Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) ati2 válasza turbulencia8 (#8396) üzenetére


ati2
őstag

Nem sok nyugi, a fele sem szívódik fel az analóghoz képest. Én a 30 szál sodortat (kb 25 mg) kb 70 mg-nak megfelelő liquid-el tudtam pótolni. Mindegy hogy most 6ml 12-es, vagy 3ml 24-es / nap :DDD

A kudzuban nincs nikotin, régóta használják, csak idáig elsősorban alkohol elvonási tünetekre alkalmazták.
Leköti a receptorokat a nikotin elől az agyban, miközben nincsenek mellékhatásai, mint pl a [CHAMPIX]-nak.
Egyébként saját tapasztalat alapján azt mondanám, hogy elfelejtesz tőle "rágyújtani", vagy legalábbis sokkal kevesebbet szívsz, amíg blokkolja a receptorokat. Ezen kívül más hatást nem tapasztaltam.

(#8402) Remus389 válasza ati2 (#8401) üzenetére


Remus389
veterán

én ma reggel óta nem tudok e cigizni se, szóval ma még nem cigiztem

hiába, késő délutánra jelentkeztek a nikotinelvonási tünetek (enyhe idegesség, legszívesebben elszívnék egy cigit, belső hang stb)

de nem volt olyan vészes, vettem egy csomag pisztáciát és az elfeledteti :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8403) turbulencia8 válasza ati2 (#8401) üzenetére


turbulencia8
őstag

Wow, egyre jobban érdekel ez a Kudzu.

(#8404) rolywrx válasza Brenyo (#8395) üzenetére


rolywrx
tag

Az irány jó, ez a kazán meg brutál.
Szombat óta beletetted a bogarat a fejembe a Genesis-el. Bár az eVic-emen szóba sem jöhet, mint láttuk. ;) Próbálom távol tartani magam a Provari gondolatától, még mindig, ;)

[ Szerkesztve ]

RolyWRX

(#8405) Brenyo válasza rolywrx (#8404) üzenetére


Brenyo
tag

Nem volt az olyan rossz amúgy....
El kell adni mindent és jöhet a PV, úgyse kell más mellé, még tartalék cigi sem, nem hagy cserben :)
Vagy mecha mod genesishez és úgy még nem is vészes árban. Hamarosan jön egy új GGTS-hez hasonló mecha, azzal érdemes lenne megpróbálni egy 1-1.2 ohm körüli tekeréssel :)

(#8406) rolywrx válasza Brenyo (#8405) üzenetére


rolywrx
tag

El én már nem adok el semmit, ha nem muszáj. De tényleg. Az eGo a görbe estékre, mert bármi megtörténhet. Egy "mini" mod, pl az itaste v2 napközbeni rohanáshoz, mert öltönyhöz fura a vamo. :D A nagy modok meg kellenek, mert kellenek. Az eVic-et nem tudtam, nem megvenni. :)
Az új forest-hez tekertem egy 3.5 ohm-ot a novába, adja a gyümit, bár TH mentes. Viszont jelenlegi szoftverrel a 11 watt eVic korlát ide kevés lett. Kb 3 ohm hajtható ki belőle.

[ Szerkesztve ]

RolyWRX

(#8407) Brenyo válasza rolywrx (#8406) üzenetére


Brenyo
tag

TH mentes?? Nekem ez a legthsabb leves eddig :)

(#8408) rolywrx válasza Brenyo (#8407) üzenetére


rolywrx
tag

Mondom, hogy 3.5 ohm és eVic. ;) Nem röhög! ;) Majd holnap újratekerem.

Amúgy csináltam egy saját tekerést a VapeOnly BCC-be, 2-es üvegszál+2 elemi kellett, 0,16-osból lett 2.1 ohm. Eléggé adja!

RolyWRX

(#8409) Brenyo válasza rolywrx (#8408) üzenetére


Brenyo
tag

:))
Érdemes egyébként elemi szál nélkül megtekeni mindent ( inkább befogni a tekeréshez ) amennyire lehet, sokkal halamarabb megégnek a plusz szálak!

[ Szerkesztve ]

(#8410) Remus389


Remus389
veterán

[link]

van valakinek ilyen passtrough-ja?

van ilyenből VV-s?

praktikusnak tartom, hisz elég sokszor ágyból, gép előtt e-cigizek, így kímélné az akksit

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8411) TazLeacher válasza Remus389 (#8410) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azért nem értem, mert ennyiből már majdnem veszel egy normál eGo-t, amit ugye végső esetben el is lehet vinni otthonról, ezt meg nem. Pár száz forintot ráfizetve szerintem jobb választás.

(#8412) kisgyerek85 válasza Remus389 (#8410) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

van ilyenből VV-s?

Ez is VV-s, csak 3fokozat van rajta.

(#8413) bluyoo válasza Remus389 (#8410) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Vegyél Innokin iTaste vv V2 -t. Az passthrough funkcióval is rendelkezik és 3,3V-tól 5,0V-ig tudod a feszültséget szabályozni 0,1V-onként.

Bazinga!

(#8414) Remus389 válasza bluyoo (#8413) üzenetére


Remus389
veterán

legközelebb lehet azt veszek, de már megrendeltem a vision spinner 1300mah-t

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8415) Sn00PiG válasza bluyoo (#8413) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Csak egy pöppet drágább, és nem minden patron megy fel rá, pl. Tubby BC, ami (ahogy láttam) a kolléga kedvence.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8416) bluyoo válasza Sn00PiG (#8415) üzenetére


bluyoo
nagyúr

A minőséget meg kell fizetni! :DDD
Nem megy fel rá? A Tubby BC nem olyan mint a Helix. Én főleg Helix-el használom.

(#8414) Remusz911
Mondjuk az iTaste vv V2 csak 800mAh-es de szép darab. :)

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#8417) Remus389 válasza Sn00PiG (#8415) üzenetére


Remus389
veterán

nem megy fel az itaste-re a Tubby?

akkor felejtős, pedig szimpatikusjókat írnak

illetve a passtrough eléggé kompenzál a 800 mah-ért, meg a töltöttségjelző, meg a gombja is jobbnak tűnik, a sima ego-é éles peremű és gagyi

szóval tetszik az itaste, lehet lesz belőle olyan verzió később amire rámegy a tubby, tehát lesz rajta ego menet is

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8418) Sn00PiG válasza Remus389 (#8417) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Kicsit hosszabb a szoknyája, ott már pont van egy hajlítás az Itaste VV-n, rá tudod tekerni, de nem érintkezik. Egyébként a Tubby a legtöbb modon nem megy pont ezért.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8419) Remus389 válasza Sn00PiG (#8418) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem pedig a menet hiányzik róla

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8420) kew válasza Remus389 (#8419) üzenetére


kew
senior tag

elvileg 510-ego adapterrel rá kéne mennie, nem?

(#8421) Sn00PiG válasza kew (#8420) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

De, de az egyrészt egy plusz alkatrész, másrészt meg elég bután néz ki vele :S

@Remusz911: igazad van, sry, ennek ellenére a helyzeten nem változtat, miszerint nem fog rámenni átalakító nélkül az iTaste-re :(

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8422) smc


smc
addikt

Üdv, kerestem a topic-ban is és Google-ben is, de nem találtam rá választ.
Az ego aksik lithiumosak, vagy nem?
Tehát rá lehet tölteni bármikor, vagy meg kell várni míg lemerül teljesen?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8423) dashed válasza smc (#8422) üzenetére


dashed
senior tag

li-ion cella van bennuk.. Toltsd nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#8424) agent_k


agent_k
őstag

http://www.ecigionline.com/p/103/510-dupla-futoszalas-intpatron-16ml
megrendelve. Holnap próba, ego aksin és joye-n is.

(#8425) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hülye kérdés: a napokban cseréltem az 1100-as sima eGo-t 1100-as Spinner-re és úgy érzem, hogy ugyan az a Helix, ugyan azzal lötyivel mintha már keményebb lenne. Eddig mindig 12-est szívtam, de most erősen gondolkodom, hogy lentebb kéne venni. Ez most csak véletlen, vagy lehet összefüggés a kettő között?

(#8426) Sn00PiG válasza TazLeacher (#8425) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Attól függ mennyin járatod a Spinnert - ha erősnek érzed akkor vedd lejjebb, de szvsz ha nem éget akkor inkább a nikotinmennyiséget csökkentsd :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8427) TazLeacher válasza Sn00PiG (#8426) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem s füstmennyiség a sok...ha lentebb veszem, akkor csökken a füst is. Olyan, mintha "telítettebb" lenne a füst. Nehezebb. A TH-t be tudtam lőni, hogy jó legyen.

(#8428) wwenigma válasza TazLeacher (#8427) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lehet kevésbé szelel ezért érzed töményebbnek?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8429) TazLeacher válasza wwenigma (#8428) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Passz...de akkor ez nem egyenesen kvöetkezik. Nincs gond, egyébként is gondolkodtam, hogy lentebb viszem, így nem számít. Jövő héten bepróbálok ugyan abból az ízből egy 6-ost, szerintem jó lesz.

(#8430) Remus389


Remus389
veterán

na megérkezett végre az 1300mah Vision Spinner nevű szörnyeteg

fekete, nagyon tetszik(ecigionline-ról)

majd teszek fel összehasonlító képeket(a 900-zas spinnerhez és a 650-es ego-hoz, ezek már döglöttek, a 900-zast leejtettem, elmozdult a gombja, de még két napig müködött(pótgombbal), aztán meghalt, szerintem amiatt hogy leesett), a 650-es pedig akkor még kezdő voltam, lehet hogy rövidrezártam amiatt, bicskával piszkáltam a középérintkezőjét, bár azt nem is sajnáltam annyira mint a 900-zas spinnert

szóval ez van

de nagyon baró, a fogása elég jó hogy ilyen vastag, nem csúszik, szép a kidolgozottsága

kipróbálni még nem tudtam, mert teljesen le van merülve, nem is világított(remélem ez nem lesz gond, ugye lítiumos, de mit is tehetnék, feltöltöm maxra), remélem gyárilag tesznek bele olyat hogy az első feltöltés után működjön csak, bár a 900-zas egyből ment, vagyis volt benne még

majd teszek fel összehasonlító képeket

remélem sokáig kiszolgál ez a szörny, van benne anyag és sok kakaó fér bele az biztos!

szóval jó kis akksi, és nem is olyan nehéz, de jó megfogni, 6900+300 ft postaköltség volt, szóval árban is okés

:)) :C

ha beválik, fogok venni még, a modoktól pedig félek: [link]

Mod készülékek is idővel bahalnak. PL nekem a mini lava 5hónapos, de a végét járja a tűzgomb rajta most komolyan vesz az ember 22000-ért(+akksi töltő 3200+akksik), és az is behal, csak másképpen, akkor inkább félévente 7000Ft, arról nem is beszélve ha leejti az ember

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8431) Sn00PiG válasza TazLeacher (#8429) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Ha a füst töménysége a gond, akkor azt a nikotin csökkentése nem fogja megváltoztatni. Próbálj meg egy egyensúly/ízbajnok alapot a füstbajnok helyett, kicsit kevesbb gőze, jobb íze és erősebb TH-ja lesz.
Nem tudom, milyen leveseket tolsz (gyártó), de pl ha laca, akkor próbálj ki egyel gyengébb egyensúlyt, ha most füstbajnokot (Pl. Mystic Juice) tolsz :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8432) TazLeacher válasza Sn00PiG (#8431) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak Mystic-et a kezdetek óta. Inkább megszokom, de nem akarok változtatni.

(#8433) Remus389


Remus389
veterán

Nincs szerencsém írtam is az ecigionline-nak

Tisztelt E cigionline!

Amit küldtek, Vision Spinnert legnagyobb csalódásomra, nem működik!

Mikor kivettem a csomagból, próbaképp nyomtam egyet, nem világított, gondoltam teljesen le van merülve(ami Lítiumos akksiknál amúgyse egészséges dolog, és a 900-zas spinnernél volt benne gyárilag is), de mit is tehetnék, rátettem a töltőre, egy darabig úgy tűnt, tölt, rendben. Mikor negyed óra múlva ránéztem, zölden világított. Levettem, semmi. Most vagy a töltőm romlott el, vagy az akksi rossz. Mivel nincs másik akksim megpróbálni nem tudom. Még megnézem ismerősnél, ha nem működik továbbra sem, kérem az árú cseréjét és hogy hogyan kell intézni.

Üdvözlettel, Végh Béla ;)

:O

különben már tegnap vettem egy csomag analóg cigit, mert már nem bírtam, azt hittem ennek vége :W

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8434) kisgyerek85 válasza Remus389 (#8433) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Alap, de hátha: gombzár véletlenül nincs aktiválódva? 5x gyorsan kell nyomni.

Mini lava nekem 7ezerből meglett. Még működik, de egyre erősebben kell nyomni a tűzgombot.
Ha csak ez riaszt vissza a modoktól akkor vegyél egy Telescope-t. Ott nincsen mindek elromlania.

[ Szerkesztve ]

(#8435) Remus389 válasza kisgyerek85 (#8434) üzenetére


Remus389
veterán

mester, igazad volt :R :R :R :R

maxixum respekt, pedig már nagyon ideges voltam

küldök köszönetképp zenét :D [link]

lehet a 900-zassal is ez a gond, na mindegy majd kipróbálom, ugye annak kisesett a gombja és egy pöcökkel nyomtam, lehet azt is félálomba nyomkodtam, és lehet csak lezárt

mindenesetre ha annak is csak ez a baja van egy szupi akksim és egy pót :) ami kicsit tróger, csak vissza kell ragasztani a pöcköt

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8436) kisgyerek85 válasza Remus389 (#8435) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Jó pöfékelést :C

(#8437) Sn00PiG válasza Remus389 (#8433) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Azért ugye csendben nevethetek kicsit? :DDD

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8438) ati2 válasza Sn00PiG (#8437) üzenetére


ati2
őstag

Én nem bírom ki csendben, de amilyen elbaszott a mai nap, ez a röhögés most pont jól jött :DDD

(#8439) Remus389 válasza kisgyerek85 (#8436) üzenetére


Remus389
veterán

jó mondjuk ebbe az is benne volt hogy már harmadik napja nikotinhiányom volt és már nem jutottak eszembe a dolgok

szóval nagyon tetszik ez az új akksi

na itt egy kép róluk [link], a helix az most ki van most, tartalékba, a kis ego pedig tényleg döglött

és ugye a 900-zas is csak le volt zárva(szerintem azért hittem hogy döglött mert két napja leejtettem előtte), az is működik, látszik hogy ilyen pótgombja van

szóval végülis felesleges volt megvenni, de azért mégse, amúgy is kell egy főakksi és egy pótakksi :) , meghát szerintem a 900-zas már gyengült valamennyit

úgyhogy már csak egy pót tubby kell és kész a gyűjtemény

talán egy pót töltő sem árt, mert abból csak egy van, már ment nekem tönkre

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8440) Sn00PiG válasza Remus389 (#8439) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Biztos, hogy amin a Tubby van az Vision Spinner? Szerintem ahhoz túl vastag, mellette a pótgombos látszik hogy az... fura nekem az a perem...

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8441) Remus389 válasza Sn00PiG (#8440) üzenetére


Remus389
veterán

most hogy mondod, nincs is ráírva hogy vision spinner, azonkívül a méretei is gyanusak, hosszabb mint ami le van írva a honlapon(elvileg rovidebbnek kéne lennie a 900-zasnal ), és vastagabbnak is tűnik, na majd megmerem , lehet ez valami klón

nem baj az, az is lehet jobb, majd letesztelem mit bír

de nagyon kellemes, a pereme is lekerekített a nagy spinnenek elvileg éles, na majd ha hazaértem, jobban osszevetem

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8442) raytrace válasza Remus389 (#8441) üzenetére


raytrace
csendes tag

Remusz911 lécci mindeképp írj majd, hogyan superál az 1300-as spinner, mert én is tervezek egy ilyet megvételre onnan ahonnan te is rendelted. Köszi

(#8443) Remus389 válasza raytrace (#8442) üzenetére


Remus389
veterán

jó hát most azon dolgozok hogy lemerüljön, akkor feltöltöm teljesen és megnézem mennyi lötyit tudok elgőzölni

szerintem a Tubby 3 ml-es tartályát csontra szívhatom(szóval egy tele tubby-t), Helix V3-at használnék, 3,5ml-t simán(a 900-zas spinner újkorában 2,4 ml-t tudott), most ez majdnem másfélszer akkora kapacitású, tehát ez várható(bár ki tudja, amiket ráírnak lehet felfelé vagy lefelé kerekítenek)

egyébként ez nem vision spinner, kicsit turkáltam a neten és pont ilyen(feliratok nélkül) [link]

112mm hosszú, és az átmérő is kb 17 mm

(tudom tolómérővel kéne, de vonalzó volt kéznél), szóval ez stimmel, és a lekerekített gomb alatti rész pont ilyen

a vision spinnernél ez éles(ez mondjuk pont nem jó)

na mindegy végülis ugyanolyan lényegében, majd írok hogy bírja a Big Boy

ami viszont hátrány hogy a 900-zas spinnernél látok gumitömítést a középérintkezőnél, ennél nincs, remélem nem lesz gond, biztosan szigetelik valahogy

egyébként selymesebb a fogása mint a 900-zasnak, mint egy női fenék :)

szóval jó cucc ez, csak remélem jó a szigetelése

na ennek örömére egy kis muzsika [link] :C

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8444) Remus389 válasza Remus389 (#8443) üzenetére


Remus389
veterán

ja annyi hogy a gombja is finomabban jár mint a 900-zasnál, nem vág

finomabban lehet benyomni, a fogása selymesebb és mivel vastagabb jobb, nem csúszik

nagyon kellemes(gondoltam egyébként az ezüstszínűre, de nagyon jó ez a gumis bevonat, nem csúszik ki a kezedből, nem fagy oda az ujjad, nem izzadsz nyáron, szóval mindenképp a bevonatosat vedd)

mivel nincs éles pereme az sem zavar, az összeszerelési minőség is jó

szóval talán még jobbat is küldtek mint a nagy vision spinner

mondom ez a gumitömítés hiánya aggaszt csak

3 hónap garit ígérnek

volt szó az itaste-ről hogy az milyen jó, meg mennyire szeretik, valóban ez egy kicsit primitív, semmi kijelző

egy töltöttségjelzőt, legyen az akármilyen primitív, szóval azt hiányomom egyedül, de úgy vagyok vele, a legjobb töltöttségjelző maga a patron, ha tudod hogy 3ml-t tud, ha reggel teli töltöd, szóval akkor nagyjából tudod mennyi a töltöttsége, ha csak félig van reggel, és elfogy, akkor tudod még egy felet kibír

de szerintem ez egész napra elég lesz nekem, 2-2,5-et szívok, és ha szívnék miközben töltőn van, ott van a 900-zas

fő előnye tényleg a lekerekített perem, láttam youtube videót az 1300-zas spinnerről és egyetlen hátrányának a gombnál lévő peremet mondták, nos ennél ez kellemes, lekerekített)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8445) TazLeacher válasza Remus389 (#8443) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem 1100-as Spinner-em van (furcsa mód Vision logo nélkül, de rozsdamentes, ugyan azok a számok, a jelölés, meg minden) 14 mm átmérő, és pontosan ugyan úgy 112 mm hosszú.

(#8446) Remus389 válasza TazLeacher (#8445) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem ilyet küldtek a kínaiak

most hogy ezt egy helyen gyártják vagy sem nem tudom

mindenesetre fórumtárs éles szeme észrevette a lekerekített peremet, valóban, ez nem pont olyan, mondom olyan mint az a "u-turn", pontosan olyan, de nem olyan mint az ecigionline-on

nincs vision felirat sem és nincs gumitömítés sem, tehát egy nagyon hasonló, de más konstukció

nincs ezzel bajom, ha minőségi, a beszivárgás elleni védelem megoldott(erre azért jobban figyelek), és lekerekített perem plusz pont :K

és mondom a 900-zashoz képest, meg a 650-esehez képest is, a bevonat is más feeling-ű, nem olyan gumiszerű, hanem simább, selymesebb (komolyan! )

szóval elvileg jobbat küldtek, a gumitömítés, pedig nem tudom, biztos meg van oldva másképp

azonkívűl ez későbbi modellnek tűnik

vision spinner: [link]

ez pedig ilyen[link] kinagyitható

feliratoktól eltekintve az éles perem a legfeltűnőbb különbség(illetve a kellemesebb bevonat és a simábban járó gomb)

de túl van tárgyalva, majd beszámolok, mennyit bír, biztos jól bírja majd, szerintem egy tele tubbyt szárazra szív simán

de ha jobban megnézi az ember az ego menet is kevesebb, szóval kicsit más, szerintem lehet őket ezzel piszkálni, hogy nem 100% olyan, de nem hiányzik az éles perem, szóval nincs probléma

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8447) hörii95 válasza Day 'n' Nite (#41) üzenetére


hörii95
csendes tag

bocsi h bele szolok de igazábol ki lehet magyarázni én suliban orán buktam le elektromos cigivel természetesen egyből vittek az igazgatohoz de mikor elmagyaráztam h mi van benne meg egyebek nem tudot mit tenni vele mert h nem tiltja semmi csak maximum azért basztak le h azért mégse orán kellet volna

[ Szerkesztve ]

(#8448) Remus389 válasza hörii95 (#8447) üzenetére


Remus389
veterán

csupán 8400 hozzászólással vagyunk odébb :U

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8449) wwenigma válasza Remus389 (#8448) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Legalább végigolvassa. :D Egyebkent meg azert mar tanitas alatt tiszteljuk meg annyira a tanart hogy ne ködösítsünk. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8450) Remus389


Remus389
veterán

na ha már ennyire kivessézzük ezt az egyszerű szerkezetet

nos egyetlen problémám ez: látható hogy a 900-zason van egy szilikongyűrű, vagy gumi gyűrű, ami a beszivárgás ellen véd [link]

a kis 650-esen is van, bár annyira nem látható

ezen nincs, tehát könnyebben beszivároghat a lötyi? vagy erre gondoltak? egy hozzáértő hozzá tudna szólni?

mert ugye jó lenne ha sokáig jó lenne, ha gyengül is, 1300mah-ból egy jó darabig gyengülhet az ereje, ha fél év után csak 1000mah-t tud leadni, üsse kő! :)

azt hiszem egy ilyen kék tubby-t is veszek :C , vape42-re megéri regisztrálni, mennyi a postaköltség?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.