Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Egy kicsit elvesztem :D Remélem, hogy nem írok rossz helyre.
Adott 2 telefon, az egyiken Curve app van, abba felvéve az OTP -s Mastercard. Ezen a telefonon, a Wallet -be hozzácsatolva. Elméletileg működik.
A másik telefonon, az OTP -s Mastercard kártya közvetlenül a Wallet-be szeretnénk hozzáadni, de nem fogadja el. "Ez a kártya nem állítható be érintésmentes fizetésnek".
Mi a hiba ?
Elméletileg az OTP is hozzájárult, hogy az OTP -s kártyát a Google Walletbe/hez hozzá lehessen adni.
(Éreztem, hogy nem fog egyszerűen menni, és ezért az első telefonon semmit nem piszkáltam, mert ott, az a megoldás működött.)

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#1802) csako válasza user26 (#1801) üzenetére


csako
veterán

Nem webkártya véletlenül? Mert azt nem lehet. Más ok nem jut eszembe :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1803) user26 válasza csako (#1802) üzenetére


user26
aktív tag

Honnan lehet tudni, pontosan, hogy a netkártyát nem lehet hozzáadni a Wallet-be/hez ?
Amúgy igen, netkártyáról van szó. Mivel Curve-be ment, gondoltam akkor itt is menne, Curve elhagyásával (mivel az OTP is már támogatja a Wallet-t).
Amúgy én úgy tudom, hogy a netkártyám (is) Mastercard debit. Elvileg azt (ezt is) lehet hozzáadni. Curve-be pl így írja, ebből gondoltam..
Vagy csak a rendes fizikia kártyát lehet hozzáadni Wallethz/be ?

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#1804) zerodot válasza user26 (#1803) üzenetére


zerodot
aktív tag

Valószínű az OTP korlátozza. A honlapjukon is azt írják, "Kizárólag online vásárlásra".

Curve online tranzakcióként terhel mindent a mögöttes kártyákra, azért működik.

(#1805) ACE- válasza user26 (#1803) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, csak fizikait lehet hozzáadni, legalábbis OTP-nél... korábban már itt is írták többen, hogy a virtuális kártyájuk csak netes fizetéshez jó, ezért eszi meg a Curve, mert azt az OTP netes vásárlásnak érzékeli.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1806) user26 válasza ACE- (#1805) üzenetére


user26
aktív tag

Hu, köszi, ezt megjegyzem!
Akkor megyek tovább Curve topikba, mert lényegében azt szeretnénk elérni, hogy 1 kártya legyen aktiválva Walletbe/hez, a két telefonon. (Régebben próbálkoztam, de kiléptetett az első telefonon a Curve és akkor elengedtük a dolgot...)

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#1807) ACE- válasza user26 (#1806) üzenetére


ACE-
addikt

A Curve kártyát hozzáadhatjátok több Wallet-hez is...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1808) slice14


slice14
veterán

Sziasztok!
Dec. 19-i GPay fizetéstől nem jelenik meg a tranzakcióknál a térképrészlet megjelenítés. (Gránit kártya)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1809) Blamazs válasza slice14 (#1808) üzenetére


Blamazs
senior tag

Igazad van, megnéztem nálam sem. De a revolutosok sem jelennek meg.

(#1810) slice14 válasza Blamazs (#1809) üzenetére


slice14
veterán

Akkor valszeg belenyúltak valamibe. Gondolom a kövi frissítéssel javítják.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.