Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) Rico33 válasza blasko92 (#8150) üzenetére


Rico33
aktív tag

Lehet elkerülte a figyelmem, de milyen is?

(#8152) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Sziasztok,

Innét van pár löttyöm [link] de mindegyiken érzek valami nagyon kellemetlen szúrós izt a háttérben, talán valami olyan mintha döghús lenne, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam. Más is tapasztalt ilyet vagy csak én vagyok finnyás?

Köszi

(#8153) blasko92 válasza Rico33 (#8151) üzenetére


blasko92
őstag

Öhm, utánanéztem, ilyen kezdő csomagot vettem.
Integrált tank + kazán :((( Szóval kidobós.

Na mindegy, ez után milyen megbízható tankot + kazánt ajánlotok? :)

(#8154) kisscsaba74 válasza blasko92 (#8153) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

teljesen jó a készleted:)

(#8155) Attis Radeon válasza blasko92 (#8153) üzenetére


Attis Radeon
tag

Szia!
Én ugyan ilyen készletet vettem haverral+páromnak még egyet,és nagyon szuper.
Ecigimester soroksári teso.
Itt egy videó ez alapján simán kitisztítod.
Én már többször is megtettem :)
[link]

(#8156) blasko92 válasza Attis Radeon (#8155) üzenetére


blasko92
őstag

Én is ott vettem :K

Köszönöm a linket :R

Esetleg gyógyszertári alkoholt az ioncserélt vízbe? Nem sokat, csak hogy jobban oldja a lerakódást

[ Szerkesztve ]

(#8157) Rico33 válasza blasko92 (#8153) üzenetére


Rico33
aktív tag

Már linkelték a videót, de a termék oldalán is ott van a karbantartása.Ha ugyanaz mint a Helix V3, akkor az ÉN véleményem szerint a legköltséghatékonyabb és legegyszerűbben javitható kazán. video a felújitásáról
Szóval nem csináltál rossz vásárt.

[ Szerkesztve ]

(#8158) Attis Radeon válasza blasko92 (#8156) üzenetére


Attis Radeon
tag

Szívesen :)
Rengeteg vidó van fent a sráctól.
Nézegesd,és e cigi guru leszel :)
Most üvegszálra meg tekercsre várok.Sehol nem találok.Nincs készleten.
Kicsit belekostolok ezekbe a tekercselős témákba.
Ízekről meg annyit hogy vettem Olasz mokkacsinót,meg valami fűszeres csokit,de botrány trágya :(((
Viszont a mogyoró az tuti!!!18mg
Anno a régi kezdő ecigis korszakomból megmaradt itthon 2 üveg tobacco meg V hilton 24mg.
Na azok ütnek igazán.
Valakinek van valami tapasztalata az USA mix-röl?Azzal szemezgetek mostanság.

(#8159) kisscsaba74 válasza Attis Radeon (#8158) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

nekem egy életre elment a kedvem az usa red mix-től....romlott aromát kaptam:)de ami nekem jobb tőle az az Usa Light mix

(#8160) Attis Radeon válasza blasko92 (#8156) üzenetére


Attis Radeon
tag

A gyógyszertári alkohol tulajdonképpen nem árt a kazánnak,de az üvegszálból lehet nem jönne ki.
Nem tudom nem próbáltam,de szerintem nem tenne jót neki.

(#8161) Rico33 válasza Attis Radeon (#8160) üzenetére


Rico33
aktív tag

Nagyon sokan használják, alkohollal mossák, van aki javasolja az áztatást is.Akkor valószínűleg nagy kárt nem tehet benne.Tisztítás után úgyis ki kell égetni, elillan a szesz.

(#8162) blasko92 válasza Rico33 (#8157) üzenetére


blasko92
őstag

Viszont nekem nem menettel csatlakozik a plexi tartály a kazán részhez, hanem a kazán alja recézve van, és egy gumi/műanyag gyűrű van a tartály meg a kazán között. Így is szét tudom szedni?
Vagy elég csak átmosni jópárszor?

Szerintem az alkohol az elpárologna belőle, csak nem szabad egyből kiégetni a kazánt, mert akkor begyullad :D

(#8163) kisscsaba74 válasza blasko92 (#8162) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

Valszeg neked a V2-es verziójú patronod lehet...nem szétszedhető elviekben

(#8164) Rico33 válasza blasko92 (#8162) üzenetére


Rico33
aktív tag

Ha jól rémlik, a korábbi helix is olyan volt, a v3-as lett csavarozható.Írták többen, tapasztaltabbak, ugyanúgy szét lehet szedni.Óvatos csavaró-húzó-körkörös mozdulatokkal lejön.Nem is a kimosás miatt lényeges a szétszedés, hanem a kazáncsere miatt.
Ha nem vagy a sikerben biztos és áldoznál rá, akkor le is cserélheted egy ilyenre, ezen tuti minden csavarozható.

Megnéztem a szészletet, amit linkeltél...érdekes. A készlet leírásában E-Turbo V3 kazán szerepel ( sztem ua. mint a helix v3 ), de a link amire mutat, az a V2-é.
De a legegyszerűbb..fogd meg a patront alul, a recés résznél, tekerd meg...ha lejön, menetes, ha nem, akkor biza megtévesztő az oldal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8165) Attis Radeon válasza blasko92 (#8162) üzenetére


Attis Radeon
tag

A tied is v3 kazán.
Ahogy a videón is mutatja a srác,szépen óvatosan ki kell tulajdonképpen billegtetni a műanyag plexit a fém hüvelyből.
Persze nem feltétlenül fontos ezt megtenni.
Elég ha átmosod összerakott állapotban.

Is igaz.Most hogy jobban belegondolok tényleg nem árthat az alkohol az üvegszálnak sem.
Nem akartam hülyeséget írni,amíg nem próbáltam ki :)

(#8166) Attis Radeon


Attis Radeon
tag

Olyan sokáig irkálok hogy közben a többiek is megírták :C
Lehet akkor neked a V2-t adták.A link tényleg megtévesztő.

(#8167) Rico33 válasza Attis Radeon (#8166) üzenetére


Rico33
aktív tag

Ha viszont v3 árában kapott a kollega v2-t, akkor biza át lett b.szva..

(#8168) greenity válasza Rico33 (#8167) üzenetére


greenity
aktív tag

én is V3 reduxot rendeltem onnan... és V2-t kaptam... csak kicsit voltam ideges mikor rájöttem...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8169) blasko92


blasko92
őstag

Lőttem két képet a kazánról, ezeken látszik, hogy a plexi tartályrész és a fém kazánrész hogy csatlakozik egymáshoz, a recézett részen.

[link] [link]

Az ujjlenyomatommal kéretik nem visszaélni :D

(#8170) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Az elektromos cigaretta jelene és jövője Magyarországon

A Civil Rádió 2013. március 4-én 22:00-24:00 között jelentkező 1.5HOLD. műsora ismét az elektromos cigarettának szenteli műsoridejét.
Fő téma a jelenlegi szabályozás hiánya, a hazai és az európai jövőkép alakulása.

A műsor Budapesten az FM 98.0 MHz-en online streamen pedig a http://radio1.loloke.hu/civilradio.pls címen lesz hallható.

Az adás alatt hívható +36 1 489 09 99-es telefonszámon várjuk a hallgatók kérdéseit, észrevételeit.

(#8171) Rico33 válasza blasko92 (#8169) üzenetére


Rico33
aktív tag

Ez biza v2.Ha a számlán, a csomagleírásban a v3 szerepel, akkor kéretik megreklamálni illedelmesen, lehet tévedés, emberi hiba.Azután keresni megbízható üzletet, ahol az ember azt kapja amit fizet.

Urbi73: szerintem most már a hangsúly a mit-fizettem-mit-kapam-on lesz :(((

[ Szerkesztve ]

(#8172) urbi73


urbi73
senior tag

Ha nem tekerős ,akkor szét lehet billegetni .Nekem 2 db C4 -es van , Elméletileg nem szétszedhető ,mégis szétlehet szedni,ha meg már darabokban van akkor kb 5 perc rakok bele új tekerést ,ennyi .Én már karácsony óta így csinálom ,egyszer megnéztem egy videót hogyan csinálják ,az alapján sikerült nekem is ,aztán már egyre jobban gyorsabban ment ,most már nem is mérem hány ohmos ,majdnem mindig.2,4 re sikerül .Egy biztos ettől olcsóbban már tényleg nem lehet kijönni ,pláne ha majd magad kevered a levest is .

-

(#8173) urbi73


urbi73
senior tag

Na itt van [link] 06,00 nál húzza szét.

-

(#8174) greenity válasza blasko92 (#8169) üzenetére


greenity
aktív tag

itt látszik hogy kell szétszedni

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8175) Attis Radeon válasza blasko92 (#8169) üzenetére


Attis Radeon
tag

Na ez nem V3 az tuti!!!

(#8176) urbi73 válasza blasko92 (#8169) üzenetére


urbi73
senior tag

Egy jó tanács .A széthúzással vigyázz mert nekem már sikerült szétszakítanom egy akkut ,nem a patron csúszott ,szét hanem az aksi szépen leszakítottam a kábeleket a panelról ,ráadásul az enyémben bele van ragasztva a panel erősen nem lehet kiszedni ,így javítani sem lehet .

-

(#8177) urbi73 válasza Attis Radeon (#8175) üzenetére


urbi73
senior tag

C4 ,= V2 . Ugyan olyan mint a Helix V2 .

-

(#8178) Attis Radeon


Attis Radeon
tag

Jut eszembe(még nincs tapasztalatom).
A VV PG akksikat próbálta már valaki?
Én egész nap kocsiban nyomom a melót,és gondoltam miért is ne lóghatna a szivargyújtón a cigi.
Amikor meg épp nem a kocsiban vagyok,van egy full 1100mah akksim.

(#8179) blasko92


blasko92
őstag

Az utolsó két linken lévő van nekem is. :K
Akkor mégiscsak szétszedhető. Holnap lehet megpróbálkozok vele, úgyis van még egy új patronom a készletben. :)

Ha tönkremegy, max veszek egy teljesen szétszedhetőset.

Egyébként pár alapkérdés még a patronnal kapcsolatban:
-milyen sűrűn kell takarítani?
-milyen sűrűn kell az üvegszálat cserélni?
-számít az üvegszál hossza? (gyárilag hosszú van benne, leér a tartály aljáig, a videókban viszont egész rövideket raknak be)
-a tekercseléssel mit lehet szabályozni? (gondolom számít a huzal ellenállása, meg a tekercselés száma)

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az eddigi segítségeket :R

(#8180) urbi73 válasza Rico33 (#8171) üzenetére


urbi73
senior tag

A helyzet az hogy egy árban van mind a két típus .De mindenképp reklamálni kel ,nem azt kapta amit ígértek .Bár most már nehéz bizonyítani az igazat hogy milyen patron is volt .

-

(#8181) Rico33 válasza urbi73 (#8180) üzenetére


Rico33
aktív tag

Jelenleg 2x750Ft a különbség ( v2 vs v3 )
Annyiból már kijön 2m kanóc meg 2 m huzal, amivel felújítható kb 100-szor (?)

Blasko: személyes és egyéni véleményeim:
-takarítani 1-1,5 hetente szoktam...mer' lusta vagyok szétszedni
-üvegszálat cserélni újratekerésnél cserélsz, vagy ha vagy olyan balf.sz mint én, hogy takarításkor kihúzod, akkor azonnal :DDD
-én röviddel használom, de ki mit szeret
-tekercseléssel az ellenállást állítod be..hát ez megint egyéni ízlés, próbálgatni kell

[ Szerkesztve ]

(#8182) greenity válasza Rico33 (#8181) üzenetére


greenity
aktív tag

Igazad van, reklamálni kéne. Ha az ő számláján is ez van.
Én már nem tehetem...használt, ráadásul tönkrement, így derült ki, hogy nem V3, vettem hozzá kazánt, aztán lestem mint a moziban,hogy hát ez így nem fog menni.

blasko92 Ha van számla és nem rég lett véve érdemes megpróbálni a cserét.

[ Szerkesztve ]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8183) blasko92 válasza urbi73 (#8180) üzenetére


blasko92
őstag

Sajna nincs most nálam a papírja, és én se vagyok pesten szombatig

(#8184) urbi73 válasza Rico33 (#8181) üzenetére


urbi73
senior tag

Ez bolt függő ,hogy hol mennyibe kerül De nyilván nem éri már meg CE4 es Patront vásárolni.

-

(#8185) ati2


ati2
őstag

A V2 széthúzással vigyázzatok, ha nem jön szét könnyen nem érdemes erőltetni. Nekem az egyik széria teljes erőből húzva, billegtetve sem jött szét. A másik széria meg simán minden erőfeszítés nélkül szétjött.
Ha aksival húzod szét mindig fogd az aksi peremét a gomb alatt.

De inkább V3, sokkal könnyebb felújítani is!

Na mentem rádiót hallgatni :DDD

(#8186) Rico33 válasza urbi73 (#8184) üzenetére


Rico33
aktív tag

Konkrétan a Blaskó által linkelt bolt árait vetettem össze.Summa summárum, meg kell válogatni, honnan rendel az ember.

ati2: lejár a munkaidőm, semmi rádió, majd holnap beszámoltok a hallottakról :R

[ Szerkesztve ]

(#8187) blasko92 válasza Rico33 (#8186) üzenetére


blasko92
őstag

Hol érdemes vásárolni? :)

(#8188) Rico33 válasza blasko92 (#8187) üzenetére


Rico33
aktív tag

csak gyorsba 2 üzlet: én innen szoktam , ez is egy nagyon megbízható üzlet.

(#8189) Attis Radeon válasza Rico33 (#8186) üzenetére


Attis Radeon
tag

Én is onnan vettem eddig mindent és tökéletesen meg vagyok elégedve velük.
Jó kis bolt jó kis társaság.Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom van velük kapcsolatban.
Ez szerintem valami félreértés lehet csak! :K

(#8190) urbi73


urbi73
senior tag

Az még jobb kérdés lenne hogy honnan fogunk majd ha tiltják ?

-

(#8191) ati2 válasza Chuck Norris (#8152) üzenetére


ati2
őstag

Vegyél hozzá 0-ás PG-t és hígítsad 70VG / 30PG % arányban, mert beleég a szálba. Szerintem azt érzed...

(#8192) Remus389 válasza Attis Radeon (#8158) üzenetére


Remus389
veterán

Most üvegszálra meg tekercsre várok.Sehol nem találok.Nincs készleten.

Ha bp-en vagy a Szentlélek tér közeli boltban kapható, 500+300Ft 1 méter + 5 méter

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#8193) Attis Radeon válasza Remus389 (#8192) üzenetére


Attis Radeon
tag

Köszi az infót utánanézek :R

(#8194) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Még mindig keresnék hibás,de egyben levő vari-go-t,spint,spinnert,twistet,twistert...esetleg még érdekelne Upgrade akksi is,aminél lehet a stabil-nem stabil mód között váltani....
Privát,ha valakinek van ilyen hibás cucca.Piszkált nem érdekel...egyben,nem berhelve. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8195) Remus389 válasza Attis Radeon (#8193) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

az Aquincum patikától kicsit visszább, a Lakótelep aljában, nem ott ahol a nyíl van, mondjuk a patikától 60 méterre visszább a város felé néző oldalon

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#8196) Chuck Norris válasza ati2 (#8191) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Köszönöm a választ, ha legközelebb rendelek akkor úgy járok el ahogy mondtad aztán meglátjuk javul-e a helyzet.

(#8197) Tv válasza urbi73 (#8190) üzenetére


Tv
senior tag

Ez engem is érdekelne. Illetve jelenleg van-e már valamilyen szabályozás rá?

(#8198) Sn00PiG válasza urbi73 (#8190) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Nyilván ha tiltani fogják akkor sehonnan, mivel a törvény lényege, hogy magánszemélyként nem tarthatsz magadnál nikotint tartalmazó eliquidet.
Innentől sajna azt nem is szívhatod, mert ahhoz valahol tartani kell, azt meg büntetik - ergo itthon illegálissá akarják tenni a nikotinos leveseket.

Jelenleg nincs rá szabályozás, de mivel a tartást akarják tiltani, ezért felhalmozni sem érdemes.

Egyébként a legérdekesebb, hogy ezt EU-n belül senki nem tette még meg, sőt, sehol nem is akarnak ennyire drasztikus szabályozást rá, a legdurvább kollektív EU szabály javaslat szerint is csak annyi lenne a korlátozás, hogy maximum 4mg/ml erősségűek lehetnek a liquidek.
De hát ez Magyarország, inkább balkán mint EU...

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8199) greenity


greenity
aktív tag

[link]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8200) Rico33 válasza greenity (#8199) üzenetére


Rico33
aktív tag

Megnézve, aláírva, voodoo átok elküldve az illetékeseknek.Kiváló statisztikai adat vagyok, ma pontosan 1 hónapja nem szívtam analógot, egyáltalán nem hiányzik, gyengébb lötyit szívok most, mint az analóg volt és a következő adag érzésemre lehet egy fokkal kisebb nikotintartalmú (most 12-es).
Ja és....Hondapapi for president :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.