Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) ati2 válasza Remus389 (#8599) üzenetére


ati2
őstag

Lehet egyesével is tölteni az aksikat. De a minbe 18350 -es való, ami kb 1 tank helixre elég...

A védett aksi csak annyi, hogy van egy plusz elektronika az aksi alján ami túltöltésnél és túl nagy amper felvételnél lekapcsolja az aksit. Modokba nem jó mindegyik védett, mert lekapcsolhatnak.

(#8602) makaveli666 válasza Remus389 (#8599) üzenetére


makaveli666
senior tag

ne az akksit vizsgáld, hanem, hogy mit jelent az áramkorlát... a Te készülékeden 2,5A korlát van... ez a lényeg nem az, hogy hány mah-s az akksi... omg ^^ :W

(#8603) agent_k válasza urbi73 (#8600) üzenetére


agent_k
őstag

Ezért örülök, hogy Szajolból felkerültem Pestre. Bérletem úgyis van oda megyek ahol tejet kapni :)

(#8604) urbi73 válasza agent_k (#8603) üzenetére


urbi73
senior tag

Na én meg nem szeretnék Pesten lakni. Lehet hogy minden beszerezhető ,de én szeretem a nyugalmat.Jártam fel két évig ,hagy ne írjam én ide amit gondolok erről.

-

(#8605) ithomas válasza makaveli666 (#8587) üzenetére


ithomas
őstag

" Én sem azt mondom, hogy egy A1-es bullival kell kezdeni, a helix, novát, vatelint meg kerüljétek el mert az szar..."

No mivel én idáig kizárólag ezt a 3-at használtam, szeretném megkérdezni, hogy mi lenne szerinted ezekhez képest minőségi fejlődés?
Nem akarok fémszövettel meg lángszóróval bíbelődni, így olyan megoldás érdekelne, ami tényleg könnyen felújítható, és elfér benne 2-3ml lötyi.(Emiatt esik ki nálam pl a Vision Eternity)

Jahh.. és ETNA hajtaná meg...

Real eyes realize real lies!

(#8606) makaveli666 válasza ithomas (#8605) üzenetére


makaveli666
senior tag

Én egész végig magáról a készülékekről beszéltem, nem pedig a patronokról... Elsőnek szerintem, valami olcsóbb dripper kazánnal érdemes kezdeni, ott kicsit könnyebb megtekerni, de ugye az neked nem jó, mert 2-3ml lötyit kéne tárolni. Kezdésnek talán egy did klón, kayfun, vagy gino... De csak akkor érdemes beruházni, ha nem zavar, hogy lehet, hogy 1 hónapig nem fogsz tőle semmit kapni, mert idő míg megtanulod, hogy hogyan kell megtekerni, hogy azt kapd amit vársz tőle. De hangsúlyozom én végig a készülékről beszéltem, nem arról, hogy mit kéne rátekerni...

(#8607) #78693120


#78693120
törölt tag

(#8608) TazLeacher válasza ithomas (#8605) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egy Vision Eternity-vel is meg lehet oldani a 2-3 ml lötyit, mellé viszel magaddal tankpatront. Ebből a szempontból az IMIST II pl. sokkal jobban volt kezelhető. Feltöltöttem a patronokat, és elvittem magammal 2-3 db-ot, akár különböző ízekből. Helix esetében meg vagy van még + Helix-em (ami 5-6x többe kerül, mint egy tankpatron) vagy folyadékot viszek magammal...nekem nem elég egy Helix egy napra.

Megjött egyébként az Eternity, szokjuk még egymást, de az már most látszik, hogy drip módban jóval vagányabb, csak ugye az nem arra való, hogy egész nap nyüstöljem (vagyis de, csak kicsit macerásabb).

(#8609) MmDorian


MmDorian
őstag

srácok!

valamikor találtam egy boltot itthon, ahol találtam vg-t, pg-t(több erősségben), és aromákat, de nem emlékszem melyik volt. nem tudja valaki hol lehet ilyeneket kapni ? ha elfogynak a leveseim, szeretném kipróbálni magamnak keverni.

:R

(#8610) kisgyerek85 válasza makaveli666 (#8606) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Írta, hogy nem akar fémszövettel szórakozni.

Amivel én most nagyon szemezek az ez Drunker
5ml fogad be ami már talán kiszolgálna egy egész napot nálam :)

MmDorian: Itthonról ahol tudsz venni aromákat meg NIC-es alapot ez két bolt jöhet szóba.

[link]
[link]

(#8611) MmDorian válasza kisgyerek85 (#8610) üzenetére


MmDorian
őstag

ezleszaz. ecigionline, de mintha láttam volna más erősségű pg-t is. a 26osból, 70% vgvel nem lesz csak kb 9es, valahogy megtudom oldani hogy megmaradjon a 70 30 vg pg, de 12-15 legyen ?

(#8612) ati2 válasza MmDorian (#8611) üzenetére


ati2
őstag

Van PG meg VG 26-os alapjuk is. Én a VG alapot használom, meg pár FA aromát innen. Ha kell info pár aromáról priviben írj.

(#8613) agent_k válasza MmDorian (#8609) üzenetére


agent_k
őstag

Nem kell. Inaweratól jóval olcsóbb. Ki kell próbálni. Nekem már úton van.

(#8614) TazLeacher válasza kisgyerek85 (#8610) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Gino-t simán lehet üvegszállal is használni, nem feltétlen szükséges a fémszövet.

(#8615) Sdi válasza kisgyerek85 (#8610) üzenetére


Sdi
addikt

Van más hely is, bár nem éppen olcsó, de itt 36-os is van.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#8616) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Vision Spinner SS és Vision Eternity drip feltéttel:

(#8617) Barell válasza TazLeacher (#8616) üzenetére


Barell
senior tag

Lájkolnám. Csak picit hosszú. :)

(#8618) TazLeacher válasza Barell (#8617) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Drip feltéttel teljes hossz: 18,5 cm...holnap itt lesz kollégám, mellé teszek egy 1100-as Supreme + V3-as kombót az arányok miatt. :))

(#8619) MmDorian válasza TazLeacher (#8616) üzenetére


MmDorian
őstag

aki eddig nem tollnak nézte, ezután biztos annak fogja, egyébként tényleg szép. etnán vajon hogy nézne ki ?

(#8620) Barell válasza TazLeacher (#8618) üzenetére


Barell
senior tag

A patront egyébként hol tudom beszerezni? Rettenetesen bejön.

(#8621) TazLeacher válasza Barell (#8620) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mármint az Eternity-t? Itt.

(#8622) TazLeacher válasza MmDorian (#8619) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Jövő hónapban, ha összejönnek a dolgaim, megtudom. ;] Mondjuk ezt kimondottan eGo-ra vettem. Etnara Gino-t szánok a mindennapokra.

(#8623) MmDorian válasza Sdi (#8615) üzenetére


MmDorian
őstag

mondjuk az alap nem drága 2600ft-ért 100ml, vagy de ?! és akkor gondolom nem kell méregetnem, csak belerakom az aromát, és csókolom ?

[ Szerkesztve ]

(#8624) kisscsaba74 válasza MmDorian (#8623) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

2600-ért 100ml nullás??hááát nem tudom:)

(#8625) Sdi válasza MmDorian (#8623) üzenetére


Sdi
addikt

Ha a 11-es alapra gondolsz, akkor de, elég bele az aroma. Én egyenlőre magasabb nikotin tartalmú alapokat fogok venni, a 18-as pedig már 4 rugó.

kisscsaba74

A 0-ásból 500ml 2300. Az nem drága.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#8626) kisscsaba74 válasza Sdi (#8625) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

jaaa értem akkor

én bevásároltam 1.5kg PG+1.5kg VG....ki tudja mit hoz a holnap:)

[ Szerkesztve ]

(#8627) urbi73 válasza kisscsaba74 (#8626) üzenetére


urbi73
senior tag

Hát reméljük hogy nemkel bujkálni ,csupán azért mert e-bagózok .

-

(#8628) kisscsaba74 válasza urbi73 (#8627) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

én nem magam miatt aggódom,hanem akiket áttérítettem azoknak éjjel nappal tudjak adni likvót:)

(#8629) Rico33


Rico33
aktív tag

Melyik megoldás bánik leggazdaságosabban a lötyivel?
Ez az eternity káprázatos...csak hogy mondom meg a zasszonynak, hogy nekem arra FELTÉTLEN szükségem van? :DDD

(#8630) TazLeacher válasza Rico33 (#8629) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez az eternity káprázatos...csak hogy mondom meg a zasszonynak, hogy nekem arra FELTÉTLEN szükségem van?

Az mondjuk elég nagy előny, hogy lényegében 0 Ft a fenntartási költsége. Ha tank üzemmódban használod, akkor egyedül a tankpatron "kophat ki" a tömítésnél, és akkor kell cserélni, de ez filléres tétel. Viszont egy biztos: eszi a lötyit. 1 ml-t úgy el lehet vele tolni, hogy észre se veszed...és akkor még sehol nem vagy egy egész napos használattól. Viszont meghálálja a brutális füsttel. Eddig úgy gondoltam, hogy párhuzamosan fogom használni a Helix-ekkel. Most erősen úgy gondolom, hogy elrakom egy picit a Helix-eket, akármennyire is szeretem őket. Nincs folyás, nincs szörcsögés, nincs döntögetés, cserébe viszont sokkal több a gőz...minden mellette szól...de azért nem dobom el őket.

(#8631) Rico33 válasza TazLeacher (#8630) üzenetére


Rico33
aktív tag

Marad egyelőre a tubby bc, mint következő próbálkozás, annak az árát még le tudom nyomni a torkán ( meg egy passtrough, mert sokat ülök a gép előtt ).

Az első tekerésem lassan 1 hónapos, most kezdem érezni hogy az üvegszál már nem teljesít megfelelően ( V3 ).Hétvégén ganyéztam ki, szóval nem az lehet a gond.

(#8632) Wendelke válasza TazLeacher (#8630) üzenetére


Wendelke
senior tag

Na hogy tetszik az Eternity?

Dripp üzemmódban valóban erőteljesebb, főleg az íz és a TH. Őszintén szólva én nem "szeretek" drippelni, mert lusta vagyok után töltögetni. A tankpatronból vedd ki a cseppfogót( ha még nem vetted ki) kicsit javít a helyzeten. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#8633) Hege1234


Hege1234
addikt

a helixnél(v3) hogy lehet megakadályozni hogy ne jöjjön vissza a szipkához a lötyi ?
pár csepp csak de elég zavaró

túl lazára tekertem ? vagy a "sapkán" kéne állítanom ?

(#8634) makaveli666 válasza Hege1234 (#8633) üzenetére


makaveli666
senior tag

Az nem lötyi, hanem a szipkában lerakódó pára.. néha töröld ki, vagy szerezz be egy hosszabb esetleg fém szipkát.

(#8635) Hege1234 válasza makaveli666 (#8634) üzenetére


Hege1234
addikt

szoktam törölgetni csak néha elfelejtem
bepróbálok valami hoszabbat

(#8636) DCI_market válasza makaveli666 (#8634) üzenetére


DCI_market
tag

Rajta vagy a nagy szipkan. De az ove nem driptiped

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#8637) agent_k válasza Rico33 (#8631) üzenetére


agent_k
őstag

6 hét alatt sem adta meg magát a fűtőszál a V3-ban, de valóban csökkent a hatásfok. Hiába tisztítom és égetem ki már nem olyan. Eltettem tartalékba :)

(#8638) TazLeacher válasza Wendelke (#8632) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nagyon baba, nagyon szeretem. A gyárilag hozzá adott "lukasztós" tankpatronban nincs, most még azt használom. Van itthon T3-as is, de ez olyan, mint a gyári? Több okból jobb lenne, mint a T3-as. Egyrészről olcsóbb, másrészről fehér...akkor vennék hozzá ilyet.

(#8639) makaveli666 válasza DCI_market (#8636) üzenetére


makaveli666
senior tag

nem is mondtam, hogy olyat vegyen mint az enyém... és nem drip tipet mondtam, hanem szipkát... Bro

(#8640) Wendelke válasza TazLeacher (#8638) üzenetére


Wendelke
senior tag

Amit linkeltél jó hozzá. Nekem is ezt a faját ajánlották, amikor vettem az Eternity-t. Van még egy fajta tankpatron, azt még az UFO-hoz vettem, az meg olyan, hogy a tank része kijön a szipkából. Amiben meg az a jó, hogy könnyű tisztítani, meg kicsit jobb a levegőzése.

Egyébként ugyanott kapható, mint amit linkeltél, konkrétan ez a fajta.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#8641) TazLeacher válasza Wendelke (#8640) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm. Kaptam hozzá egy tartalék gumikupakot (azt amit ki kell lukasztani) olyat nem lehet külön venni? Mert akkor fölösleges lenne állandóan patront venni. Mik a tapasztalataid, mennyi idő alatt kopik el a patron, és tágul ki annyira a szilikon, hogy csere? Illetve T3-as dugót próbáltál belerakni? Nem tágítja ki nagyon a lukat?

(#8642) Wendelke válasza TazLeacher (#8641) üzenetére


Wendelke
senior tag

Gyakorlatilag az összes A méretű tankpatronom jó ( van vagy 12 db :D ), azzal még nem szembesültem, hogy bármelyiknek elkopott volna a szilikon "lukacskája" :U . Bár nem végeztem egyiken sem ilyen jellegű vizsgálatot. A T3-s dugó mindegyikbe jó. De az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egyiket sem használtam durván, mert pld. itthon szinte csak NGP, melóban meg használom a halakat, az UFO-t is, ami most éppen vatelinos B patronnal megy.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#8643) porse


porse
senior tag

Nem tudom ildomos e ide beírni de aki nem tudná, "vapernap" van eliquiden.

... szerintem.

(#8644) TazLeacher válasza Wendelke (#8642) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Értem, köszönöm. Én még az IMIST-es időkben jártam úgy, hogy a patron szilikon gumija meglazult, és szépen lassan csorgott belőle a lötyi (bár jobban belegondolva, ha itt kis is folyik egy keves, akkor sincs katasztrófa, mert a csapda összeszedi...). A dugó akkor nem tágítja ki, remek, akkor veszek egy pár patront, mert rohadt unalmas állandóan töltögetni...negyed 5 van, és már elcsurgott 2 patron meg a 2-3 x 10-15 csepp drippelés...jó cucc ez.

(#8645) #78693120 válasza porse (#8643) üzenetére


#78693120
törölt tag

Az hivatalosan pénteken van, csak Laca "előrehozta". :)

(#8646) Rico33 válasza porse (#8643) üzenetére


Rico33
aktív tag

Ez mit jelent?Akciók? Nem látok semmi jelet rá az oldalon..

(#8647) pirosvilamos válasza Rico33 (#8646) üzenetére


pirosvilamos
tag

20% kedvezményt
:DD :C :C

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#8648) ati2 válasza pirosvilamos (#8647) üzenetére


ati2
őstag

Hol mutatja? A kosárba amikor berakom, még nem látszik az áron...

(#8649) Rico33 válasza ati2 (#8648) üzenetére


Rico33
aktív tag

Én is azt lesem :)
vape42-őn nem lesz valami akció? Rendelném a tubby bc-t...

(#8650) makaveli666 válasza Rico33 (#8649) üzenetére


makaveli666
senior tag

behozták a paypalos fizetést... ennyi az akció :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.