Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) bluyoo válasza kisgyerek85 (#4999) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:D Én is ecigionline-os D'off -al kezdtem pár nap használat után sokáig "kedvenc" lett maradt.
De ha töltött patront vettél akkor már keverednek az ízek nálad a marlboro és a Davidoff-
Ami ugye nem mindig eredményez jó ízt sőt.És ugye a vatelines patronokat nem lehet igazán takarítani ez is az egyik hátrányuk mondjuk a tankos rendszerekkel.
Én narancs Pall Mall és kék Multifilterről álltam át az e-bagóra 12Mg-ossal kezdtem.
A megfelelő íz megtalálása a legnehezebb ebben tanácsot nem is igazán lehet adni .... ahogy írtad ki kell tapasztalni.De szerintem a kóstoláshoz legalább 1db kazános rendszerű patront be kellene szerezned azokból könnyű kitakarítani az előzőleg próbált likvidet.én erre egy sima T2-őt használtam anno hétköznapi használatra meg BUD-ot.
(#5000) vilmaboy
5000. hsz. :C
Én még mindig nem értem meg a MOD -ra.Még szabályzott akkum sincs :O

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5002) bluyoo válasza kisgyerek85 (#4999) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ha netán szereted a mentolt ... én azzal sok ml. likvidet megmentettem a kukától.
Fele-ele és máris lett kétszer annyi mentolos likvidem mint azelőtt :DDD
Egy haver említette pár hete hogy a kávéfőző gőzölőjével ki lehet a kiürült vatelinest is tisztítani de nem próbáltam soha ...

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5003) nguru válasza bluyoo (#4996) üzenetére


nguru
tag

200 mAh aksira....Novát rá 4 ohm-mal... :C

Kisgyerek85: Ha finom lötyiket akarsz, keresd Lacát....:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5004) vilmaboy


vilmaboy
őstag

nekem pár alapíz elég a mindennapokhoz. Real cafe, mogyoró és dark vaper... Kb ezzel elvagyok. igen ritka, h más gyümölcsöt rendelnék. mindez persze laca ízben. szinte mindig füstbajnokra kevertetem. nekem valahogy így jobb. A Mod kazán nem rossz. igen jó jellenzői vannak, bár az is igaz, hogy egyszerübb fejet cserélni a helixben mint a modot tekerni. viszont az sem tart tovább 5-8 percnél még amatőrként sem. a helixet megtekertem 1x kíváncsiságból, hogy menyire nehéz. 1x néztem hondapapi videót. ennyi. 10 perc alatt kész volt. A mod méggyorsabb ahogy néztem. talán azt ahátrányát látnám, hogy mob kazánhoz nem tudsz zsebretenni fejet ha baj lenne. ott tekerés van ha szakad a szál. én szerintem meg fogom próbálni a Qzi-t.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5005) bluyoo válasza nguru (#5003) üzenetére


bluyoo
nagyúr

De gonoosz! ;]
Végül is meghajtja az 510-es már próbáltam :B Csak sza.ul néz ki.
(#5004) vilmaboy
+1
De nekem még az eGo is nagy néha húzza a zsebem vagy épp nem fér el rendesen.Nem egyszer ragasztanom kellett mert a patron nem bírta a feszítést amikor leültem miközben a zsebembe volt ....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5006) vilmaboy


vilmaboy
őstag

amúgy nem hittem a vv-s cuccokban. lava-t nem akartam, mert nagynak tartottam. vettem viszopnt egy lava mini-t, ami szerintem egy baromi jó választás. akkora mint az ego hosszban. vv... mi kell még? csodákat tesz néha az a pár tized volt is amit álogatok... ;)

Kisgyerek85... Laca = link

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5007) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Nekem az evapor-os Mystic Juice e-liquid és az ecigionline-os Hangsen Holding Co. e-liquidek jöttek be leginkább ..... embere válogatja.
(#5008) nguru
Nem tagadom de volt gőz :)
Nehéz .... nem járnék vele dolgozni de szép és jó meg minden nem hiába használják ennyien.
(#5006) vilmaboy
Villamosságban úgy ahogy jártas vagyok (vill.szer) tudom mit jelent de engem kiszolgál a rendes eGo is egyelőre.Nem tagadom kacsingatok legalább egy VV akku felé de ez a jövő zenéje ....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5008) nguru válasza bluyoo (#5005) üzenetére


nguru
tag

4 ohm-on.. olyan lehet az izzítása, mint amikor se.. részegen akarsz felállni... ;]

Ezt lehet csodálni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5009) nguru válasza bluyoo (#5007) üzenetére


nguru
tag

Ha rám hallgatsz ne fogj bele...Nekem is az első a sima 900-as EGO VV volt. (Twist akkor még nem volt!) Na, onnantól nem volt megállás: elcsábultam és jött a Láva.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#5010) ithomas válasza nguru (#5008) üzenetére


ithomas
őstag

Na ez tudásra már tényleg fasza.. :R
Én azért szerintem maradok a TWIST-nél ... számomra jóval kompaktabb, bárhol elő merem venni.
Nekem ez amúgy életem első akksija, barátnőmnek szabályozatlant vettünk, de összehasonlítva a kettőt, én soha nem akarok már lemondani a VV-ről.
Imádom azt, ha pl elmegyek iszogatni, vagy egy buliba, akkor félig lemerült akksival is azt az ízt, és TH-t kapom, amit szeretnék, és nem vagyok kiszolgáltatva annak, hogy a félig lemerült EGO csak 3.6-3.7V-al tolja meg a partont közel 0 TH-val.

Real eyes realize real lies!

(#5011) nguru válasza ithomas (#5010) üzenetére


nguru
tag

Én is hordom a króm lávát..néha csodálkoznak, szörnyűlködnek, de a teljesítménye mindenkit lenyűgöz! Viszont vezetés közben kissé macerás.. :O

Vilmaboy: Én a saját fejemhez elsőre belőttem! :DD

[ Szerkesztve ]

(#5012) vilmaboy válasza ithomas (#5010) üzenetére


vilmaboy
őstag

én is így gondolom. az még csak hagyán, hogy napközben 3,8-4,2 közt álogatom, mert néha ízt, néha füstöt kívánok jobban, de mint írtad is "ha pl elmegyek iszogatni, vagy egy buliba, akkor félig lemerült akksival is azt az ízt, és TH-t kapom, amit szeretnék" ez fontos... az pedig hogy lava önmagáért beszél. bármilyen fejhez hangolható bármikor... ennyi

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5013) bluyoo válasza nguru (#5009) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Én a Smoktech VMax-al szemezgetek itthonra.Ha már nehéz legyen tényleg az 194g :Y

Bazinga!

(#5014) nguru válasza bluyoo (#5013) üzenetére


nguru
tag

Árban sajna pont 2 láva.....

Vilmaboy: Már tudja, nézd meg az előző linket, amit adtam!

[ Szerkesztve ]

(#5015) vilmaboy válasza bluyoo (#5013) üzenetére


vilmaboy
őstag

azt mond meg nekem, hogy menyiben jobb mint egy lava??? ja igen... mér ellenállást nyugolmit és terheltet... be ne sz*rjak... az uj lava elektronika is fogja tudni. és azt se fogja kihasználni senki... :Y

végre egy nap amikor van élet a kedvenc topikomban :R

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5016) ithomas


ithomas
őstag

A 555-ről mondjatok már valamit?
Tudom, hogy ílések és pofonok, de most akarok rendelni, és nem tudom ,hogy bevállaljam-e a 30ml-t.
Az én kedvencem dohányízek közül, az In The Club, a T-Royal, és Mysticből a Cuba.
Ellenben a Laca féle RY4-et képtelen vagyok elszívni, és itt van még egy bontatlan 30 ml-esbe. :N

Real eyes realize real lies!

(#5017) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Csurgatom a nyálam (bár lehet névnapomra meglepem magam) :DDD azon a 20K-n 4db eGo-t veszek ami ugye jó ideig kiszolgál.
(#5014) nguru
20K-ból azért nem jön ki 2lava mondjuk amit linkeltél szett igen.
(#5015) vilmaboy
Egyszerű! Jobban tetszik mint a lava a többi csak +amit nyújt (mondjuk nem felesleges+) :)
De mint írtam engem kiszolgál egy eGo-is (bár tisztában vagyok vele hogy profibb akkuval más az élet ezért is ...).

Bazinga!

(#5018) nguru válasza bluyoo (#5017) üzenetére


nguru
tag

Szerintem simán: [link] (utolsó hsz-t nézd meg!)

Ugyanott a Láva :[link]

Az pont egy X2.... :C

(#5019) bluyoo válasza nguru (#5018) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ööö Nem is itthonról rendelném az biztos .... amit linkeltem (healthcabin) 20K+posta annyit még talán.De még az az ár is elég húzós ....
A végén veszek egy Passtrough VV Mini-t és csókolom.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5020) vilmaboy válasza ithomas (#5016) üzenetére


vilmaboy
őstag

priviben akár meg is alkudhatnánk rája. mekkora nikotinnal van?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5021) vazzz válasza nguru (#5008) üzenetére


vazzz
őstag

Ilyet nyúzok 3 hete, 1 hét alatt lekopott a gombokról a krómozás, de amúgy teszi a dolgát. :)

(#5022) vilmaboy válasza vazzz (#5021) üzenetére


vilmaboy
őstag

nekem a mini van. a műanyagon kopott meg a festés. a fém házon nem...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5023) vilmaboy válasza bluyoo (#5019) üzenetére


vilmaboy
őstag

15ért króm láva nem rossz ajánlat. nekem mondjuk nagy a lava. ezért használok lava minit. az sajna már kifogyott nekik...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5024) bluyoo válasza vilmaboy (#5023) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ennyiért tényleg nem sok egy szettért :K

Bazinga!

(#5025) vilmaboy válasza bluyoo (#5024) üzenetére


vilmaboy
őstag

beszéltem velük telón. aszonta a skac, hogy azért pucolják ki, mert jönnek nemsokára az új elektronikás lávák, amik tudják majd azt amit a Vmax-ek. egyszóval annyi plusz lesz bent, hogy ellenállást mér majd. Én tuti nem költenék emiatt újra, de sok burzsuly tuti megveszi majd. szerintem egy teljes mértékben felesleges funkció. legalábbis nem olyan, ami miatt cserélni kelljen egy szettet. nem egy VV vagy akármi... ami fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5026) bluyoo válasza vilmaboy (#5025) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Fizuig biztos nem fektetek be az e-cigibe (kell a kess haver legénybúcsújára). Ha lesz jövőhónapban talán de még mindig szimpatikusabb a VMax.
" burzsuly" :) Ne feledd sokan a Lava-t is burzsuj játéknak gondolják ;)
A 4K-s akkuval is lehet füstölni ....

Bazinga!

(#5027) vilmaboy válasza bluyoo (#5026) üzenetére


vilmaboy
őstag

ez így van. én is sima ego t akksival toltam. csakis és kizárólag azért vettem lává-t, mert 13volt a mini. alap áron sosem vettem volna meg. eladtam az ego-t és már csak 8 kellett hozzá. enyiért meg nem volt sok :)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5028) mord025


mord025
csendes tag

Valószínűleg a Vmax előnye, a gyors patron felfűtési idő és a szabályzásának köszönhetően az „akkumulátorkímélő” üzemmód lesz.
Egyelőre, mint minden újdonság, még jelentősen túlértékelt.
Majd talán 2-3 hónap múlva.
Addig csak kibírom a lavatyúk-al :K

(#5029) vilmaboy válasza mord025 (#5028) üzenetére


vilmaboy
őstag

nekem az a fentartásom vele, mint minden "prototipussal", hogy az első szériáknak nem ismerjük még a hibáit. Kell neki vagy fél év - háromnegyed év, mire kiforrja magát minden hibája és kijönnek belőlük a v1.2 v2.0-ák stb... emléxik még mindenki a lávák hibás gombjaira, az egy hónapokat bíró ego vv pass elektronikákra stb... :K szép volt, jó volt, sz*r volt... most már jók :)

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5030) mord025 válasza vilmaboy (#5029) üzenetére


mord025
csendes tag

Igazad van,tökéletesen egyetértek :K
Azért mondom hogy azért azt a kis időd már kibírjuk a meglévő készülékünkkel. :D
Én már költöttem eleget a magam „okosítására”(néha csapnivalóan rossz cuccokat vettem :(( ) inkább most hátrahúzódok és átengedem másnak a tesztelő lehetőségét ;)

(#5031) vilmaboy válasza mord025 (#5030) üzenetére


vilmaboy
őstag

nekem mákom a vivi nova-val volt. mindenki szénné istenítette másik fórumon. hál isten nem vettem magamnak, mert egy ahver váltiott Qzi-ra és nekem adta tartaléknak. tépném a halyamat ha kiadtam volna érte annyit. Épp jó helyen van a tartalékoknál. Ízben csapnivaló.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5032) nguru válasza vilmaboy (#5025) üzenetére


nguru
tag

Ha ellenállást kell mérni, ott a multiméter, arra való. Kitaláltak egy csomó +-t bele, ilyen a slukkszámláló, ami sztem baromság. Ha sokat szívsz, azt úgyis tudod, azt meg nem hiszem, hogy valaki megnézi, hogy, na megvolt a 150 szívás, eltéve a cucc holnapra. Ellenállást se mérek az utcán, vagy egy sörözés közben. Ha megtekersz egy kazánt, azt nem a láván, vagy a vmaxon fogod kimérni úgyse, mert félted annyira, hogy előtte műszerrel ellenőrzöd. Egy dolog szól mellette, a 4 Amperos korlát. Viszont ez meg az akksi idejét viszi le, de hát vmit vmiért. A következő majd a beépített mobiltelefon, meg a vércukormérő lesz...

(#5033) vilmaboy válasza nguru (#5032) üzenetére


vilmaboy
őstag

+1 valamint ki fog jönni belőle valószínüleg hello kitty ultra edition is :DD

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#5034) nguru válasza vilmaboy (#5033) üzenetére


nguru
tag

Ne is mond..Egoba már majdnem, bár még nem a hellokittys, csak a sima szöszis verzió!

[link]

(#5035) ithomas


ithomas
őstag

Ez botrány :D

Real eyes realize real lies!

(#5036) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Hamarosan érkeznek Siam Mods gyönyörűségek hozzám, érdemes megnézni őket (ha másért nem, hát nyálcsurgatni) :)
Árak, és rendes képek nem sokára :)

(#5037) bluyoo válasza nagynorbi (#5036) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Kopácska!Jól néz ki nagyon igazi ünneplős e-bagó.Na ezt biztos nem vinném a melóba :)
Remélem összeszerelve is raksz fel képeket ..
Előre rettegek az árától .....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5038) bigapu válasza bluyoo (#5019) üzenetére


bigapu
tag

én most rendeltem egy ilyet,fix volt,stabil
[link]

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#5039) bigapu válasza nagynorbi (#5036) üzenetére


bigapu
tag

nem lesz q..va drága?

mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

(#5040) bluyoo válasza bigapu (#5038) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nekem a változtatható feszültség lenne a lényeg benne.
(#5039) bigapu
94 fontért láttam ........ :Y

Bazinga!

(#5041) kisgyerek85 válasza vilmaboy (#5000) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Majd szeretnék rendelni Helix V3 -at. Olvasom, hogy gyárilag 2.4 ellenállással van ellátva. Nekem a joye 510-ez gondolom jó ez.? De ha rendelek kazánrészt is akkor is ezt érdemes hozzá vagy esetleg kisebbet vagy nagyobbat?

Közben néztem még a turbo patronokat és ott is van két fajta LR én NR. Az NR 3.0ohm ellenállású.
A kis joye mekkora ellenállásig működik?

Nem gondoltam, hogy ilyen összetett téma az e cigi, bele kell jönni :DD

Mai nap összesen 5 szál analógot szívtam. 3mat még azután, hogy már pöfékeltem a e-vel.

Kár, hogy nem rendeltem gyengébb lötyit, mert a 18mg ahogy írtam nekem egy hosszabb szívás után megköhögtet. De már berendelve egy pár 12-es és 9-es is Lacá-tól.

[ Szerkesztve ]

(#5042) logarithm válasza kisgyerek85 (#5041) üzenetére


logarithm
őstag

Szerintem joye 510-hez bud patront vegyél :)

(#5043) kisgyerek85 válasza logarithm (#5042) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Te kipróbáltad már a Helix V3-at? Mert itt nagyon jó véleménnyel vannak róla.

(#5044) bluyoo válasza kisgyerek85 (#5041) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Az 510-en úgy néz ki a Helix mint tehénen a gatya.Majd 3X vastagabb mint az 510-es akku.
De mondjuk a BUD Sapphire,T2,T3 .... nyugodtan mehet rá.Vagy veszel egy eGo akkut.
(#5043) kisgyerek85
Mert jó is .... csak legalább eGo akkuval.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5045) logarithm válasza kisgyerek85 (#5043) üzenetére


logarithm
őstag

Nem próbáltam, de persze, hogy jó :)
Nekem most v2.1-em van LR meg NR változatban, de lavatube-al hajtom őket :DDD , szóval joye 510-re szerintem felesleges, de ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#5046) kisgyerek85 válasza bluyoo (#5044) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Ok, leesett. Nem könnyű így kezdőként :) ott még nem tartok, hogy akut cseréljek :D igaz ma már mind a kettőt kellett tölteni. De marha gyorsan kész lettek. Egyik 1,5 óra a másik meg 1óra alatt.

Szerintem veszek egy ilyen turbot. Ennek az NR-es változata mehet az enyémre?
Meg rendelek Bud-ot is. Így lesz legalább 3 amit már össze tudok hasonítani és rájövök, hogy melyiket szeretném hosszútávon.

(#5047) bluyoo válasza kisgyerek85 (#5046) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Minek még egy vatelines az öt mellé?
Inkább vállalj be egy T3 vagy T2-őt a Minimizert is dicsérik bár én még nem próbáltam.A BUD az jó választás 1700-ért 2db én januárban vettem 4-et és még üzemelnek mindig ....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#5048) nagynorbi válasza bluyoo (#5037) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nem kell rettegni az árától, közel sem lesz annyi, mint amennyiért találtál külhonban. Persze ez nem jelenti azt, hogy olcsó, de nem is egy mindennapi cucc :)

(#5049) mord025 válasza kisgyerek85 (#5046) üzenetére


mord025
csendes tag

Amit linkeltél az egyik legjobb integrált patron az 510-re.(Boge 510 LR)
Ami ugyanígy néz ki az nem biztos, hogy Boge. :B
Brenyoéknál igen :K
De az LR kell neked.
Olvasd el, hogy az NR-t nagyobb feszültségre ajánlják
Elfogod használni az 510-t.
Én is előveszem a mai napig, ha olyan helyre megyek. ;)
De a te Ego-dat is már legyártották :D

[ Szerkesztve ]

(#5050) bluyoo válasza nagynorbi (#5048) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:R Várjuk az ajánlatot!Kár hogy nem változtatható feszültségű.

Bazinga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.