenne. Emiatt mintha smooth-abb lenne, ha nagyon figyeled. De szinte észrevehetetlen.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9022) crhis86 válasza Land (#9019) üzenetére


crhis86
tag

Én még sosem láttam 900 MB-nál kevesebb szabad RAM-ot az enyémen.

(#9023) defy456


defy456
aktív tag

Az enyémben is 1.2 szabad szokott lenni, és nem szoktam ürítgetni, csak nagyon ritkán, amikor már nem találom meg a feladatkezelőben a keresett appot, mert már olyan sok meg van nyitva :D

(#9024) Land válasza Picco (#9020) üzenetére


Land
veterán

Még a végén visszaváltok újra S2-re :D
Amúgy én simán romolok ha kell. Kamerát, üzemidőt stb..

SP!T: Ha ezek közül bármi javítható mókolással, akkor nekem nem gond.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9025) defy456 válasza Land (#9024) üzenetére


defy456
aktív tag

A gombok nekem tökéletesek, a kijelző színein, a rezgésen, a szoftveres gombok mind állíthatóak, amilyenre csak szeretnéd(persze nem a gyári rommal) Az adatmásoláshoz nem tudok hozzászólni, ott valami hiba lesz, mert nekem még soha nem csinált hasonlót... A kamerán nem sokat javítanak a mókolások. De amit egy mobiltól el lehet várni azt hozza, de vannak nála jobbak.

(#9026) RECSKA válasza defy456 (#9023) üzenetére


RECSKA
veterán

Ujrainditas utan, frissen nekem is 1.1gb. De amint elkezdem belakni, szepen csokken :) chrome 3 ablakkal, viber, skype , facebook , facebook messenger , gtalk, gmail, meg az elhanyagolhatatlan real race 3 :))

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9027) Land válasza RECSKA (#9026) üzenetére


Land
veterán

Ha ezek futnanak nekem 1 gb ram alatt, akkor összeomlana a telefonom... Néha így is lecsokken 100 mn alá a szabad memória és akadgatasok vannak.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9028) defy456 válasza RECSKA (#9026) üzenetére


defy456
aktív tag

Most megnéztem, és igaz, hogy most frissítettem a romot 3 órája, de megy már egy csomó minden, és 1.3 Én is chrome-ot használok, sokan szidják, de nekem nagyon bejön.(igaz fennt van mellette még 2 böngésző, de azokat csak akkor ha kell)

szerk.: Én fb appot messziről kerülöm, az egész telefont lassítja. Böngészőből minden funkciót elérek, egyedül az, hogy nem jelez, ha történik valami.

[ Szerkesztve ]

(#9029) RECSKA


RECSKA
veterán

800 mega szabad, es most a facebook messenger es a viber nem is van nyitva, valamint a real raccsing sem...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9030) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Nalam 1.4mb es megy minden a hatterbe whatsapp facebook, facebook messenger, twitter skype viber szinkron meg minden gyari android van

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#9031) defy456


defy456
aktív tag

Én paranoid-ot használok, lehet, hogy ez is hatással van a szabad ram-ra. Go launcher-t használok megy viber chrome 4 ablak, maxthon 2ablak, sidebar, vlc, 2maps(gőzöm nincs, hogy miért van belőle 2)gtalk, gmail, galéria is a háttérben van.

(#9032) #16820480 válasza Land (#9027) üzenetére


#16820480
törölt tag

pont ez a lényege a 2GB-nak, hogy egyszerre több dolog elfér benne. nem az a lényeg, hogy mennyi a szabad memóriád, ezt tök lényegtelen. ha kell memória, akkor a rendszer úgyis kidobál régen használt doglokat, a N4-en ezt észre sem veszed, annyira simán és gyorsan megy. viszont mivel a RAM sokkal gyorsabb a flash memóriánál, ezért érdemesebb a gyakran használt dolgokat ott tartani, mert sokkal gyorsabban váltogatsz a programok közt, ha RAM-ban vannak, mintha újra be kéne olvassa flash-ről. a memória úgyis áram alatt van, nem fogyaszt semmivel kevesebbet, ha végig 0-s bittel van kitöltve, mint ha mondjuk 0 és 1 váltakozik.

(#9033) RECSKA válasza defy456 (#9031) üzenetére


RECSKA
veterán

Bent a futo alkalmazosakat nem neztem. Nekem ezek futnak, siman tudom valtogatni oket, nem ujra nyitja az alkalmazasokat, hanem atvalt ra. :) mostmar csak 700mb szabad :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9034) adamikus válasza ilyen_85 (#9007) üzenetére


adamikus
tag

Wireless X360 kontrollert hogyan tudok csatlakoztatni a telefonhoz ? Olyanokat láttam, hogy bedugják a PC-s vevőjét OTG készülékekbe, de itt ez nem megy.

(#9035) madoxx válasza adamikus (#9034) üzenetére


madoxx
aktív tag

Engem is érdekelne :)
Amit találtam gugliban, ott úgy kezdődött, hogy kell egy hibás konzol... :)

(#9036) mrdavid válasza Land (#9012) üzenetére


mrdavid
aktív tag

én bizony nem bántam meg,
a kijelző fakósága? kinek a pap...
páromnak gnexe van, s istenem, hálát adok az égnek, hogy nem amoledes telefonom van,nekem nem tetszik a színskálája.. de ez az én véleményem
s3 ( havernak van, rengeteged nyomtam mielőtt ezt vettem, azóta ő is nexust akar venni:)
persze jóval jobb a gnexnél, de közel nem olyan smooth, mint amit várnék, egyszerüen szerintem a nyomába se ér N4-nek,
a gombok minőségével, érintésével nincsen bajom, én nekem nagyon jól reagálja dolgokat
a 2G ram az meg azt gondolom magáért beszél, ez a telefon sose akad be, sose laggol, szinte semmire nem kell várni, kivéve a Facebook... de az meg nem a telefon hibája

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#9037) SP!T


SP!T
addikt

Buglistám, amiket észrevettem:

Néha a fejhallgatót a telefonra dugva a mikrofon bekapcsolva marad és azokat a hangokat adja le a fejhallgatóban, amit a zsebemben vesz fel. :F
Pár hete van meg a telefon, de már 4x csinálta azt, hogy hívok valakit és engem nem hall, tehát a mikrofon kikapcsolva marad a hívás ellenére. Restart oldja a problémát.
Telefonon tárhelyre adatok másolása közben elérhetetlen lesz a telefon, pedig a kijelzőn azt írja minden rendben csatlakoztatva.

Ilyen idegesítő hülyeségekkel csak én találkozom? Már úgy érzem magam mintha ebbe a topicba én lennék a lehúzó erő... ;]

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9038) mrdavid válasza SP!T (#9037) üzenetére


mrdavid
aktív tag

úgy látszik ez egyedi probléma nálad...:(

nekem az volt a gond a kamerával h bizonyos esetekbe a fokusz betojt, s újra indult a telefon, konkrétan kifagyott, beírtam ide de senki se találkozott ilyen problémával, azóta már többet is....
akkor én is ezt éreztem amit te:P

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#9039) sompetike


sompetike
aktív tag

sztetek az mitöl van,hogy felveszem a hangeröt 100%ra aztán egy félnap mulva kb 40%ra vissza megy.a csengetési hangerö...

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#9040) twine válasza sompetike (#9039) üzenetére


twine
addikt

"elnyomkodod" :U :F
Viccen kívül,,a zsebedben, vagy bárhogy máshogy "véletlen",,,
ugye oldalt a hangerő gombok, ezt állítják elsődlegesen(mint minden telefonnál) ,ezért nagyon könnyű "elnyomkodni" (főleg ha esetleg hozzám hasonlóan nem használsz screenlock-ot) :U
De ha reggel lerakod 100% hangerővel az asztalra, és délután az asztalon úgy, hogy hozzá sem nyúltál 40%-on áll....akkor nem tudom :B

[ Szerkesztve ]

(#9041) SP!T válasza twine (#9040) üzenetére


SP!T
addikt

Bárcsak véletlen megtudnám nyomni. Én direktből is nehezen. ;]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#9042) twine válasza SP!T (#9041) üzenetére


twine
addikt

:C
Valóban lehetne egy kicsit "határozottabb" nyomáspontja a telefonnak,,, :K de én együtt tudok élni ezzel...
Egy picit pattanósabb, hangya"hajszálnyival" magasabb gombok....és maga lenne a gyönyör,de ez részemről inkább szőrszál hasogatás,,,mintsem valódi probléma :U de látom neked nagyon fájó pont :) :D

(#9043) korpicschess válasza mrdavid (#9038) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem a múltkori óta egyszer sem csinálta, pedig nagyon sok képet és videót lőttem. Érdekes. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9044) Scooter74


Scooter74
őstag

Nekem is 1.3Gb szabad ram van még mindig, Crome, Viber, stb fut folyamatossan!
Nem tudom, hogy pár embernél hogyan tud pár 100Mb Ram maradni.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#9045) RECSKA válasza Scooter74 (#9044) üzenetére


RECSKA
veterán

De mik futnak nalatok? Tehat nem az alkalmazasok menu futo resznel, hanem a feladatkezeloben, ahol valtani lehet a futo alkalmazasok kozott... Mert az, hogy fel van rakva a telefonra a viber, elinditod, es vissza gombbal lepsz ki, nem egyenlo a home gombbal. En csak home gombot hasznalok :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9046) RECSKA válasza RECSKA (#9045) üzenetére


RECSKA
veterán

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9047) milanmylo válasza Scooter74 (#9044) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Szerintem ez lehetetlen :D Facebook, Messenger, Skype, Viber, Whatsapp és Gmail kliens mindig megy és még nem ment 0,99 gb szabad alá :O

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#9048) manokaki


manokaki
őstag

A chrom az kedveli a memoriát !:)

(#9049) RECSKA válasza RECSKA (#9046) üzenetére


RECSKA
veterán

Csak megnyitottam par alkalmazast meg, amit nagyritkan hasznalok. Excel, pdf, ilyenek...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9050) Bilux válasza RECSKA (#9049) üzenetére


Bilux
veterán

Majd ha gyári romod lesz akkor lesz értelme összehasonlítani. :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.