Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) urbi73 válasza agent_k (#8745) üzenetére


urbi73
senior tag

Pontosan milyen aromák azok ? Nekem Cseresznyés Dohány meg Old Havanna van ,de nekem nagyon nem jönnek be.Édeskés valamin kívül semmit nem lehet érezni rajta .

-

(#8752) agent_k válasza urbi73 (#8751) üzenetére


agent_k
őstag

Nálam a cseresznyés dohány viszi a pálmát. De lehet csak a dupla ízesítés miatt.
Itt a lista mit rendeltem:

E-FLAVOUR PEPPER MINT 5 ml.
capacity: 5 ml TABMIETAPIP-5 5,70 zł 1 5,70 zł
E-FLAVOUR TABACCO "DON HILL" - 5 ml.
capacity: 5 ml TOBDONHILL-5 5,70 zł 1 5,70 zł
E-FLAVOUR COFFEE - 10 ml.
capacity: 10 ml KAWA -10 6,90 zł 1 6,90 zł
E-FLAVOUR "7 LEAVES by Inawera " poj 10 ml.
capacity: 10 ml 7 LEAVES by Ina/10 10,00 zł 1 10,00 zł
E-FLAVOUR ARABIC TOBACCO by Inawera - 10 ml
capacity: 10 ml ARAB_TOBACCO by Ina 10,00 zł 1 10,00 zł
E-FLAVOUR CHERRY CIGAR by Inawera - 10 ml
capacity: 10 ml CHERRY_CIGAR/10 10,00 zł 1 10,00 zł
HARSHNESESS REDUCER "SHARP TASTE" 7 ml.
capacity: 7 ml. WG/SHARP_TASTE_7 10,00 zł 1 10,00 zł
10% of the glycol solution of ethyl maltol
capacity: 10 ml ETYLOMALTOL/10 7,00 zł 1 7,00 zł
E-FLAVOUR BRANDY - 10ml.
capacity: 10 ml BRANDY-10 6,90 zł 1 6,90 zł
E-FLAVOUR tab COGNAC - 10 ml.
capacity: 10 ml tab COGNAC 8,00 zł 1 8,00 zł
E-FLAVOUR TABACCO "KENT" - 7 ml.
capacity: 7 ml. WG/KENT 10,00 zł 1 10,00 zł
E-FLAVOUR WHISKY - 10 ml.
capacity: 10 ml

(#8753) BandiHUN válasza Sn00PiG (#8726) üzenetére


BandiHUN
veterán

Próbáld ki a horizontal patronokat(pl.Kanger),nem terheli az akksit,bődület gőz,és mégis vatelines....belül lényegében egy Helix-cucc,üvegszálcsőben kereszt fűtőszál,középen,tehát melegebb,mint az alsósok,hidegebb,és több plusz aromát visz a vatelinből a hosszabb gőzút miatt,mint a Helixek...hátránya egy van...hogy az élettartama átlagos feszen kevesebb,mint a sima függőleges vatelineseké,hisz a fűtőszál kisebb helyen van,és hiába bírja a vatta,ha megég az üvegszál...
Igaz a hardcore emberek viszont ezt szétkaphatják,vatelin leteker,a belét meg ki lehet égetni,mint egy Helixet például...igaz óvatosan,jól kiáztatva,hogy az üvegszövetcső ne égjen be az esetlegesen benne maradt lötyitől...és széthúzni is kell valami combosabb eszköz.De olyan 2x összehozható,és "megmenthető" a rossz ízű/sokat állt patron is.Ráadásul nekem a 2.4-2.6osok füstölnek úgy,mint a sima 1.8-as Magnumok....hátránya,hogy kisebb TH,DE az íze alázza a Magnumot,és 280-as 510 akksin is elvan az ember 1 estét,mégis ködbe borítja a kocsmát :DDD egy XL-es 1.8milis patron elég is egy nem ezen át lélegzős estére,de ha kettőt viszek,akkor 8-4-ig akár ezt is megtehetem szinte,és az akksi sem merül le...

Csak ugye ne lenne az,hogy a vatelinesek a maguk 400+ ft-os árukkal ne lennének azért "gazdaságtalanok" egy bármilyen felújítható patronnal szemben...1 hónapra kell 2 minimum,és akkor már a duplájáért sem ott a V3,stb,5db árából kijön +1m üvegszál+1m huzal,ami elég 30x legalább...
A pamutról meg nem is beszélve,ami bár igaz hetente kidobós,de cserébe filléres.

Egyébként én most pl.pamutot nyomok mindenben...1hét megy vele,jobbak az ízek,mint üvegszállal,nincs mellékíz....hátrány,hogy ki kell főzni előtte,és tekerés után érdemes inni hagyni egy fél órát...viszont "képlékenyebb",mint az üvegszál,ha beivott,szállít rendesen,DE nem folyik meg,kitölti a maga helyét...és rutinból 2perc 1 tekerés,5perc öblítéssel együtt is az új be,ha van készen,én inkább cserélek belet,mint égetek,hisz hamarabb megvan,és ráadásul elő lehet készülni...Inkább minthogy a kedvenc cigi reggel égjen meg épp,és munkahelyen,stb...1 pici körömnyíró olló elég is "hardvernek" az embernél a cseréhez :)
Bár én pl.külön szertartásként kocsmában újítok fel a haveroknak,kenyérvágó késsel+villával :DDD Alapanyag meg kis hely egy nagy eGo-tokban,ha épp van nálam amúgyis táska...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8754) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Keresek eGo-méretű VV akksit(Vari-Go,ITaste,Spin,Spinner...Lava,ilyesmi nem,CSAK eGo-közeli átmérő,ITaste még jöhet),nem baj,ha kopottas-karcos,DE rendesen működő,nem törött,stb...persze árilag is így véve...kisebb sérülés fotóval meggondolás tárgya,elsősorban a belső érdekel...ilyen szinte új,majdnem gyári árat légyszi NE,saját MOD-hoz kell,újat Én is tudok venni...szóval kifejezetten HASZNÁLT cucc,óccsón'...
Privi,ha van ilyened! worship

Esetleg,bár elég kizárt,de keresek még NEM GOMBOS,vagyis SZÍVÁSRA MŰKÖDŐ eGo-méretű akksit,akár működésképtelent is,ha NEM lett piszkálva még a belseje... ;D Üzi,biztos megegyezünk...

Másik esetleges: Keresek E-Health patront,olyat,amiben sötétsárga a e-liquid,és meghatározhatatlan,de tényleg QRVAÉDES(de tényleg!) Tutti-Frutti-szerű ízű e-liquid van,kábé másfél éve voltak ilyenek,ízmegjelölés nélkül,csak az erősség volt feltüntetve...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8755) urbi73 válasza BandiHUN (#8754) üzenetére


urbi73
senior tag

Mivel ilyen E-health -os hulladékkal kezdtem ,kaptam hozzá patront is .Elméletileg megvan még valahol ,de nem 100 %.

-

(#8756) urbi73 válasza agent_k (#8752) üzenetére


urbi73
senior tag

Köszi . Olyan van benne ami nem édes ?

-

(#8757) Sn00PiG válasza BandiHUN (#8753) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

A horizontal nem rossz ötlet, de ott megint a felújíthatóság rovására megy a dolog.
Tényleg ennyire nehéz találni egy patront, ami üvegszálas/fémszövetes, és nem fog folyni?
Kipróbálom ezt a Kanger Minit Brenyóéktól, azt meglátjuk, hátha ő lesz az :)

Illetve egy tapasztalat: vettem egy Vivi Nova XXL-t (8ml változata a Vivi Novának). Nem akarom nagyon lehúzni a boltot, de ez valami félelmetesen rossz patron. Túl nagy az űrtartalom, ezért ha tele (mondjuk 7-8ml csíkig) van töltve, akkor egyszerűen nem izzít, csinálhatsz vele bármit. Üresen látom, hogy izzik a tekerés, de ahogy feltöltöm többet nem működik, a ZMax 9.9ohm-ot ír rá, mintha tönkre ment volna benne a tekerés - de ha kiürítem, kimosom, akkor már ki tudom égetni... nem értem én ezt, pedig a pipán szépen mutatna :(

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8758) agent_k válasza urbi73 (#8756) üzenetére


agent_k
őstag

Alapvetően ezek mind édesek. Márcsak a folyadék miatt is. de egyébként a Kent, Don Hill, Menthol nem édesek. Az alkoholos ízek se túlzottan.

Más:
priviben már értekeztem egy kollegával, de titeket is megkérdezlek:
Egy 2,5A korlátos VV aksi mit tudna hozzáadni a készletem élvezeti értékéhez a jelenlegi eGo aksihoz képest?
Van egy V3, egy vatelines dual coil, meg egy alsó betápos kis vackom. Elég a 2,5A?
Tudom, hogy Lava és társai nagyon szuperek, csak nem szeretnék indokolatlanul költekezni.

(#8759) DCI_market válasza agent_k (#8758) üzenetére


DCI_market
tag

probálj ki egy lavat vagy más 2.5a feletti készüléket, de egyébként SCT és a felsorolt patronok mellett egy varvolt aksi telesen jó. nekem VV2Mega van, párom használja már lassan 2hete:D mert szerinte jobbak az ízek, jobban tetszik neki SCT-t tettem rá neki és 3.9-4.4 között használja. Én azóta szabályzatlan eGo-t használok de most keresem a következő lépcsőt, ami a lava és a modok ellen szól hogy az aksi töltés miatt nem PT míg a varivoltom az és ez rettenetesen kényelmes tud lenni, mert azt viszont mindketten megfigyeltük hogy az SCT alacsony töltés mellett gusztustalan ízt produkál.

a DCT viszont csak megyeget a kis aksikon lavan és modokon brutál jó.

[ Szerkesztve ]

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#8760) Brenyo válasza agent_k (#8758) üzenetére


Brenyo
tag

Lava is 2.5A. Ha nem szeretnél dual coilozni vagy ultra LR cuccot használni akkor nem lesz gondod vele. Ha hosszú távra tervezel vele akkor viszont PWM-et érdemes vagy magasabb áramkorlátút. (ego méretben nincs ilyen jelenleg)

(#8761) makaveli666 válasza Brenyo (#8760) üzenetére


makaveli666
senior tag

nem mindegyik lava 2,5A.

(#8762) Brenyo válasza makaveli666 (#8761) üzenetére


Brenyo
tag

Jogos :U

(#8763) agent_k válasza DCI_market (#8759) üzenetére


agent_k
őstag

Nincs rá lehetőségem sajnos, hogy kipróbáljak más aksit ismerettség hiányában. Csak a tapasztalatokra tudok alapozni. Még mindig nem látom, hogy a VV (2,5 korláttal) milyen pluszt ad a sima eGo-hoz képest.
A Lava-nál és társainál tisztán látom.

(#8764) Remus389 válasza agent_k (#8763) üzenetére


Remus389
veterán

változtathatod a feszültséget, ezáltal vagy több füstöt vagy több ízt tudsz kiszedni belőle(bár igaz, ha profibb vagy a saját tekeréssel is befolyásolhatod a dolgot, bár ez lötyitől is függ)

a 2,5 korlát, azt nem vágom

melyik a legolcsóbb mod amin nincs áramkorlát?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8765) Brenyo válasza Remus389 (#8764) üzenetére


Brenyo
tag

Mindenen van áramkorlát.

Legjobbak az IMR cellák, legolcsóbb pedig amit otthon építesz a cellához.

(#8766) makaveli666 válasza Remus389 (#8764) üzenetére


makaveli666
senior tag

a provari a legolcsóbb.

(#8767) ati2 válasza agent_k (#8763) üzenetére


ati2
őstag

Igazából a VV és a sima ego között, én csak azt vettem észre, hogy a VV nem gyöngül kakaóra a vége felé. És alapból kicsit több gőzt tol mint a sima. De a VV-s ego is harmat gyönge egy Lava4, vagy Vamo-hoz képest (persze IMR aksival).

(#8768) Remus389 válasza agent_k (#8763) üzenetére


Remus389
veterán

szóval az Ego VV-ben 2,5A az áramkorlát

a Lavatube mini-ben is ugyanennyi(ahogy tudom)

de a nagy lávában már 4A? ugye? illetve Zmax, Provari

és ez milyen előnyökkel jár? komolyabb patront is meghajt?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8769) agent_k válasza ati2 (#8767) üzenetére


agent_k
őstag

Igazából erre voltam kiváncsi. Egyszóval nekem nem éri meg a VV. Marad a drága megoldás, majd egyszer. Vagy ideje szétnéznem a kínaiaknál.

(#8770) DCI_market válasza Remus389 (#8768) üzenetére


DCI_market
tag

igazából neked magyarázhat az ember és mindenki hülye aki lava vagy zmax vagy bármi mást használ mert ugyan azt tudja :D

De ezt nem lehet számszerűsíteni. kicsee merre laksz? nincs arra egy komolyabb vapor se? Érezhető különbség van egy sima eGo egy VV és egy lava között is, sokat számit az elektronika stb. ;) Érzed és rájössz. Hozzáteszem hogy probáltam makaveli összes eddigi készülékét és ár/tudás arányban nem győzött meg egyik sem, de használtan mindenképp zmax vagy lava lesz mert érezhetően jobb a 10k-s aksimmal szemben.

de ti vettetek egy trabantot, elvisz a-b és akkor le van tudva a kocsikázás végeredményben. Teljesen jogos. :Y

[ Szerkesztve ]

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#8771) makaveli666 válasza DCI_market (#8770) üzenetére


makaveli666
senior tag

Ár/Tudásban jó ideig semmi sem fog meggyőzni, mivel egy normális láva vagy etna sem lesz jobb mint egy zmax, csak a minőséget, kinézetet, anyaghasználatot fizeted meg. Sigelei Zmax, Smoktech Zmax ugyan azt az elektronikát kapta, mégis 15k különbség van a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#8772) ati2 válasza agent_k (#8769) üzenetére


ati2
őstag

Néha használtan is ki lehet fogni olcsón itthon, az itteni új árát nem éri meg.

Kína: 33$ a cső, 8$ a töltő (kb 9,5 eFt együtt). Márkás IMR aksit kint nem találtam kis tételben, EO-s Sanyo 18650 1500mAh 1200Ft/db.
Egy baja van a Lava4-nek, ha be van kapcsolva meríti az aksit. Nem vészes, ha folyamatosan használod, 1 nap alatt kb 10% aksi kapacitás ugrik, ha be van kapcsolva. Készenléti cuccnak nem jó.

A 18650-es aksik töltése viszont sok idő, azzal számolj.

(#8773) agent_k válasza DCI_market (#8770) üzenetére


agent_k
őstag

"de ti vettetek egy trabantot, elvisz a-b és akkor le van tudva a kocsikázás végeredményben. Teljesen jogos."

Ezt remélem nem nekem írtad...

Egyébként Pesten lakom.

ati2

Tudsz javasolni webáruházat ennek megnézésére?

(#8774) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Ez a Bulli Smoker A1 nem is tűnik rossznak, de az az ár... :(

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8775) Pool_


Pool_
tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy e-cigit, így el kezdtem olvasgatni a témában itt is és máshol is.
Viszont nagyobb a zavar a fejembe mint előtte.

Mi az amit kezdőként vennem kellene?

Ha pl. veszek egy ilyet: [link]
Akkor ezzel jól járok kezdésnek? Illetve mi az amit ehhez még vennem kellene?
Milyen időközönként kell cserélni ezt a patront. Vagy kell egyáltalán? érdemes kapásból többet vásárolni?

Azt gondolom hogy kell vennem folyadékot bele, na de milyet? Olvastam oylanokat hogy külön van a nikotin tartalmú meg külön kell venni aromát. De ahogy nézem pl a fenti oldalon ott ízenként vannak ezek a lötyik és midnegyikből van különböző nikotin tartalmú. Ez azt jelenti hogy ez elég hozzá? Tehát megveszem a fenti készletet, illetve mondjuk példaképpen ezt: [link] akkor már lehet is használni?

Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy erről az oldalról szokás vásárolni?: [link]
Mert pl. itt a sarkon a tescoban is van boltjuk, viszont itt nem látom az általatok ajánlott helix v3-at pl. Van itt esetleg valami ajánlott vétel, vagy hagyjam inkább?

Köszönöm előre is a segítséget :)

(#8776) kisscsaba74 válasza Pool_ (#8775) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

amit linkeltél kezdő cuccnak nem rossz .. bár én dupla szettet ajánlok minden kezdőnek.a liquidet betöltöd a Helixedbe és mehet a gőzölés,addig a másik aksit felrakot a töltőre:)

utóbbit shopot kihagynám:)

[ Szerkesztve ]

(#8777) Remus389 válasza Pool_ (#8775) üzenetére


Remus389
veterán

szia, nem jársz végülis rosszul a cuccal, külön-külön vasarolva is ennyibe kerül

az 1100-ast vedd

arra mindenképpen jó hogy kiprobald, tetszik-e, aztán eldontheted veszel-e idővel jobb akksikat, más patront stb (amiket megveszel pedig jó lesz tartaleknak )

ehhez még kell folyadék, én az eliquid.hu-rol vennék, kb 30ml-t

attól függően mennyit dohanyzol, ha napi másfél doboz, 24mg/ml
ha 1 doboz. 18mg/ml
ha fél 12mg/ml erősségű folyadékot vegyél, így pótolja a nikotinhianyt és jó eséllyel nem gyujtasz rá

idővel elindulhatsz a gyengébbek felé, illetve a drágább készülékek felé, de kezdésnek jó a cucc amit kineztel

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8778) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Helix V3 long wick kazán eltér valamiben a short wick-től, vagy csak a szál? Tehát, ha veszek long wick változatot, kirántom belőle a szálat, újrahúzom saját ízlés szerint, akkor ugyan ott vagyok, vagy van benne valami módosítás a szál miatt?

(#8779) kisscsaba74 válasza TazLeacher (#8778) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

ugyanaz a kettő:)újra tekerve is...

ui: na ezt fogadjunk nem ismeritek:)--- Joylife e-liquid-:)

ma jött tőlük aromacsomagom:)

(#8780) Pool_ válasza Remus389 (#8777) üzenetére


Pool_
tag

Köszönöm mindkettőtöknek, arra még esetleg válaszolna valaki hogy milyen időközönként kell a patront cserélni? Kell egyáltalán, vagy csak töltöttem amíg el nem romlik?

(#8781) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Sziasztok!

Ecigionline-os liquidek mennyire jók? Szerintetek érdemes onnan rendelni liqudiet? Vagy inkább evaporos Mystic Juice?

(#8782) Rico33 válasza Pool_ (#8780) üzenetére


Rico33
aktív tag

Bemutató , felújítás.Kb ennyi a V3, kezdőknek jó választás, lehet a barkácsolást gyakorolni rajta.

(#8783) kisscsaba74


kisscsaba74
csendes tag

A helixek normális használat mellett nálam 4-6 hetet mennek kifogástalanul.azután vagy veszel egy új cserélhető kazánfejet,vagy egy új Helixet kompletten,vagy idővel felújítod magadnak....ez mind a pénztárcádon ,ügyességeden múlik.ja és sok elgőzölt órába telik mire eljutsz arra a szintre hogy kiválaszd a neked legmegfelelőbbet:)

(#8784) urbi73 válasza Remus389 (#8777) üzenetére


urbi73
senior tag

Azért annyit hozzáfűznék hogy 18 mg levessel kezdeni,nem törvényszerű .Pl.magamból kiindulva 6 mg kezdtem ,már 4 hét múlva nullásat rendeltem ,és ehhez nem sok akarat kellet .Szerintem nem a nikotin hiány lesz a gond, hanem berögzült mozdulat ,ezt a mai napig nem tudom sajnos nélkülözni .Itt már pedig nem a nikotin hiány miatt gőzölök a reggeli kávé mellé ,hanem sajnos ezt tettem 20 éven át minden nap.

-

(#8785) makaveli666 válasza urbi73 (#8784) üzenetére


makaveli666
senior tag

én úgy gondolom, hogy aki nem szív cigit 2 óráig, elkezd kicsit szédülni, ideges lenni, remegni, az mindenképp vegyen 18 asat, mert ott kemény nikotin függőség van... A Te esetedben nem a nikotinfüggőség volt a jelentős... Én 2 óra után átváltozok Hulkká kb... Viszont a mozdulat meg stb annyira nem köt.

(#8786) Remus389 válasza urbi73 (#8784) üzenetére


Remus389
veterán

embere válogatja, nekem kellett az erős leves különben ideges voltam

meg inkább gozoljon az ember kevesebb, de erősebb levest

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8787) kisscsaba74 válasza Remus389 (#8786) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

akkor én is a mozdulatsor hiánya mellett kampányolok...:)nullással kezdtem, semmi dühöngés,elvonási tünet sem volt.nikotin hiány az meg mi???:)

(#8788) Remus389 válasza kisscsaba74 (#8787) üzenetére


Remus389
veterán

már elmondtam, minden ember más

van akinek a mozdulat kell és a szippantas

van akinek. a nikotin kell

nekem mindkettő. :)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8789) Sn00PiG válasza Pool_ (#8780) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Ezt egyéne válogatja, de egy HelixV3 kazán akár 1-1,5-2 hónapot is kibír, utána pedig elég a kazánrészt cserélni (kb. 700HUF), nem kell az egész patront.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8790) urbi73


urbi73
senior tag

Senki nem mondta hogy ez akarat nélkül menni fog ,ez fejben dől el szerintem.Annyit szerettem volna érzékeltetni hogy nemkel ezt túl bonyolítani ,a nikotin szerintem minden embernél ugyan azt a tünetet hozza ki,ha ezt a két hetet kibírja ami nehezebb időszak ,akkor már majdnem győzött .Azért tenni is kellene valamit ,az e-cigi sem fog segíteni ha semmi hajlandóság nincsen a leszokáshoz .A másik dolog, nullásat gőzölni igenis jobb érzés ,mint nikotinos levest .Nálam a cél az lenne hogy még ezt is letenni egy idő múlva véglegesen ,mert ezt akárhogy is nézzük ez sem más bizony ez is egy kényszercselekvés ,ami nélkül lehet létezni.

-

(#8791) kisscsaba74 válasza urbi73 (#8790) üzenetére


kisscsaba74
csendes tag

ezt letenni majd rossz ízü levesek használatával fogjuk tudni elérni...:)

(#8792) Pool_


Pool_
tag

Köszönöm mindenkinek, most már nagyjából tisztul a kép.

Nézegettem közben az ego aksikat és igencsak megtetszett az itthon spectrum néven futó akku (firefly), viszont kb sehol nem kapni, mindenhol kifutó termék és elfogyott státuszba van. Van esetleg valami megbízható külföldi site ahol lehet kapni ilyet?

(#8793) Rico33 válasza Pool_ (#8792) üzenetére


Rico33
aktív tag

Benéztem, mégsincs.

[ Szerkesztve ]

(#8794) ati2 válasza Athos.187 (#8781) üzenetére


ati2
őstag

Az EO-sokat próbáltam:
A FlavourArt gyári liquid túl híg 50/50 PG/VG, hiába jó az aroma.
A Hansengben is van pár jó íz, csak ott meg az a baj, hogy vagy VG, vagy PG-t kapsz, keverni kell őket.

A Mystic Juice az kimaradt az életemből, de a 70/30 VG/PG arány ideális kezdésnek.

(#8795) Sn00PiG


Sn00PiG
aktív tag

Én most kicsit szomorú lettem Mystic Juice ügyben :(

Magamnak szoktam keverni a lötyiket, kb. mindent meg is tudok csinálni amit szeretek, az egyetlen, ami eddig nagyon bejött, de mivel nem ismerem az összetételét kénytelen voltam megvenni az a Mystic Juice féle Babylon - volt. Sajna az új összetétel már nem ízlik annyira, mint a korábbi :(
Kár érte, nagyon finom leves volt az elején - ha tudnám az összetevőket akkor lehet kikeverném a korábbi receptúrát, és lenne öröm bódottá.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8796) TazLeacher válasza Sn00PiG (#8795) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sajnos nekem kimaradt, és már több embertől olvastam, hogy az új nem olyan jó...

(#8797) wwenigma válasza Sn00PiG (#8795) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Elméletileg kicsit édesebb lett csak, de lehet friss keverést kaptál és nem állt még össze. Prime66-om volt ilyen hogy kellett neki kis ido hogy a normal izet hozza.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8798) kew


kew
senior tag

a füstjelző bejelez az ecigi gőzre? :)

(#8799) makaveli666 válasza kew (#8798) üzenetére


makaveli666
senior tag

attól függ mennyi a gőz, és mennyire van közel a füstjelző...

(#8800) wwenigma válasza kew (#8798) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Attol fugg hogy optikai érzékelős-é vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.