Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) emvy válasza BoB (#3999) üzenetére


emvy
nagyúr

Mondjuk tobb lockscreen nem sok mindenkinek hianyzott, lassuk be.

while (!sleep) sheep++;

(#4002) sompetike


sompetike
aktív tag

olyanokat irtok itt,hogy csak ámulok+bámulok.
december eleje óta van meg a készülék 550+beszélt órával,s sem a hangerö gomb nem lötyög,se nem fagy fényképezés közben,se a 3g nem veszti el,pedig soxor vagyok olyan helyen ahol nagyon a kevés a térerö.igaz "csak" a stock rom van rajta....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#4003) FearTomi válasza emvy (#4001) üzenetére


FearTomi
őstag

Na, nem hittem volna, de egyetértünk valamiben. Nem válaszoltam neki, mert úgy látszik ma mindenki kötekedő kapszulát vett be:) De nekem se hiányzott a lockscreen widget, sem a notification bar módosítás, amit egyáltalán nem haszálok, mert nem sikerült valami praktikusra...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4004) mcsabi84 válasza Chaser (#3982) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Én nem hiszem, hogy a világon létezik olyan termék, amiből ne lennének hibás darabok. Az, hogy léteznek több 10 000 főt összegyűjtő fórumok, ahol pár ember beszámol egy hibáról teljesen normális. Attól még ott a többi, akinél teljesen jó a teló.
Szerintem ha egy telefon drágább nem azt jelenti, hogy nem lesz egy db hibás termékük se, hanem azt hogy esetleg nagyobb tudású, jobb anyagokból készült, jobban odafigyelnek a támogatottságára (és ha valami hibát észlelnek, megpróbálják mihamarabb orvosolni) stb, stb. Ha meg véletlenül kifogsz egy hibás változatot, akkor szépen fogod és garanciában kicserélik neked.

Ne haragudj, de ez kb olyan, mint pár ember hisztije a hátsó berepedt üveg miatt. Ha ez számodra nem tetszik, akkor jobb lesz tényleg egy 25 000-es samsung plasztik vacakot venni és akkor nem kell azon izgulni ha 5 percenként kifagy, hogy kiadtál érte 100 000 ft-ot.

Végre elértem egy normális üzemidőt. 26 órája dorombol töltés nélkül :C

[ Szerkesztve ]

(#4005) FearTomi válasza mcsabi84 (#4004) üzenetére


FearTomi
őstag

Nekem tegnap volt 1 nap 8 óra után volt 45%-on 2 és negyed óra kijelzővel, ami elég király:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4006) emvy válasza mcsabi84 (#4004) üzenetére


emvy
nagyúr

A szoftverhiba nem hardverhiba. A hibas hardverrel semmi gond nincs, az elofordul, a hibas szoftverrel sem, ha javitjak. Az a gaz, amikor valami sok embert erint, de nem javitjak. Remelem, itt azert jobb lesz a helyzet.

while (!sleep) sheep++;

(#4007) BoB válasza emvy (#4001) üzenetére


BoB
veterán

1.5 megjelenése óta használok androidot. Számomra volt újítás ami jó nem is kevés. Hogy nektek nincs sajnálom :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4008) emvy válasza BoB (#4007) üzenetére


emvy
nagyúr

Senki nem mondta azt, hogy 1.5 ota nincs ujitas. Vagy szerinted ezt mondtuk?

while (!sleep) sheep++;

(#4009) twine


twine
addikt

(#4010) knyitogato


knyitogato
őstag

Fontos info: a bal felső sarokban lévő szenzort ne takarjátok el fóliával...nálam totál kuka lett a kijelző hívás közben, először jött a pánik, aztán utánaolvastam, és a fólia okozza. Pfúú. :D

(#4011) emvy válasza knyitogato (#4010) üzenetére


emvy
nagyúr

Az egyik problemam, hogy amikor hivas kozben elemelem a fejemtol a telefont, akkor csomoszor nem jon vissza a kep, csak a jobb oldali feloldogombbal -- masnal is igy van ez?

while (!sleep) sheep++;

(#4012) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Most jovok haza a Velencei karnevalrol...cirka 350 kepet es tobb videot lottem...egyszer nem fagyott...na ki a kiraly? :DDD

Mellesleg ezekbol a kepekbol lesz egy rakat benne a Nexus 4 cikkben is.

[ Szerkesztve ]

(#4013) BoB válasza emvy (#4008) üzenetére


BoB
veterán

Dehogy, de én elégedett vagyok a jelenlegi helyzettel. Többi OS-nél sincs nagyobb újítás. Sőt.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#4014) knyitogato válasza emvy (#4011) üzenetére


knyitogato
őstag

van rajta fólia?

(#4015) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

Hol lehet kapni az osztrakoknal 400 euroert Nexus 4-t?

(#4016) knyitogato válasza katalin888 (#4015) üzenetére


knyitogato
őstag

Ahogy az összes fontos info, ez is le van írva a topictársak által nagy gonddal megírt téma összefoglalóban, itt felettem.

(#4017) gyalu 1 válasza katalin888 (#4015) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Pl. MM

(#4018) mcsabi84 válasza knyitogato (#4014) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Miért, ha nincs rajta fólia, akkor miután leteszed, még aktív a kép?

(#4019) knyitogato válasza mcsabi84 (#4018) üzenetére


knyitogato
őstag

Nem, ha a fólia takarja a szenzort, akkor hívásnál azonnal elsötétül a kijelző, és csak hosszas várakozás után jön vissza, a bekapcs gomb kb. harmadik megnyomására. Mióta lejjebb tettem, megszűnt ez a probléma.

(#4020) mcsabi84 válasza knyitogato (#4019) üzenetére


mcsabi84
senior tag

érdekes, akkor vágok rajta egy félkört. Köszi a tippet.

[ Szerkesztve ]

(#4021) FearTomi válasza ForRedGlory (#4012) üzenetére


FearTomi
őstag

Huuu ott hideg van, nem repedt szét véletlenül a hátsó üveg a kezed melege okozta hőingadozás miatt? :DD

Amúgy az én telóm szenzorján is volt fólia, de fura mód az enyémet nem zavarta.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4022) RatSon


RatSon
aktív tag

Tudtok olyan tisztességes boltot ahol jó áron, normál garanciával van készleten a teló most? Holnap vennék egyet...

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#4023) ForRedGlory válasza FearTomi (#4021) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Dehogy van/volt hideg. Vegig repkedtek a plusz fokok, nap is sutott :)
Mondjuk reggelente kb 10-ig tenyleg hideg volt.

(#4024) saltanus válasza sompetike (#4002) üzenetére


saltanus
aktív tag

köszönöm :C

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#4025) katalin888 válasza RatSon (#4022) üzenetére


katalin888
aktív tag

Engem is erdekelne...

[ Szerkesztve ]

(#4026) FragMaster válasza RatSon (#4022) üzenetére


FragMaster
addikt

A három feltételből kettőt választhatsz egyszerre. Ha fontos a garancia akkor nincs más még mint telenor.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4027) zorromoto


zorromoto
senior tag

Valaki tudta már produkálni itthon az LTE-t?
Gondolom jelenleg ez csak T-mobile-s tudná kipróbálni

[ Szerkesztve ]

(#4028) MartOOn válasza BoB (#4007) üzenetére


MartOOn
addikt

+1 HTC G1 óta droidozok... volt azért "némi" fejlődés... :C

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4029) MartOOn válasza FearTomi (#4005) üzenetére


MartOOn
addikt

3G-t kapcsolgatjátok vagy folyamatosan megy?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4030) Endless


Endless
aktív tag

A Telenor 2 év garival árusítja vagy mindenhol 1év? (bár ott nagyon drága ha nem előfizuval veszed)

[ Szerkesztve ]

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#4031) FragMaster válasza zorromoto (#4027) üzenetére


FragMaster
addikt

Tudtommal csak az 1700/2100Mhz-es sávban megy úgy ahogy, itthon pedig az 1800Mhz-es sávban üzemel az LTE.
Javítsatok ha tévedek.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4032) defy456


defy456
aktív tag

hogy tudom témázni a paranoidandroidot? (ez biztos nagyon láma kérdés, de még soha nem raktam témát semmilyen romra, még eszembe sem jutott)

(#4033) FearTomi válasza MartOOn (#4029) üzenetére


FearTomi
őstag

WiFi + 3g, de sosem kapcsolom ki a mobilnetet.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#4034) animoo válasza defy456 (#4032) üzenetére


animoo
senior tag

2 fele keppen:
-rendszerbeallitasok -- temak szekcioba tudsz letolteni playrol temakat (aokp theme-re keresve pl), utana ugyanitt tudod oket alkalmazni
- a hybrid properties-re nyomva, az ezutan megjeleno szines feluletet jobbra elhuzod es elojon egy beallitasok panel. ott van sok lehetoseg, de pl a statusbart, a navbart es a pie-t az interface menupontban lehet atszinezni.
vannak arnyaltabb dolgok is, pl minden appnal kulon is allithatok ezek.

martOOn: en csak meloban kapcsolom ki a 3g-t,mert ott gyer a terero, es igy legalabb nem kuszkodik hogy felmenjen ra. De amugy mindig van wifi es 3g is bekapcsolva

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#4035) ForRedGlory válasza zorromoto (#4027) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ahhoz LTE elofizetes is kell, hogy igy szaladjon a mobilnet.

(#4036) ilyen_85 válasza forintuser (#3970) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia.

Nem még nem próbáltam mert olyan romot szerettem volna ami a lehető legközelebb áll a gyári romhoz, ezért választottam a paranoid androidot.

(#4037) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Amúgy tegnapelőtt jelent meg a Paranoid Android 3-as verziójának RC kiadása.
[link]
Most nagyon elgondolkodtam egy főzött rom telepítésen... :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4038) zorromoto válasza ForRedGlory (#4035) üzenetére


zorromoto
senior tag

Azt tudom csak kíváncsi lennék rá hogy fizikailag sikerült-e már valakinek itthon.

Nem mint ha kihasználnánk.....

(#4039) knyitogato


knyitogato
őstag

Ti tapasztaltátok ezt? Folyamatos zörej a hangszóróból, hívás nélkül is. Csöndes helyen lehet hallani, ezt írják.

[ Szerkesztve ]

(#4040) ice9 válasza knyitogato (#4039) üzenetére


ice9
tag

most próbáltam ki cm-en. tényleg hallani. még szerencse, hogy full csendben viszonylag ritkán tartom a fejemhez a telefont hívás nélkül

(#4041) knyitogato válasza ice9 (#4040) üzenetére


knyitogato
őstag

és hívás közben?

(#4042) ice9 válasza knyitogato (#4041) üzenetére


ice9
tag

annyira halk, hogy pl a pc zúgás mellett nem is hallottam csak mikor kimentem a klotyóra full csöndbe. híváskor meg főleg elenyésző. hívás közben amúgy is, ha egyik fél se szólal meg, csendes helyen a legtöbb telefonon alapból lehet hallani a "hálózat zaját". én egyáltalán nem venném fel ezt a hibalistára, de biztos lesz olyan aki ezért nem fogja megvenni mert neki aztán a tökéletes mobil kell és ez nem fér bele.

de majd leteszteltetem az 57 éves faterommal. biztos vagyok benne, hogy nem fogja hallani.

[ Szerkesztve ]

(#4043) MartOOn válasza ice9 (#4042) üzenetére


MartOOn
addikt

en is hallom :( soha nem tapasztaltam meg ilyet pedig par telo megfordult mar a kezemben mar csak a melom miatt is. (mondjuk hivas nelkul nem szoktam hallgatozni az is igaz)

uzemido: olyan uzemidoket irtok hogy az vmi eszmeletlen! nem tudom hogy csinaljatok pl nem tudom ki irta h 1 nap es 8ora utan 45%-on van meg ilyenek. en 3 oraja vettem le a toltorol ebbol kettot csak fekudt mellettem mert meg horpasztottam, most 10 perce netezek rola es mar 89%-on van... :(((

az en áramommal lenne a baj? ;). (Mire befejeztem 88%)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4044) ndlx válasza MartOOn (#4043) üzenetére


ndlx
aktív tag

Én sem tudok olyat produkálni :)
Nekem épp 58%on van, 6 órája húztam le, 1.04 órát ment a kijelző és 41 percet beszéltem vele.
Szóval ebből sem lesz világrekord.
Ja a kijelző csak chrome-al ment, semmi játék vagy ilyesmi. Játékkal nekem úgy merül mint kő a vízben.

(#4045) rum-cajsz válasza knyitogato (#4039) üzenetére


rum-cajsz
őstag

én még soha nem vettem észre ilyet. De lehet, hogy botfülű vagyok... :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#4046) MartOOn válasza ndlx (#4044) üzenetére


MartOOn
addikt

allitolag a chrome nagyon zabal. a dolphin browsert javasoljak itt sokan. mondjuk en meg az operat hasznalom... nem tudom az mennyit fogyaszthat.

kicsit ebayeztem es maris 85%.... szoval az a ko a vizben hasonlat nagyon él... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4047) MartOOn válasza rum-cajsz (#4045) üzenetére


MartOOn
addikt

ha most csendes helyen vagy tartsd a fuledhez kikapcsolt kijelzovel. hallani fogod...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4048) ice9


ice9
tag

am arra tud vki megoldást, h a viber ne ébressze fel a kijelzőt ha üzenetet kapok? (ugyanis mikor a kijelző kikapcsol, utána kikapcsol a notification light is)

(#4049) ilyen_85 válasza rum-cajsz (#4037) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Én is felpakoltam tegnap a 3.00-t, a 2.99-hez képest a lényegi újítás szerintem a hívásoknál tapasztalható 1 mp-es késés kikapcsolása volt, a másik pedig a színek, most alapból a "bright" fényes beállításokat alkalmazza a kernel.

Az eredmény kb olyan mint a One X kijelzője, a dolgok olyanok mint ha a kijelzőre lennének festve, vagy nem is tudom hogy mondjam, elképesztően szép és a színek gyönyörűek, nem túl szaturáltak de mégis majd le másznak a kijelzőről, remek kis rom :)

Alig várom, hogy reggel végezzek a munkában ma reggel 9-től nyomom holnap reggel 5-ig xD, de ha egyszer hazaérek szét témázom az arcát szegény romnak :) Valami nagyon minimált akarok összehozni, ha kész lesz teszek fel képeket :)

:C :C :C

(#4050) rum-cajsz válasza MartOOn (#4047) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én pont csinálok most egy egyszerű fogyasztás tesztet

(Üzemidő - Akkumulátor állapota; legnagyobb fogyasztó és üzemideje)
Péntek: 3G-n: 9ó 49p 18mp - 16%; Képernyő: 1ó 30p 35mp
Vasárnap: Wifin: 9ó 32p 22mp - 57%; Képernyő: 1ó 42p 47mp
Most jelenleg 2G-n: 5ó 42p 1mp - 82%; Képernyő: 25p 59mp

Igyekszem nagyjából ugyanúgy használni a mobilt...

A fülemhez tettem. Hát, lehet hogy valami szól, de az is lehet, hogy csak kagyló effektus. :) (mégiscsak botfülem lesz! :) )

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.