Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) Hege1234 válasza TazLeacher (#8549) üzenetére


Hege1234
addikt

értem
akkor felesleges volt 2 tartályt vennem patronnal együtt

Szerk:
makaveli666:
2db itaste aksim van

[ Szerkesztve ]

(#8552) makaveli666 válasza Hege1234 (#8551) üzenetére


makaveli666
senior tag

látom mi nem értjük meg egymást :) lehet be kéne üljek pár nyelvtan órára, hogy érthető legyek....
jer1cho: én ego méretben még nem találkoztam olyannal sem ami jól muzsikált volna... egyszerűen nem is értem miért ez az ajánlott kezdőknek... Szinte ugyan annyiba kerül egy kezdő szett, amit kb mindenki megvesz, mintha venne egy lávát, etnát, bármit... ha meg esetleg használtan vesz, akkor még olcsóbban is kijön. A kettő közti különbség, szvsz mérhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#8553) TazLeacher válasza Hege1234 (#8551) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Feleslegesnek feltétlen nem mondanám, mert mindenből jó egy tartalék, illetve párhuzamos használatra (más ízek, másik készülék), de míg a tank újrahasznosítható, addig a patron "elkopik". Ha most már van tankod, akkor viszont ezek után csak patron kell bele. Ha jobban szereted az "örök darabokat", nem az eldobandókat, akkor más után kell nézned. Bár hozzá teszem, eGo-ra való méretben én eddig nem igazán találkoztam olyan füstképző eszközzel, amibe előbb-utóbb ne kellene cserélni valamit (és itt most nem az újrahúzásról beszélek...).

(#8554) Hege1234 válasza makaveli666 (#8552) üzenetére


Hege1234
addikt

így sokkal egyszerübb ízt váltani
mintha le kellene cserélnem a tartályt + elég sokáig benne is marad a patronban az előzőnek az íze

én nem füstölök dohányos lötyiket hanem csak gyümölcsösöket így fontos számomra a tiszta íz
ne pedig összemixelt legyen arra jobb a helix

de valóban dct-ről nem olvasgattam mielött megvettem őket
ha tudom hogy 2 hét múlva kuka soha nemvettem volna meg őket
így a dct nálam megbukott de ha javítanak rajta hogy felujítható legyen akár egy helix v3
biztos visszatérek de addig nekem nem éri meg

makaveli666 persze hogy nemfogják kezdőknek ajánlani a lávát mert
aki átszokik cigiméretet keres nem egy lézerkardot
és egyből el is menne a kedve az e cigitől

[ Szerkesztve ]

(#8555) makaveli666 válasza Hege1234 (#8554) üzenetére


makaveli666
senior tag

vatelinnel én sokkal gyorsabban tudtam ízt váltani mint egy helixel... persze akkor ha a helixet nem mostam ki, hanem csak rádöntöttem. A vatelin szvsz soha nem lesz felújítható... Én spec a helixel vagyok úgy, hogy lehet, hogy hamarabb szívnék el egy normális cigarettát, mint hogy helixet használjak...
Nekem kb 3 napig volt ego-m... nekem sokkal fontosabb volt, hogy hasonlítson maga az élmény a cigizésre, mint hogy a forma legyen hasonló... az ego nem hasonlított. A másik meg, hogy egy ego is nagyon messze van a cigiformától...

[ Szerkesztve ]

(#8556) Hege1234 válasza makaveli666 (#8555) üzenetére


Hege1234
addikt

akkor te nagyon nagy kivétel vagy :)

sztem a helix megállja a helyét a felső kategóriába is

te melyik patronra esküszöl?

szerk:

tényleg nem áll közel az ego a cigiformához de jobban hasonlít rá mint egy láva
főleg utcán sztem nagyon hülyén fest az ember hogy egy durungból szipákol
persze szvsz
nem volt célom senkit megbántani

[ Szerkesztve ]

(#8557) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Aki vatelinest akar az vegyen bullit vagy sanca féle kazánt.

(#8558) makaveli666 válasza Hege1234 (#8556) üzenetére


makaveli666
senior tag

Kezdőknek, utcai használatra én vatelinre esküszöm... A helix az teljesen kizárt, ha valami para van a vatelinnel akkor van 2 mini novám, azokkal kihúzom addig amíg nem szerzek vatelint, a közeljövőben pedig valami normális kazánra akarok pályázni. Pl.: gino, a legjobb lenne egy bulli a2, csak kevésnek érzem én magam ahhoz, hogy azt rendesen be tudjam üzemelni.
Az, hogy az utcán mi néz ki hülyén, az engem borzasztóan hidegen hagy... Én azokon mosolygok akik engem megmosolyognak... Szerintem az a nevetséges, hogy 10x többet költ a cigizésre mint én, és mellé egy csöppnyit jobban rongálja a szervezetét mint Én.
Ez megoldja a problémád... Én is ilyet használok.

[ Szerkesztve ]

(#8559) Hege1234 válasza makaveli666 (#8558) üzenetére


Hege1234
addikt

nekem is van 2db mininovám csak rohadt hangosnak találtam őket
és nagyon gyorsan felmelegszik a füst
kisebb volton meg nincs akkora füst
pedig 70vg/30pg -s leves

(#8560) Hege1234 válasza makaveli666 (#8558) üzenetére


Hege1234
addikt

vagyis kb lehűti a füstöt ?
vagy ez a "hangtompító" ?

(#8561) makaveli666 válasza Hege1234 (#8560) üzenetére


makaveli666
senior tag

Hangot nem tompít semmi. Hallgass zenét vagy nem tudom :D a füstöt hűti le...
Az előbb azt írtad, hogy nován, túl meleg a füst... Ez a füstöt hűti le... Ha a test meleg, az meg kit érdekel? :S

[ Szerkesztve ]

(#8562) Hege1234 válasza makaveli666 (#8561) üzenetére


Hege1234
addikt

de nekem nem a szipka szokott meleg lenni hanem a szipka alatti fém rész
azon meg hogy segít egy fém szipka ?

(#8563) kisgyerek85 válasza Hege1234 (#8559) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Hangos a mini nova?? Hát nekem szinte hangtalan, főleg vatelines patronok után.
Ott lehet más gond van akkor.

(#8564) Hege1234 válasza kisgyerek85 (#8563) üzenetére


Hege1234
addikt

helix után tűnik "hangosnak"

(#8565) TazLeacher válasza makaveli666 (#8552) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ebben nem értek egyet. Sok embernek - főleg minél kezdőbb - nagyon fontos a méret. Már az is nagy előrelépés, hogy túl tud valaki lépni a cigarettaformán. Ha valamivel el lehet venni egy kezdő kedvét az egésztől, az az, hogy az orra alá dugsz egy Lava méretű eszközt.

Arról nem is beszélve, hogy míg egy eGo akksi + Helix V3 + töltő kb. 8.000 Ft, ennyiért egy MOD-ba megkapod a két akkut és egy hozzá való normálisabb töltőt.

Harmadrészt: egy MOD nagyon jó, nagyon hasznos otthonra, melóba, irodába. De nyáron egy szál rövidnadrágban, pólóban, amikor elugrok kutyát sétáltatni, biztos nem dobnám be a zsebembe a Vamo/Etna-t egy Gino-val, mert még a rövidnadrágot is lerántja rólam...:D Én most akarok rendszeresíteni egy MOD-ot, de "utazó" készüléknek biztos, hogy marad az eGo. Bepattintom zsebbe, aztán hajrá.

(#8566) makaveli666 válasza TazLeacher (#8565) üzenetére


makaveli666
senior tag

valahol igazad van, de. Ha egy nem hozzáértő ember, aki tételezzük fel, nem is böngészik sokat neten, vagy gyors az elhatározás. Bemegy az első ecigaretta üzletbe, ami mondjuk egy TESCO-ban található. Kapásból rá fognak sózni 2 db minimum 900 as akksit+tokot+v3+töltő... egy ilyen szett 14-18e forint, attól függ hol "verik" át az embert. A rövidnadrágod zsebében nem tudok elképzelni egy 1100mah akksit+ egy helix v3 at sem... valami tok övtáska stb így is úgy is kelleni fog. Ha valaki át akar állni az ecigarettára, kompromisszumokat kell kötni, beletörődni, hogy olyan úgysem lesz mint a normális cigi. Én spec. majdnem az eGo miatt hagytam abba, csak még adtam egy esélyt egy VV/VW készüléknek. Más emberek vagyunk úgy gondolom, hogy valakinek ez a jobb valakinek az a jobb... Nekem az volt a fontos, hogy kaparja meg a torkom, nagy legyen a füst, és finom legyen. Ha ezt egy Zmaxal tudom elérni akkor azt fogok venni nem egy ehealth-ot...
Ezt az elrettentő az árat hagyjuk már... Mivel jobb, hogy megveszi az egot 10k+ ba és 2 hét múlva megveszi a modot??? 1 havi cigaretta ára több mint egy mod készüléké, ha mégse jön be, eladja pár ezer forint bukóval és még mindig spórolt rajta ha mondjuk csak 1 hétig is használta.

[ Szerkesztve ]

(#8567) Remus389 válasza makaveli666 (#8566) üzenetére


Remus389
veterán

kezdőnek nem való mod, elrettentő a méret és az ár

kezdőnek ego, esetleg VV-s ego való

3500Ft egy sima 650-es, 6900Ft a fullos 1300mah VV-s

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8568) makaveli666 válasza Remus389 (#8567) üzenetére


makaveli666
senior tag

Az előbb írtam le, hogy mi történik általában azzal aki nem jól informált, és bemegy az első ecigis üzletbe...+ ha jól sejtem ezeket az akksikat valamivel fel is kéne tölteni, meg valamivel szívni is... Nem fogod nekem megmagyarázni, Én is így jártam, és úgy gondolom, hogy rajtam kívül még nagyon sokan. Ha valakinek fontos a cigiforma vegyen egot... Ha cigizni szeret nem a formát akkor vegyen modot...

(#8569) Remus389 válasza makaveli666 (#8568) üzenetére


Remus389
veterán

nem tudom mi köze az ego-nak a cigiformához, inkább szivar méretű

minden az áron múlik, olcsóbb az ego és kicsit talán kisebb, cserébe nem cserélhető az akksi benne

ego is lehet vario voltos egyébként, teljesen frankó

lényeg kezdőknek nem ajánlott a mod, én is megvagyok nélkülük, próbáltam is, különbséget nem tapasztaltam ugyanazzal a patronnal

jó az vagy jobb az, csak drága

egy kezdő nem fog mindennel együtt 30K-t kiadni, 10-zet mindennel együtt talán

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8570) makaveli666 válasza Remus389 (#8569) üzenetére


makaveli666
senior tag

10 ből bőven megvagy egy fullos láva szettel. De, hogy is gondoltam, hogy a nagy Remusz-al lehet beszélgetni. :R :R

(#8571) turbulencia8 válasza makaveli666 (#8535) üzenetére


turbulencia8
őstag

Elsősorban az a célom, hogy ne kelljen felújítgatni a kazánt, mert utálom az égett ízt.
Szereztem ma kalcium-szilkát alapú hőpaplant, ami nagyon hasonlít a pamutra, viszont nem tartalmaz éghető anyagot. (nem drága és 1200°C-ig használható).
Továbbá szereztem még alumínium-oxid szálakat is, amiről 850°C-on leégettük a sizing-ot, már csak 0.2-es saválló acélhuzal kell a boldogsághoz, majd írok a tapasztalatokról.

(#8572) DCI_market válasza makaveli666 (#8570) üzenetére


DCI_market
tag

:D ne veszekedjetek:D.

Mindenki ugyan azon az úton megy:).

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#8573) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

én majdnem egy évi ecigizés után is kijelentem hogy ha most kezdeném ego-val kezdeném megint:)akit tudok téríteni azoknak is az ego-t ajánlom meg a sok utánaolvasást videózást.ha nem adja fel és áttért úgyis fog lépni feljebb mod készülékek irányába ha nagyon megtetszik neki az örökös bütykölgetés,stb....:)

(#8574) Remus389 válasza makaveli666 (#8570) üzenetére


Remus389
veterán

10900 .a lava mini, vagyis majdnem 11000

és az csak a mini, ehhez kell venni 3200ft-ért töltőt, és legalább 2 akksit, amik 2*1200ft

vagyis 16500ft és akkor még nincs semmi (patron +leves+posta ), szóval egy Deák -nál is több

ezzel szemben 6900ft a variovoltos 1300mah vision spinner +1200 ft a töltő, olyan 9000ft a különbség

nos azt mondod, de az ego akksijai nem cserelhetok(ez sem teljesen igaz ha tudsz forrasztani ), és veszítenek erejukbol, igaz, de mire ez megtörténik, lehet elveszted, leejted, kontaktos lesz a gombja, az elektronika elazik, de ugyanez a moddal is megeshet

kezdonek egy jofajta ego kell szerintem, könnyebben kiad érte 8000-et a töltővel, mint 16500-at

szerintem egy 650-es sima kis ego-d volt, de egy erős vv-s azért nagyon is ott van az áráért, és ha tönkremegy nem fáj annyira

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8575) pirosvilamos válasza Remus389 (#8574) üzenetére


pirosvilamos
tag

Klasszik lava 8942
18650-es akku 1942
töltő 2042
-5% kedvezmény...

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#8576) makaveli666 válasza Remus389 (#8574) üzenetére


makaveli666
senior tag

volt 1100 ego 900 és most van egy 650, de te biztos jobban tudod azt is, hogy nekem mik voltak. Még szerencse, hogy a hülyeség nem fáj.

[ Szerkesztve ]

(#8577) TazLeacher válasza Remus389 (#8574) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

de egy erős vv-s azért nagyon is ott van az áráért, és ha tönkremegy nem fáj annyira

Tehát mindenből a sz@rt kell venni, mert ha tönkre megy, nem fáj annyira? :F

Már bocsánat, de oltári hülyeségeket tudsz összehordani. Véleményed lehet, szabad is, de talán nem kellene olyanról véleményt alkotni, amiről fogalmad sincs...a méretről, árról lehet, de a többiről nem igazából, ezt inkább hagyjuk meg olyanoknak, akik próbáltak már mást is, mint eGo-t (vagy hasonló mérető "haladó" készülékeket összevetni "profi" készülékkel). Van itt a topicban olyan, aki próbálta, és az eGo-ra esküszik, ez egy vélemény, ami megalapozott, hogy miért? Az ő dolga. A Te véleményed viszont sok minden, csak nem megalapozott. Valamiért vesszőparipád, hogy mindenről megvan a magad véleménye, olyan dolgokról is, amihez hozzá sem szagolsz. Ezen jó lenne változtatni...

(#8578) Rico33


Rico33
aktív tag

eGo-val kezdtem, 1100-as standard akku és v3.Ezt javasolta egy barátom.Ha egy über moddal kezd meg vmi furmányos kazánnal, tuti neki se kezdek.Most már persze érdekel a többi lehetőség is, de kezdetnek egy ego SZERINTEM, saját tapasztalatomra alapozva remek választás.Továbblépni úgyis mindenki saját belátása és tapasztalata, igénye szerint fog.

Korábban már kérdeztem, javasolna valaki passtrough-t? Milyet érdemes?Vagy nincs sok variáció?

(#8579) TazLeacher válasza Rico33 (#8578) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az első bekezdéssel teljesen egyetértek. A környezetemben lévő embereknek nincs igénye még a továbblépésre. Sokan mondják, hogy lehet, hogy majd...persze vannak vállalkozó szelleműek, de azért ez a ritkább.

(#8580) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

lényeg az hogy kifőtt a pálinkám is és odabasz:)

(#8581) Rico33 válasza kisscsaba74 (#8580) üzenetére


Rico33
aktív tag

egi druszám :C

(#8582) wwenigma válasza Remus389 (#8574) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Teljesen igazad van, tobb embernek ajanlottam en is, elso szettnek tokeletes az EGO. Aki akar tovabblep es kesz. Nem ertem miert akarja mindenki annyira tolni a lavat vagy egyeb nem kezdoknek valo cuccot.

Penzrol felesleges beszelni, aki leszokik annak utana jut erre is arra is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8583) Remus389 válasza pirosvilamos (#8575) üzenetére


Remus389
veterán

na ez már baratibb ár, mennyi is kicsit több mint 12000, de hol kapható ennyiért?

mindegy, én nem szolom le a mod akksikat, van értelmük, de talán kezdőnek tényleg jobb egy ego, azon próbálja ki szerintem, az menjen neki tönkre

lehet be sem válik nála az e cigi

szerintem én is idővel ki fogok próbálni egy olcsóbb modot, ami nem túl nagy, de van egy két és fél hónapos.900 Vision spinnerem, illetve pár napos 1300mah VV akksim, először ezek hasznalodjanak el, egyelőre nagyon jól muzsikalnak ,remélem hosszú ideig jók lesznek még

talán év végéig jók lesznek, aztán meglátjuk hogy 6900-ért vagy 5700-ért (amerikai boltban annyi csak a 1300mah spinner, postaval , tehát egy alap lava-ert kaphatsz két nagy spinnert, amivel simán elgozolsz 3.5ml-t, nem kell cserelgetni sem ) egy újabb nagy ego, vagy cserelhetos cucc

persze én olyan vagyok, ami nekem van mindig az a tuti cucc. :)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8584) agent_k válasza Rico33 (#8578) üzenetére


agent_k
őstag

Tökéletesen megfogalmaztad.
Én azért vettem 1 akkus összeválogatott eGo méretű készletet olcsón(7k lötyivel), mert mi van ha mégsem tetszik? Ha mégsem jó. Ha mégis kell a cigi. Akkor kidobott pénz, mert ki tudja hogy tudom eladni.

Most is csak tapogatózok ezzel a vatelinnel, de tetszik. A nikotin egyértelműen jobban hasznosul vagy több marad a gőzben vagy nem tudom, mert eddig a V3 során eszembe jutott a cigi írtam is nektek. De ma ahogy beüzemeltem, és működik rendesen, csak bénáztam, szóval hogy most jó egyszerűen tényleg nem jut eszembe.

Mindig egy kicsit haladok előre így pénzben se sok, de megvan a szerzés öröme, az újdonság, a tapasztalás.
Nem kell lavaval kezdeni szerintem. Először magának az élménynek, az egész szcénának kell tetszenie.

Ezt ragozhatjuk ahogy akarjuk, de akkor is így van. Mindig a kicsitől kell a nagy felé haladni.

PT: amit linkeltem aksi az PT-s. Meg a iTaste is. Jól jöhet egyes esetekben. Különös ha csak egy akkud van, mint ahogy nekem is.

szerk: közben hárman is ugyanazt írtuk :)

[ Szerkesztve ]

(#8585) urbi73


urbi73
senior tag

Ha netán van valakinek eladó valamilyen használt ,vagy új VV akkuja , meg V3 - mas patron ,megvásárolom.Csak olyan akku érdekel ami működik rendesen ,0,2 es huzallal meg 0,16 - sal is ,ilyen tákolt selejt aksik nem érdekelnek .Ár = Megegyezés kérdése, értelmes áron .PÜ - ben várom.

-

(#8586) Sdi


Sdi
addikt

Ha esetleg valakit érdekelne egy ilyen készlet, most vettem a cég IV. kerületi boltjában. Csak személyesen vásárolható, rendelni nem lehet, csak kevés van már nekik.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#8587) makaveli666 válasza agent_k (#8584) üzenetére


makaveli666
senior tag

Nem értelek még mindig titeket... El vagytok szállva, hogy a láva így meg úgy milyen mod, meg mekkora ész kell hozzá... 3 gomb van rajta. VV fel VV le és ellenállást tud mérni. 2,5A korlátú lávát kell venni, ha annyira félünk az egésztől és akkor kb semmivel sem különb mint egy eGo, csak 0,1 pontossággal állítható rajta a feszültség, és talán még azt is látod, hogy mennyi van hátra az akksiból, meg mekkora ellenállású a patron amit használsz.... Árban szinte ugyan annyi... Egyszóval nem a készülékhez kell különösebb tudás, hanem ahhoz, hogy amit rátekersz azzal mit kell csinálni. Én sem azt mondom, hogy egy A1-es bullival kell kezdeni, a helix, novát, vatelint meg kerüljétek el mert az szar... Szó se róla. De ha nem zavar, hogy egy kicsit vastagabb a készülék mint egy eGo, akkor én azt látom pénzkidobásnak, hogy ha először vesz az ember egy ego-t aztán 2 hét múlva meg egy modot... Ha valaki leszokásra akarja használni, szintén eGo-t javasolnék...Mind ezt úgy mondom, hogy jelenleg is van eGo-m.

(#8588) wwenigma válasza makaveli666 (#8587) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Aki atter modra, az ugyis a sokszorosat fogja még elkolteni, akinek jo az EGO (95%) annak meg azert nem penzkidobas. Kis V3-bol egy ego akku is kihozza ami benne van, persze szive joga barkinek azt hasznalni amit akar.

Tapasztalat hogy cigiforma utan az ego még elfogadhato meretu de nagyobbal eleg kevesen lennenek kibekulve. Nem ad annyi plusszt amivel tobbe kerul es meretileg nagyobb.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8589) Remus389 válasza makaveli666 (#8587) üzenetére


Remus389
veterán

itt a döntő tényező az ár, ecigionline-on(nem csekkolom, csak emlékezetből), egy zmax 32000, egy lava 22 ezer egy provari 60-80 ezer?

oké ott a lava mini 12000 mindennel együtt jó helyről, az rendben lehet még kezdőnek is

vagy valami hasonló

viszont egy 900-zas sima ego 4000Ft

egy kezdő nem akar invesztálni egy modra

én november óra e cigizek és még nem léptem túl az ego-n annyi, hogy a kis gyagyi 650-estől, most 1300mah VV-s brutál akksim van, elég jól bírja, 7200Ft volt

majd ha kikopik, lehet úgy döntök egy kis Láva jöhet, bár írták itt hogy 5 hónap után kontaktos lett a tűzgombja, szóval azért... illetve olyat is hallottam hogy van akinek két 1100 ego-ja van már egy éve és mennek

szóval ez az elettartam dolog is ingoványos(ki is eshet a kezedből), ha kibír 2-3 évet a mod akkor pár ezrest spórol az ember valóban, bár karcos lesz, nekem bejö az ego bevonata, nem csúszik

ki tudja, szóval ez egy végtelen vita, én azt mondom, próbálj ki egy 1300mah spinnert, nagyon jó, olcsó, sokat bír, jó a fogása, és ha kontaktos lesz, leejted a lépcsőn, ellopják, elhagyod, kevésbé fáj, veszel újat azt kész

meg amíg ilyen tubby bc-vel és Helix-szel nyomulok, nem is kell több a vv ego-nál szvsz

bár igazi véleményt egy Lava után mondhatnék, biztos jó, de ha belegondolok a 900-zas spinner és az 1300 spinner is nekem 7200Ft volt, tehát már 14400Ft-ot adtam ki akksikra, úgyhogy most már ezeket elhasználom, amíg mennek, talán jövőre áttérek a modokra és akkor bölcsebben véleményezhetem

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8590) Remus389 válasza Remus389 (#8589) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem aki spórolni akar az e cigin, nem hiszem hogy modokkal sokat spórol(kivéve ha sokáig jó marad a mod), többet spórol ha magának keveri a levest(évi 50-60.000-et is akár)

a patron felújítással is lehet évi 10-15 ezret spórolni

a moddal is talán lehet, ha tud rá vigyázni

meghát kiváncsi vagyok meddig bírják az akksijaim, még viszonylag fiatalok, szerencse kérdése, mert pl múltkor kiesett a kezemből a 900-zas ... ki tudja :U

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8591) makaveli666 válasza Remus389 (#8589) üzenetére


makaveli666
senior tag

Elég sok ego-t próbáltam már. Te persze rögtön beírod a provarit... ki beszélt itt a provariról? Sikerült felsorolnod a legdrágább készülékeket, még véletlen sem írtál egy olyat sem, ami kb annyi mint egy normális eGo. Annyi mindent mondhatnál az ellen amit Én írok, de pont ezek amiket Te irkálsz ez a hülyeség. ecigionline lava 22e... igen az egy 4A s láva... én direkt nem ezt írtam le... egyszer nem írtam a 4A -s lavat, de gondolom fogalmad sincs arról, hogy mit jelent hogy esetleg 2,5A vagy 4A-s a készülék. Az előbb te emlegetted, az akksicserét az eGon... egy kicsit nehezebb művelet mint egy mikrokapcsolót kicserélni (kb 500FT). Nem az eGoval van bajom, bár a szabályozatlan eGo akksikat kitiltanám... Legalább a VV-t lehessen rajta állítani 0,1 pontossággal, nem pedig 3 fokozattal, én mindig ilyen eGokat ajánlok valakinek, ha ez az elvárás. A fő probléma az az, hogy bárki aki megkérdezi, hogy mit vegyen, rá van vágva, hogy eGo anélkül, hogy meg lenne kérdezve, hogy mire kell.. Leszokásra én sem javaslok provarit....
Azt meg ne akard bemesélni, hogy egy ego tovább bírja mint egy mod :D de ha ettől félsz akkor vegyél mecha modot, ott nincs minek elromlania...
Kicse: Nekem kb 3 napig volt meg az eGo... a teljes szettért 18ezret húztak le rólam.

[ Szerkesztve ]

(#8592) kisgyerek85 válasza Remus389 (#8589) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Még működik :) és én annyit használom, hogy másnak ez 10 hónap lenne már :D

(#8593) agent_k válasza makaveli666 (#8587) üzenetére


agent_k
őstag

Senki sincs elszállva Remuszon kívül. ;]

2 hét múlva nem vesz modot senki.
Én akkor is tartom magam ahhoz, a kezdetkor nem akartam sokat költeni rá. 7kból megnéztük mit tud a dolog. Egy ideig amíg a patronokat végig nem próbálom ez elég lesz. Lehet tönkre is teszem. Aztán majd veszek valami komolyabbat. De elsőre semmiképpen nem költöttem volna 10 (sőt 15 vagy még több) ezernél többet egy olyan dologra ami még az sem biztos, hogy jó. Ennyi kidobni való pénzem nem volt elsőre.
Ennyit tudok mondani.

(#8594) kisgyerek85 válasza agent_k (#8593) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Én olvastam olyat aki kezdésnek egyből egy Vamo-t vett.

(#8595) Remus389 válasza makaveli666 (#8591) üzenetére


Remus389
veterán

mondom ez egy végtelen vita, én marha boldog vagyok az 1300-as spinnerrel

Azt meg ne akard bemesélni, hogy egy ego tovább bírja mint egy mod

miért hány mah-es ha beleteszel egy lava minibe egy akksit? az hány hány mah?(közbe rájöttem hogy élettartamra és nem üzemidőre gondolsz), de mennyi mah?

jó te hoztál egy rossz döntést, átvert valahol az eladó, attól még lehetnek jó ego akksik

VV-s egod gondolom nem is volt, én attól lejjebb már nem megyek

kicsee így van, kezdésnek senki se akar sokat beletenni, hisz nem biztos hogy bejön, így kezdőknek jó az ego, ez teljesen vitán felüli dolog

ha egyből drágább modot ajánlasz, az bonyolult, meg minden, meg drága, elriaszthatja, nem tudom mit kell ezen vitatkozni, az haladóknak való a mod

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8596) agent_k válasza kisgyerek85 (#8594) üzenetére


agent_k
őstag

Az igen. Bekezdte.

Remusz: Itt valami fogalomzavar lehet szerintem.

(#8597) makaveli666 válasza agent_k (#8596) üzenetére


makaveli666
senior tag

Rémusz... Nem vagyok én a wikipédia, hogy mindent a szádba rágjak... hülyeségeket irkálsz azt nagy mellénnyel. Olvass utána, hogy mit jelent az áramkorlát... BTW nagyon örülök, hogy ennyire elégedett vagy az egoval.
Csak az áron vagytok leragadva.... Kb 1 hónapos lávát, töltővel akksival 10k-ba meg lehet vásárolni... Mára befejeztem, túl sok időm volt fórumozni, nem is kellett volna :)

[ Szerkesztve ]

(#8598) agent_k válasza makaveli666 (#8597) üzenetére


agent_k
őstag

Azt hiszem tényleg nem kellett volna.

Ezt akartad hallani? ;]

(#8599) Remus389 válasza makaveli666 (#8597) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

na hogy művelődjek is, belemegy a lava minibe a kék 2800 mah? és ha kettőt vesz az ember párosával lehet csak tölteni?

mert ha igen az kafa

mit jelent hogy védett/nem védett?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8600) urbi73


urbi73
senior tag

Na most már hogy mindenből lesz legalább kettő, már csak egy +töltőt kellene beszerezni mert abból még csak egy van ,ha ez elromlik akkor gond van ,nálunk a közelben sincs E-cigis bolt.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.