Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#650) Krethx válasza <Adamsky> (#648) üzenetére


Krethx
aktív tag

"a hajdani gyorsaság és "megbízhatóság" (kb. mindegy, hogy hogyan tartottad a telefont, elég volt közelíteni a terminálhoz és csippant) a múlté."

Erre kíváncsi voltam és ki is próbáltam. Töröltem az app-ot és úgy fizettem ma három boltban. Nálam nem volt probléma. Észre sem vettem a különbséget.

Ami még érdekel Android 10-nél. Nem tiszta számomra és a fórumon sem lehet pontosan elmenni. Hogyha ha valakinek nem elérhető a GPay a szolgáltatások között akkor Curve-ből hozzá lehet e adni a kártyát. (Esetleg Revolut.) Ami kiderült ma számomra hogy Andriod 10-en tény nem mindenkinél van. Az én telefonom P30 A10-en. Nálam megtalálható. Ugyebár mert már fent volt / van az app. Most itt vagyok anyámnál és neki is P30 A10. Nála nem látható a szolgáltatások között. (Ő nem is használta erre a célra.) Úgyhogy ki fogom próbálni Curve-el. Pár óra múlva leírom hogy mi a tapasztalat. Hátha ez majd segítségére lesz valakinek.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.