Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) deva válasza kovsol (#23000) üzenetére


deva
tag

Tegnap jött az értesítő, csak most posztoltam, szóval ma este már meglesz az "értesítést követő nap". :)

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#23002) beast27 válasza deva (#22999) üzenetére


beast27
senior tag

Csak a csomagolásnak lehet baja szerintem mert egy szilikon/tpu bumper nem nagyon tud elszakadni/eltörni a szállítás folyamán csak nagyon szélsőséges esetben

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#23003) C.Brigante válasza deva (#23001) üzenetére


C.Brigante
veterán

ennyire be vagy zsongva egy bumpertől? felteszed és lesz egy jó randa telefonod a szép helyett.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23004) atike válasza C.Brigante (#23003) üzenetére


atike
nagyúr

Ezért használunk páran Nilkin tokot... :) Szép marad a használata mellett is a teló.... :R

ilyet

Na jó, viszonylagos ez a "szépség"... Tény, hogy alapból a legszebb mindenféle tok meg bumper nélkül... :) Viszont volt akinek fel sem tűnt, hogy tok van a telón... :D Pedig fogta, forgatta, nézegette, nyomogatta... :D

(#23005) FearTomi válasza C.Brigante (#23003) üzenetére


FearTomi
őstag

Miről beszélsz? Azért mert neked nem tetszik el kell venni a kedvét? Szerintem meg rohadt jól néz ki bumperrel a telefon, de nyilván senkit sem érdekel, mint, ahogy a te véleményed sem:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#23006) Sanya válasza atike (#23004) üzenetére


Sanya
nagyúr

ez tényleg jó, én is ezt használom, a feketét.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23007) #59070464 válasza Benex (#22972) üzenetére


#59070464
törölt tag

Szerintem veszett gyors a CM stock kerenele (használtam Franco-t is még két hete). Már vagy 300 privit váltottam az emberrel, de még nem sikerült rávennem, hogy a következő update során ne flasheljen kernelt és tegyen már egy próbát a stock kernellel. Szerinted? Pontosan... Hiába. :D

(#23008) TomPack válasza w333 (#22997) üzenetére


TomPack
őstag

Pontosan! :) crDroid 4.3 build11-et. 9-es, és régebbi build-okkal sosem volt gond. Ezek a cuccok mindig bevoltak kapcsolva. Ez CM bug lehet? Remélem javítják hamarosan...

(#23010) atike válasza C.Brigante (#23009) üzenetére


atike
nagyúr

Sajnos olyanból is sok van aki megszólja a másikat, csak mert annak más a véleménye... :(((

(#23011) C.Brigante válasza atike (#23010) üzenetére


C.Brigante
veterán

jól van na, nyugodj meg! :) amit linkeltél nilkin az valóban szép, de akkor már inkább ringke slim! ;)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23012) zhorvath


zhorvath
aktív tag

Kinek a pap, kinek a paplan. Ízlések és pofonok.
Nekem sem tetszik a bumper, de nem zavar, ha valakinek az van a telefonján.
Tartsuk tiszteletben mások ízlését, véleményét akkor is, ha az ellentétes a miénkkel!
Ja és ezt nem bullshit generátorral írtam. :)

(#23013) atike válasza C.Brigante (#23011) üzenetére


atike
nagyúr

Nyugodt vagyok. :D

Nekem sem tetszik a bumper amúgy - tény, de azért nem szólok meg mást, ha azt mondja hogy szerinte az a szép... :)

Peace!

(#23014) Viper26 válasza zhorvath (#23012) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

iPhone 15 Pro | AW S9

(#23015) Benex válasza #59070464 (#23007) üzenetére


Benex
senior tag

Gyorsaságra semmi panasz, repül a rendszer :) viszont az akksi idő nem a legjobb :/

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#23016) zsoltiz válasza Bilux (#22987) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Akkor tegyük hozzá, hogy a Samsung szériához képest nem a legjobb alapbeállításokkal."

Nem mondtam, hogy nincs nála jobb (mindig mindennél van jobb), de a "gyatra" kicsit erős kifejezés rá.

"Ha valaki ért hozzá és elmolyol a beállításokkal akár jó képeket is kihozhat belőle."

Én mindig alapbeállításokkal fotózok a gyári kamerával. Azon nem nagyon van mit molyolni, nincs is sok beállítási lehetősége.

"Utómunkával elég sok szar képből lehet látványos képet csinálni."

Ezért mondtam, hogy szívesen mutatok eredeti (utómunka nélküli) teljes felbontású képeket is, mert szerintem azok sem rosszak. Ide felraktam zippelve pár képet, ha valakit érdekel:

N4-samples.zip (63MB)

Mégegyszer:
nem mondom egy szóval sem, hogy nincs ennél jobb minőség, de szerintem teljesen elfogadható, pláne ha az ember nem szándékosan 200%-as nagyításon keresi a zajt meg a hibákat. Ha ezekből valaki csinál fészbúkra -vagy más megosztásra- leméretezett képeket, vagy más formában -akár kőkorszaki módon kinyomtatva/előhivatva- mutogatja, vagy TV-re kilőve egy slideshow-t, akkor senki semmi hibát nem fog látni bennük.

(#23017) Syd69 válasza deva (#22999) üzenetére


Syd69
aktív tag

Szerintem itthon a határon kibontották... :Y :Y

Alma

(#23018) barnam_ válasza C.Brigante (#23009) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én pl. nem azért vettem a Nexus-t, hogy nézegessem. Jól néz ki a ringke fusion-el is, és legalább nem kell félnem hogy összekarcolódik.

(#23019) MartOOn válasza C.Brigante (#23009) üzenetére


MartOOn
addikt

Hozod a formád... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#23020) adabra válasza atike (#23004) üzenetére


adabra
senior tag

A Nillkin jól néz ki a kemény tokok között. Nekem még a Meifeng is tetszik.

Csak ezek nem védik a telefon felső és alsó élét, így valószínűleg rendelek egy matt TPU puha tokot is.

(#23021) mcsabi84 válasza C.Brigante (#23011) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Biztos ami biztos alapon megkérdezem: én használhatok tokot és mást mint ami a te ízlésednek megfelel?

Nem csoda, hogy sokan nem mernek kérdezni se, amikor ilyen reakciók is érkeznek. Oké, hogy a legkirályabb telefon a nexus ( :)) ), de azért ne szálljunk el magunktól.

[ Szerkesztve ]

(#23022) deva válasza C.Brigante (#23003) üzenetére


deva
tag

Nekem pedig pont, hogy a bumper tetszik, a Nilkin tok meg például nem, de ettől függetlenül nem szólom le. Tudod, ízlések és pofonok. Ilyenről vitázni pedig teljesen értelmetlen lenne, úgyhogy részemről a téma lezárva, az pedig hidegen hagy, hogy valaki szerint milyen igénytelen. :))

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#23023) #59070464 válasza C.Brigante (#23009) üzenetére


#59070464
törölt tag

Ez még magamhoz mérten is erős volt.

(#23024) C.Brigante


C.Brigante
veterán

még legyen 2-3 szörnyülködős hsz aztán lépjünk tovább! :) /mert kell még szegény fír tomit lázítani/

mienek az új nájtli romok? 10.2.3.4.1.2.3 verzió jól muzsikál? :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#23025) #59070464 válasza C.Brigante (#23024) üzenetére


#59070464
törölt tag

Jól.

(#23026) Sanya válasza C.Brigante (#23024) üzenetére


Sanya
nagyúr

kb naponta sír vki, hogy sokat fogyaszt a telefon, meg sok a mobilnet forgalmuk, de mindnek vmi sufniromjuk van.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23027) szponzor válasza Sanya (#23026) üzenetére


szponzor
senior tag

De a sufniROM-ban legalább nincs egy centi vastag alsó sáv a gomboknak. :DD

(#23028) w333 válasza TomPack (#23008) üzenetére


w333
félisten

Na és végül megjavult a beállítások után ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23029) petipetya válasza szponzor (#23027) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 0.7mm a stock 4.3 alatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#23030) szponzor válasza petipetya (#23029) üzenetére


szponzor
senior tag

cm-re gondolsz?

(#23031) pepe091 válasza petipetya (#23029) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor ott nagy baj lehet.. ;]

(#23032) zola-


zola-
őstag

Honnan tudnám letölteni a 4.3 factory image-t? A gyárioldalon megáll valamennyi százaléknál mindig és nem megy tovább...Kifejezetten a gyári stock kéne. :F

(#23033) Worlon83 válasza zola- (#23032) üzenetére


Worlon83
aktív tag

N-cry leszedi neked és fel is teszi.

(#23034) zola- válasza Worlon83 (#23033) üzenetére


zola-
őstag

Köszi! Nry-ra is fastboot módban kell csatlakozni? Nem használtam még.

(#23035) cynric


cynric
tag

Sziasztok!

1. Megéri gyári bumpert venni 5000-ért vagy elég ez [link] is? Aki látott már gyárit meg valami utángyártottat is, miben lehet különbség?

2. Fólia ugyanez, amit adnak a fenti utángyártott bumperhez, észrevehető különbség van közte és mondjuk valami állítólag zsírtaszító vagy matt, crystalclear stb drágább fólia között?

3. Gyári fólia ami alapból van rajta, az nagyon ratyi?

4. Az újabb Nexus 4-ek a 2 pöcökkel hátul, ugyanúgy lecsúsznak mindenről mint az első kiadás?

5. Bumpertől annyira nagyobb lesz, hogy másik bőrtok kell? (Amibe eddig pont jól szorult)

6. Bármekkora méretű fájlt enged rámásolni? Asszem Nexus S 4-5 gigánál nagyobbat nem engedett, de már rég volt.

7. Custom romokat csak azért használtok, mert kényelmesebb, szebb lesz tőle, esetleg gyorsabb, nagyobb üzemidő vagy van valami nagyobb bakija a gyárinak amit custommal orvosoltok?

Bocs a sok kérdésért, nem akartam külön hozzászólást nyitni ezért.

Válaszotokat nagyon szépen köszönöm! :R :))

7lövetű konyhakés

(#23036) Benex válasza szponzor (#23027) üzenetére


Benex
senior tag

Stock 4.3 36dpi nagyságú a navbar és 90%ban átlátszó :))

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#23037) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok megjött a TPU S-line tokon egész jól passzol és a nyomgombok nyomáspontja is jo. Nade,,,,, kérdeztem a sracot mikor felhivtam, hogy a hozza rendelheto foliahoz, a szenzoroknal kivan vagva a a hely, mert most olyan van rajta ahol nincs es szivok is vele rendesen, AZT mondta, hogy kivan na mondom nagyszeru kettot kernek meg belole, hat b**** meg jo, hogy egyaltalan nicns kivagva... szoval az lenne a kerdesem h olloval kilehet vagni vagy akkor mar szetjon a folia? (retegei) :W :W

(#23038) TomPack válasza w333 (#23028) üzenetére


TomPack
őstag

Úgy néz ki igen, köszi! Mostmár a kijelző fogyaszt a legtöbbet, de majd csak a következő teljes feltöltésnél fog igazán látszódni!

(#23039) zola-


zola-
őstag

Ha megrázzátok a telefont akkor nektek is zörög benne valami? (tudom, hogy mást kell rázogatni.... ;) de akkor is.)

(#23040) Viper26 válasza zola- (#23039) üzenetére


Viper26
nagyúr

Aha..nálam a hátlap közepénél kb.

iPhone 15 Pro | AW S9

(#23041) #13908480 válasza zola- (#23039) üzenetére


#13908480
törölt tag

autofokusz azthiszem.

ami mas tema 2 folia kozul egyett el is szurtam szoval erosen gondolkoztam, hogy nem teszek ra mert nem tudom rendesen feltenni..... szoval kerdesem akik folia nelkul hasznaljak tapasztalatok? szilikon tokba hasznalnam a zsebembe csak telo van tiszta a zsebem vigyazok ra de azert meg is megkerdezem a tapasztalatokat koszonom :).

(#23042) madoxx válasza zola- (#23039) üzenetére


madoxx
aktív tag

Kamera, a zörgés normális.

(#23043) leslien válasza zola- (#23039) üzenetére


leslien
nagyúr

és hol van a G? :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23044) petipetya válasza cynric (#23035) üzenetére


petipetya
nagyúr

1. Az érdekel, hogy megéri-e megvenni a drágábbat, vagy hogy egyáltalán megéri-e venni rá?

3. Tökéletes lenne, de engem zavart az a két fehér ikon rajta, főleg a könyv olvasásnál. Azért rajta hagytam, amíg nem rakattam rá rendes fóliát.

5. Nem fog beleférni a tokba.

"nincs rá lezsóidő"

(#23045) cynric válasza petipetya (#23044) üzenetére


cynric
tag

Köszönöm válaszod!

Mindenképp szeretnék rá bumpert csak nagyon nagy az árkülönbség.

7lövetű konyhakés

(#23046) zola- válasza leslien (#23043) üzenetére


zola-
őstag

:P Az egyik fiatalember rázizzent teljesen az optimus g-re, és muszály voltam beszámolni az s3 telóját+sok sok kp... :D s3-tól gyorsan szabadultam...De ezt is fehérben rendeltem, majdnem ugyanúgy néz ki.Majd ha jön a G2 vagy nex5....

[ Szerkesztve ]

(#23047) Sanya


Sanya
nagyúr

valaki beleírhatná a leírásba, hogy zörög ez a telefon, minden nap megkérdezi valaki...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23048) w333 válasza TomPack (#23038) üzenetére


w333
félisten

Na örülök hogy sikerült :C és nincs mit ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23049) rasky válasza w333 (#23048) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem alapból nem voltak pipák, és nagyon pörög az Android OS crDroid alatt mobilnettel, mire hazaérek van hogy 10-20 %-ot is esik a 30 perces út alatt, megy vissza a régi build szerintem...franco kernelt is próbáltam, de nem kernel hiba, hanem CM, remélem javítják hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#23050) dnelb válasza rasky (#23049) üzenetére


dnelb
veterán

És ha én azt mondom nekem CM alatt hibátlan? Akkor mi lesz, telefonhiba? :)
btw mi van ebbe a crdroidba ami miatt inkább azt rakod fel, és nem a CMet?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.