Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) KillBorn


KillBorn
senior tag

KitKat...te úristen...a következő android remélem coca-cola lesz, bár én mondjuk a microsoft helyében nem a nokiát vettem volna meg hanem a következő android OS nevét......amíg nem voltam itthon, a googlenél elmentek otthonról...előszőr azt hittem ez valami rossz tréfa...

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#23502) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok
Mivel pa-val ennyire remekel a Franco r180as, gondoltam cm10.2vel is kipróbálom, kérdésem az lenne hogy olvastam hogy gond volt pár nightlyval, most már jók? Es cm10.2 + Franco megvan jól egymás mellett? (akksi idő jobb ugye?)
Előre köszönöm :))

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#23503) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tényleg nem lehet ki/be kacsolni a GPS-t, vagy csak én vagyok béna, és nem találom?

***

(#23504) dnelb válasza ollie (#23503) üzenetére


dnelb
veterán

Beállítások, helyhozzáférés? Amúgy felesleges kikapcsolni, nem fogyaszt semmit.

[ Szerkesztve ]

(#23505) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Tud segíteni nekem abban valaki, hogy hány grammos a telefon dobozzal, tartozékokkal együtt? Az angol postai küldéshez kellene. 500 grammba gondolom belefér.

Mérje már meg valaki nekem lécci.

köszi.

ati

(#23506) w333 válasza pepe091 (#23490) üzenetére


w333
félisten

Mondom én hogy az új Nexus 5 Motorola lesz ! ;]
De még azt sem tartom kizártnak, hogy idén nem is lesz Nexus 5 :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23507) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Amúgy a Voda is forgalmazza a telót a SmartStore-ban. Az ára no comment.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23508) pepe091 válasza w333 (#23506) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ne beszélj már szamárságokat. A videóban látott telefon létezik, az is látszott rajta, hogy LG... És nyilván kifuttatnák a N4-et, ha nem jönne a N5.. :U

(#23509) pcnet válasza ati888 (#23505) üzenetére


pcnet
addikt

378 gramm.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23510) w333 válasza pepe091 (#23508) üzenetére


w333
félisten

Igazad van lesz Nexus 5 csak valahogy megfeledkeztem arról a videóról és már csak a képre koncentráltam amit linkeltél a Nexus 5 -ről, mire már eszembe jutott már nem tudtam szerkeszteni ! :B

(#23511) pepe091

Igen nagyon úgy tűnik hogy LG lesz, de még nagy a titkolózás ;]
Azért gondoltam még esetleg a Moto -ra mert elindították ezt a Moto X -et !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23511) pepe091 válasza w333 (#23510) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A videó alapján LG, de mielőtt az felkerült volna, én is azt gondoltam meglépik, hogy Motorola lesz, ha már az ő kezükben van..

(#23512) petipetya válasza pepe091 (#23508) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lehet, hogy az valami LG prototípus, amire csak ráheggesztették a Nexus feliratot egy tabletről.

"nincs rá lezsóidő"

(#23513) ati888 válasza pcnet (#23509) üzenetére


ati888
senior tag

Köszi! Király, így belefér bőven a fél kilóba.

ati

(#23514) w333 válasza petipetya (#23512) üzenetére


w333
félisten

Különben nagyon okosan csinálja a Google ! mindig szór egy kis morzsát az embereknek hogy beszéljenek róla, és szerintem az nem volt véletlen hogy az új Nexus 5 és Nexus 4 -el egymás mellett fényképeztek ! szerintem nagyon is megvolt ez így szervezve ;]

Persze most kérdés hogy tényleg LG vagy csak azt próbálják elhitetni az emberekkel (a videóban) és közbe boom majd bejelentik hogy az új Nexus 5 valójában Motorola :D

Szerintem nagy meglepetés lesz majd ezzel kapcsolatban :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23515) pepe091 válasza petipetya (#23512) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon szemet szúrt neked ez az elfordított Nexus logo. :D Pedig szerintem így is jól nézne ki.

(#23516) dnelb válasza pepe091 (#23515) üzenetére


dnelb
veterán

A nexus7en is ilyen, lehet követik ezt a vonalat szóval nem értem miért annyira elképzelhetetlen hogy fektetve legyen rajta :)

(#23517) mcsabi84 válasza dnelb (#23516) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Vagy az asus gyártja majd a telót is :D

(#23518) --Rawlings-- válasza w333 (#23368) üzenetére


--Rawlings--
tag

Én se veszek. Nem rég váltottam S3-ról, de ez a teló minden hackelés nélkül, simán stockban is gyorsabb mint bármi a piacon. Főleg h még legalább 2 évig szoftvert is kap, sztem ez lesz az első telóm (és volt jó pár high-end) amit szerintem rogyásig fogok használni! :))

(#23519) pcnet


pcnet
addikt

Próbálta már valaki Ubuntu Touchot? Régen mintha azt olvastam volna, hogy dual bootban meg lehet oldani, de ez a videó szerint nem úgy tűnik.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#23520) AsusBoy válasza Petie (#23402) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Elsőnek azt hazudtam,hogy rossz a sim kártyám aztán mondta ,hogy ha jó a kártya akkor is kicseréli microsimre :)

(#23521) noorbertt válasza pcnet (#23519) üzenetére


noorbertt
őstag

G nexuson elvileg megy
Valakinek van tapasztalata vele? Engem is érdekel, de még nem volt erőm próbálgatni:)

[ Szerkesztve ]

(#23522) Tokra110


Tokra110
csendes tag

Valaki be tudná linkelni (és/vagy írni) azt a hsz-t amiben le van írva kezdő szintről a Nexus 4 rootolása?

(#23523) kiki89


kiki89
aktív tag

Használ valaki PA 3.99 romot r182 franco kernellel? hogy muzsikál?

szerk: ha nem, akkor kipróbálom és elmondom milyen! :DDD

szerk2: (#23524) --Rawlings--:
PA romot használtam egy ideig és megint visszahúz a szívem, abban minden megvan amire szükségem van, faux kernellel használtam, mert úgy szebbek a színek és beton stabil volt nálam.

[ Szerkesztve ]

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#23524) --Rawlings--


--Rawlings--
tag

Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire stabilak a főzőtt romok nexus 4-hez? Főleg a PA-ra gondolok, meg úgy önmagában a CM10.2-re. Lehet rootolom én is :)

(#23525) benco válasza Tokra110 (#23522) üzenetére


benco
tag

Tessék

"nem az van, hogy ücsörgünk a tengerparton és kézzel fogunk halakat" -Bog. Nexus 4

(#23526) kiki89


kiki89
aktív tag

Hali, egy kis problémába ütköztem, miért írja ki a twrp h: "no MD5 file found" mikor próbálok romot telepíteni?

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#23527) Benex válasza kiki89 (#23523) üzenetére


Benex
senior tag

én azt használok , az akksi idejével nagyon elégedett vagyok , stabil nagyon , ajánlom :DD nekem csak annyi a gondom hogy cm10.2-höz képest nincs olyan smooth a rendszer :( de gyors meg minden de másabb érzésre (legalábbis nekem )

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#23528) zorromoto válasza --Rawlings-- (#23524) üzenetére


zorromoto
senior tag

stabilnak stabilak a ROM-ok viszont a 4.3 óta megjelent egy betegsége amit OS darálásnak hívunk. Ez teljesen kiszámíthatatlanul jön elő, és gyakorlatilag mindegyik ROM-on még STOCK-on is.Amugy nagyon jó lenne gyakorlatilag bármelyik.
Én jelenleg a slimbean-t tesztelem. Egy napi használat után 7% környékén ketyeg az OS és a rendszer. Persze ez nem jelenti azt hogy 5 perc múlva is ez lesz a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#23529) Benex válasza zorromoto (#23528) üzenetére


Benex
senior tag

Slimbean rom mennyire testre szabható? (áttetszőség, navbar mérete, óra közép, stb.) és sebességre milyen?
Szemezgetek vele régóta :DD előre köszönöm a választ :)

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#23530) TomPack válasza Benex (#23527) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem is ez a gondom a PA-romokkal. Nem olyan 'smooth' mint a gyári, vagy a CM! Ezért ajánlom mindenkinek a crDroid-ot! A CM nekem eléggé fapados, a cr-be meg be vannak pakolva a PA használható ficsőrjei, és ugyanolyan sima és gyors, mint a CM, vagy a gyári rom! Már volt vele 4h30min kijelzőm is vele, és 22ezres antutum. Ujraindítani csak a frissítések telepítese miatt szoktam. Már az összes romot végigpróbálgattam, de ő maradt, és maradni is fog hosszabb távon is.

(#23531) zorromoto válasza Benex (#23529) üzenetére


zorromoto
senior tag

gyakorlatilag én azt mondanám minden megtalálható benne mint a PA-ban, még kijelző dpi is. saját update van beleépítve. Sebességre semmi panaszom. Egyedül a kernelt fogom lecserélni.Az alaporajel nem akar 1026 mhz alá menni.A mai nap egész nap 3g-n nyomultam vele csak most az utolso 2 ora van wifin.12 %-on vsgyok 14 és fél ora készenléttel és 3óra kijelzöidövel. Ez sztem korrekt. Azt mondom jó míg meg nem jön a darálós jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#23532) Benex válasza TomPack (#23530) üzenetére


Benex
senior tag

alap kernellel használod ?? vagy franco?? és 3g v 2g ?? Nagyon bejön nekem is a crDROID csak ahogy néztem a cm alap kernele van benne és az akksira a cm10.2-ben nem igen volt jó hatással .. alig bírt stockhoz képest valamit ...
Még ma felteszem ha megírod hogy milyen kernellel használod ?? ( vagy kernel beállítással )

S23 Ultra | Sony A7 IV

(#23533) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

Ilyen tokokkal van vkinek tapasztalata:
[link]
[link]
ugyanúgy védik a telót, csak más a dizájn, vagy különböznek is vmiben?
p.

#proudfather

(#23534) papeti01


papeti01
senior tag

Német rendelés részletezése a számlán...
249,00 € 249,00 €
Szállítás 9,99 €
Adó 41,35 €
Összesen 258,99 €

Gewicht:0.40 kg Typ:Paket

#proudfather

(#23535) --Rawlings-- válasza zorromoto (#23528) üzenetére


--Rawlings--
tag

Köszönöm szépen! Holnap szerintem rootolok majd. Láttam, hogy van a Nexus Root Toolkit, ami elég jónak tűnik, tapasztalatok?

(#23536) HAX válasza zorromoto (#23528) üzenetére


HAX
tag

És ha elkezdődik a darálás akkor elég 1 reboot vagy factory reset szükséges?

(#23537) zorromoto válasza HAX (#23536) üzenetére


zorromoto
senior tag

jó estesben elég,rossz estben factory r.
Valamit nagyon elcsesztek a 4.3ban

(#23538) Endless válasza papeti01 (#23534) üzenetére


Endless
aktív tag

Kereső -> Ringke párszor már le lett írva :F

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#23539) papeti01 válasza Endless (#23538) üzenetére


papeti01
senior tag

rákerestem, de gondoltam hátha a kérdésemre is kapok választ...

#proudfather

(#23540) HAX válasza zorromoto (#23537) üzenetére


HAX
tag

Az úgy elég idegesítő. Szóval akkor nem érdemes felrakni a 4.3-at?

(#23541) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, nem gondoltam volna, hogy ennyire fapados ez a gyári launcher, asszem feltolok valami normálisabbat.

***

(#23542) kovsol válasza ollie (#23541) üzenetére


kovsol
titán

Mit hiányolsz belőle?

May the Force be with you!

(#23543) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

GTA III és Vice City milyen Nexus 4 4.3-on? Mennyire zökkenő-lag-fagyásmentes a játék, melyik fut jobban?

(#23544) FearTomi válasza papeti01 (#23533) üzenetére


FearTomi
őstag

A felsőnek a hátulja tiszta karc lesz, az alsónak meg az a hátránya, hogy alul és felül nem védi a telefont...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#23545) FearTomi válasza noorbertt (#23521) üzenetére


FearTomi
őstag

igen valaki kipróbálta és azt mondta, hogy nagyon felejtős, mert lassú és semmi sem megy rajta, a böngészőn kívül és az is lassú.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#23546) saltanus válasza w333 (#23506) üzenetére


saltanus
aktív tag

ez azért már elég valószínűnek tűnik:

[link]

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#23547) dogi01


dogi01
aktív tag

Néhány napja olyan problémába ütközök hogy telefonon elolvasom a friss emailokat de utána PC n olvasatlannak jelöli. Elég kényelmetlen mert amikor haza érek néztem hogy miért van 5uj üzenetem :-D ötlet hogyan tudom vissza csinálni?

(#23548) ollie válasza kovsol (#23542) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pl. nincs a drawerben tabok vagy folderek létrehozásának lehetősége.

Ezek közül legalább az egyik kell nekem, hogy rendszerezzem az appokat.

***

(#23549) w333 válasza saltanus (#23546) üzenetére


w333
félisten

1-2 nappal ezelőtt ugyanezt linkeltem, ez még nem az igazi telefon :N
Persze attól még lehet hogy pont így fog majd kinézni ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#23550) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Amúgy bárki a friss 4.3-as térkép alatt le tudja menteni Budapestet offline google mapsbe?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.