Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) kisgyerek85 válasza T 1000 (#8099) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Volt egyszer egy teszt valamelyik országban ahol egy analóg és egy villany bagó utáni légkört vizsgálták.
Minimálisan volt kimutatható egy két dolog ami azt sem tudom mi, de a nikotinra azt írták, hogy az nem volt kimutatható.

Én akkor szoktam át amikor jött a babánk. Eleinte kijártam én is a teraszra, de gyorsan leszoktam róla. Van egy dolgozószobám és lakáson belül csak itt gőzölök. Igaz az ajtó majdnem állandóan nyitva.
Szóval csak azt akarom mondani, hogy eleinte úgyis ki fogsz járni, mert az is a része a bagónak, de ha az asszony megengedi akkor szerintem bent is nyugodtan pöfékelhetsz.
Most gondoljon bele mindenki, hogy hányan illatosítják a lakást pl. ilyen füstölőkkel.

[ Szerkesztve ]

(#8102) ati2 válasza T 1000 (#8099) üzenetére


ati2
őstag

A gyerekre ne fújd rá a gőzt az alap, és ne aggódj. Mivel a glicerin elég gyorsan kihűl ha kifújod, ki is csapódik a levegőből. A sima cigihez képest töredéke a passzív dohányzás, a füst és a szag is zárt szobában (kb 1-5% saját tapasztalat alapján, leginkább az aroma szaga marad meg).

Magának a nikotinnak csak annyi a farmalógiai hatása, mint a coffeinnek. Minden "in" végződésű cucc ugyanazokat a receptorokat basztatja az agyban, csak különböző mértékben. A kemény drogok, kokain, heroin meg 1000x-esen túlterhelik ezeket a receptorokat, amitől nagyon gyorsan kiégnek, visszafordíthatatlan károsodást okozva ezzel.

A passzív gőz igazából olyan lehet, mintha kapna a gyerek egy kis tejeskávét, kicsit pörgősebb lesz :D

100% dohány ízű löttyöt nem fogsz kapni, ha viszont hiányzik a dohány íz, próbálj dohány-gyümölcs ízeket, azok elég tűrhetők pl. cseresznyés dohány.

(#8103) zho-lee válasza zho-lee (#8017) üzenetére


zho-lee
addikt

Az ecigifutárnál megtaláltam az infót..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#8104) kew válasza ati2 (#8102) üzenetére


kew
senior tag

Mikor átálltam analógról, én is cherry dohánnyal kezdtem, nekem az nagyon bejött.

Tegnap rendeltem a Laca féle mogyoróból 30milit, nagyon kíváncsi leszek rá, annyian dicsértétek itt :) Remélem semmi köze a hangsen mogyorójához, mert az baromira nem ízlett.

(#8105) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Na ma végre beszerzek egy Lorr pipát. Nem mintha bárkit aktívan érdekelne a dolog, csak gondoltam bejelentem, mert már izgatott vagyok :D

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8106) interstate76 válasza Sn00PiG (#8105) üzenetére


interstate76
addikt

:C

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8107) bluyoo válasza Sn00PiG (#8105) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Én várom a véleményed. Kíváncsi vagyok mennyire jön be. :)
Szemezgettem vele én is de a végén egy Innokin iTaste vv V2 -t újítottam be.
Jóval olcsóbban kijöttem így és egy év után egy vv akkut is szerettem volna.
De tetszik az e-pipa szóval legközelebb az lesz soron. :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#8108) porse válasza kew (#8104) üzenetére


porse
senior tag

Nekem pedig már elfogyott, minél többet szívtam annál jobban ízlett, majd írd le milyen a hangsenhez képest.

... szerintem.

(#8109) kew válasza porse (#8108) üzenetére


kew
senior tag

na, örülök, hogy nem ment kárba :))
majd írom, max ha nem jön be, majd lesz még 30mili mogyoród :D

(#8110) MmDorian


MmDorian
őstag

etna. pü :U

(#8111) Tv válasza T 1000 (#8099) üzenetére


Tv
senior tag

Még egy fontos dolog, az e-liquidet tarsd jól elzárva, elérhetelen helyen ha gyerek van a családban.

[ Szerkesztve ]

(#8112) T 1000 válasza Tv (#8111) üzenetére


T 1000
aktív tag

Igen azt tudom, folyékony állapotban veszélyes a nikotinos cucc. Megfejtettem a köhögés dolgot, nem mindegy milyen gyorsan szívja az ember a cigit. Ha nagyon lassan szívom, ugyanannyi idő alatt sokkal több cucc párolog el, akkor köhögök. Egyre jobban tetszik a dolog, csak még a tuti ízt nem találtam meg, szerintem rendelek valamilyen kóstoló csomagot. Valahogy mindegyik íz egy picit tompa....

(#8113) Rico33


Rico33
aktív tag

Sziasztok!

Az eliquid.hu-ról tudnátok ajánlani mentholos lötyit?Most 3x10ml-t akarok rendelni, egyik a jegesmaci lenne extra menthollal, csak a másik kettő kérdéses.Eddig az evarorról kértem az arctic ice-t, de kipróbálnék mást is.

(#8114) Sn00PiG válasza bluyoo (#8107) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Gyönyörű konstrukció, nagyon tetszik. Barnát vettem, mert akartam a valódi pipa feelinget.
Kipróbáltam egy Novával, azzal annyira nem rossz, a DCT-nek lehet már kicsit kevés. Zmax után fura egy mechamod, de majd a protogennel kipróbálva biztos elég erőszakos lesz :)
Kicsit erősen kell nyomni a gombot, de ez legyen a legkevesebb gondom.
Illetve nekem furcsa (főleg vatelintankok után), hogy a hosszú csutora miatt hideg a gőz - ez kinek jó, kinek nem :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8115) Barell


Barell
senior tag

A Soroksári úti Tescoban lévő ecigimester-től tud valaki valamit? Vannak készleten vatelines tankok, helixek illetve eliquid?:)

(#8116) bluyoo válasza Sn00PiG (#8114) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi az infót/véleményt! :R
A csutorában kicsapódó pára nem okoz kellemetlenséget? Mármint nem folyik a szádba?

Bazinga!

(#8117) ati2 válasza Rico33 (#8113) üzenetére


ati2
őstag

A jó mentolos nagyon ritka :( Nekem csak az USA Liquid-től a The Real M ízlik, de abban nem menthol van, hanem borsmenta. Ez hasonlít a legjobban az analóg menthol-hoz. Az FA-s [fodormenta], meg rágós menthol izű, szerintem ez is az: [link].

[ Szerkesztve ]

(#8118) Rico33 válasza ati2 (#8117) üzenetére


Rico33
aktív tag

Köszi, hát akkor marad a tesztelés, lesz ez és ez meg a jegesmaci extra menthollal.

(#8119) DCI_market válasza Rico33 (#8113) üzenetére


DCI_market
tag

jegesmedve nem mentolos, felejtő ebből a szempotbol, amugy szeretem nálam napi liquid a Grincs mellett.

Mondjuk pár hete már Grincs-Erdei-Jegesmedve kombót szívok vatelinbe mindig másikat töltök utána, így keveredik, és nagyon bejött, fogyasztásom meg drasztikusan csökken.

off Ma akartam venni uj valteines patront de nem volt olyan amit szerettem volna vape42nél:( ugyhogy egyenlőre marad a sima SCT.

Artic ice meg szerintem inkább egy mentolos aroma amit bármivel keversz hűsít, de nem olyan mértékben, szerintem a mentolos cigihez semmi köze.

szerk:

A tobaco mentol az nagyon klassz cucc, de az is artic ice keverve :). A halls egészen más ÉLMÉNY ha bejött a cukorka imádni fogod. Über jó érzés pörkölni, megdöbbentő hogy mennyire friss íz és mégis cigizel, utána szivj 2 slukk analogot és eldobod:)

[ Szerkesztve ]

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#8120) Remus389 válasza Rico33 (#8118) üzenetére


Remus389
veterán

az eukaliptuszt nem ajánlom, nem valami jó

brr....

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8121) Rico33


Rico33
aktív tag

Köszi srácok..most aztán nagy a bizonytalanság :) Akkor a extramentolos maci meg a tobaco mentol biztos, már csak a harmadik 10ml sorsa kérdéses.Mindig ez a döntéskényszer... ;]

Juteszembe, végülis vevő lennék más ízre is harmadiknak...sokan vmi mogyorós-kávésat ajánlanak?

[ Szerkesztve ]

(#8122) Remus389 válasza Rico33 (#8121) üzenetére


Remus389
veterán

hát a Laca féle eukaliptusz az volt a legrosszabb Laca féle szvsz

de látom lejjebb valaki dicséri, ízlések és pofonok, illetve a vélemények is jók

az is lehet az enyém selejtes volt, mindenesetre nehéz volt elszívnom

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8123) agent_k válasza Barell (#8115) üzenetére


agent_k
őstag

Szerintem egyik ecigimesteres boltban se nagyon van semmi. Beszéltem az emberrel az újbudacenterben, hogy a kínai újév az készlethiányt okozott. Március első két hetében várják az árút. Akarok én is venni ezt azt náluk.

(#8124) #35104512


#35104512
törölt tag

HELM Fahéjas álom 6000ért vihető postával (95ml, 12es, füstbajnok, extra íz)

(#8125) BandiHUN válasza Remus389 (#8122) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én annó az e-c.hu ról rendeltem cherrys dohányt,no annál ócskábbat nem szívtam soha komolyan olyan műíz,hogy konkrétan öklendezésig és vécérerohanásig jutottam tőle...nem volt rossz a lötyi,de az a műíz verte a 69ft/2L "gazdaságos" üdítőket is,ráadásul a patron(Helix V1) anyagából nem jött ki kifőzéssel se,Jamaicai Rum lötyiben áztattam egy hétig,mire megszabadultam tőle... :(

Egyébként arra is rájöttem,olyan 40féle íz bespájzolása után,hogy marha sok minden van,ami bejön 1-1 pöffentésre,meg jó meg minden...de az ember havonta előveszi max 1-2 drippre...és nekem a hosszútávú anyagaim pont nem is az ízük vagy a valamire hasonlításuk miatt lettek,hanem mert egyedi,kellemes íz.Imádom a gyümölcsös ízeket,vannak is teljesen jók,de egyszerűen csömör.Kávé=álom...DE mint az igazi kávénál,az is napi 1-2x jó,de ha egésznap CSAK kávézni kéne...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8126) BandiHUN


BandiHUN
veterán

No senkinek nincs spin,spinner,vari-go hibás akksija? :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8127) wwenigma válasza BandiHUN (#8126) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Addig jó. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8128) Remus389 válasza BandiHUN (#8125) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem mindenkinek más az ízlése

a laca féle kávé, illetve a hangsen féle cappucino nekem nem ízlett, max elmenos

az eukaliptusz nekem nem másnak nagyon

szóval izre nehéz ajánlani

most van egy rakás kínai lotyim(még vagy 80-90 ml), miután elszivtam, 100ml mogyi, 30 ml vaníliás muffin, 30 ml vattacukor van tervbe véve, 9 mg, egyensúly, extra íz

160 ml bő két hónapig jó lesz, aztán ideje lesz 1 liter 6 mg-os 50-50% alap lotyit venni aromakkal, eu-n belül

muszáj mert tiltani fogják, 1 liter kb másfél évig jó, ha 2-3 ml/nap

hoppá, ma két hónapja volt az utolsó hagyományos cigi!

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8129) BandiHUN válasza wwenigma (#8127) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát azé' nem,mert fabrikálni akarok bagót,de ilyen elektronikát még nem láttam külön,új akksit meg nem veszek csak ezért 6+ rongyért... :(

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8130) blasko92


blasko92
őstag

Sziasztok!

Tegnap én is elszántam magam sok év dohányzás után, és vettem e-cigit. Mondtam a srácnak, hogy barna Sophianneból napi 1 dobozzal szívok el, úgyhogy próbáljon meg úgy ajánlani hozzá folyadékot.

18-as erősségű Menthol Sensation folyadékot vettem, de abból egy fél nap alatt elmegy 1,8ml :F
Ez soknak számít? Elfelejtettem tőle megkérdezni, hogy ebből mennyit lehet szívni egy nap alatt.
Nem tudom, ebből mennyi a "normális" mennyiség, állandóan pöfékelem....

Valamint tudnátok ajánlani valami olyan folyadékot, ami leginkább hasonlít az igazi cigihez?
Vettem áfonyásat is, de nekem valószínűleg felejtősek lesznek az ilyen agyonízesített löttyök, mert nem érzem azt, hogy dohányzok.

Valamint mivel lehetne elérni nagyobb torokhatást (kaparást)? A kötőtű cheat nem ér :DDD Most 1100mAh akksim van, a kazán az a kezdő csomagban lévő, semmi extra.

Ja, és honnan lehet tudni, hogy mennyi nikotin van a folyadékban? A HS Menthol Sensation flakonján az összetevőknél nem látom, viszont a flakonon van egy 18mg felirat :F

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#8131) szabkary válasza blasko92 (#8130) üzenetére


szabkary
csendes tag

A liquidnen a felirat azt jelenti 18 mg nikotin van 1 ml folyadékban.
Ez a 18 mg megfelel a cigisdobozon a 06mg nicotinnak.
Ezt fokozatosan fogod csökkenteni.12 mg ,6 mg.

[ Szerkesztve ]

[url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354435200_20_1_EUR_1.5_dark.png[/img][/url]

(#8132) urbi73 válasza blasko92 (#8130) üzenetére


urbi73
senior tag

Ezzel én is így voltam ,még karácsonykor .Elsőnek kerestem a úgymond (igazi analóg ízt) Persze ilyen nem létezik , Én 6mg kezdtem ,KB 1,5 doboz kék sofi után ,Ebből nekem elsőnek még 3 ml is elment , szépen lassan meglehet szokni ,nehéz pillanatok voltak , de ezt fejben is elkel döntened hogy leszokol ,anélkül szerintem nem megy .3 hét után én már megpróbáltam a nullás lötyit ,amit a mai napig használok .Én azt mondom próbáljál többféle ízűt ki,

-

(#8133) makaveli666 válasza blasko92 (#8130) üzenetére


makaveli666
senior tag

szerintem add el a készletet, vegyél egy VV/VW készüléket, DCT tankot hozzá, 18 as lötyit Lesz bőven th, füst, íz.
Az igazi dohány ízét felesleges kergetned, mert nem fogod megtalálni. Nekem eliquid.hu-s mogyoró az ami talán közelebb áll hozzá. Az 1,8ml szinte semmi, nekem napi 4-6ml megy el.

(#8134) wwenigma válasza blasko92 (#8130) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Napi 2 eseteg 3ml még normalis atallasnal, utana csokkenni fog ez is, plane ha a leszokast celzod legalabb részben. Ennel tobbnel en mar elgondolkoznek a dolgokon, de nagyban fugg attol is hogy milyen eszkozoket hasznalsz.

Teljesen jo a szabvany Ego akku, 1,8-2,4ohm kozotti patronbol hasznald azt ami a jobb izt adja (javasolt a Helix v3 vagy a Tubby esetleg). Masodik akkunak egy Spin a trafikostol (ecigitrafik) vagy evaporrol a spinner

Ahogy irtak mar, szabvany cigiiizt ne keress es lehetoleg ne hagyatkozzz teljes mertekben a felhasznaloi izleirasokhoz azoknal a lotyiknel amik dohanyos izt igernek, sokunknak maskepp jonnek le az izek. Pl a sokak altal nagyrabecsult RY4 szamomra szivhatatlanul xar.

Amit javasolni tudok az az evaporos Prime66 es a Babylon. Utobbi mogyoros cappuccino szeru iz, elobbi pedig nekem a dohany kivaltasa volt kavehoz. De ezt mindenkinek maganak kell megkeresni, nincs optimalis.

Ezen kivul a feketeribizli vagy valami gyumolcsos esetleg. Lacatol (eliquid) vagy a hunliquidrol tudsz beszerezni extra izesiteses lotyiket de ezekkel vigyazni kell mert konnyen kiutheted az izlelobimbokat. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8135) blasko92


blasko92
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :R

Nem a leszokás a cél, csak a pénztárca kímélése. Nekem leginkább mint mondtam is, a torokhatásra, és a cigiízre van szükségem. Ez a mentolos lötty majdnem olyan, mint a pattintós fekete dunhill.

Sajnos még nem vagyok otthon ebben az ecigis témában, úgyhogy nem tudom melyik patron miben jobb mint a másik, meg az akksikat sem ismerem. A folyadékok közötti különbséget sem tudom.

Én valami furcsa dohányos lehetek, mert akár 1 napot is kibírok cigi nélkül ha kell, nekem leginkább a mozdulatok hiányoznak, és az íz :B Pedig kb. 8 éve dohányzok.

(#8136) dashed válasza blasko92 (#8135) üzenetére


dashed
senior tag

Ne bagozz 1-2 hetig majd gyujts ra.. Az nem iz :N
Majd rajossz ha sikerul atallni teljessen az ecigire es idovel majd megprobalsz elszivni egy analogot.

Ha keves a th probalkozhatsz erosebb liquid-el..(24)
Esetleg tudni kene a patronod tipusat, hogy megfelelo ellenallasa van e az ego akkudhoz.
4.2v-rol esik a fesz 3.4v-ig. Vagy szabalyozott az ego-d es akkor 3.6v vagy 3.4v on mukodik.

Ezekhez 2ohm alatti, de inkabb 1.5-1.8 kozotti patron/kazan ajanlatos, foleg ha kell az eros th.

Ha megvan a patronod ellenallasa akkor az alapjan lehet varialni, hogy alacsonyabb ellenallasu patronban kiprobalni a mostani erossegu lotyidet, vagy ha megfeleo az ellenallasa akkor johet a magasabb nic.

A th sok mindentol fugg, lotyi osszetetele (pg/vg arany), milyen teljesitmenyen hajtjuk a keszuleket, milyen kazannal/patronnal, es legfokepp a nic tartalomtol.

Deritsd ki milyen kazanod/patronod van es onnan lehet tovabb okoskodni :)

(#8137) Sn00PiG válasza bluyoo (#8116) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Abszolút nem okoz kellemetlenséget, sőt, inkább felfogja a kondenzt. Néha azért persze nem árt lerázni.

Kérdés: ki tudna nekem javasolni olyan patront, ami nagyon jól muzsikál mechanikus modokon?
A pipára szeretnék valami jó patront tenni, most egy Protogen SS van rajta, de szerintem túl magas ohm számú a tekerés neki, mert nagyon gyenge ízre/gőzre/TH-ra is.
Volt rajta Nova, 2,4-es fejjel, azt is kevésnek éreztem.
Ötlet?

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8138) batyesz


batyesz
tag

Nekem van,és elég gyakran kell patront cserélni benne:// Nem ajánlom amúgy, az igazi cigi jobb!:)

Minden lehetetlen, de semmi sem az.

(#8139) kisscsaba74 válasza batyesz (#8138) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

akkor csak szívjad:)és mellé még azt a 300-400 remek anyagot amelyekkel szépen lassan megmérgezed magad....és a környezeted.

(#8140) kisgyerek85 válasza batyesz (#8138) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Azért köszönjük, hogy megosztottad ezt a hasznos infót velünk :DD

(#8141) Remus389 válasza batyesz (#8138) üzenetére


Remus389
veterán

ebben csak részben van igazad

lehet neked jobb, de próbálj ki egy minőségi patronnal minőségi folyadékkal az e cigit

nem biztos hogy jobb

az anyagi és egészségügyi szempontok szerint pedig rosszabb

egyébként baromi erős függőséget okoz a cigi (ami végül halálhoz vagy rakhoz vezethet és még fizetsz is érte ), néha én is megingok, szerencse hogy van ez az e cigi, ilyenkor egy kicsit többet szivok és jól van

sajnos én nagyon hajlamos vagyok a cigire, de már két hónapja...

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8142) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

na ma nem melóztam sokáig,így ismét boszorkánykonyha indul:)pár új ízre vagyok kiváncsi...és előregyártott mentolos alaplevet készítek:)de szereztem olyan fahéj,kávé aromát hogy az csak na!!:)Nyíregyházi emberkének adok ingyen kóstolócsomagot.

(#8143) wwenigma válasza batyesz (#8138) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

batyesz felhasználó összeszedett jónéhány negatív értékelést. :D Az irasod alapjan te megragadtál a kinai gagyi/ Oxy-gagyi (gyakran kell patront cserélni) kategorianal. Probalj ki egy normalisat. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8144) Sn00PiG válasza batyesz (#8138) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Ki tudja, ez kinek az írására volt reakció, mindenesetre teljesen releváns hozzászólásnak tűnik :D
Nem kínai piacos eHealth ecigivel kell próbálkozni, és máris nincs ilyen gond :)
Én pl. 6ml-es tankot is használok, szerinted azt is sűrűn kell tölteni?

Az igazi cigi jobb? Szívjad sokat :))

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8145) ati2 válasza kisscsaba74 (#8142) üzenetére


ati2
őstag

A fahéj + menthol király együtt, próbáld ki :K

(#8146) kisscsaba74 válasza ati2 (#8145) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

meglesz tuti:)ez valami brutál erős...

(#8147) kew válasza porse (#8108) üzenetére


kew
senior tag

Megjött a laca féle mogyoró, teljesen más, mint a hangsen. Finom nutella illata van, és ez legalább ízletes is :) Bár vg alaphoz kérhettem volna extra ízt is, mert így kicsit haloványnak érzem, de teljesen jó, el fog fogyni ez a 30ml :K

(#8148) Rico33


Rico33
aktív tag

:W :W nem módositottam a megrendelést, a halls-t le akartam cserélni mogyira..na majd köv. hónapban

[ Szerkesztve ]

(#8149) porse válasza kew (#8147) üzenetére


porse
senior tag

Akkor gondolom édes, nem? többiek? a hangsené pont azért tetszett, nem volt édes.

... szerintem.

(#8150) blasko92


blasko92
őstag

Ecigit hogyan kell takarítani :F
Papírján annyi van, hogy az akksi meg a patron csatlakozását kell megtörölgetni.

A kazánt hogyan lehet pucolni, és mivel? Nézegettem a patront, de úgy látom ez nem szétszedhető

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.