Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) Scooter74 válasza NTonee (#46000) üzenetére


Scooter74
őstag

+1
Merem állítani hellscore kernel jobb a franco kernelnél. Sokkal jobban bánik az akkuval.
Aizen92: A Playen keress rá az appjára és az le is tölti neked a kernelt.

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46002) aizen92 válasza NTonee (#46000) üzenetére


aizen92
addikt

mégse! szórakozik velem! :DDD
(#46001) Scooter74: le is szedte, rányomok a automatikus telepítésre, rebootol és egyőbl piros felkiáltójel.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46003) NTonee válasza aizen92 (#46002) üzenetére


NTonee
veterán

van fent custom recoveryd egyáltalán? Ha még a telepítés előtt felkiáltójelet látsz, amikor be kéne töltődnie a recoverynek, akkor az nem a kernel miatt van.

tedd fel hozzá a hellscore kernel managert is, hasznos. Több színprofil is van benne pl.

[ Szerkesztve ]

(#46004) aizen92 válasza NTonee (#46003) üzenetére


aizen92
addikt

igazad van... hatalmas user error volt. köszi a segítséget mindenkinek!!! sikerült minden! :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46005) gzbotii válasza aizen92 (#46004) üzenetére


gzbotii
veterán

Akkor mi volt a baj? Nem volt custom recovery?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46006) aizen92 válasza gzbotii (#46005) üzenetére


aizen92
addikt

jaja. nincs mentség, n00b voltam, sok húsvéti pálesz. :U )

Melyik színprofil a legenergiatakarékosabb? aki hellscore-t használ attól kérdezem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#46007) SamS20


SamS20
senior tag

Nálam 384mhz is laggolt a hellscore ha flacot játszottam powerampban. Az aksi sem olyan csodás mint ahogy azt mások mondják, nálam legalábbis :)

(#46008) Kodiak88


Kodiak88
tag

Üdv!
N4 vásárlásán gondolkodok, kérlek segítsetek pár egyéni véleménnyel, hogy tényleg ezt a telefont szeretném a következő időszakra. :) (A 2012es N7-el nagyon megvagyok elégedve, azért gondolkodom N4en)

- Mókolni nem szeretném, nem vagy egy nagy romolós, az alapvető optimalizálások után általában békénhagyom a dolgokat.

- A kamerától annyit várok el, hogy átlagos körülmények között ne kelljen tökölni a beállítgatással, automatán lehessen értékelhető képeket lőni vele.

- A gyári google programokkal megvagyok elégedve, nem szándékozom agyontelepítgetni

- Játék annyiban számít, hogy ha MHL Hdmi-vel összekötöm egy tv-vel akkor tudjam ps3 kontrolerrel irányítani a dolgokat (havi szinten max másfél óra)

(#46009) w333 válasza Kodiak88 (#46008) üzenetére


w333
félisten

Ezeknek a feltételeknek a Nexus 4 bőven megfelel :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46010) atillaahun válasza Kodiak88 (#46008) üzenetére


atillaahun
veterán

Én azt olvastam ehhez nem jó az MHL adatper, Slimport kell hozzá.

(#46011) w333 válasza atillaahun (#46010) üzenetére


w333
félisten

+1 és tényleg (Slimport) kell hozzá :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46012) petipetya válasza Kodiak88 (#46008) üzenetére


petipetya
nagyúr

- Mókolni nem szeretném, nem vagy egy nagy romolós, az alapvető optimalizálások után általában békénhagyom a dolgokat.
Nem nagyon van mit optimalizálni rajta a gyári állapotában, és nem is igazán van rá szükség. Annyit érdemes megtenni, hogy a fejlesztői lehetőségek alatt 1-ről 0,5-re csökkenteni az animációkat: így vannak, de gyorsabbak.

- A kamerától annyit várok el, hogy átlagos körülmények között ne kelljen tökölni a beállítgatással, automatán lehessen értékelhető képeket lőni vele.
A frissített kamera alkalmazás pont ezt a célt szolgálja - megfelelő fényviszonyok mellett csak el kell kattintani a képet és készen is van.

- A gyári google programokkal megvagyok elégedve, nem szándékozom agyontelepítgetni
Ezzel én is így vagyok, mivel az egyszerűségük miatt akár csukott szemmel és villámgyorsan lehet ezeket kezelni.

- Játék annyiban számít, hogy ha MHL Hdmi-vel összekötöm egy tv-vel akkor tudjam ps3 kontrolerrel irányítani a dolgokat (havi szinten max másfél óra)
Erről semmit sem tudok, passzolom.

Lényegében az MHL kivételével mindent elmondtál, amit kellett.

"nincs rá lezsóidő"

(#46013) gzbotii válasza aizen92 (#46006) üzenetére


gzbotii
veterán

Igaz, nekem Semaphore kernelem van, de nem hiszem, hogy lenne benne kullonbseg. Fenyero, abban igen.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46014) A_ScHuLcZ válasza #59070464 (#45982) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Stock a legbutább, ezt elhiszem, no de a leggyorsabb, legsimább? Ez számomra hihetetlenül hangzik.. :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46015) #59070464 válasza A_ScHuLcZ (#46014) üzenetére


#59070464
törölt tag

Számodra, de nem számomra.

(#46016) vorosp


vorosp
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy milyen szabványú fülhallgató jó a Nexus 4-hez?
Már többet is kipróbáltam, de még mindig az "1000 éves" Pana fülhallgató szól a legszebben...

A többi vagy tompa és halk vagy nincsenek mély hangok benne, pedig már próbáltam a Sennheiser fülhallgatót is...gyakorlatilag nem találtam olyat, mint ami ugyanolyan jó hangzást adna, mint a régi fülhallgató :O , viszont mindenképp kellene +1 darab.

Köszönöm!

(#46017) X DoZ3R válasza vorosp (#46016) üzenetére


X DoZ3R
tag

Én Seinheiser cx 300-at használok(agybadugós), poweramp-vel, ennél jobb kombót nem találtam még, az equalizer se mind1 hogy van beállítva, hiába van jo füles ha a potenciálja nincs kihasználva

(#46018) ordogl válasza ordogl (#45985) üzenetére


ordogl
tag

Sajnos semmire sem reagál!!!
Sem a bekapcsoló hosszan nyomva, sem pedig a bekapcsoló és hangerő lefelé egyben....
Ja és a töltésre sem reagál. Nem érzem, hogy picit is melegedne...

[ Szerkesztve ]

Ordogl

(#46019) vorosp válasza X DoZ3R (#46017) üzenetére


vorosp
csendes tag

Köszi a tippet.

Igaz, de gyakorlatilag nem sikerült eddig úgy beállítatom az equalizer-t, hogy még csak hasonló hangzást kapjak, mint a régi Pana-nál alapértelmezettként volt...

Még egy kérdés lehet: "aranyozott" a Seinheiser cx 300-on a jack? Az nem lehet elvileg gond?

(#46020) #59070464 válasza X DoZ3R (#46017) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ha hozzanyulsz az EQ-hoz az mar regen rossz.

(#46021) randras_83 válasza vorosp (#46019) üzenetére


randras_83
addikt

Én Soundmagicet használok. EQ nélkül is elég jól szól. Nekem bevált 10k-t simán megér.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#46022) twine válasza #59070464 (#46020) üzenetére


twine
addikt

"mosolygós" kötekedés on:
Ha telefonon akarsz hi-fi-zni "már régen rossz" ;]

Soha nem értettem az efféle "beszólásokat", hogy fitogtassuk "white" füleinket egy telefon topicban :U
"Kötekedés" off ;)
Peace... :R nem "belédkötni" akartam, inkább a témának szólt...had eq-zon aki akar, egy telefonon :U

[ Szerkesztve ]

(#46023) A_ScHuLcZ válasza #59070464 (#46015) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

És kifejtenéd miben gyorsabb, simább a stock rom, mint a custom romok? Régen SGS-em volt, ott azért romoltunk, hogy gyorsabbá, funkció gazdagabbá tegyük a készüléket, itt a gyorsaság már nem jár együtt a custom romokkal, csak a több funkció?

Bónuszkérdés: te mit használsz?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#46024) X DoZ3R válasza vorosp (#46019) üzenetére


X DoZ3R
tag

Nem aranyozott, nem nem érzem hogy ez rossz hatással lenne rá. Persze eddig csak fülessel használtam, nagy hangfalra nem szoktam rádugni a telefont

(#46020) NewmanHD
Nem értem ez miért rossz, bár mindenki másra esküszik :D én elég érzékeny vagyok a hangminőségre ezért szoktam finomhangolni amennyire lehet :)

(#46025) #59070464


#59070464
törölt tag

Nem fitogtatok semmit, tenyt kozoltem. Nem feher fulezek, telefonon is lehet jo egy fules EQ nelkul, sot ugy lehet jo igazan, egy jo fules.

Nem ertem a kerdest. Mindenben gyorsabb. Nem benchmarkra gondoltam (az nem erdekel), szinte ertelmetlen is egyben. Az SGS nem Nexus. Reg volt, jo volt. A droid is fejlodott, nem keveset. Ket ido, ket keszuleken osszehasonlithatatlan. CM11 M5-t hasznalok.

Teljesen mindegy, hogy aranyozott-e vagy sem, nincs ertelme. Az EQ csak ront a hangon. Csak ugy tunik, hogy jobb, de valojaban nem. Ha EQ-zni kell, akkor nem jo a fules.

(#46026) gzbotii válasza A_ScHuLcZ (#46023) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert az SGS1 nem egy Nexus 4, masik, hogy ott rajta volt a TW ami azert sokat eszik...
Ezert raktam volt en is CM10-et ra egybol (amikor en vettem, mar kintvolt)

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46027) bAtt001 válasza twine (#46022) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem még zene sincs a telómon, ehhez szólj hozzá papa ;] majdnem 10 giga szabad helyem van :DDD

(#46028) Scooter74 válasza bAtt001 (#46027) üzenetére


Scooter74
őstag

Nekem meg 12GB szabad helyem van ;] És be van lakva a telefon a szokásos 40 appal.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46029) twine válasza #59070464 (#46025) üzenetére


twine
addikt

Igazán jó füles ;]

A többit töröltem,,,,nem kezdek flamewar-ba ;)

Szerk:

(#46027) Színes sisakos:

Tőlem aztán mindenki úgy használja a telefonját ahogy akarja ;) :DDD épp erre próbáltam az előbb is kilukadni...
Ha neked Daft Punk poresszal van tele....hát azzal..semmi közöm hozzá... ;] :P De remélem nem eq-zod a nyögéseket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46030) Scooter74


Scooter74
őstag

Mondjatok nekem olyan free tárhelyet ahová akár 1,5Gb-s mappát is fel lehet tölteni.
Mert az a helyzet, hogy a box-ra max 300Mb-t lehet tölteni ha ezt meghaladja akkor már sikítozik, hogy vegyek előfizetést.
Amúgy melyik a jobb:

- Mega free
- Dropbox free

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46031) bAtt001 válasza twine (#46029) üzenetére


bAtt001
addikt

na ez nem volt szép, daftot nem éri meg bántani :( :N

(#46032) twine válasza bAtt001 (#46031) üzenetére


twine
addikt

:B ;) :R

:DDD ;]

(#46033) gzbotii válasza Scooter74 (#46030) üzenetére


gzbotii
veterán

OneDrive?
Nekem ott valami 128GB helyem van

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46034) gzbotii válasza gzbotii (#46033) üzenetére


gzbotii
veterán

Es azt kihagytam, hogy ingyen :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46035) Scooter74 válasza gzbotii (#46034) üzenetére


Scooter74
őstag

:C :R

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46036) pepe091 válasza Scooter74 (#46030) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Esetleg ha csak képekről, videókról van szó, akkor flickr, ott 1 tera(!) van ingyen.

(#46037) TayRol válasza gzbotii (#46034) üzenetére


TayRol
veterán

nekem is, de azért az ily módon egy egyszeri alkalom volt a bővítésre.:)

(#46038) gzbotii válasza TayRol (#46037) üzenetére


gzbotii
veterán

En epp ma kaptam ujabb 3GB tarhelyett mert, Nexus-rol is oda szinkronizalom automatikusan a kepeket. Ezert mar kaptam 5GB amikor Lumia 925-rol is beallitpttam ezt.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46039) TayRol válasza gzbotii (#46038) üzenetére


TayRol
veterán

de a 100 giga pluszban az már nem jár. persze attól még ott van 10-20 tovább GB.

(#46040) ollie válasza gzbotii (#46033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az új regisztrálóknak már csak kevés tárhelyet adnak, talán 5GB-t, ha jól emlékszem.

***

(#46041) Scooter74 válasza ollie (#46040) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem 5Gb-t hanem 7Gb-t! de az nekem sec perc alatt megtelne és így sajna felejtős! :K
Úgy, hogy még mindig várnék ötleteket olyan tárhelyről ami örökös és free és min 20Gb, illetve nem korlátozzák mint a box-t!

pepe091:
Nem csak képek mennének oda, hanem inkább custom romok illetve kernelek amiket a többiek tudnak tölteni maguknak.
A mostani boxom is ilyennel van tele, csak itt az a baj, hogy itt korlátozzák a feltöltendő cucc méretét. Tehát ha egy rom egyben 400Mb akkor azt valahogy kétfelé kellene szedni, hogy fel tudjam tölteni.

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46042) Peddy789


Peddy789
őstag

sziasztok, nagyon ratyi az aksim, netsteam zene melett de akkoris elmentem itthonrólé kb 3órára, + térkép + telefonálás, és 30%on vagyok.. régen szerintem ezt kb 50%on minimum megusztam volna, letöröltem egy csomó alkalmazást, meg lehet tolok amdj egy gyári beálitásokat, de lehet kéne új aksi

Nagyon nehéz uj aksiból jót beszerezni, beszerelni?

mennyibe kerül ez kb? ebayen kinai van már 4000ért is, az miylen minőség lehet?

bárkinek ezirányú tapasztalat?

(#46043) #59070464 válasza twine (#46029) üzenetére


#59070464
törölt tag

Okos vagy. :)

(#46044) gzbotii


gzbotii
veterán

23 ora keszenlet, 2 ora kijelzoido, (majdnem vegig) aktiv WiFi, mobilnet nelkul, 2G-n. Most van 17%. Hat ez nekem keves :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46045) w333 válasza gzbotii (#46044) üzenetére


w333
félisten

Az tényleg nagyon kevés ... milyen rom / kernel ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46046) gzbotii válasza w333 (#46045) üzenetére


gzbotii
veterán

Semaphore N4 2.1.1 kernel
Stock ROM

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46047) w333 válasza gzbotii (#46046) üzenetére


w333
félisten

A Legutolsó hzsz. pont az üzemidőre panaszkodnak, szerintem próbálj ki valami mást mert ez nem normális :N legalább 2X ennyit kéne hogy bírja ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46048) gzbotii válasza w333 (#46047) üzenetére


gzbotii
veterán

Ötletek?
Valamiért a TWRP nem tudtam flaselni az egyik Franco kernelt :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#46049) Scooter74 válasza gzbotii (#46046) üzenetére


Scooter74
őstag

Slim_Rom+Hellscore kernel 10 óra uptime 1 óra kijelzőidő és 74%-n vagyok!
Telefonálás, e-mail, g-mail, tapatalk, G+.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#46050) w333 válasza gzbotii (#46048) üzenetére


w333
félisten

Passz ... én CWM -t használok, az évek során ezt szoktam meg :B

Esetleg próbáld ki a "hellscore" kernelt üzemidőben nagyon jó :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.