Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) kew válasza porse (#7049) üzenetére


kew
senior tag

én már a 2. hónapomat taposom, nagyon jó érzés :) A minap kértem egy slukkot asszonytól, olyan volt, mintha egy hamutálba nyaltam volna bele, borzalom...

(#7052) Xero válasza kew (#7051) üzenetére


Xero
nagyúr

Itt most lesz 22 hónap. :K

(#7053) Remus389 válasza porse (#7049) üzenetére


Remus389
veterán

január 2.-a óta

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7054) vazzz


vazzz
őstag

2012.05.26. óta e-cigi, pár napja csak nullás. Előtte 22év barna szofi, napi 1-2 doboz. :)

(#7055) Hege1234


Hege1234
addikt

2012.01.11 :)
90%ban gyümölcsös ízek
12-es
inkább PG
elötte napi 1 doboz kék bond
ha buli volt akkor több is
így számolva bőven 300000 ft ot spóroltam :Y

[ Szerkesztve ]

(#7056) porse


porse
senior tag

Most engem kell ünnepelni én vagyok túl az első hónapon. :P
De mindenki gratula, akinek sikerült letennie.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#7057) urbi73


urbi73
senior tag

Akarat kérdése ez az egész . Még nullásra térjetek át ,ne nyomjátok magatokba a nikotint sem.Sokkal jobb érzés ,mint függeni ettől a xartol. Utána már csak a fizikai függőség marad,még ezt kellene leküzdeni.

-

(#7058) Xero válasza urbi73 (#7057) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez nálam is cél még. Szinte az elejétől 6mg-osat fogyasztok, de akárhányszor próbáltam be a 0-ásat még nem igazán akaródzott átállni.

(#7059) Hege1234


Hege1234
addikt

szerintem ha meglenne a torokhatás a 0-ás nál
nem lenne olyan nehéz

(#7060) macimeister


macimeister
aktív tag

Nekem holnap lesz az első napom nullás lötyivel. Mogyorót választottam erre a célra. Ha már nem karcol, akkor tömény legyen. :) Én az elejétől kezdve hobbinak tekintem a villanybagót. Így számomra könnyebb. Bár én inkább mindig fizikailag függtem a cigitől. Jelenleg nehéz elképzelnem, hogy hétvégén nem füstöl nekem semmi a sör mellé, nincs amit pöfékelni lehet. Ha sikerült a nullás, akkor egy ideig marad az elektromos. Tetszik ez a fajta füstölés.

(#7061) BandiHUN válasza macimeister (#7060) üzenetére


BandiHUN
veterán

A lényeg első körben a cigimentesség :D És erre jó teszt pont az ilyen alkalmak,mint a szombat este,hogy megállod-e,akár kicsit spiccesen...Persze teli akksival,méretes patronnal,és kevés nikotinos lötyivel érdemes elindulni,hogy ne legyen gond ezen át lélegezni :D
Én egy ideje már remekül bírom az amúgy 1doboz+ cigit igényelt bulikat csak elektromossal...bár igazi cigit is viszek,DE nem szokott kelleni. ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7062) macimeister válasza BandiHUN (#7061) üzenetére


macimeister
aktív tag

2 Hétvége már meg volt sima cigi nélkül. A füst számomra mindegy. Úgy értettem, hogy mindegy mi, de füstölni tudjon. Már az első hétvége se volt gond sima cigi nélkül, mert ott volt az elektromos. :)

(#7063) Barell


Barell
senior tag

[link]
Erről a patronról vélemény? Ára szerintem igencsak jó, már már gyanús. :F

(#7064) makaveli666


makaveli666
senior tag

ebben akkor senki nem tud segíteni?

(#7065) wwenigma válasza Barell (#7063) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jo cucc, v1/v2 helix ha ugy jobban tetszik. Nem gyanus. :)

makaveli666: szerintem az eggyel feletted levo hozzaszolasban szereplo patronod van neked is, annyi hogy par kimosás-kiégetést kibir aztan lehet kidobni.

Persze van ellentétes példa is rá, ismerősomnek több mint fél éve megy ilyen patron, majdhogynem napi hasznalatban! (karban van tartva idokozonkent)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7066) makaveli666 válasza wwenigma (#7065) üzenetére


makaveli666
senior tag

nem sajnos nekem nem ez van, hanem névre az amit mondtam, és nekem egy kicsit túl gyenge + lehetne több a füst, és mintha pont erről olvastam volna, hogy ez nem jó... mind1, holnap elmegyek veszek egy v3 ast abban nem hiszem, hogy cslaódni fogok... vagyis remélem.
erre az ellenállás sincs ráírva... mindenképp 2,4 eset akarok.

[ Szerkesztve ]

(#7067) wwenigma válasza makaveli666 (#7066) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A benne levő fűtőszál ellenállásától függ. Lehet hogy 2,8Ω ami mar nem jo egy stabilizalt ego akkuhoz (nem fűti fel eléggé) Ha ilyet veszel v3-bol, ugyanolyan lesz. 1,8-2,4Ω között jo.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7068) urbi73 válasza makaveli666 (#7064) üzenetére


urbi73
senior tag

Helix v3-mat vegyél ,Egyszerűen felújítható ,Darabokra szedhető . CE4 = Helix v2, nehezebb felújítani ,Sokan aszt mondják nem is lehet ,egyébként macerásabb ,nem biztos hogy szét bírod húzni .Nekem sajnos még ilyen van ,az enyém szétcsúszott szerencsém volt .De törhetett volna az aksi is vagy a plexi .

-

(#7069) wwenigma válasza urbi73 (#7068) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Helix v3 is halódhat, fémgyűrű lecsuszik (ismerosnel), keresztbe repedhet a gyurunel a palást (nekem). Valoban konnyu felujitani viszont, eloretekert huzalt vettem en majd holnap allok neki az elsonek... Ultimate megoldas egyelore nincs, v3 sem valtotta meg a vilagot de legalabb nem olcsó itthon.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7070) makaveli666 válasza wwenigma (#7069) üzenetére


makaveli666
senior tag

köszönöm a válaszokat.... a felújítás nem igazán érdekel havonta másfél havonta ki tudok fizetni 1500 forintot érte...sajnos nincs időm ilyenekkel foglalkozni. viszont már fáj a torkom olyan erősen kell szívnom, hogy jöjjön is belőle valami, meg érezzek is valamit. marlboro 18 asat szívok... ennek azért kéne kaparni. 1100 as ego akksi... valsz az ellenállással van baj, de akárhogy nézem, nem látom hogy lenne e bármi is ráírva.

(#7071) Remus389 válasza makaveli666 (#7070) üzenetére


Remus389
veterán

a felújítás nem igazán érdekel havonta másfél havonta ki tudok fizetni 1500 forintot érte..

számoljunk: akkor 3 havonta 3 ezer, évente 12 ezer,

feltételezve hogy két évig e-cigizel az 24 ezer

egy üvegszál 1 méter, az 550-650 Ft, 5 méter drót 350 Ft, ez kb két évre jó(az üvegszál, a drót az nagyon sokáig)

egy felújítás, ha már tudod hogyan kell, nincs 5 perc, én mikor másodjára csináltam kettő kazánt kb 10 perc alatt megcsináltam(1500Ft-ot megspóroltam)

kérdés mi éri meg jobban, leszaladni a boltba ami 1 óra, rendelni a neten, mennyi idő alatt keresed meg a kazán árát?

1. patron szétszed, lecsavar kazán(ezt amúgy is megcsinálod kazáncserénél is)

2. ollóval lenyisszantani 3-4 cm üvegszálat(5-10mp)

3. levágni 5-6 cm drótot(5-10mp)

4. rátekerni a drótot az üvegszálra, kb hatszor, és úgy hogy egy irányba lógjon le lefelé(nálam 30mp max)

5. kiszedni a régi kazánból a kokszos drótot és csap alatt leöblíteni a kazánt(45mp)

6. az új drótot és üvegszálat behelyezni úgy hogy az egyik végződés a gumitömítés alatt, a másik felette legyen(mindegy melyik), ne középen, húzd meg jól a két végződést(1-2 perc azzal együtt hogy kiszeded az alját)

7. ellenőrizni hogy nem ér-e a tekercs a palásthoz, eligazgatni(15mp)

8. lemérni multiméterrel, összeérinteni előszőr a multiméter két vezetékjét(nálam 0.7 ohm), azt majd ki kell vonni, úgy kell mérni hogy az egyiket a kazán aljára(a gumi tömítés alatti középrész), a másikat a palásthoz vagy hogyhívjákoz, nekem 3 ohm-ot mutatott, ha kivonjuk a 0.7-et, az 2.3 ohm, olyan mint az új(30mp)

érdemes megtanulni, hisz két év alatt 23000 Ft-ot spórolsz(az gondolom neked sem mindegy), kényelmes, hisz nem kell nagy mennyiségű kazánt raktároznod

mindenesetre ha ennek ellenére sem akarsz felújítgatni, szerintem ne dobd ki a régi kazánokat, rakd el, én adok értük egy sört(ugyanis ennek ellenére sem örökéletű egy kazán, állítólag az alsó gumitömítés hosszú idő után szóval annak lehet baja), tehát a kokszos kazánjaidnak is van értéke

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7072) Remus389 válasza ati2 (#7047) üzenetére


Remus389
veterán

igazából arra voltam kiváncsi, ha eltekintünk az egyéb tulajdonságoktól, amiben hol az egyik jobb hol a másik(ár, súly, kényelem, tartósság, praktikusság, szépség...stb)

tehát; ha szívom mi a különbség egy zmax és egy vision spinner közt?

melegebb a füst? több a füst vagy ilyesmi?(bocs a gőz)

olyat kérdeznék akinek van zmax-a vagy hasonlója, gondolom őknekik is volt ego twistjük előtte.

tehát a teljesítmény érdekel csak

nekem pont ilyenem van

illetve itt látható a vision spinner 1300mah fehér színben, ütős lehet valahol fehér színben is kapni ami Magyarországra is szállít?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7073) MasterMind válasza MmDorian (#7042) üzenetére


MasterMind
tag

Érdekelne, hogy ez melyik sarok... :U

Most már jó pár napja nyüstölöm a Lava4 - Eternity párost. Egyedüli hátránya a súlya, ami fegyvernek is használhatóvá teszi ;] Egyébként csak jót tudok mondani, nagyon komoly füst és ízélmény. Vettem fűtő és üvegszálat, mára be van tervezve életem első tekerése, kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Ez az ellenállás-feszültség vita engem is érdekelne, mi lesz a különbség, ha egy nagyobb ellenállásút tekerek, amit magasabb feszültségen hajtok meg? Jelenleg az Eternity-ben a gyári 1,8-ast hajtom 4.0-4.2-n, mikor milyen kedvem van. Aki nem sajnálja rá a pénzt, és komoly megoldásban gondolkozik, annak szívből tudom ajánlani.

(#7071) Remusz911
Kár szerintem időben számolni a felújítást, aki érzi a dolgot és szereti csinálni, szvsz mindegy az idő.
8.: Gondolom ha rárakom az új tekerést a Lava-ra, az a helyes ellenállást fogja kimutatni, mert nem igen vágom ezt a kivonásos részt.

[ Szerkesztve ]

(#7074) MmDorian válasza MasterMind (#7073) üzenetére


MmDorian
őstag

(#7075) Remus389 válasza MasterMind (#7073) üzenetére


Remus389
veterán

Kár szerintem időben számolni a felújítást, aki érzi a dolgot és szereti csinálni, szvsz mindegy az idő. így van, én is szeretem csinálni, szerintem hamarabb megtekertem a két kazánt(saccra 10-12 perc volt mindennel együtt) mint leszaladtam a boltba 1600Ft-ért venni két újat

jobban járok ha abból az 1500-1600 Ft-ból eszek egy full-os Gyros tálat, kólával és sütivel :)

ki jár jobban?

tehát semmi értelme kilószámra vásárolni a kazánokat, semmi :N

8.: Gondolom ha rárakom az új tekerést a Lava-ra, az a helyes ellenállást fogja kimutatni, mert nem igen vágom ezt a kivonásos részt. annyi hogy mikor méred és pl 3 ohm-ot mutat, az nem a valós hisz a két vezetéknek is van ellállása

össze kell érinteni két vezetéket a multiméternek, nekem 0.7 ohm-ot mutat

tehát logikus ha 3.1 ohm-ot mutat maga a kazán, abból ki kell vonni a két vezeték ellenállását, vagyis akkor pont 2.4 ohm

az hogy 2.2 ohm vagy 2.6 ohm-ra sikerül, ha variovoltos akksid van, halálmindegy, én úgyis oda tekerem az akksit ahol leginkább ízlik

ja kifelejtettem a 9.-es pontot, le kell nyisszantani a két vezetéket, ha jó az ellenállás

itt csináltam két képet segítségképpen [link][link]

nem egy nagy was-ist-das

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7076) Remus389 válasza MasterMind (#7073) üzenetére


Remus389
veterán

még mindig nem válaszolt senki arra a kérdésemre hogy az ilyen mod-ok(zmax és társai) és egy variovoltos spinner közt mi az élménybeli különbség, ugyanazzal a patronnal és juice-szal

melegebb-e a füst?
több-e a füst?
jobb ízű?

*gőz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7077) Wendelke válasza Remus389 (#7076) üzenetére


Wendelke
senior tag

Elvileg ha ugyanazon a feszültségen használod mindkettőt, semmi. :U A gyakorlatban lehet különbség mert a Spinnerben kisebb akksi van, az elektronika esetleg gyengébb egy modhoz képest. A Z-max mondjuk gyorsabban fűtheti fel a fűtőszálat, és ott van különbség a feszültség előállítás módja között is, ha érdekel akkor utána tudsz olvasni, és van pár videó is Blackitől.

A saját tapasztalatom 2.5 A-s Lávával, eGo C Twist-tel, illetve Innokin Taste-vel az, hogy egyre megy, csak a lávába mondjuk van 3000 mAh-s akksim, míg az utóbbi kettő 1000 és 800 mAh-s, így a Láva tovább bírja.

Viszont a Láva itthon van a számítógép előtt, míg az utóbbi kettőt hordom magammal. :))

Illetve annyi különbség van, hogy a Láva 6 voltig állítható, míg az utóbbi kettő 4.8 és 5.0 V-ig. Számomra ez nem okoz gondot, mert gyakorlatilag szinte csak 1.8-2.0 ohmos kazánokat használok, esetleg 2.4 ohm a max, és még ide is elég az 5.0 V-os feszültség.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7078) Remus389 válasza Wendelke (#7077) üzenetére


Remus389
veterán

köszi, ezt akartam tudni, magát az élményt, hogy van-e különbség

akkor inkább az 1300mah spinnert kéne megvenni, 6900Ft-ért, vagy 25 dolcsiért is van, jókat mondanak róla, azt mondják egy napra elég kakaó van benne, meg jó a fogása(vastagabb) és rövidebb mint az 1100-mah-s

mondjuk fehéret szeretnék mert az szebb,[link]

ahhoz kellene még szerezni fehér szipkát és nagyon mutatós lenne :)

de az ecigionline-on csak króm és fekete van, van valakinek ötlete honnan tudnék fehéret szerezni?

Amerika, Kína? a szállítási idő annyira nem fontos, hisz elvagyok a 900-zas spinnerrel, bár napközben mindig tölteni kell

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7079) proly01 válasza Remus389 (#7078) üzenetére


proly01
őstag

Nekem 1300as spinner van az ecigionline-ról fekete.Kb 14 órát bír ki és 3-4 szer töltöm a V3 asomat 12 es lötyivel 1 nap és mindig 4.2 ön szívom.
Szóval elég jól bírja :D :K

....Pr:)ly....

(#7080) ithomas válasza proly01 (#7079) üzenetére


ithomas
őstag

Az EO-n a 1300-as az nem Spin?
Vagy az Spinner Vision felirattal?

Real eyes realize real lies!

(#7081) proly01 válasza ithomas (#7080) üzenetére


proly01
őstag

Hát nem tudom mi igazából :F semmi felirat nincs az enyémen....
Szerintem spin,azt hiszem azt mondták nekem annak idején hogy a vision egy márka és a vision spinner egy külön "faj" amit ők árulnak az pedig simán ego spinner.....de nem vagyok benne biztos.
Ettől függetlenül(mint fent írtam) teljesen jól működik meg vagyok elégedve vele :K

Más: Rendeltem leveset és küldtek egy emailt egy újabb petícióval,hogy állítólag júliustól teljesen be akarják tiltani a ecigit?Tudtok erről valamit vagy volt már ez téma?
:R

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#7082) Xero válasza Remus389 (#7078) üzenetére


Xero
nagyúr

(#7083) Remus389 válasza proly01 (#7081) üzenetére


Remus389
veterán

Más: Rendeltem leveset és küldtek
egy emailt egy újabb petícióval,hogy
állítólag júliustól teljesen be akarják
tiltani a ecigit?Tudtok erről valamit
vagy volt már ez téma?

hát nem tudom, az biztos addigra lesz két spinner akksim(a mostani 900-zas és a tervezett 1300-zas ), van töltöm, két kazanom amit fel tudok újítani kb 30-35 felújításra elegendő uvegszal

tehát egy jó ideig nem kell a technikai részével foglalkoznom

max a lotyi izgat, azt meg valahogy megoldom fű alatt, vagy előre beraktarozom

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7084) #78693120 válasza Remus389 (#7083) üzenetére


#78693120
törölt tag

http://ecigiblog.blog.hu/2012/12/12/az_itthoni_helyzet

A végén leírtam, hogy mi várható júliustól.

(#7085) proly01 válasza #78693120 (#7084) üzenetére


proly01
őstag

Fasza.... :W
Tényleg menekülni kell innen :(((
Ez már biztos vagy történhet addig valami?

....Pr:)ly....

(#7086) Wendelke válasza Remus389 (#7083) üzenetére


Wendelke
senior tag

"max a lotyi izgat, azt meg valahogy megoldom fű alatt, vagy előre beraktarozom"

Szóval a törvény:

186. § (1) Aki
a) egészségügyi terméket meghamisít, vagy hamis egészségügyi terméket készít,
b) hamis, meghamisított vagy Magyarországon nem engedélyezett egészségügyi terméket kínál, átad, forgalomba hoz, vagy azzal kereskedik,
c) hamis vagy meghamisított egészségügyi terméket az ország területére behoz, onnan kivisz, azon átszállít, vagy indokolatlan mennyiségben megszerez, tart, d) Magyarországon nem engedélyezett egészségügyi terméket indokolatlan mennyiségben megszerez, tart, az ország területére behoz, onnan kivisz, azon átszállít, e) egészségügyi termékhez kapcsolódó eredeti dokumentumot kereskedelmi céllal rendeltetésétõl eltérõen felhasznál, bûntett miatt három évig terjedõ szabadságvesztéssel büntetendõ.

b) indokolatlan mennyiség alatt olyan mennyiséget kell érteni, amelyrõl megállapítható, hogy nem valamely meghatározott személy személyes szükségleteinek kielégítését célozza;

Aranyos nem? Tehát ha raktározol, a szükségleteiden felül akkor némi probléma lehet belőle, persze ez a mennyiség még nincsen letisztázva.

Teljesen egyértelmű, hogy a csökkent analóg fogyasztás miatt az e-cigi ellen keresztes hadjáratot indítottak.
Egy a probléma, ha a törvényt nem sikerül megváltoztatni, vagy normális rendelkezést alkalmazni a nikotinos löttyökre, akkor a nikotinos löttyöt fogyasztó e-cigisek szopóágra kerülnek. :W

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7087) Xero válasza proly01 (#7085) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem látnak belőle elég pénzt ezért ameddig kitalálják hogyan is húzhatnak le itt is, addig ezt játszák el.
Ha ezt bevezetik, akkor szépen szerzek valami határ menti céget, ahova rendelhetem a löttyöt vagy alapot és havonta egyszer elgurulok arra. Maximum még meg is tankolok, úgyis jobb/olcsóbb.

Engem nem igazán zavarna, ha rádobnának egy 30%-os adókulcsot, de ez a játék egyszerűen szánalmas. Halvány lila gőzük az egészről, pusztán az előttük elsuhanó fejős tehenet látják, amit valahogy meg kell bilogozni.

(#7088) Hege1234


Hege1234
addikt

fasza olyan lesz mintha
füvet szívnál/tartanál magadnál :W

(#7089) macimeister


macimeister
aktív tag

Nem akarok senkit megsérteni, de ezek az online petíciós dolgok vezettek is valaha eredményre? Ebből maximum az államnak lesz egy statisztika az e-cigizni akarókról. Nagyjából olyan mint egy facebook likeért szifon5 öt adnak.

(#7090) porse válasza Xero (#7082) üzenetére


porse
senior tag

Mennyibe kerül a szállítás innen?

... szerintem.

(#7092) Xero válasza porse (#7090) üzenetére


Xero
nagyúr

Súlytól függ. Egy ilyen aksinál 2.8$, de az ECF kuponkóddal állandó 5% kedvezmény van, tehát lényegében 1.57$ a szállítás ha úgy nézzük. A mai árfolyamon 5730Ft-ért itthon van.

Nyilván ha mást is veszel mellé, akkor jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

(#7093) Remus389 válasza Xero (#7092) üzenetére


Remus389
veterán

5730 Ft-ért best buy! nincs is értelme tovább keresgelni

ezzel a betiltosdival kapcsolatban pedig, k*pjak be

akkor hogyhogy Angliában, nemetben, USÁ-ban nem tiltják?

sebaj majd valahogy megoldom, de a határidő lejárta előtt egy hónappal rendelek vagy 2-300ml-t az tuti, meg egy pot helix v3 sem árt

és max itthon nyomatom, nem tudom, de ez nagyon gáz

vagy ha lesz tüntetés én megyek, hátha enyhitik

mondjuk az is egy opció hogy az e cigit is lerakni, talán már könnyebben megy mint a sima cigirol

ja hogy kell a pénz az államnak? minek az úgyis megy az államadósság torlesztesere, megy külföldre úgyis

szerintem olyan úgy sem lesz hogy sétálsz az e cigiddel és lecsuknak érte, azért annyi eszük és igazsagerzetuk van a jaroroknek is , emlékszem tavaly volt az hogy közterületen nem lehet dohányozni mert penzbirsagot kap, nem hallottam ilyen esetről

mondjuk a megállóban lévő dohányzás is tilos, van aki megteszi, olyat se hallottam

vagy Szlovákiában nem nézik jó szemmel ha magyarul beszélsz

na mindegy meglátjuk

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7094) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Valakit nem érdekelne egy ILYEN biznisz?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#7095) proly01


proly01
őstag

És ez már biztos,tuti hogy betiltják? :F

....Pr:)ly....

(#7096) Remus389 válasza proly01 (#7095) üzenetére


Remus389
veterán

áh szerintem kár ezen bosszankodni, lesz ami lesz

majd előtte jól fel kell tankolni(nagymennyiségben vásárolni, amúgyis jobban megéri, meg úgyis elfogy), mondjuk 2014-ig elég legyen, aztán meglátjuk

remélem az Unió beint nekik hogy jogszerűtlen betiltani(bár az is igaz hogy az szokott jogszerűtlen lenni, ami a Magyar lakosság javát szolgálná, amivel szivatni lehet a magyarokat, az jogszerű)

én beraktározok szerintem egy jó fél évre(nem kerül többe), legyintek az egészre, aztán meglátjuk milyen lehetőségeink vannak(Szlovákiából hozni, vagy ilyesmi), az is lehet lecsillapodik a vihar, rendeződik

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7097) Brenyo válasza Remus389 (#7096) üzenetére


Brenyo
tag

Az a gond hogy EU is tiltani akarja, pontosabban jelenleg 0,4mg/ml van tervben, felette gyógyszer. Ami egyenlő a tiltással.

(#7098) Xero válasza Remus389 (#7096) üzenetére


Xero
nagyúr

A gond ott van, hogy pl a nagy kedvencem, a mogyoró csak frissen finom. Nem is nagyon szoktam 30ml-nél többet rendelni belőle.

(#7099) urbi73


urbi73
senior tag

És a nullással mi a helyzet ? Csak a nikotinost tiltanák ?

-

(#7100) wwenigma válasza urbi73 (#7099) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meloban mar elkezdtem irni a dologrol, de csak ha hazaertem akkor tudom publikalni az agymenesem. Az a helyzet hogy velemenyem szerint - amennyiben nem valtoztatnak 2 dolgon - teljes tiltasnak vehetjuk.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.