Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) Brenyo válasza TazLeacher (#8297) üzenetére


Brenyo
tag

http://ukvapes.com/

(#8302) #35104512


#35104512
törölt tag

Még aktuális: 95ml HELM Fahéjas álom eladó (12 -es, füstbajnok, extra íz) - 5500Ft postával vagy személyesen Debrecenben (csere is érdekel más levesre, de csak "gyári" keverés érdekel VG többlettel, 12 -es nic - kivéve kínai levesek).

(#8303) TazLeacher válasza Brenyo (#8301) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Neked is köszi, őket nem ismertem. :R

(#8304) Rico33


Rico33
aktív tag

Voltam bent a gyógyszertárban...kértem vg-t , pg-t meg mentolkristályt...úgy néztek rám, mint vmi terroristára.Szóval máshonnan kell beszereznem :(((

[ Szerkesztve ]

(#8305) Remus389 válasza Rico33 (#8304) üzenetére


Remus389
veterán

xD

ezen én is gondolkodtam, a gyakorlatban hogy kérjek pg-t

és ha a teljes nevét mondod, mondjuk 100ml propilen glykol, vagy miaz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8306) Sn00PiG válasza Remus389 (#8305) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Gyógyszertárban itthon max PG-t érdemes venni, mivel a VG itthon a 85%-os, kőolajból készült glycerol-t jelenti, azt meg ha lehet inkább senki se szívja.
Alapanyag beszerzésre ott az eliquid vagy az EO.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8307) Rico33 válasza Remus389 (#8305) üzenetére


Rico33
aktív tag

Úgy kértem : növényi glicerint, propilén glikolt...jött a válasz, hogy csak "sima" glicerin van.Nem firtattam az milyen.Mentolkristályt meg szerintem rajtam kívül itt még senki nem keresett. (kisváros, no.. ;) )
Értelemszerűen Lacától rendelnék alaplét, de neki csak nullás van, megkérdeztem lehet-e 12-est kérni, nincs.
3 helyről meg nem akarok kérni anyagot, sok lenne a posta.

[ Szerkesztve ]

(#8308) Remus389 válasza Rico33 (#8307) üzenetére


Remus389
veterán

van valami lengyel honlap ott van többféle erősségű pg/vg arányú alap és vannak aromak is

és nem is drága

miért nem onnan rendelsz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8309) BandiHUN válasza Sn00PiG (#8306) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lengyelek:

az inawera.com nikotinos alapjai jók és olcsók,ráadásul már az íztelen folyadék is beszerezhető mindenféle erősségben,csak aroma kell...én 18 és 36-os BioBazát használok innen(ez a VG,az EcoBaza a PG alap),és mellé Laca-féle 0-s alapot,az övé tényleg íz,víz és színmentes...az inawera postája se vészes,ha jól rémlik,olyan 1600 a futár,4-5 nap a szállítás,és 3-4ezer közé jön ki 100ml 36-os alap...persze ezek csak "emlékadatok"...az inawera aromái ráadásul irtó tömények,nem is ml-ben értendők,hanem tényleg csak pár csepp kell!Ismert ízekhez jók,igaz a dohányos ízek ott eléggé "furák",és minden ízük nekem nagyon édesnek tűnt.Desert Ship-et ne vegyen senki,csak szólok,aki arra kattant,mint én,mert az íze kábé mint a mézzel összeöntött mosogatószeré...ilyen és kész.De kísérletező,édes ízeket kedvelők azért próbálkozhatnak aromával is,tényleg irtó kiadós és olcsó.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8310) Rico33 válasza BandiHUN (#8309) üzenetére


Rico33
aktív tag

Köszi, megnéztem: 100ml egyensúly 12-es alaplé meg 10ml aroma cc.3300Ft.És lehet paypalról fizetni ami nekem a legjobb.

(#8311) agent_k válasza BandiHUN (#8309) üzenetére


agent_k
őstag

Kedvesemet is rávettem, hogy ecigizzen inkább. Vettem neki egy Joye 510-es megoldást egyelőre próba jelleggel. Nekem is sokkal jobban tetszik ez a vékony ecigi. Majd meglátjuk meddig bírja, mennyire lesz tartós.

Amit írsz annak én most részletesen utánanéztem. Azt hiszem én nagyjából befejezem az itthoni vásárlást bármiből. Mutatom az eredményt. 31,58€ szállítással. Még néhány dohányos aromát esetleg beleteszek... 40€-ig. De ez 200ml a mi napi, fejenként 1-1,5ml fogyasztásunkkal elég sokáig elég lesz.

VPG base, 12 mg/ml
Volume : 200 ml 10,04 €

TABACCO PEPPER MINT E-FLAVOUR, 5 ml
Volume : 5 ml 1,40 €

RASPBERRY, 10 ml
Volume : 10 ml 1,68 €

BRANDY E-FLAVOUR, 10 ml
Volume : 10 ml 1,70 €

COFFEE, 10 ml
Volume : 10 ml 1,68 €

CHERRIES, 10 ml
Volume : 10 ml 1,68 €

TABACCO AROMA BURLEY, 10 ml
Volume : 10 ml 1,96 €

SHARP TASTE
Volume : 7 ml 2,42 €

(#8312) Remus389


Remus389
veterán

na szép, leejtettem a vision spinner, csípő magasságból parkettara, a tekero része ért először földet

ennek annyi. a r. életbe

nem lehet valamit vele kezdeni?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8313) Remus389 válasza Remus389 (#8312) üzenetére


Remus389
veterán

sikerült megjavítani, szetbillegtettem , és kiderült csak a gomb mozdult ki a helyéről, mivel nem sikerült visszajatszanom a helyére á gombot, inkább kiszedtem és cellux és egy műanyag pöcökbol van új gomb. :)

kicsit TRÓger, de örülök hogy még hasznalhatom, végülis csak két és fél hónapos

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8314) Barell


Barell
senior tag

1 gyors kérdés, hátha tud valaki segíteni. Liquidet szeretnék rendelni de a laca féle azért nem megy mert kellene 2db V3-as tartalék kazán is. Honnan ajánlanátok ezt illetve valakinek valami kedvenc/ajánlott íz-e van esetleg?:)

(#8315) bebe159


bebe159
aktív tag

Ezzel a cuccal tényleg le lehet szokni? :DDD

(#8316) wwenigma válasza bebe159 (#8315) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem , csak poenbol mondogatjuk. Sőt még karosabb is mint a normal cigi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8317) bebe159 válasza wwenigma (#8316) üzenetére


bebe159
aktív tag

Én is gondoltam a beszerzésére :K
De annyi fajta van, és nem tudom, hogy melyik lenne a jó... Volt már 2000 ft-os bóvlim, de az olyan is, nem is bánom, hogy elhagytam.
Ha szeretnék normálisat venni, hol nézzek körül, vagy van valami "ajánlott típus"?

(#8318) raytrace


raytrace
csendes tag

Sziasztok!

Egy kezdő kérdése!

Valaki összetudná foglalni röviden, hogy mi a lényege és értelme a különböző ellenállású porlasztófejek között?
Mit tapasztalok egy 1,8-as és az átlagos 2,4 ohm-os között?
Mire jó egy nagy ellenállású fej, és miért jó ha alacsony az ellenállás (LR)?

(#8319) Tv válasza raytrace (#8318) üzenetére


Tv
senior tag

Szia

Van ugye egy akkud ami szolgáltat egy bizonyos feszültséget pl. 3,7V. Ennek a hatására a porlasztó tekercsében áram fog folyni. Minél kisebb az ellenállás, annál nagyobb áram folyik, így a fűtőszál is jobban melegszik. Ha az akku meg bírja hajtani a kazánt, magyarul le tudja adni az áramot anélkül, hogy a feszültség nagyobb mértékben lejjebb esne, akkor erőteljesebb füstképződés várható. Gyenge akkura nem jó ötlet kis ellenállású porlasztót tenni.

[ Szerkesztve ]

(#8320) Remus389 válasza bebe159 (#8317) üzenetére


Remus389
veterán

le lehet szokni, én 13 év dohányzás után, az utolsó 7 évben kb napi 1 doboz közepes cigi (narancs pall mall ), után 2.5 hónapja nem szívtam el egy szálat

az utántöltő folyadekon kívül 3 dolog kell

akksi, patron, töltő

akksi vision spinner 1300 mah(jó minőségű és sokáig bírja ), vagy vehetsz 800mah itaste -et, kicsit csicsasabb, drágább és állítólag jobban bírja mint ami rá van írva

patronbol helix v3, az elég jó, bár szerintem ha tudsz szerezni egy tubby bc-t az jobb (nekem van mindkettő )

kell egy toltokabel is

illetve eliquid. hu-n rendelj folyadékot, kezdésnek 18mg-osat, hogy kielégítse a nikotinszuksegleted, mogyorosat szeretik, de kiprobalhatsz többfélét

ecigionline, vape 42 itt nezelodj

a kezdoszettek általában nem érik meg

ja és amilyen patron mellett döntesz vegyél még +700ft-ért egy potkazant 2.4 ohmost, szükséged lesz rá (aztán később megtanulhatod magad felújítani )

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8321) Remus389 válasza Remus389 (#8320) üzenetére


Remus389
veterán

olyan 10.000-13000 ft-ot kell elkoltened folyadékkal együtt, de ne sajnald, ha csökken a cigi adagod, vagy teljesen leszoksz, hamar megtérül

ha mégse válna be(erre kicsi az esely)akkor pedig el is lehet adni, ide beirod és biztosan lesznek vevők

sokat nem veszithetsz

nálam két hónapig tartott míg leraktam, folyamatosan csökkent a cigi adagom, de van akinél a hatás szinte azonnali, napok alatt leteszi

mondjuk ha ilyen cuccaim lettek volna szerintem nekem is 2 hét lett volna

nem kell olyan nagy akaraterő sem, hisz jól pótolja, a nikotint is és a feelinget is, sőt jobb ízű és kevésbé káros

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8322) Remus389 válasza Barell (#8314) üzenetére


Remus389
veterán

ha sajnalod azt a 600 ft postaköltséget, regisztralj az ecigionline -ra még egyszer és a postaköltség ingyenes, az első rendelesnel

ott van lotyi is

de jobb az eliquides lotyi, vagyis laca féle

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8323) DCI_market válasza Remus389 (#8321) üzenetére


DCI_market
tag

Nekem olyan volt mintha elvágták volna makaveli megkeresett a szettel, következő nap már nem használtam:D analogot, apám pedig 4 hét alatt állt át.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#8324) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Sziasztok!

Most érkezett meg az eGo Plus akksim, Helix V3 patront rendeltem mellé. Első alkalommal van kezembe ilyen, szóval még nem igazán tudom a dolgokat. Most akarom megtölteni a patront, elég leszedni a szipkát és beletölteni a liquidet? Vagy hogy kéne megtölteni? Kell valamire figyelni?

(#8325) ati2 válasza Athos.187 (#8324) üzenetére


ati2
őstag

Igen a szipkánál kell tölteni. Tartsd 45° -ban a patront és függőlegesen a flakont. Csöpögtetheted bele a liquid-et, úgy hogy a középső 1 mm-es fém csőrbe ne menjen lötyi.

Első gőzölés előtt meg áztasd az üvegszálat egy kicsit, rá is szívhatsz (a kevés leves odaég gyorsan).

[ Szerkesztve ]

(#8326) Sn00PiG válasza Athos.187 (#8324) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Szipka lecsavar, patron megdönt, és folyatod a liquidet ügyelve arra, hogy a közepén a csőbe ne menjen.
Ha megvan hagyd 10 percig fektetve, akku nélkül szívj rá 1-2-t, majd mehet az éles izzítás :)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8327) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Köszönöm a segítséget, sikerült :). A patront milyen gyakran kell tisztítani? Minden nap? Vagy elég hetente?

(#8328) TazLeacher válasza Athos.187 (#8327) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hetente egyszer. A tapasztalatom az, hogy akármennyit szívod, javasolt hetente (8-9-10 naponta) egyszer átmosni, mert "belerohad" a folyadék, 2 hetet már biztos nem húz ki, illetve lehetőség szerint szerint viszonylag szárazra szívni, hogy 1 hét elteltével lehetőleg ne legyen már benne 1 hetes folyadék (ha mindig rátöltesz csak, akkor ugye óhatatlan, hogy folyamatosan marad benne az előzőből, így 2-3 naponta legalább szárazra szívom). De egyébként érezni fogod, gyengül az ereje és megváltozik az ízvisszaadása is. Én max. 2 alakalommal tisztítom a kazánt, ha lusta vagyok, de rendszerint minden második alakalommal már újrahúzom, nem tökölök a tisztítással.

[ Szerkesztve ]

(#8329) ati2 válasza Athos.187 (#8327) üzenetére


ati2
őstag

Ahogy kezd kevésbé gőzölni, vagy égett íze lesz, vagy színezi a löttyöt sötétre.
De hogy mennyi időnként az attól függ mennyi löttyöt és milyet szívsz.

Pl. a 100% VG 3 ml után belesül és mosni + égetni kell.
Minél több benne a PG annál tovább bírja, de kevesebb a gőz látszatra.

Mosni meg simán csap alatt mosd, nekem az vált be. Palást + gumi tömítés lehúz és mehet neki fél percig a folyó víz (addig amíg ki nem fehéredik a szál). Utána papírtörlővel vagy zsepivel kiszívatod a fölös vizet a szálból, jól kifújkálod a benne maradt vizet. Megszárítod és kiégeted, miközben alul fújod a levegőt neki, amíg füstöl.

(#8330) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Köszi még1x mindent! Egyik ismerősöm mondta, hogy júliustól nem lehet itthon kapni liquidet. Ez mennyire igaz? Külföldről azért gondolom lehet rendelni? Ha igen, honnan érdemes? Tárazzak be inkább az itthoni készletből amíg lehet rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#8331) Sn00PiG válasza Athos.187 (#8330) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Erre nncs egyértelmű válasz, szerintem olvasd el az ezzel kapcsolatos írásokat, van nem kevés (gugli a barátod). Szerintem maradhatunk annyiban, hogy legkésőbb július 2-án kiderül, hogy mi is lesz pontosan.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#8332) mogyesz válasza Remus389 (#8321) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Én pl. mióta megjött az első szettem (aszem jan. 9) csak EZT használom. 60 nap után a napokban egy slukkot kértem az asszonytól (nem hiány, próba kedvéért), nem bírtam letüdőzni, majd elhánytam magam...
Én, aki napi 1,5-2 dobozzal is eltoltam korábban...

(#8333) agent_k válasza TazLeacher (#8328) üzenetére


agent_k
őstag

Hetente 1x szoktam én is takarítani. Január 29-én vettem a Redux V3-mat, azóta az a kazán megy. 8 hete. Elég jól bírja szerintem. Napi max 1ml fogy el füstbajnokból.

(#8334) TazLeacher válasza agent_k (#8333) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Napi 1 ml...? Jól bírod...gratulálok! :))

(#8335) porse


porse
senior tag

Az jó igen.. nekem is elmegy 2-3ml egy nap a helixbe, vagy több is már nem is merem nézni. Valahogy szabályoznom kéne magam, úgy érzem sokat szívom, de jól esik....

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#8336) TazLeacher válasza porse (#8335) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én már túltettem magam a "sokat szívok" dolgon. Egyszerűen nem foglalkozom vele. Azzal megelégedtem, hogy jól esik, és legalább nem a cigarettát szívom, meg nem lesz ettől bajom. Akkor meg miért ne? :))

(#8337) agent_k válasza TazLeacher (#8334) üzenetére


agent_k
őstag

Köszönöm. 18->12 néha hígítom 6-ra fahéjas körtével. Én nem is kívánnék többet. Cigiből meg elment 1 doboz töltött is, ha belelendültem. Nem azt mondom, hogy nem esne jól egy rendes cigi... hetente becsúszik esetleg 1-2, de többet ebből sem kívánnék.

Kedvesemnek is bejött az ecigizés úgy látom. Ma 0,8ml fogyott, ennyi a Joye tartálya. Mondjuk 3 szálat még elszívott rendesből is, de az eddigi 3/4 - 1 doboz mentolosból ő is jól visszavett. Már csak egy kis TH-t kéne csiholni hozzá. Mit javasoltok?
Kétszer 24 órát bírt az akkumulátor is, ami várakozáson felüli eredmény.

(#8338) TazLeacher válasza agent_k (#8337) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én viszont nem szívok mellettt normál cigit. Régebben nekem is becsúszott 1-2 szál hetente, de nem esett akkor sem jól, csak azért szívtam, hogy "na, elszívok egy cigit, régen nem gyújtottam rá", aztán mindig rájöttem, hogy ez közel sem olyan jó, mint amire emlékszem. Aztán rájöttem, hogy fölösleges is, mert sosem lesz olyan már. Anno élveztem, ma már nem esik jól...egy friss tekerésű szépen beállított "húzással" a jó kis lötyi az viszont adja neki rendesen...

Ma 0,8ml fogyott, ennyi a Joye tartálya.

Tank? Valami jó féle vatelinest integráltat nem próbáltatok? Nekem eddig csak kazános, meg a Helix volt, de pont mostanában jött rám a kiséletezgetési vágy, és azt mondják, hogy ott van TH rendesen, ha jót választasz.

[ Szerkesztve ]

(#8339) Remus389 válasza porse (#8335) üzenetére


Remus389
veterán

nekem is elment a helixbe 3 ml, vagy két tartály

nem akarom a tubby-t dicsérni, de ez lecsökkent 2.2-2.6-ra(néha kevesebb mint 2ml), most vagy azért mert kicsit moderaltam magam, de az is lehet hogy mondták is a tesztben a helix sokat fogyaszt

na mindegy

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#8340) porse válasza Remus389 (#8339) üzenetére


porse
senior tag

Van itthon egy bc, de nagyon nehezen hangoltam be, és nem ad se akkora gőzt se th t mint a v3.. ízre viszont jobb.
Lehet kevés neki a szabályozatlan ego. De arra jó ha besz*rik a tartalék kazánfejem, addig tudom használni a bc t amíg veszek egy másik patront .. se, mert vettem ilyen 400 forintos vatelines patronokat a joye hoz, és igen durva th ja van, jobb mint a v3 nak.

(#8336) jer1cho

Akkor várom h elmúljon a sokat szívok hatás. :D

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#8341) TazLeacher válasza porse (#8340) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

vettem ilyen 400 forintos vatelines patronokat a joye hoz, és igen durva th ja van, jobb mint a v3 nak

Pont erre gondoltam, hogy ki kéne próbálni...esetleg egy tankkal megtámogatni.

(#8342) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Használ valaki eGo Plus akksit? Az előbb mikor pöfékeltem villogott párszor, ez azt jelenti hogy merül az akksi? Töltőre kéne rakni? Meddig kell kb tölteni? Vagy jelzi majd valahogy hogy fel van töltve?

(#8343) agent_k válasza TazLeacher (#8341) üzenetére


agent_k
őstag

Megmondom őszintén én vettem neki, próbára. Aztán ezzel is úgy voltam, amikor magamnak szerkesztettem a készletet, hogy minimal project az elején, aztán meglátjuk tetszik vagy sem. Én itt ragadtam, csak várom, hogy a kedvenc boltom kapjon árút, aztán beruházok erre-arra. Ha joye aksin a vatelin tud th-t csinálni, akkor szerintem az ego+v3 mellé bejön egy ilyen. A nagy lesz az itthoni. A kicsike meg a kimenős/munkában pöfékelős.

Szóval vatelinből mit mondtok? http://www.ecigimester.hu/Kanger_510_horizontal Mi kell még ehhez az aksin kívül?

(#8344) kisgyerek85 válasza agent_k (#8343) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Konkrétan ezt a kangert ne tedd tankba, mert van rajta egy fekete papír amit ragasztó fog oda. Nem lenne jó ha a ragasztó feloldódna aztán azt is elszívnád.
Vagy lehámozod vagy veszel másfajtát.

Pl ez mehet tankba [link] tankpatron, [link]
kell egy lukasztó is [link]

Tank Ego mérethez [link] Mod készülék mérethez [link]

[ Szerkesztve ]

(#8345) #35104512


#35104512
törölt tag

Van egy 30ml -es felesleges HELM Körte levem ha érdekel valakit (12es, füstbajnok, extra íz) 2500ért postával, illetve megvan még a 95ml Fahéjas álom is (adatai ugyanazok) 5500ért, egyben 7000ért.

(#8346) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok! Volna egy egyszer kipróbált Vivi Nova szettem 3db 2.4ohm ellenállású fejjel.
Cserélném valami hasonló, de alsó kazános megoldásra, (nekem kicsit meleg a füstje) de amúgy jó íz, jó th van...
Vagy 30ml 12es erősségű lötyire!
Bármit meghallgatok!
Kép

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#8347) Xero válasza TazLeacher (#8341) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha th kell, akkor Joyetech LR és driptip.

A fogyasztás pedig nagyon változó, de ahol sok a gőz, ott sok a fogyasztás is. Nálam a sweet spot az eGo-C LR. A kis puffer miatt nincs pocséklás, de a gőz mennyisége is kiváló. A V3 ezzel szemben zabál mint a disznó, de a gőz mennyiség kb hasonló.

(#8348) DCI_market válasza kisgyerek85 (#8344) üzenetére


DCI_market
tag

Én már relative régóta vatelinezek. Az általad mutatott tank, nem alkalmas se ressurector, se kanger horizontalhoz, mivel mások a hosszok (ress és kis kanger 4cm, nagy kanger meg már 6cm talán? Az SCT és a DCT Smoktech pedig 5cm)
Elvileg a DCT az überalles sose gondozandó cucc, de nekem nem jött be annyira, az SCT kevesebbet fogyaszt és ugyan úgy jó élmény. Nekem egy jól belőtt patron 3!!!hetet tud (előtte csak szívtam a helixekkel tubbykkal, azóta pedig 542ft/3hét nem szar arány:) ), és kb 1tankot használok naponta. Párom 2-3nap alatt pöffenti el.
Ja még annyi hogy a lyukasztott patronokat csak SS tankkal javasolt használni, abba a kicsit deformálódott patron is rögzíthető.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#8349) kisgyerek85 válasza DCI_market (#8348) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Valóban. Resurrectort nem szívtam még tankba, de a magnum paszol ebbe a tankba

Csak azért mutattam a resurrectorre, mert magnum jelenleg nem kapható.
Igen azt észrevettem, hogy ha lukasztok akkor néha elég szoros a patron benne, én ezért szoktam inkább fűrészelni.

[ Szerkesztve ]

(#8350) agent_k válasza kisgyerek85 (#8344) üzenetére


agent_k
őstag

Én nem szeretnék tankozni a kis aksin, ha nem muszály. Joye 510 méretű aksira vatelines patron lenne az elsődleges keresési szempont. Mert majd erre szeretnék áttérni a hétköznapokban. Aztán otthonra meg eGo méretűre valamilyen megoldás.

De a weboldal alapján el lehet indulni ahogy látom. http://vape42.hu/kategoria/cartomizerek.html

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.