Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) Wendelke válasza TazLeacher (#8352) üzenetére


Wendelke
senior tag

"Van olyan kazános rendszer (amikbe ezek a műanyag tank patronok valóak), ami felújítható? IMIST-em volt, de ugye az egy idő után kuka...azt is bevenném a csomagba, hogy legyen összehasonlítási alapom, de abból ha lehet, felújítandó változatot vennék."

Próbáld meg az Vision Eternity-t az egy tuti jó felújítható tank kazán, jobb mint az UFO, bár én azt is szeretem. Sőt most meghekkeltem , vatelinos B patronnal, ami nagyon jó lett . :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#8452) Remus389 válasza Wendelke (#8451) üzenetére


Remus389
veterán

nem néz ki rosszul

[link]

biztos van értelme az ára ellenére

nem tudom ki hogy van vele, de szerintem ezek az e cigis cuccok nagyon szépek, szépen megmunkáltak, pontosan illeszkednek, most is ezt éreztem ezen az új akksimon, egybe van nagyon

olyan precízek...

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8453) Xero válasza wwenigma (#8449) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem is értem hogy jut az eszébe ilyesmi. Igaz mi is kijártunk gimi alatt (öregszem... régen volt már) a lyukas órákban és a suli végén, de űztek is minket becsülettel. Viszont egyetem alatt sem fordult volna meg a fejemben elővenni egy villany cigit. Ezt azért így nem kéne, csak a döntéshozók segge alá kerül így a ló.

[ Szerkesztve ]

(#8454) urbi73 válasza hörii95 (#8447) üzenetére


urbi73
senior tag

Hát most büszke lehetel magadra,azért annyi eszed lehetne hogy nem az órán e-cigizel , csupán azért mert nem tiltja semmi , :Y .Szegény tanár ,mondjuk én kiütöttem volna a szádból a tanár helyében ,azt sem tiltja semmi.

-

(#8455) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nem semmi...éjjel jöttem haza Angliából...és eléggé elszomorodtam.Az angoloknak fesztiválja van az ecigihez,szoktam onnan rendelni...erre egyetlen vaperrel sem sikerült összefutni,sehol nem láttam egy ecigi boltot sem...ÉS a repülőn kifelemenet az eGo-szettemből ELVETTÉK a feladott poggyászból az egyszem felirat nélküli tűs palack utántöltőmet,a kutya nem szólt,csak nem volt meg...a másik 2 "gyári" Hangsen flaska szerencsére maradt,így nem maradtam lötyi nélkül,de jól összetúrkálták a cigistatyómat...hát kapják be... :W Ennél azért jobbra számítottam...OK,ott sncs minden sarkon bolt...Ami pozitívum,hogy 3 angol pubban voltam,mindenhol engedték az e-bagót...igaz fura volt,mert mindenki kérdezgette,mi ez? :Y Szerencsére volt nálam 4 komplett cigi,többféle folyadék,kedves-aranyos angol kislányoknak mutogattam a bélyeggyűjteményemet öööö vagyis a Maximum Smoke G-Spot lötyimet :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8456) kew válasza Remus389 (#8450) üzenetére


kew
senior tag

vape42-nél van személyes átvétel is, itt van a boltjuk a 11-kerben.

(#8457) Remus389 válasza kew (#8456) üzenetére


Remus389
veterán

hát jó, de látom 390 ft a posta

kényelmesebb rendelni, úgyse sürgős, majd

na tesztelem az új akksit, 2 ml -t már elgőzoltem a Helix v3-ba, most megnézem mennyi fogy a tubby-bol

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8458) Remus389 válasza raytrace (#8442) üzenetére


Remus389
veterán

na leteszteltem

2 ml fogyott a helix v3-ba mystic juice
1 ml fogyott a tubby bc-be, dekang

4.3 volton hajtottam, az ellenallasok 2.1-2.2 Ohm mindkét patronban, saját tekeres

3ml, enyhe csalódás, de mivel a helix gyorsabban gozol, ha csak azt használom lehet megvan a 3.2-3.4 ml is, vagyis két helix tartalynyi, függ a lotyitol is, ezek szerintem 50-50% egyensúly, és azért tomenyek, szerintem laca féle lotyivel és csak helix v3-al, többet is elgozoltem volna

szóval annyira nem rossz az, tudja az 1300mah-t, tud annyival többet mint a 900-zas

és ugye egyébként szép, kellemes fogás(kicsit vaskosabb, nekem bejön ), selymes tapintás, a gombot is elég finoman nyomni, nem nehéz, jó áron van

csak ajánlani tudom, két Helix tartály egy átlagos e cigarettas embernek elegendő, nem kell napközben tölteni, ha hazamegy az ember akkor meg legyen egy tartaleka, de szerintem ha éjszaka tölti akkor..

azt nem tudom mennyi a töltési ideje, szerintem 0-ról 100%-ra, olyan 4 óra, de most azt is letesztelem

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8459) TazLeacher válasza Wendelke (#8451) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, pöpec cucc, de ez már a MOD kazán kategória mind árban, mind méretben, kidolgozásban, így azért kicsit más...de nem rossz, kimondottan nem rossz, kár, ami nagy kár, hogy króm.

(#8460) Wendelke válasza TazLeacher (#8459) üzenetére


Wendelke
senior tag

Hát pedig nagyon szép, nem tudom, azzal mi a baj, hogy szép fényes. :D Egyébként szimplán csak felújítható, nem kell moddolni, ellentétben az UFO-val. :D

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#8461) TazLeacher válasza Wendelke (#8460) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A fényessel leginkább az a bajom, hogy általában nem marad fényes. Nagyon baró, nagyon szép, de csúnyán nézek rá, és már karcos lesz...egyébként szép...beleültetted a bogarat a fülembe azért. :B A nap folyamán járt rajta az agyam...holnap lesz egy kis időm, futok egy kört, hogy mi-merre-hány méter.

(#8462) agent_k


agent_k
őstag

VPG. Smoke Base Power - 18 mg/ml
capacity: 200 ml VPG-18 57,00 zł
E-FLAVOUR PEPPER MINT 5 ml.
capacity: 5 ml TABMIETAPIP-5 5,70 zł 1 5,70 zł
E-FLAVOUR TABACCO "DON HILL" - 5 ml.
capacity: 5 ml TOBDONHILL-5 5,70 zł 1 5,70 zł
E-FLAVOUR COFFEE - 10 ml.
capacity: 10 ml KAWA -10 6,90 zł 1 6,90 zł
E-FLAVOUR "7 LEAVES by Inawera " poj 10 ml.
capacity: 10 ml 7 LEAVES by Ina/10 10,00 zł 1 10,00 zł
E-FLAVOUR ARABIC TOBACCO by Inawera - 10 ml
capacity: 10 ml ARAB_TOBACCO by Ina 10,00 zł 1 10,00 zł
E-FLAVOUR CHERRY CIGAR by Inawera - 10 ml
capacity: 10 ml CHERRY_CIGAR/10 10,00 zł 1 10,00 zł
HARSHNESESS REDUCER "SHARP TASTE" 7 ml.
capacity: 7 ml. WG/SHARP_TASTE_7 10,00 zł 1 10,00 zł
10% of the glycol solution of ethyl maltol
capacity: 10 ml ETYLOMALTOL/10 7,00 zł 1 7,00 zł
E-FLAVOUR BRANDY - 10ml.
capacity: 10 ml BRANDY-10 6,90 zł 1 6,90 zł
E-FLAVOUR tab COGNAC - 10 ml.
capacity: 10 ml tab COGNAC 8,00 zł 1 8,00 zł
E-FLAVOUR TABACCO "KENT" - 7 ml.
capacity: 7 ml. WG/KENT 10,00 zł 1 10,00 zł
E-FLAVOUR WHISKY - 10 ml.
capacity: 10 ml WHISKY-10 6,90 zł 1 6,90 zł

Ha megérkezik kezdődhet a vegykonyha :D

(#8463) Remus389 válasza agent_k (#8462) üzenetére


Remus389
veterán

majd számolj be a a keverési tapasztalataidról

egybként újratekertem a tubby-t, elég kicsi 1,7 ohmos ellenállású lett, és azt kell mondjam az akksi 3,5 volton olyan, mint 2,2 ohm-al kb 4-4.3 volton

ha kevesebb az ohm és ezáltal kevesebb fesz kell, akkor tovább bírja az akksi?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8464) Barell válasza Remus389 (#8463) üzenetére


Barell
senior tag

Kisebb ellenállás=kevesebb akku időtartam.

(#8465) agent_k válasza Remus389 (#8463) üzenetére


agent_k
őstag

Mindenképpen csinálok recepteket. A neten próbáltam ránézni, hogy ki mit csinált, de annyi a folyadék és annyi féle aroma van, hogy nem találtam olyat ami nekem jó lenne. Ezért marad a saját próbálkozás. Annyival könnyítettem a helyzeten ugye, hogy a PG-VG arányt nem én álltom be hanem az Inawera már megtette, csak ízesíteni kell.

(#8466) kisgyerek85 válasza agent_k (#8465) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

(#8467) Remus389 válasza agent_k (#8465) üzenetére


Remus389
veterán

én is olyat tervezek, vagyis kész alapot, 6 mg-os egyensúlyt

nincs kedvem méricskélni a nikotint, meg hígítani, ahhoz még kezdő vagyok

Barell: de miért nem az számít hány volton megy, ha kisebb volton kell hajtsam az akksit, hogy ugyanazt a füstmennyiséget, TH-t elérjem, akkor kevesebbet kell hogy fogyasszon nem?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8468) agent_k válasza kisgyerek85 (#8466) üzenetére


agent_k
őstag

Köszönöm! Tudtam, hogy láttam már ezt a táblázatot, de most nem találtam, korábban meg még nem izgatott a keverés. Szerk: viszont ahogy nézem ebben nincs meg egy csomó amit én rendeltem...
Az első kiemelt oszlop az ajánlott keverési arány, az utolsó pedig a tapasztalati ugye?

[ Szerkesztve ]

(#8469) kisgyerek85 válasza agent_k (#8468) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Az utolsó az átlagot mutatja. Első nem tudom mi. Talán amit a gyártó ajánl.?

(#8470) Remus389 válasza kisgyerek85 (#8469) üzenetére


Remus389
veterán

igen, Empf: Empholene (Menge)

javasolt (mennyiség)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8471) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

az inawera igencsak alábecsüli a cseppszámot,majdnem a duplája kell hogy igazán jó legyen,de pl WG kentből 10ml-hez kell 8 csepp is,addig a WG lemon mixből elég az 5 csepp.a sima inawera aromákat tényleg cseppekben mérve 10ml gyümis íznél kb 18-20 csepp.legalábbis nálam

mindet egyensúly alaphoz viszonyítottam...

(#8472) ati2 válasza kisscsaba74 (#8471) üzenetére


ati2
őstag

A FlavourArt aromák is hasonlóak, dohány, édesség tömény 8-10 csepp, a gyümölcs híg kb 20 csepp.

(#8473) Remus389 válasza kisscsaba74 (#8471) üzenetére


Remus389
veterán

úgyis egyéni ízlés és tapasztalat kérdése

flesleges ezeket a táblázatokat ézni, amúgyis nehéz kimérni esetleg, meg a cseppek mérete is változik, nem?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8474) kisscsaba74 válasza Remus389 (#8473) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

nem,az inawera cseppek egyformák,kivéve ha nagyon meg van hűtve az aroma

(#8475) Remus389 válasza kisscsaba74 (#8474) üzenetére


Remus389
veterán

én úgy képzelem el, benyomok 5-6 cseppet, ha gyenge az íz még 3-4-et

ki kell tapasztalni, mindenkinek más az ízlése

ha kevés van benne, attól még elszívható, és még rakható bele, ha sok akkor esetleg higítható

vagy ennyire ki kell centizni?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8476) TazLeacher válasza Wendelke (#8460) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem szórakoztam, megrendeltem. Meggyőztem magam, hogy jó lesz... :))

(#8477) kisgyerek85 válasza Remus389 (#8475) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Jó az elképzelésed.
Kezdésnek így csinálnám, 10ml-be 4csepp, aztán egyesével lehet növelni. Van olyan aroma ami nagyon tömény (pl Old havanna) és bőven elég 4csepp is, de másból meg kell a 10-15 is.

Ja, és aki keverget annak javasolt egy drip kazán is.

[ Szerkesztve ]

(#8478) Remus389 válasza kisgyerek85 (#8477) üzenetére


Remus389
veterán

lényeg, ki kell tapasztalni az egyéni ízlés alapján

drip kazán? abból milyet ajánlasz? kostóláshoz gondolom

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8479) urbi73 válasza kisgyerek85 (#8477) üzenetére


urbi73
senior tag

+ Az érlelés is javasolt minimum 1 hét,csak én még nem találtam meg ami nekem ízlene, Én sem méregetem Pl a cseresznyés dohány 10ml -4 csepp (Inawera) az olyan fogkrém ízű lett ,mindenféle keverési arányban ,nekem felejtős. Old havannát is próbáltam már ,hát nem tudom mire kellet volna hasonlítania ,talán más aromával keverve ,érdemes több félével kísérletezni.

-

(#8480) Remus389 válasza urbi73 (#8479) üzenetére


Remus389
veterán

az érlelést fridzsiderben ?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8481) urbi73 válasza Remus389 (#8480) üzenetére


urbi73
senior tag

Én szobahőmérsékleten szoktam ,néha felrázom ,nem csinálok olyan nagy mennyiséget max 30ML. Nyáron lehet azért ajánlott lesz hűteni is ,pláne nagyobb mennyiség esetén.

-

(#8482) ati2 válasza urbi73 (#8479) üzenetére


ati2
őstag

Ezt az érlelést én nem értem, mondták, hogy kell, de én semmit nem vettem észre a friss és a 1 hetes cucc között.

Az aromát meg jól fel kell rázni használat előtt, az FA-sra rá is van írva.
A liquid-et is jól összerázom, pihen 1 órát és már mehet is használatra.

A gyári liquid-et is érdemes felrázni használat előtt, ha sokat állt a polcon. Így egyenletesebb a minősége, amíg el nem fogy.

(#8483) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Én don hillnél éreztem az érlelés hatását.
Érlelés abból áll, hogy szobahőmérsékleten hagyjuk állni 1-2 hétig. Közbe persze lehet kóstolgatni és amikor legjobban ízlik akkor mehet be a hűtőbe, hogy tovább ne érjen. MS aromákra mondják, hogy azoknak nagyon kell az érés, viszont utána kárpótol az eredmény :)

Én pl Ikv 3,5 ohmos kazánt használok kóstolásra.

Old havanna olyan asztalt szilvás fíling, de nem teljesen az csak más nem jut eszembe róla. :)

[ Szerkesztve ]

(#8484) smc


smc
addikt

Helix v3ra letezikvalamilyen szipkavedo es esetleg masfajta szipka?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8485) kisgyerek85 válasza smc (#8484) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Tudsz venni hozzá adapter amibe belemegy az 510 drip tip.
[link]
[link]

(#8486) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

Az érlelési tapasztalataim: ugye az aromák PG bázisúak ezért a nagyobb PG tartalmú alapokban hamarabb lesz teljes keveredés mint a nagyobb VG tartalmúakban.a színes,színezett aromájú liquidek később érnek ezeket letekert kupakkal szoba hőmérsékleten érdemes érlelni.a gyümis aromákból készült leveseket nem,vagy csak nagyon rövid ideig kell érlelni.picit gyorsítható az érlelés ha jó meleg helyen tároljuk a leveseket,ha egy mód van rá sötét üvegből készült fiolában.

(#8487) ati2 válasza smc (#8484) üzenetére


ati2
őstag

(#8488) turbulencia8 válasza kisscsaba74 (#8486) üzenetére


turbulencia8
őstag

Szintetikus lötyiknél mi a biológiai bomlás folyamata? Nekem bizarr ez az érlelés.

(#8489) Tv


Tv
senior tag

Joye 510 240 mah stabilizált akksit használ valaki? Nem kevés kicsit az állandó 3,3-3,4V ? Az 5 gombnyomásos ki-be kapcsolás és a kis mérete miatt érdekelne, mert szeretem ha az egészet csak farmarzsebbe vágom és kész. Gondolom kapacitás szempontjából 6-7 "szálnyi" szipákolást kibíz ez is.

[ Szerkesztve ]

(#8490) wwenigma válasza Tv (#8489) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az a jo a farmerzsebbe hogy gyönyörűen el fogod törni. Akár egy EGO-t is...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8491) agent_k válasza Tv (#8489) üzenetére


agent_k
őstag

A kis aksi egy LR porlasztóval jó lesz. De hogy 6-7 szálnyit bírna ki.... nem tudom ezt miért hintették el az emberek fejében. Egyáltalán nem igaz. Aki egy dobozzal szívott el, annak ez is ki fog tartani reggeltől estig mindenképpen.
A 950-es Ego aksim 2,4ohm-on 3 teljes napot bírt ki mielőtt lemerült.

(#8492) Tv válasza agent_k (#8491) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi a válaszokat. Úgy értettem a 6-7 szálat, hogy nekem annyit elég ha kibír. Ha többet az nyilván jó. Még azt akarnám megtudakolni, hogy 200ma-es töltőm van, az nem sok a 240mah-s akksinak?

(#8493) smc válasza wwenigma (#8490) üzenetére


smc
addikt

Akartam kerdezni.. Ti hogy hordjatok ezeket a szivar meretu cigiket?
Nekem most egy ego t 2 van helix v3-mal, ami durvan 20 centi hosszu.
Na most ezt farmerzsebben nem merem hordani..
Lattam van hizza nyakbaakaszto, amitol engem a hideg kiraz. A tarisznya se nyerte el a tetszesemet bar eddig az a legjobb. Kulon dobozt nem szeretnek hordani hozza, viszint a szipkat feltem kicsit a portol. Kabatzsebben, vagy ovtaskaban valami ohatatlanul is betalal jutni a lyukba.
Akarhogy kerestem sehol sem talaltam ra elfogadhato kupakot.
Letezik ilyen egyaltalan?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8494) agent_k válasza Tv (#8492) üzenetére


agent_k
őstag

Ja értem. Annyit mindenképpen kibír. A 200mA-es töltő az kicsit sok. Általános szabályként annyit mondtak nekünk az elektrosuliban, hogy a kapacitás 20%-ával kell tölteni az aksikat az egészség megóvás miatt. Szóval minél kisebb a töltőáram annál jobb. Egyelőre tedd rá ezt, aztán ha tudsz szerezz be egy lehetőleg kisebbet. 80-100-as már jó lehet, annál kisebbet nem láttam. Csak hogy tovább bírja az aksi.

smc
Kabát belső zsebe eddig. Aztán a nyáron nem tudom...

(#8495) Remus389 válasza smc (#8493) üzenetére


Remus389
veterán

miért a cigisdoboz + ongyujto kombó jobb

zsebbe lehet rakni, kicsit kilóg és? viszont nem nyom

ha leulsz kiveszed, ennyit ki lehet bírni

ovtaska...

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8496) Remus389 válasza smc (#8493) üzenetére


Remus389
veterán

vagy lehet két 650-es akksit is venni és akkor jobban elfér (2*3500ft)

bár nem éri meg VV esetén

a fogása sem olyan jó mint egy nagynak

az ilyen nagy e cigiket, mint ami nekem is van, 1300 mah + tubby BC szóval inkább szivarhoz hasonlóképp használom, mint cigihez hasonlóképp

szóval inkább e szivar

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8497) ati2 válasza smc (#8493) üzenetére


ati2
őstag

Én buliba is vittem a lava + helix párost, első zsebben pont elfér, kicsit kilógott ugyan a Helix. De ha zavar akkor letekered az aksiról és 2db-ban simán elfér és nehezebben törik.
Amúgy pár embert sokkolt a mérete :DDD

Patront meg rakd műanyag zacsiba, ha külön van, akkor nem koszolódik és nem is folyik a zsebedbe. Zsepi meg legyen nálad.

[ Szerkesztve ]

(#8498) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Most komolyan egy stabilizált 3,4V-os aksira milyen porlasztót tekernétek rá?

(#8499) #78693120 válasza kisgyerek85 (#8498) üzenetére


#78693120
törölt tag

Ha eGo, akkor LR Helix V3. Joye esetén kis drip kazán és Bud, amit azon szoktam hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#8500) Barell


Barell
senior tag

A Soroksári Auchanban vagy Tescoban van bármiféle e-cigibolt? Megyünk ma bevásárolni és jó lenne ha tudnék újítani valami lötyit vagy patront. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.