Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) interstate76 válasza #35104512 (#7296) üzenetére


interstate76
addikt

ment PÜ (épp odaadtam egy haveromnak a 2. számú akksim, próbálgatja az e-cigit, szóval kellene egy tartalék)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7302) ati2


ati2
őstag

Valaki tud valami jó "kevergetős" fórumot? Szemezgetek a FlavorArt aromákkal, készülni kell a július 1 utáni időszakra is :( Tuti befagyasztok egy csomó alapot, talán kibírja 1-2 évig úgy :)

(#7303) Remus389 válasza ati2 (#7302) üzenetére


Remus389
veterán

a fagyasztás, fagyasztóba nem árt meg neki?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7304) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

na ha valaki erre jár felém megkóstolhatja a Camelt....egy picit ánizsos dohányos íz,egyáltalán nem rossz.

Jah kávé:maradt kb 50ml dekang kávé aromám,nekem nem frankó.tisztára kesernyés mint az igazi:)

[ Szerkesztve ]

(#7305) wwenigma válasza interstate76 (#7300) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Maximum Smoke féle Route66 nem tudod veletlenul hogy mennyire hasonlit az evaporos Prime66-re?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7306) interstate76 válasza wwenigma (#7305) üzenetére


interstate76
addikt

Egyiket sem ismerem sajnos.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7307) kisgyerek85 válasza Remus389 (#7303) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

nem

(#7308) ithomas válasza wwenigma (#7305) üzenetére


ithomas
őstag

Én mindkettőt ismerem, és szeretem.
Semennyire. :D
A Route66 leginkább egy visszafogottabb 555-ra hasonlít, vagy az MS Tobacco Roadra, ha azt ismered.

Real eyes realize real lies!

(#7309) wwenigma válasza ithomas (#7308) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi. Első körben Prime66 helyettesitot keresnék. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7310) Wendelke válasza wwenigma (#7309) üzenetére


Wendelke
senior tag

A Laca féle Dark Vaper volt olyasmi mint a Prime66, csak Lacánál ebből most hiány van, illetve meg is szüntette. De most hogy ránéztem a honlapjukra, van egy csomó újdonság. De ezekkel még várni kell, hogy milyenek lesznek a visszajelzések, vagy pedig berendelni kóstolóba. :U

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7311) MmDorian


MmDorian
őstag

néztétek délelőtt a 12es (30db) mintát ? berendeltem, de nem tudom, hogy azért nincs már, mert rendeltem vagy nem is volt... :DDD

(#7312) ati2 válasza MmDorian (#7311) üzenetére


ati2
őstag

Én tegnap rendeltem, akkor még volt, de értesítés még nem jött...

(#7313) MmDorian válasza ati2 (#7312) üzenetére


MmDorian
őstag

0ás, meg 6os még van. kiváncsi leszek...

(#7314) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Használ valaki ilyet? Érdemes ezt megvenni? Húgommal szeretnénk valami szettet venni, de nem igazán tudjuk mit érdemes venni. Egyik ismerősöm azt mondta inkább olyat vegyek amiben nincs elektronika, nem igazán tudom mire gondolt pontosan :). Tudnátok segíteni, hogy milyet vegyünk ami hasonló árban van, és nem fog tönkremenni 1-2 hónapon belül? A másik amit nem tudok, hogy egy 30ml-es üveg ezek közül nagyjából mennyi ideig tart ki? Én általában 3/4 doboz cigit szívok naponta.

[ Szerkesztve ]

(#7315) Hege1234


Hege1234
addikt

makaveli666
interstate76

köszi!

be lesz tesztelve

(#7316) interstate76 válasza Hege1234 (#7315) üzenetére


interstate76
addikt

Szívesen!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7317) interstate76 válasza Ronam (#7314) üzenetére


interstate76
addikt

Utoljára tegnap volt itt valaki (azt hiszem Barell), aki nemrég óta e-cigizik és máris felkeltette az érdeklődését az egyik varivoltos akksi. Én elsőre olyat vennék, mert szinte mki kipróbálja egy kis idő után, akkor meg miért ne kezdenél azzal? Ráadásul - a választott típustól függően - nem is, vagy nem sokkal drágább.

Vannak ellenvélemények, nálam sokkal régebbi motorosoktól is, szóval a döntés a tiéd, én csak árnyalni szerettem volna a képet!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7318) makaveli666 válasza Hege1234 (#7315) üzenetére


makaveli666
senior tag

igazán nincs mit. nekem ma jött meg a tartalék mogyi 30ml, málna 30ml(még nincs tesztelve), banános-csoki vagy fordítva mindegy... A banános csoda az az asszonynak lett, én annyira nem rajongok érte. Régebben, még mostanában is lehet kapni ilyen csokit, de régebben volt nagy divatja ennek. Tudjátok úgy néz ki mint a banán, csoki külsővel, és ilyen sárga maszlaggal megtöltve "banán-csoki", na ennek a löttynek 100%-ban olyan íze van, szóval aki ezt szereti, annak ajánlom :)

[ Szerkesztve ]

(#7319) Remus389 válasza Ronam (#7314) üzenetére


Remus389
veterán

ecigionline. hu

2 db 1300mah akksi 14000Ft(ego spinner variovolt ar/érték bajnok )
2 db helix v3 3600ft
2 db töltő 1200Ft

2db 10ml lotyi 1800ft

ez valami 20.000, de szerintem jobban jártok (ha spórolni akartok vegyél huginak kis szimpla 650-es akksit )

posta ingyenes az első alkalom

érdemes még 2db potkazan +1400ft

fejenként kb egy tizes

az 1300mah spinnert ne hagyjd ki, jó cucc!

azt fogod gondolni, ejj ez fejenként kemény 2000ft-al több, de jobban megéri, hosszabb távon

olyan akksit kapsz amit nem kell napközben tölteni, jó a fogása, és variovoltos az az igazi (mai eszemmel én is azzal kezdeném )

azonkívül szvsz jobb minőség

illetve ha hatékonyabban szoktat le(nincs töltési idő amikor rendesre ragyujtanal, variovoltnak köszönhetően jobban kihozod az ízeket ), akkor pillanatok alatt behozza azt a plusz pénzt

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7320) Ronam


Ronam
addikt

Köszi az ötleteket :). Ajánlottak most egy ilyet Trustfire akksival. Erről mi a véleményetek? Árban nagyjából ugyanúgy jönnék ki.

(#7321) MmDorian válasza makaveli666 (#7318) üzenetére


MmDorian
őstag

nekem a banános csoki az első lötyim volt még a nem varis egohoz. imádtam.

(#7322) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

pfff mardt kb 30ml aromám a banáncsokiból....nekem hidegrázásom lett tőle annyit szívtam:)
és aki nem fog találni mogyorót az szóljon,nekem van raktározva Hangsen Fibert kb 150ml:)

(#7323) Dr_Senkihazi válasza MmDorian (#7321) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

nekem is banános-csoki volt az elsö,söt hugomnak is:)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#7324) makaveli666 válasza Dr_Senkihazi (#7323) üzenetére


makaveli666
senior tag

de laca féle banános csoki? mert nem mind1 ám :D

(#7325) kisscsaba74 válasza makaveli666 (#7324) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

a nem laca féle az nem is jó???

(#7326) ati2 válasza Ronam (#7320) üzenetére


ati2
őstag

Szerintem ezt felejtsd el, úgy ahogy van [Lava]-t kapsz ennyiért, töltő + aksi mindkettőhöz kell. A trustfire + ultrafire aksikat meg felejtsd el (töltőben jó mindkettő). Inkább egy sanyo 18650 az EO-ról 1200 Ft/db. Csak ezek a cuccok nagyok.

Ha számít a méret akkor meg ego varivolt, ahogy fentebb ajánlották.

(#7327) makaveli666 válasza kisscsaba74 (#7325) üzenetére


makaveli666
senior tag

én ilyet nem mondtam, de azt állíthatom, hogy laca féle mogyinál Magyarországon nem kapható finomabb, vagy legalább olyan...

(#7328) DCI_market


DCI_market
tag

ez nagyon tetszik

Érdemes valamit másként vennem? Az előbb állt itt egy lista, arról mit is kéne venni, de nem sikerült megfejtenem. Mentolos liquidhez mit ajánlotok? Melyik boltot érdemes felkeresnem budapesten, esetleg rendeljek?

Párom és én is szeretnénk átállni teljesen. Próbálok tanulni, meg olvasni, de nagyon gyorsak a lépések:D

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#7329) Wendelke válasza DCI_market (#7328) üzenetére


Wendelke
senior tag

Esetleg aPárodnak illetve Neked

Amit linkeltél, illetve ennél, még lejön 5%, ha nagyon kutakodsz a neten. :D

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7330) Barell


Barell
senior tag

Tegnap még Ego Spinner iránt érdeklődtem véleményről mára viszont MOD készülékre változott az elképzelés. Mit tudnátok ajánlani a legjobb ár/érték arányban itthoni webáruházból amit akár már holnap megrendelhetek? A Lava Tube 4.0 Minibe lettem szerelmes, de nem lelek. :B

(#7331) MmDorian válasza Barell (#7330) üzenetére


MmDorian
őstag

a sima láva túl nagy ? ha igen, akkor az etna is jó cumó, abból lehet kicsit csinálni.

(#7332) Barell válasza MmDorian (#7331) üzenetére


Barell
senior tag

(#7333) ati2 válasza Barell (#7332) üzenetére


ati2
őstag

Az jó lesz, inkább, mint a mini, vagy Etna (túl nehéz, dupla súly). High drain-es aksit vegyél hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7334) Barell válasza ati2 (#7333) üzenetére


Barell
senior tag

(#7335) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Igazából,ha valaki hordható,nem kinézős készüléket akar,és nincsenek extrém igényei,mint pl.dual coil 5V-ról,teljesen jók lehetnek a spinnerek és társaik...érdemes a jobb időkre gondolni,amikor,bár szép és jó,de valljuk be,elég bután néz ki az ember zsebében egy mod avagy akár egy Lava Mini is,ami ráadásul kevesebbet is bír,mint pl.egy 1100-as spinner...(egy Lava Mini a maga 800mAh-s 18350-es akksijával...),azért bár más,mint a cigik,de "hagyományos" körökben mégiscsak elegánsabb még az eGo-méretű akksi is.Én is hordtam a Tox Cannon-omat a 18350-es hüvellyel,még kisebb is,mint a Lava mini...DE akkoris hamar merül és bután fest a vastagsága miatt.Főleg aki nem tartózkodik kint fél napnál többet,amire elég 1-1.5mili lötyi is,amit egy átlagos patron,vagy XL-es vatelin úgyis tud tárolni,és ha az extrakarcosságot se igényli...Az már kukacosság,hogy pl.egy Helix mondjuk 4.5V-on jó.Bár ezt a spinner-rokon cuccokkal is meg lehet oldani,és a Bleki,stb.féle extrém gőzigényűeket leszámítva mindenkinek elég egy "cigisebb" cucc méretben is,akksiban is.
Főleghogy a Helixet,stb.tekerni is lehet az akksihoz,és akkor már a sima akksival is jó.Utcán,sörözéskor,stb.meg úgyse tekergetné az ember a gombot...még a töltést,esetleges döntögetést is hanyagolja :D Ok,aki kisérletezni akar,otthonra jól jöhet ilyesmi,de akkor már jobb egy leharcoltabb használt példány otthonra,úgyse látja az embert senki,amikor "élvezetből" vapel,és olcsón kijön így.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7336) ati2 válasza Barell (#7334) üzenetére


ati2
őstag

Az az aksi jó lesz hozzá 10A-t tud, a töltő is. Azzal számolj, hogy 8+ óra feltölteni egy ilyen aksit 500mA-es töltővel.

Lorenzo9: nem tudom nekem sokkal jobban bejött az Etna, meg nemsoká Lava is lesz. Valahogy több a gőz és melegebb az ego-hoz képest. Ugyanazon a feszen hajtom, mint a C-Twist-et max 4V, 2,0-2,4 Ohm.
Mondjuk buliba meg viszem az ego-t, ha húzná a zsebem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7337) BandiHUN válasza ati2 (#7336) üzenetére


BandiHUN
veterán

4.5 óra.... 4.5*500mA=2250mAh,na jó plusz kis veszteség,de nem is jó koppra meríteni az akksikat.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7338) Barell válasza ati2 (#7336) üzenetére


Barell
senior tag

Ez komoly? :Y

Na az úgy már más. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7339) ati2 válasza BandiHUN (#7337) üzenetére


ati2
őstag

A "kistesója" adatlapja 2 óra 1500 mAh-s töltővel: [link]
Igaz én trustfire tr-001 töltőt használok (500 mA-es), azzal 8+ óra a fentebb linkelt aksit feltölteni 3,6->4,2V -ra. Az 1500 mAh sanyo IMR meg 6 óra.

Barell: Igen komoly.

(#7340) Wendelke


Wendelke
senior tag

Jól mondja Lorenzo, a mod készülékek nagyon jól szolgálnak otthon, de macerás őket cipelni.
Eleinte én is vittem a Lávát meg az NGP-t, de leszoktam róla. Ezek most a monitor mellett foglalnak helyet, míg a Twistet meg az Innokint hordom.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7341) Ronam


Ronam
addikt

A Twist meg a Spin között van valami egetrengető különbség? Melyiket érdemesebb venni?

(#7342) ati2 válasza Wendelke (#7340) üzenetére


ati2
őstag

Hát nem a rövid gatya zsebében hordom méretű cuccok ezek, az biztos. Én ha tehetem viszem még az Etna-t is kabátban elfér. Otthon meg nem az ego-k kapacitása "kopik". Az ego-k maradtak bulizni, amikor hülyén lóg ki egy ilyen a zsebből.

(#7343) BandiHUN válasza ati2 (#7339) üzenetére


BandiHUN
veterán

Te érted is ezeket az ábrákat? :)
Mert ezen elég jól látszódik,hogy a 2200mAh-s cella 1700mA töltőárammal olyan 1.25óra alatt eléri a kapacitása 90+%-át,utána lecsökken a töltőáram,a feszültség már nem nő tovább,és a maradék <10% töltést bele lehet "csepegtetni".Nyugodtan higgy nekem...Ráadásul a LI-cellák NEM melegszenek,főleg nem 500mA töltőárammal,vagyis nincs vesztesége a töltésnek,tehát körülbelül el is hiheted,hogy kijön a töltési idő,ha az akksi mAh számát elosztod 0.5-tel,és ugye erre még minusz az is,hogy az akkut nem is SZABAD teljesen lemeríteni,vagyis 3.6 alá,ha védett lenne,az elektronika nem is engedné,lehet a MOD kipumpálja az utolsó wattokat is belőle,de hidd el,nem egészséges,és egyébként sem kényes a LI cella arra,mikor töltöd,a mélykisütésre és a sok kicsis töltögetésre viszont igen.Plusz a "csepptöltés" is elég relatív dolog az ábrán,mert "hivatalosan",telefonban vagy a TE töltődben,vagy egy eGo akksinál sincs ilyesmi,vagyis ha az akksi eléri a 4.2V-ot,ami az ábrán is jól látszik 1.25óránál,ahol már nem nő tovább a kapocsfeszültség,a töltő kikapcsol és kész,a LI akksiknak hullamindegy,ha teló,ha cigi,hogy akkor veszed le,amikor épp zöldre váltott,vagy csak reggel.A gyártói diagramok nem feltétlenül tükröznek valós dolgokat,hanem lényegében egy "teljes" viselkedést mutatnak,aminek a normál üzemi körülmények csak egy része.
Ha neked az 1500mAh-s akksi 6 óráig tölt 500mA-val,akkor igencsak kilehet a töltőd...a TR-001(NEKEM IS olyan van) egyik tipushibája,hogy a táp pufferkondenzátora alulméretezett és gyenge minőségű,jobbra és nagyobbra kell cserélni,ez főleg akkor gond,ha nem csak 1 cellát töltesz,mert ha jól emlékszem,már újkorában se szereti az össz töltőáram az 1A-t elérni...1 cellával nem szokott gond lenni.Most hirtelen nem tudom,hol,de annó olvastam is erről valami fórumon külföldön,képekkel illusztrálva,mint ahogy arról is,hogy némelyik verziós TR-001 szeret kontakthibázni(vacak kidolgozás,és megzsírozott rugós érintkező->kontakthiba,kisebb töltőáram),és hogy a feszültséghatárnak is van szórása bizonyos verziókon,láttam is leírásokat,melyik verziót hogyan is kell pontos 4.2V-ra hangolni.Nekem jó,kontaktot megcsináltam,az egyik fészek 4.19-ig tölt,a másik 4.2 kereken,és olyan 490mA töltőáram megy.Ha régebbi a töltőd,sokat ment,és nem volt bántva,könnyen lehet ilyen gondod...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7344) Wendelke válasza Ronam (#7341) üzenetére


Wendelke
senior tag

A Spin-ről nem tudok nyilatkozni, a Twist-tet kerek 8 hónapja használom,(eddig gond nélkül, ....lekopogom :U ) az összes többi eGo akksimat már ki sikerült nyírnom, pedig teljes palettám volt 650-900-1100 mAh. Bár elektronika cserével sikerült javítani őket részben.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7345) ati2 válasza BandiHUN (#7343) üzenetére


ati2
őstag

Új a töltő és 4,18-nél vált zöldre, 4,19V-ig tölt. Igen az elején gyorsabban tölt, utána csökken a töltőáram.
De mindegyik töltőnél csökken az áram, ha kezdi elérni a max kapacitást, az Xtar-nál is, csak az le is kapcsol 4,2V-nál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.