Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) Barell


Barell
senior tag

Valakitől segítséget kérnék? Az iTaste vv tölthető Nokia töltővel? :)

[ Szerkesztve ]

(#7652) kew válasza Barell (#7650) üzenetére


kew
senior tag

Pedig érdemes megpróbálni a novát, nekem nagyon bejön :) Bár nekem meg a helix maradt még ki az életemből :U Illetve annó a v1-et próbáltam, de az alig szelelt, behorpadt a fejem tőle, azóta nem volt hozzá szerencsém :)

[ Szerkesztve ]

(#7653) ati2 válasza Barell (#7651) üzenetére


ati2
őstag

Sok fajta Nokia töltő van: [link] Elvileg mind DC 5V, de a mA az más.
Nézd meg az iTaste és a Nokia töltődre mi van írva, Ha a fesz és az mA is passzol akkor szerintem jó hozzá.

@kew: próbáld ki nyugodtan a V3-at az jól szelel és könnyen felújítható mint a nova, szinte ugyanaz a fej bennük, minimális a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#7654) interstate76 válasza ati2 (#7653) üzenetére


interstate76
addikt

Én úgy tudom, hogy ha az mA nagyobb, az nem baj, feszültségből nem kaphat többet, mint ami rá van írva.

(Nem vagyok akksiszakértő, kéretik ellenőrizni az általam írtakat!!! :) )

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#7655) agent_k


agent_k
őstag

Néhány liquid (Inawera) [EGO/Redux V3 - Helix V3] 12mg - ha lehet hinni a kiírásnak.
- kávé: frenetikus, frissen pörkölt kávé íz. TH jó.
- csokis meggy: finom, de hosszú távon nagyon édes. TH gyengébb
- tabacco: ennek nem tudom miért ez a neve, mert inkább a fahéjas, szegfűszeges. TH szinte semmi.

- körtés-fahéjas: frissítő könnyű, hosszabb távon sem unalmas. 18mg TH kitűnő.

Redux V3: tökéletesen szelel, jól átjön a levegő rajta, nagy felhő.
Helix V3: nehezebben jön át rajta a levegő. Kissé kisebb gőzfelhő. Bejáratós még, talán ennek köszönhető.

(#7656) urbi73


urbi73
senior tag

Már majdnem két hónapja nem gyújtottam rá :DD ,még magam is alig hiszem el .Tényleg lehet létezni enélkül a xar nélkül is , 20 év bagózás után nem semmi . A helyzet az hogy már a nullás liquidet is alig alig használom ,kb napi 1 ml ,egyszerűen mióta a nullásat használom ,valahogy nem kívánom már ezt sem . Közel a cél, a teljes leszokás .Teszem eszt úgy hogy körülöttem jóformán mindenki dohányzik ,akarat azért kel , mert sajnos aki még analógot szív ,az nehezen érti meg hogy hogyan lehet egy ilyen elektromos dologgal leszokni .

-

(#7657) Wendelke válasza Barell (#7651) üzenetére


Wendelke
senior tag

Tölthető!

A töltőelektronika az iTaste-n van, és mivel ezek a vékony csatival ellátott Nokia telók már mind 3.7 V-os Li-Ion akksival vannak ellátva, így nem okoz gondot.

Ezt a forgalmazó is megerősíti, mert korábban felmerült ez a kérdés az Ecigifórum Vapouronline topikjában. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7658) Remus389 válasza urbi73 (#7656) üzenetére


Remus389
veterán

grati, én csak Január 2-a óta mondhatom el, és kb 13 év után

sajnos, olyan finom a Laca féle lötyi, a vanilliás muffin, hogy hmmm... azért fogy

én light-osabban csinálom, nekem bejön ez a e cigi, sok idő lesz míg lejjebb adom, lehet csak egy év múlva nullázom le

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7659) Barell


Barell
senior tag

Jézusom, most találtam Monster Energy aromát. Azonnal kell! :D

(#7660) kisgyerek85 válasza Barell (#7659) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Tegnap került ki a 'polcra' :)

(#7661) tahepa válasza Sn00PiG (#7642) üzenetére


tahepa
senior tag

Az Inawera-résznél a postai árat nem jól írtad szerintem. Nem 20 dodó körül hanem 20 zloty körúl....Két hete rendeltem onnan 200 ml 36-os nic alapot plusz 6 féle aromát és a posta így 22.40 zloty lett ....durván 1600JMF.
20 dodóval számolva ez 4350 JMF-ra jönne ki....azért nem mindegy....csak a pontosság kedvéért...:)

....ja a -10%-os coupon code-t is érdemes használni.... :K

[ Szerkesztve ]

(#7662) MmDorian válasza tahepa (#7661) üzenetére


MmDorian
őstag

na, most akkor megis lehet kulfoldrol rendelni ?

(#7663) tahepa válasza MmDorian (#7662) üzenetére


tahepa
senior tag

EU-n belül mehet a dolog.....EU-n kivülről necces a szitu , de átcsúszhat... :K

(#7664) agent_k válasza agent_k (#7655) üzenetére


agent_k
őstag

A helix továbbra is kevesebbet szállít, bár én azt a plusz szálat nem igazán látom, amit néhány videóban is látni. Egyelőre nem ez lett a kedvencem...

Inawera - American Typ 12mg
Nagyon kellemes íz, nem tudnám egyelőre mihez hasonlítani, némi fűszer talán, Majd rájövök mi ez :D TH igen jó.

(#7665) Remus389 válasza tahepa (#7661) üzenetére


Remus389
veterán

ott van jhogy 150 zlotyi felett ingyenes a posta és te 146-ért vettél

Lujza ;)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7666) kisgyerek85 válasza Remus389 (#7665) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Először azt hittem, hogy csak lengyelen belül, mert én amikor rendeltem akkor bővel ennyi felett voltam és sokat fizettem a postáért, de miután megnyitottam a képet látom, hogy 2kg-ig ingyenes.
Na tényleg figyelmetlenség volt részéről :)

(#7667) tahepa válasza Remus389 (#7665) üzenetére


tahepa
senior tag

Ha figyelmesen elolvasod és értelmezed akkor rájössz hogy az ingyenes szállítás CSAK Lengyelországban érvényes. és pont.Örültem hogy fényt gyújtottam az éjszakádban. :K

kis segítség az értelmezéshez Lujzuska :

[ Szerkesztve ]

(#7668) tahepa


tahepa
senior tag

ez lemaradt...

...nem szégyen ha az emberfia beismeri hogy tévedett...de hiba azt a másikon számon kérni...

[ Szerkesztve ]

(#7670) Sn00PiG válasza Remus389 (#7665) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Csak lengyelhonban ingyenes a kiszállítás. Eddig akárhányszor rendeltem mindig 20$ körüli volt a szállítási díj.
De srácok, IW elbújhat, most próbálgatok FlavourArt aromákat, és ég-és-föld a különbség!
Eddig a legjobbak a tejkaramella, a 7Leaves (elvileg dohány, gyakorlatilag nagyon nem, de baromi finom), meg a Hipnotikus köd :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#7671) Remus389 válasza Sn00PiG (#7670) üzenetére


Remus389
veterán

ecigionline-tól veszed a flavourart aromákat?

más: nincs kedve valakinek BP-en cserélni egy Laca féle Eukaliptuszt? Füstbajnok, extra íz 10ml, 12 mg-os[link]

3 napja vettem, de nem ízlik, kb 7 ml van még benne, pénzért is

nem ízlik, hátha valakinek kellhet

adhat cserébe saját keverést is :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7672) zkn.28


zkn.28
csendes tag

Debrecenben hol tudok venni levest?

(#7673) tahepa válasza Sn00PiG (#7670) üzenetére


tahepa
senior tag

A 20 dodós szállításhoz legalább 600-700 ml levest kell venni vagy alaplét.--persze normál szállításnál. DHL-es postánál már kevesebb mennyiségnél is hamar összejön a 20 dodó....de az szerintem felesleges pazarlás.
Aromákból kóstold meg a TPA és a DV gyártásúakat. Lehet hogy több kell belőlük , de az íz kárpótol...

pölö :
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7674) kisscsaba74 válasza tahepa (#7673) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

több kell belőlük,drágák is....szerintem annyival nem jobbak az Inaweranál.

(#7675) tahepa válasza kisscsaba74 (#7674) üzenetére


tahepa
senior tag

A Liberty-n elég jó árban van a TPA és a szállítás se nagyon dobja meg a végösszeget....igaz van néhány hiányzó íz...kuponkóddal £1.59-£1.91 (571-645 JMF) /10 ml + £2.34 (840 JMF) non signed.

by Paypal (2013.02.10.) ami a Kuszaszem közreműködésével változhat.....általában negatív irányban..

(#7676) kisscsaba74 válasza tahepa (#7675) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

amit linkeltél azokra írtam:)

(#7677) Sn00PiG válasza Remus389 (#7671) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Flavourart aromák: egyelőre Hunliquidtől rendeltem próbára, de onnan se fogok többet: 1ml aroma 150 HUF, ez így még pariban is lenne kb ecigionline árakkal, de sajna mililiterenként (!!!) plusz 150Ft-ot számol fel, és ez így horror. Ecigionline egyelőre a beszerzési hely, de szerintem lassan nyitni fogok az eredeti olasz beszállító felé, mivel a heaven juice nikotinos alapanyaguk egyszerűen remek, de itthon baromi drága!

DV drága, sok kell belőle, FA finomabb is, DV-t maximum a dohány ízek miatt rendelek, azok ott tényleg el lettek találva.

Inawera-nál meg valóban kell 600-700ml a 20 dodós kiszállításhoz, de ezerszer inkább DHL, mint hogy még egyszer akármit is rábízzak a magyar Postára - hulladék rendszer, ahogy itthon működik.

+1: csináltam az este egy "Snickers" fantázianevű levest (mogyoró, tejkaramella és csokoládé keverék), és meg van az új kedvencem, lerakhatatlan :D

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#7678) Sn00PiG válasza tahepa (#7675) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy az aromavape az egy Inawera reseller? Ugyanazokat árulják, talán még egy kicsit drágábban, mint inawera.com-on...

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#7679) tahepa válasza Sn00PiG (#7678) üzenetére


tahepa
senior tag

A Aromavape-t csak mint Capella , TPA és FlavorWest lelőhelyként linkeltem.
Lehet hogy vót má de egy segédlet a keveréshez , aroma adagoláshoz: [link]

...csak egy puska , nem kell 100%-nak venni...

HC aromák az EU-ból...[link]

[ Szerkesztve ]

(#7680) Sn00PiG válasza tahepa (#7679) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Te szent isten ezek milyen százalékok :D
Még szerencse, hogy FA aromákat 70VG 30PG alaphoz egységesen 6%-ban lehet adagolni :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#7681) tahepa válasza Sn00PiG (#7680) üzenetére


tahepa
senior tag

....és te akkor mit olvasol ki a táblázatból? Én például azt hogy az FA aromákat 1.25% -tól 7% -ig használják. Akkor miről is írsz? A teáltalad leírt 6% a felső harmadba tartozik , de az átlag inkább a 4% körüli. Az adagolás egyénfüggő , max. van egy javasolt %-os arány , de ez nincs kőbe vésve....és ne feledkezzünk meg a különböző adalékokról sem. ( MTS VW, BITTER W. stb...)Ergo te aromásabban szereted a leveseidet. Ebből én milyen következtetést vonok le? Semmit. ...és pont.

[ Szerkesztve ]

(#7682) Sn00PiG válasza tahepa (#7681) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Sry, a Capella-n volt megnyitva, és ott ilyen 14% meg 20%-ok keringtek. Nem is láttam, hogy van több tab (éljen a guglidox).
Meglesegettem a többit és nagyjából igaz, thx érte, így nagyon hasznos!

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#7683) Barell


Barell
senior tag

Ma kaptam egy kis "ajándékot". Annyira jó lett hogy este készítek róla egy kis videót is szerintem. :)

(#7684) tahepa


tahepa
senior tag

Két cikk az e-cigivel kapcsolatban , végre nem negatív felhanggal..
[link]
[link]

(#7685) wwenigma válasza tahepa (#7684) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

azután kezdtek záporozni, hogy egyik olvasónk felfedezte az elektromos cigarettáról szóló két írásunkat

Benne vagyok a cikkbe. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7686) agent_k


agent_k
őstag

"alkottam" basszus.

Tisztítottam egy kis citrompótlós megoldással a Helix V3-mat és sikerült a galván egy részét is eltávolítanom a fémről... juhéjj. Maradok a tiszta vizes rövid főzésnél. Vagy ez a hamisítvány, hamisítványa, mert a Redux V3-ról ugyanez a művelet nem oldott le semmit.

Más:
Inawera - 555 12mg - mintha romlott, állott élesztőt próbálnék meg elszívni. Ki is öntöttem az összeset. Nagyon rossz.

(#7687) BandiHUN válasza agent_k (#7686) üzenetére


BandiHUN
veterán

NEM kell pöcsölni holmi adalékokkal...főleg nem a V3-nál.Deci víz mikróban felforral,patron szétkap,részek beledob,kiskanállal néha megkavargatni...utána 5perc múlva ki,alapból,kazánból víz kifújkál,többi levett cucc szárazra töröl,üvegszálkanócokból víz felitat,kazánrész talpra visszateker,majd akksis izzítgatás,amíg a fekete cucc le nem ég az üvegszálról,és nem izzik egyenletesen.Ennyi.Nem kell csodaszer.A kazánrész felújítás nélkül olyan 3-4x égethető tisztára így,aztán vagy az üvegszál lesz túl berakódott,vagy a fűtőszál vékonyodik el,pattan el,újra kell tekerni/venni másikat.De ha rájön az ember,fillérekből megvan 10 perc alatt újratekerni...én az esetek nagy részében nem is kínlódom,1m üvegszál+1m 0.16-os huzal elég 30-szor,és kis rutinnal hamarabb is van,mint a kiégetés...hetente egyszer ezt elkövetem,minden héten új kazán meg is van.Jellemzően vasárnap,mert szombaton sörözés,odanemfigyelés,de az egész hetes kazánnak már úgyis kevésbé érdekes is,2-3 sör után mindegy,csak füstöljön :DA hétfői punnyadt nap alatt meg be is "járódik" az új tekerés.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7688) Barell


Barell
senior tag

Monster Energy íz megrendelve. :) Holnap után remélhetőleg már lesz róla tapasztalat is! :D

(#7689) agent_k válasza BandiHUN (#7687) üzenetére


agent_k
őstag

Szuper. Eddig én is így csináltam, ahogy írtad. Csak láttam, hogy többet citromoznak, meg gondoltam ezt a romlott liquidet kisavazom a rendszerből ezért fordultam sárga barátomhoz. Kár volt.

A tekeréssel egyelőre nem próbálkozok, majd egy gyengébb napon nekiugrok egyszer.

(#7690) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7691) Sn00PiG válasza wwenigma (#7690) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Gyönyörű készülék, szívesen kipróbálnám, de állandó használatra a videó alapján nekem kicsit bonyolult a masnis rendszer :(

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#7692) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

Megjöttek a aksik,aki kért irjon:)

(#7693) tahepa válasza kisscsaba74 (#7692) üzenetére


tahepa
senior tag

Gombazsákod nem jött ? :) :)
....bocs , de egy régi emlék jött elő valahonnan.... :K

(#7694) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

mennyire vághatod te is a gombazsákos témát...:)

amúgy akad pár száz zsák még:)

[ Szerkesztve ]

(#7695) Hege1234


Hege1234
addikt

dct-nél csak első használatnál kell
a vatelint átitatni vagy 1-2 óránként ?

(#7696) kisgyerek85 válasza Hege1234 (#7695) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Nem kell 1-2 órát, csak az első feltöltésre kell figyelni, hogy teljesen meg legyen töltve. Amikor már csöpög ki az alján akkor van tele. Én ilyenkor elfektetem pár percre, majd felülről belefújok, hogy a fölös lé kijöjjön, aztán rászívok óvatosan és ha nem szörcsög meg vagy csak minimálisan akkor jó.

Erre a menetre figyeljen oda mindenki, mert ha nincs megtöltve rendesen akkor az elején megég a vatelin és mehet a kukába, mert onnantól már nem menthető.

(#7697) makaveli666 válasza Hege1234 (#7695) üzenetére


makaveli666
senior tag

Te majd inkább az alján fújd meg 3-4 alkalommal mint a tetején. Előtte tedd rá a szipkádat :)
Tudomásommal, ha van bubi az nem annyira jó... majd később lesz, de elején, ha jól csináltad, nem kéne, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#7698) Hege1234 válasza kisgyerek85 (#7696) üzenetére


Hege1234
addikt

kössz kössz!
kb így csináltam én is

csak azért volt fura mert mostmár a vatelin teteje olyan mintha új lenne

néha üresen szipkázom hogy legyen bubi

(#7699) Hege1234 válasza makaveli666 (#7697) üzenetére


Hege1234
addikt

folyás nálam nem volt

tűvel szépen adagoltam neki

(#7700) makaveli666 válasza Hege1234 (#7699) üzenetére


makaveli666
senior tag

Az nem is annyira jó, ha folyik már az alján. Addig kell a tetején itatni, amíg meg nem ül rajta a lötyi. De ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt. Van kb 10 magyar videó arról, hogyan kell megtölteni első beüzemeléskor a vatelines bulit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.