Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) bluyoo válasza agent_k (#8350) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Szerintem egy próbát mindenképp megér 510-esre a Helix Mini is.

Bazinga!

(#8352) TazLeacher válasza Xero (#8347) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazából nem TH kell, hanem bármi, ami más. Nem azért, mert nem vagyok vele megelégedve (Helix), hanem azért, mert mindent ki kell próbálni. Jövő hónapban - ha minden összejön, ahogy tervezte -fentebb szeretnék lépni egy szinttel, beszerzek egy MOD-t, ott aztán kinyílnak a kapuk. Ráadásul egy ilyen vatelines patron + esetleg tank nem egy olyan komoly beruházás.

Van olyan kazános rendszer (amikbe ezek a műanyag tank patronok valóak), ami felújítható? IMIST-em volt, de ugye az egy idő után kuka...azt is bevenném a csomagba, hogy legyen összehasonlítási alapom, de abból ha lehet, felújítandó változatot vennék.

(#8353) Remus389


Remus389
veterán

na megadta magát a vision spinner, említettem hogy két napja leejtettem, de sikerült életet lehelni belé

most vége, nem hajlandó működni, szóval eladó Lorenzo 9 keresett rossz VV akksit

lesz helyette 1300 mah vision spinner, remélem azt nem ejtem majd le és tartósabb lesz

két napig míg megjön sajnos nincs pofekeles

ja, gondoltam arra hogy ugye a mod akksik drágábbak, de ugye nagyon hosszú távon megéri, de mi van ha leejted, tehát nem biztos hogy kifizetodobb

tök véletlenül ejtettem le még álmosan

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8354) kisgyerek85 válasza TazLeacher (#8352) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Komoly kazán pl a Gino
Ha mindenképp ragaszkodsz a műanyag patronokhoz akkor esetleg UFO, de azzal mókolni kell.

Remusz: Mod készülékek is idővel bahalnak. PL nekem a mini lava 5hónapos, de a végét járja a tűzgomb rajta, ezért már úton van egy Vamo/etna.
Provari volt akinek lépcsőházba esett vagy 2-3 emeletet és azt írta róla az illető, hogy semmi baja nem lett. Igaz azt a készüléket meg is kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#8355) ati2 válasza bluyoo (#8351) üzenetére


ati2
őstag

Egész jópofa ez a helix mini, a kicsi vatelines patronnál tuti jobb.
Abból még itt rohad a polcon vagy 10+ darab 808-as verzióban :W

(#8356) makaveli666 válasza ati2 (#8355) üzenetére


makaveli666
senior tag

:)

(#8357) #78693120 válasza ati2 (#8355) üzenetére


#78693120
törölt tag

Ahhoz vehetsz egy 510-es átalakítót és el tudod használni. :)

(#8358) bluyoo válasza ati2 (#8355) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Meglepődtem rajta jó kis cucc. :) Bár kicsit szélesebb mint az 510-es akkum de legalább használva vannak néha.
Ha már vatelines bepróbáltam a DCT-Dual Coil Tank-ot is , tetszik az is de nálam még mindig a Helix a kedvenc.

Bazinga!

(#8359) ati2 válasza #78693120 (#8357) üzenetére


ati2
őstag

Van hozzá az is, de a fene sem szarakodik vele, megszoktam a napi 3 ml-t. Ha 1x megégetem a vatelinest úgyis kuka. Még 2 évvel ezelőttről maradt meg...

(#8360) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Egy kis evapor-féle üvegszál reklám: fenomenális, ami onnan van. A pipára szerettem volna csinálni egy olyan patront, ami e legjobbat adja amit lehet. Tekertem is egy 2,1ohm körülit a Novába, evaporos 2mm üvegszálra, szépen szétborzoltam, bele egy pohár meleg vízbe, negyed óra után pedig kiégettem.
Elképesztő a különbség a gyári tekeréshez képest.
A gyárinál eddig akárhányat használtam a sűrű leves (kb. 70/30) miatt 2 lehetőség volt: vagy minden slukk után döntögetem, különben már a 2.-3. slukk éget, vagy kihúzok egy szálat, akkor viszont ha sokat szívom ugye hígul a leves, és folyik kicsit a patron (igen, akár a pipa csutoráján keresztül is, pedig hosszú az útja és van benne egy kanyar). Próbáltam a vape42 félét is, azt rendesen ki kell főzni, hogy ne legyen fura íze, ráadásul utána pont úgy viselkedik, mint ami a gyári tekerésben van: vagy éget, vagy átenged egy keveset ha hígul a lötty.
Ezzel szemben amit ott vettem üvegszálat egyszerűen zabálja a levest, de át nem engedi - döntés nélkül durván 4-5-6 slukk, és csak utána éget (szigorúan ha függőlegesen van a patron). Az is érdekes, hogy ez ha simán tartom a pipát ugye eleve 45° körül dől a Nova, és az egyik vége az üvegszálnak (short-wick) így szinte mindig beleér, és szépen felveszi a levest onnan is, gyakorlatilag a reggeli töltés óta nem döntögettem :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8361) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Én most próbáltam ki a Melow Dew helyett a Mystic lötyiket, tényleg sokkal jobbak. Az Ry4 az új kedvencem. :))

[ Szerkesztve ]

(#8362) TazLeacher válasza Remus389 (#8353) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg nem akarlak megbántani, de nem tisztelnéd meg azzal közösséget, hogy alkalmazod a magyar helyesírás szabályait? Nekem rohadtul bántja a szemem. Ha másnak nem, elnézést, de se egy nagy betű, se egy mondat végi írásjel, összefüggéstelen, néhol értelmetlen mondatok, fölösleges széttagolás...stb.

(#8363) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Most itt van nálam egy (vagyis 3) Vision Spinner. A normál eGo akksi töltés kezdeténél villan páratat, majd elalszik a led, és a töltőn lévő fény pirosra vált, feltöltésnél zöldre. Itt most az történt, hogy töltés alatt folyamatosan világít a led, de a háromból kettőn már elaludt, de a töltőn továbbra is piros...ez normális? Vagyis itt nem a töltőn lévő led színéből fogom tudni, hogy feltöltött, hanem abból, hogy elalszik az akksin a led? Vagy várjak még, mert "bezöldül" a töltőn lévő led? Vagy gond van?

(#8364) Remus389 válasza TazLeacher (#8362) üzenetére


Remus389
veterán

Ja elnézést, mobiltelefonról írok néha.

Tudtok segíteni? Abban hogy szeretnék venni e liquid-es mogyit, van raktáron [link], de megint nem sikerül, azt mondja, van raktáron, de mikor fizetnék, megjelenik 3 piros csillag

A *** jellel megjelölt termékekből nem tudjuk biztosítani a kért mennyiséget, vagy nincsenek készleten!

pedig vásárlás-nál van raktáron, mikor lesz mogyi? most már annyiszor jártam így hogy nincs, sosincs mikor nekem kéne

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8365) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Ti mennyi lötyit szoktatok elfüstölni egy nap alatt átlagban? Szerintetek 3 ml sok?

(#8366) pirosvilamos válasza Athos.187 (#8365) üzenetére


pirosvilamos
tag

Egyéne válogatja...
mostanában napi 5-6 mili, 18-as megy el.
Igaz, 20 órákat vagyok ébren...

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#8367) turbulencia8 válasza Athos.187 (#8365) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az eléggé, én is sokat szívom: kb. 1ml az átlag per nap. Nem folyik ki a zsebedben? Nekem az új V3-as porlasztóm szerintem ereszt kicsit.

(#8368) turbulencia8 válasza TazLeacher (#8363) üzenetére


turbulencia8
őstag

Hasonló nekem akkor volt, ha nem 430 mA-es töltőt használtam, hanem csak 130-ast. Szerintem az akku ledje a mérvadó.

(#8369) Athos.187 válasza turbulencia8 (#8367) üzenetére


Athos.187
csendes tag

Nem folyik, azt észrevettem volna, de látod pirosvilamos meg azt írja, hogy napi 5-6 ml fogy el neki :).

(#8370) Remus389 válasza Athos.187 (#8365) üzenetére


Remus389
veterán

nekem is annyi volt a Helix V3-al, szerintem kicsit sok, de sokkal jobb mint a rendes cigi

most Tubby BC-vel kevesebb fogy 2-2,5 ml

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8371) Sn00PiG válasza Remus389 (#8364) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Nem lehet hogy 10ml-nél többet rendelnél? Mert akkor az a gond, hogy 10ml van raktáron, de több nincs - megengedi berakni a kosárba, mert van mogyoró, de kicsillagozza, mert nincs belőle elég (szerintem).

@Athos.187: Most töltöm másodszorra a 2,8ml-es Novámat, mondjuk nem szívtam üresig, de napi 4-5-6ml megy el kb.

@turbulencia8: Ha ereszt a v3, akkor tekerd le az akkuról, rakd fel egy asztalra szipkával felfele, tenyerelj a szipkára, és erősen nyomd le, lehet segít (kicsit szét szokott csúszni a fém-műanyag ragasztás)

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8372) ati2 válasza pirosvilamos (#8366) üzenetére


ati2
őstag

Hú basszus, az kurva sok 90-108 mg :Y
Én 3ml x 24 = 72 mg-al kezdtem, 6 hónapig tartott átálni a 3ml x 18 = 54 mg-ra.

Múlt héten megjött a [Kudzu]-m, tényleg nagyon jó cucc. Reggel beveszek egyet és leköti az agyadban a szabad receptorokat, mellékhatások nélkül. Egy szem kb 3-4 óráig csökkenti a nikotin elvonási tüneteket!
Sokkal kevésbé kívánod még az ecigit is, és ami fura, hogy a 12-es most úgy üt mint 1 hónapja a 24-es.

Most kb 3-4ml x 10-12 = max 40 mg -nál tartok vele, minden megerőltetés nélkül, az egyik napról a másikra csökkentve a nikotint. Egyelőre még van vagy 200ml 24-es, amit most hígítgatok 12-es körülire + bónusz aroma.

Itthon csak más márkában árulják a Kudzut, sokkal drágábban, de aki szeretné csökkenteni gyorsan a nikotint és nem megy neki az istenért sem, annak ajánlott kipróbálni.

(#8373) pirosvilamos válasza ati2 (#8372) üzenetére


pirosvilamos
tag

Egy éve lesz áprilisban, hogy e-cigizek.
Elejétől fogva 18-as liquidet szívok, de nemrég vettem 12-es lime-t.
Annak van TH-ja rendesen, de azt tankból szívom, DCT-vel...
Volt egy találkozó szombaton, ott kóstoltam egy "furán" tekert NGP-ből nullást.
Azóta keresgélem az állam, olyat ütött :))
A következő beruházás egy Genesis lesz, már látom.
Az új mod két héten belül érkezik, Sigelei Vmax (Most Classic Lava-m van)

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#8374) kisgyerek85 válasza pirosvilamos (#8373) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

wow NGP-be nullással van TH? Akkó kő nekem is olyan :DD

(#8375) pirosvilamos válasza kisgyerek85 (#8374) üzenetére


pirosvilamos
tag

Ja, és remekül gőzöl.
Ezzel biztosan lejjebb tudnék menni a bejuttatott nic mennyiséggel, ezért is érdekel a dolog...

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#8376) TazLeacher válasza turbulencia8 (#8368) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Na, vártam egy kicsit, és szépen sorban mindhárom töltő "bezöldült"...

(#8377) Sn00PiG válasza pirosvilamos (#8373) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Mit jelent hogy "furán tekert"?
A 0-s lötty Th-val téma szerintem elég sokakat érdekelne, én is elég régóta kutatom, már kínomban csiliporos levest (Flash) is szívtam...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8378) pirosvilamos válasza Sn00PiG (#8377) üzenetére


pirosvilamos
tag

Magát a tekerést nem lehetett látni, de meg fogom kérdezni az elkövetőt :DD

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#8379) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

Április 19.-én lesz egy éve hogy délután 16:00-kor elszívtam az utolsó analóg cigimet....onnantól,és azóta is nullás liquideket szívok kb 2-3ml/nap.nem volt egy pillanatnyi elvonási tünet sem,és soha nem éreztem rosszul magam mert nincs bennem nikotin.két hetes vaper-ként menőnek éreztem magam és egy Lavatube-al nyomtam:)csalódás,azóta volt bolt chrom,etna,zmax,de vissza a gyökerekhez azaz sima mezei ego aksi(na jó most ego Twist) helix párossal nyomom teljes elégedettségemre:)

FA levesekkel kezdtem,aztán Hangsen,Dekang,de a saját keverésü Inawera maradt a nyerő...ebbe tényleg tudom mi van:)
sikeresen megtérítettem a környezetemben 15-20 embert akik azóta nem gyujtottak rá,ez nekem elég nagy szó.akik a közelemben laknak,élnek mindig szivesen segítek a kezdetekben,esetleg bemutatok eszközöket,kisegítem őket ha hirtelen kifogynak valamiből.
ha be fogják tiltani a nikotinos liquideket akkor partizán akciókat fogok szervezni (autós utakat pl lengyelbe ahol még legálisan vehetek) és akkor is lesz azoknak akiknek fontos a nikotin.
Ha bárki segítségre szorul a közelemben csak szóljon:)

(#8380) Brenyo válasza Sn00PiG (#8377) üzenetére


Brenyo
tag

Genesisen tekerd el a levegőlyukat és olyat TH-t kapsz... :D

(#8381) agent_k válasza turbulencia8 (#8367) üzenetére


agent_k
őstag

Sajnos a rányomástól nem lesz jó. Nekem először az alja jött le, aztán a teteje is. Kontakt ragasztót kapott. Melegvíztől óvom. Azóta tökéletes. Milyen ízű a RY4?

[ Szerkesztve ]

(#8382) TazLeacher válasza agent_k (#8381) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A RY4 semmilyen...olyan füst ízű. A valaha kóstolt liquid-ek közül nekem ez áll legközelebb valódi cigihez, egyszerűen 5*. Nem édes, nincs mellékíze, egyszerűen csak a füst. Tökéletes.

(#8383) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

ry4 mogyis kicsit:)

(#8384) Remus389 válasza TazLeacher (#8382) üzenetére


Remus389
veterán

én is kedvelem, bár hülye neve van

de gondolom a gyártó is számít nem mindegy hogy Mystic Juice, Hangsen, vagy Dekong

utóbbiból van nekem és kicsit édeskés

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8385) kisscsaba74 válasza Remus389 (#8384) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

Ha Dekong akkor tényleg gáz:)

(#8386) Sn00PiG válasza Brenyo (#8380) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

De égett ízt nem akarok mellé :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8387) TazLeacher válasza TazLeacher (#8382) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, természetesen csak Mystic... ;)

(#8388) Brenyo válasza Sn00PiG (#8386) üzenetére


Brenyo
tag

Akkor 0,3-as huzalból 4/3 as tekerés és mecha mod :)

(#8389) TazLeacher válasza Brenyo (#8388) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Te egyébként Genesis-t használsz a mindennapokban? Mi dolgozik alatta?

(#8390) ati2 válasza pirosvilamos (#8373) üzenetére


ati2
őstag

A zöld citrom, meg a narancs nálam is kedvenc. Épp tegnap csináltam zöld citrom + dohány mixet, az is szupi lett.

(#8391) Xero válasza Remus389 (#8384) üzenetére


Xero
nagyúr

A Dekong az még mindig Dekang.

(#8392) Brenyo válasza TazLeacher (#8389) üzenetére


Brenyo
tag

Igen, Provari és babylon :)

(#8393) Brenyo


Brenyo
tag

Meg ez se egy rossz darab :)


(#8394) TazLeacher válasza Brenyo (#8392) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Fémszövettel (azzal, ami nálatok van?), vagy szállal?

A képen, amit linkeltél, mi van? Elég csecsén néz ki... ;)

A babylon-t ki akarom próbálni, bár a RY4 mellett nekem egyik klasszikus dohány sem jött be. Az Arkanis szörnyű volt, a Capital meg nem volt rossz, de lemaradt a RY4-től. De mindent ki akarok próbálni, nem olyan összegek, hogy egy próbát ne érjen meg.

Ma próbáltam a fahéjas cuccotokat, burtális! Nekem nagyon tömény a fahéjíz, kb. mintha egy agyonfahéjazott palacsintát ettem volna, sógorm imádja a fahéjat, és ő oda-meg vissza volt tőle, teljesen el volt ájulva...de ízléstől függetlenül egy biztos: azt adja, amit ígér, én nem véletlenül nem rendeltem magamnak...ő meg egyből rácuppant.

(#8395) Brenyo válasza TazLeacher (#8394) üzenetére


Brenyo
tag

325 mesh + 0,2 huzal 4/3 ban , igen.
The Juggernaut, 18350-es mecha mod dual coil genesissel.

Cigisek úgy vannak kialakítva hogy teljesen eltérőek legyenek, tehát senkinek se fog bejönni az összes.
Most elindultunk olyan irányba a cigiseknél hogy nagyjából mindenki ízlésének megfeleljenek (pl babylon), 1-2 íz megszűnik és jönnek az újak (ez az összes kategóriára értendő). Nagy változások lesznek az elkövetkező hónapokban, kicsit magasabbra tesszük a mércét :)

(#8396) turbulencia8 válasza ati2 (#8372) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szerintem 40-54 mg/nap felér egy kisebb nikotinmérgezéssel (ami alapból ugye idegméreg, ezért jó permetezőszer). Az a Kudzu jó lehet, mondjuk nem írják, hogy mennyi a gyökér nikotintartalma.
Amúgy aki nagy dohányos, és nincs hozzászokva az e-cigihez, vicces, hogy mennyire köhögteti az e-lötyi.

(#8397) wwenigma válasza turbulencia8 (#8396) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem nagy adag mivel aszondják kb. 2óra a felezési ideje a szervezetben a nikotinnak, és nem egyszerrre viszi be a kollega.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8398) TazLeacher válasza Brenyo (#8395) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon kíváncsi vagyok. Lassan egy éve csak tőletek veszünk (én + 4 ember) lötyit. Ahogy mondod, mindenki találta magának megfelelőt.

Most rákerestem a The Juggernaut-ra, ez valami eszeveszett szép cucc...bátran ki merem jelenteni, hogy a legszebb, amit valaha láttam.

(#8399) Remus389 válasza wwenigma (#8397) üzenetére


Remus389
veterán

azonkivul közel sem szivodik fel annyi, több mint a felét kifujja az ember

hibás dolog így számolni

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8400) Brenyo válasza TazLeacher (#8398) üzenetére


Brenyo
tag

Brutális súlya van amúgy és kb lehetetlen beszerezni, de nagyon csinos darab :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.