Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Azon gondolkoztam, hogy ha sokáig megy ez a vacakolás a Google Pay app. körül (folyamatosan tiltja a Google, így hiába van minden meg az Account services alatt, mégsem tudok fizetni) akkor lehet mégis létrehozok egy új UK-s acc.-ot (VPN-el, és kinti címmel, ahogy kell). Viszont - mielőtt nekivágok - kellene egy megerősítés, hogy van értelme. Magyarán, ha van a telefonon egy UK és egy Hun. acc. akkor nem tiltódik (értelem szerűen a UK-val lenne telepítve) a Google Pay app?

#650 Krethx
Ha, fogadnom kéne, akkor arra tenném a voksom, hogy Édesanyádnál, ha majd rányomsz az "add card"-ra a Curve-ben, akkor meg fog jelenni a Google Pay az Acc. services alatt, és mivel 10-es droid, működni is fog.

[ Szerkesztve ]

(#652) Krethx válasza Krethx (#650) üzenetére


Krethx
aktív tag

Nos megvan az eredmény. (P30) Anyámnál ugyebár nem elérhető. Feltettem a Curve-öt és beléptem a saját Account-ommal. Idáig minden rendben volt. De már GPay-hez nem lehet hozzáadni. Fel sem ajánlja a GPay-hez a hozzá adást. :((( Ekkor feltettem külön a Gpay.app-ot (elindítottam) és töröltem. Utána már megjelent a Services alatt is. Innentől kezdve nem volt gond. Tehát hozzá tudtam adni a kártyát. Akár Curve vagy a fiókszolgáltatások alól is.

Ezért ebben a formában elégé vicces. Ezt nem gondoltam volna. Elindítanak úgy egy szolgáltatást hogy nem lehet igénybe venni. Legalábbis P30-on.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#653) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Nos, most voltam a Lidl-ben. Semmi problémát nem tapasztaltam. App le van tiltva, csak a fiókszolgáltatások között van a GPay. Minden ugyanúgy zajlott, semmi lassulás, patent volt, mint mindig. NFC sem volt gyengébb, oda sem tartottam a telót, már csippant. Samsung féle Android 10.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#654) slice14


slice14
veterán

Egy biztos. Android 11-el egyszerűbb lesz a GPay-be hozzáadott kártyák választása, fizetés előtt. Ha nem az alapértelmezett kártyával szeretne valaki fizetni. Mármint, nem kell turkálni a beállítások között.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#655) balinlin válasza <Adamsky> (#651) üzenetére


balinlin
senior tag

Korábban nekem nem tiltódott, így használtam.
Kiresetelt telefonon nem léptem be semmilyen fiókbe, feltettem vpn appot. Mikor az már ment, akkor létrehoztam egy uk google fiókot. Feltettem a Gpayt, majd beállítottam a magyar fiókokat is.
Aztán váltottam Androidról.
Tegnap laktam be újra egy droidos telefont, egy kis vacak J3 2016-ot.
Vpn nélkül bejelentkeztem az uk fiókba Gpayt leszedtem, majd jött a többi account.
Gpay app megvan immár egy napja, nem törlődött.
Hogy újabb rendszereken mi a helyzet, azt nem tudom, de ha gondolod pár nap múlva be tudok számolni hogy mi a helyzet.

(#656) bl4ze válasza slice14 (#654) üzenetére


bl4ze
veterán

Úgy legyen. :)

.:. bl4ze .:.

(#657) <Adamsky> válasza balinlin (#655) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... ha gondolod pár nap múlva be tudok számolni hogy mi a helyzet ..."
Igen, légy szíves jelezz majd vissza!
Ami még érdekelne, hogy a "kis vacakkal" tudsz-e majd fizetni az alkalmazás nélkül.
Az új UK-s acc. létrehozásásakor (és azóta) nem kért hozzá angol telefonszámot?

(#658) Divinity válasza slice14 (#654) üzenetére


Divinity
őstag

Már ha az is engedélyezve lesz, nálam pl hiányzik ez a beállítási lehetőség Pixel 4-en, még betán ott volt a menüpont csak a power menüben nem jelent meg, a stabilban már a menüpont is hiányzik.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#659) slice14 válasza Divinity (#658) üzenetére


slice14
veterán

Sajnos erről még nem tudok nyilatkozni, csak láttam róla híreket. A 7T, december -január környékén kéne megkapja a 11-et. Aztán meg lehet, hogy csúszik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#660) balinlin válasza Divinity (#658) üzenetére


balinlin
senior tag

Ezen 5.1.1 fut, úgyhogy nem hiszem, hogy ezen bármi is működne az alkalmazás nélkül.
az app viszont azóta sem tűnt el.
Telefonszámot csak magyart adtam meg neki, nem problémázott.
A Curve appban nem is jelent meg a kártya hozzáadása, Revolutot nem is szeretném rátenni, mert akkor a fő telefonon nem jönnének meg az értesítések.

(#661) poli27 válasza bl4ze (#574) üzenetére


poli27
veterán

Hát nem tudom, nekem a S10+ on és a Páron Note 20 ultráján is teljesen jól működik... nem értem miért is elvárás, az hogy fél méterről működjön? :D Odaérintem és szinte azonnal reagál, hiba nem szokott vele lenni csak max ha frissítik az appot...

(#662) kinghaxor válasza <Adamsky> (#651) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Először is mindenkinek köszönöm a segítséget. Nem a curve appal volt baj és nem is a Google pay szórakozott hanem a Telekom. Azért nem jött meg az üzenet mert valami hálózati problémám volt. Látszólag minden működött, a térerő is maxon volt de telefonálni mégsem tudtam. Egy restart megoldotta és utána megjött az SMS is.

Nekem történetesen pont így volt megcsinálva ahogy te szeretnéd. A másodlagos Google play fiókom angol. Onnan töltöttem le anno a pay appot is. Így nem kellett keresgélni az újat, mindig automatikusan frissítette magát playről. Viszont ha a letiltás miatt akarod így megcsinálni akkor ne fáradj vele mert nekem így is letiltja az appot egy két óra után. Hiába engedélyezem, pár óra és megint tiltva van.

[ Szerkesztve ]

(#663) balinlin válasza balinlin (#660) üzenetére


balinlin
senior tag

Most látom, hogy rossz embernek valaszoltam.
De lényeg a lényeg: nekem stabilan ott van még mindig az app. Lehet csak újabb rendszeren van ez a törlés jelenség?

(#664) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Most reggel kipróbáltam hogy megy e app nélkül a fizetés. Hát nálam semmi sem történt. NFC be volt kapcsolva. Alapértelmezett fizetés be van állítva Google payre. A telefont feloldva oda tartva a terminálhoz nem történik semmi. A belépek a fiókszolgáltatások Google pay menüpontba ott írja hogy tartsa a leolvasóhoz de úgy sem működik, nem csinál semmit pedig a kártya rendesen hozzá van adva. Valamit be kell még állítani hozzá? Egyedül úgy tudtam fizetni, hogy feloldottam az appot. Azzal viszont tökéletesen működött. Csak ugye az meg tiltódik pár órán belül.

(#665) Blamazs válasza kinghaxor (#664) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nekem eddig nem tiltódott le az apk-ból telepített app de tegnap eltűnt nálam is.
Ma reggel kipróbáltam és Spar, Lidl-nél is gond nélkül tudtam fizetni feloldás után.
Curve van mögötte.

(#666) fil válasza kinghaxor (#664) üzenetére


fil
őstag

Próbáld meg azt, hogy a GPay legyen a default. Ezen kívül azt az opciót tiltsd le, hogy amennyiben másik app meg van nyitva, akkor azzal mehet a fizetés. Nem biztos, hogy segít, de egy próbát megérhet. Anno olvastam olyan esetekről amikor csak így ment.

[ Szerkesztve ]

(#667) tlala válasza kinghaxor (#664) üzenetére


tlala
addikt

Milyen kártya?
Azt vettem észre a minap, amikor a Revolut appban megjelent a hivatalos lehetőség, hogy a kártyát hozzá lehet adni a GPay-hez, hogy a Pay-ben kétszer volt jelen a Revolut kártya. Egyszer a régi, még a Google Play áruházhoz hozzáadott formában (korábban is a Revoluttal vásároltam appokat), és egyszer úgy is megjelent, hogy be is volt állítva érintéses fizetéshez.
Szerintem próbáld meg törölni a kártyát a GPay-ből, majd a kártyához tartozó appon keresztül hozzáadni.

(#668) <Adamsky> válasza kinghaxor (#664) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi a visszajelzést! Milyen készülék, ill. mi az Android verzió? Csak nem vm. Huawei / Honor készülék ... ?

#665 Blamazs
Gondolom 10-es Android. A Curve kártyád milyen BIN-es?

#667 tlala
Nincs az kétszer. A pay.google.com-on csak azok a kártyák látszanak, amivel online (is) tudsz fizetni. A Google Pay app.-ban pedig csak (!) azok, amikkel contactless.

Az most már egészen biztos, hogy vannak készülékek, amik a dolgok jelen állása szerint igényelnék az app.-ot, amit a Google volt szíves letiltani. Máshogy nem megy velük a fizetés.

[ Szerkesztve ]

(#669) kinghaxor válasza <Adamsky> (#668) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

A telefon egy Huawei Mate 9. Az android verzió pedig 9.1.0.275. Teljesen gyári minden, root sincs, bootloader sincs feloldva. A kártya pedig curve. Appal simán működik, anélkül pedig a fent említett beállítások után sem csinál semmit hiába tartom oda a terminálhoz. Remélem lesz egy újabb hivatalos app mert ez így ebben a formában nem jó megoldás. A segítséget pedig mindenkinek köszönöm.

(#670) Blamazs válasza <Adamsky> (#668) üzenetére


Blamazs
senior tag

Igen 10-es android fut a telefonon.
5375 9000 a BIN

(#671) <Adamsky> válasza Blamazs (#670) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... 10-es android ... " - sejtettem.
" ... 5375 9000 ... " - ha jót akarsz, ne próbáld meg törölni (mondjuk miért tennéd, ha működik), mert jó eséllyel nem tudod majd újra felvenni a natív alkalmazás nélkül.

#669 kinghaxor
" ... egy Huawei Mate 9. Az android verzió pedig 9.1.0.275 ... "
Annyira tudtam .... :W
Most már gyakorlatilag biztos, hogy a 9-es Emui-val van valami (a 10-en lévőknél nincs gond), ami miatt nem megy se a P10-en (többünknek), se a Mate 9-eden. A márkatársakat - a topic-otokban - körbe tudnád kérdezni?

[ Szerkesztve ]

(#672) slice14 válasza <Adamsky> (#671) üzenetére


slice14
veterán

" ... 5375 9000 ... " - ha jót akarsz, ne próbáld meg törölni

Nekem is ilyen kezdetű a kártyám, és simán tudtam pár napja újra aktiválni az érintéses fizetést, az acc service alól.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#673) tlala válasza <Adamsky> (#668) üzenetére


tlala
addikt

Helyesbítek, bocs - a pay.google.com-on szerepelt kétszer a Revolut, miután a Revolut appból is hozzáadtam a minap, amikor az app értesített, hogy most már hozzáadhatom a kártyát a GPay-hez.

[ Szerkesztve ]

(#674) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Javítsatok ki, de jól gondolom, hogy ez a Google Pay kb. u.a. mint az Apple Pay? Tehát pl. NFC-vel a VISA kártyámmal vásárolhatok boltban? De mondjuk azt nem értem, miben más attól, mint ami eddig is volt, hogy beállítottam Google-ban egy kártyát, és pl. Play-es vásárláshoz azt használtam?
A másik kérdés már nem annyira a Pay-hez tartozik, csak részben. Ha nekem a bank alkalmazásában be van állítva egy MasterCard hitelkártya, és mondjuk a VISA-mat (u.a. a bank) beállítom a Pay-ben, tudok valahogy választani, hogy boltban melyikkel akarok fizetni NFC-vel?

(#675) balinlin válasza Gabesz87 (#674) üzenetére


balinlin
senior tag

Ugyanaz de nálunk nem is teljesen: Apple-be (kb, nem tudom pontosan) minden hazai bank kártyáját be tudod tenni, Gpay-be nem, csak pár fintech kártyát. Ezt leszámítva ugyanarra jó igen.
A Play-en való fizetés az más tészta, kár ide keverni.

Kiválasztás megy, be lehet úgy állítani, hogy alapértelmezett az egyik, de ha másik meg van nyitva, akkor azt használja.

[ Szerkesztve ]

(#676) Divinity válasza Gabesz87 (#674) üzenetére


Divinity
őstag

Igen, kb ugyanaz mint az Apple Pay, és nagyjából meg is válaszoltad magad, annyiban más ez eddigiektől, hogy már NFC-s fizetésre is tudós használni néhány FinTech kártyával itthon.
Azt pedig a rendszer beállításokban belehet állítani, hogy melyik appot használja elsődlegesen és/vagy ha megvan nyitva egy app akkor azt használja.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#677) Gabesz87 válasza Divinity (#676) üzenetére


Gabesz87
addikt

OK, köszi a válaszokat. Eszerint már VISA-val is működik. Még egy kérdés: mit takar pontosan az, hogy ha megvan nyitva egy app akkor azt használja. Nekem K&H van, elég ha fut az app, vagy be is kell lépnem a mobiltárcába?

(#678) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#677) üzenetére


Gabesz87
addikt

Lehet, hogy valamit én nem értek, de ha ez már elérhető Magyarországon, akkor miért nem elérhető a Google Pay a Play-en? Normálisan nem is találja meg, böngészőből megnyitva azt írja, hogy nem áll rendelkezésre az országodban. :F

[ Szerkesztve ]

(#679) balinlin válasza Gabesz87 (#678) üzenetére


balinlin
senior tag

ezt itt sok fórumtárs szeretné tudni, mégha sokaknak megy is app nélkül a fizetés....

(#680) DonThomasino válasza balinlin (#679) üzenetére


DonThomasino
veterán

App nékül hogy mehet a fizetés ? :U

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#681) tomp válasza DonThomasino (#680) üzenetére


tomp
félisten

Úgy, hogy Android 10-en nem az app végzi az NFC-s fizetést hanem maga a Google Play Szolgáltatások ami a rendszer része.

(#682) István89 válasza Gabesz87 (#678) üzenetére


István89
tag

Ez a VISA közleménye kicsit megkésett, mivel múlt héten jelentette be a MasterCard, hogy elérhető a Google Pay Magyarországon, de ők csak MasterCard kártyákról beszéltek érthető módon. A Revolut persze jelezte, hogy VISA kártyával is menni fog, szóval jelenleg csak náluk lehet használni Google pay alatt a VISA kártyát.

Itt láthatod a Google Pay oldalán, hogy melyik cég engedi hivatalosan is használni a MasterCard vagy a Visa kártyájukat.
[link]

Sajnos lassan 1 hét elteltével is, csak 4 szolgáltató van még. :D Valószínűleg egy jó ideig így is marad.

Goolge Pay app pedig egyelőre nem lesz hivatalosan nálunk, ezt pedig a Google írta válaszként a hwsw-nek.

[ Szerkesztve ]

(#683) Gabesz87 válasza István89 (#682) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja értem, így már világos, tehát gyakorlatilag egy magyar bank kártyáját sem lehet regisztrálni a Pay-be, meg egyáltalán le sem lehet tölteni hivatalosan :F Szenzációs fél (vagy még annyi sem) megoldás...

(#684) DonThomasino válasza tomp (#681) üzenetére


DonThomasino
veterán

Valahol a weben csatolod hozzá a kárytádat ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#685) Blamazs válasza <Adamsky> (#671) üzenetére


Blamazs
senior tag

Pedig volt már törölve. Pontosabban gyári visszaállítás történt a telón, de újra raktam és ment gond nélkül. Most nem tudom mi lenne az alkalmazás hiányában, de nem szándékozom törölni.

(#686) <Adamsky> válasza DonThomasino (#680) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ki lett már tárgyalva, hogy egy ideje (9-es droid-tól biztos) része a Pay az Account services-nek. Az más kérdés, hogy akinek nem jelenik meg, annak hogyan lehet elővarázsolni.
Nekem utóbbira van egy módszerem (APKmirror-ról leszedett GPay-t kell telepíteni, elindítani, azt már törölhető is) de ez hááát... nem épp a "just works" kategória. Persze volt olyan is, akinek nem kellett semmit csinálnia. Ott volt a gomb a pl. Revolut-ban, rányomott, két "katt" és működött minden.

Nem reprezentatív felmérésem alapján viszont az összes Android 9-et futtató Huawei és Honor telefonnal gond van. Nevezetesen: app. nélkül nem fog menni az érintésmentes fizetés.

#685 Blamazs
"... nem szándékozom törölni." - sajnos el fog tűnni magától. Idő kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#687) Blamazs válasza <Adamsky> (#686) üzenetére


Blamazs
senior tag

Már eltűnt tegnap, de ma gond nélkül tudtam vele fizetni szerencsére.
Valljuk meg őszintén van gpay magyarországon, de ez így nem fog tömegeket hódítani.
Elég nyögve nyelős bevezetés lett. Ha nincs finetech kártyád semmire sem mész vele kb.

(#688) tomp válasza Blamazs (#687) üzenetére


tomp
félisten

Takarék és a K&H elárulta, hogy tervezik a bevezetést.
OTP miután írtak egy sablont visszaírtam nekik, hogy a sablont mindenki ismeri. Ukrán OTP-nél van. Anyaországban az ügyfelek miért a fapadot kapják.
Erre jön a válasz, hogy hivatalos panaszként kezelik az üzenetemet amire majd a törvényi határidőn belül válaszolnak.

Eddig mindig így sikerült náluk elérnem amit szerettem volna... Azaz a panaszként kezelt levelemre mindig fentebbről jött érdemi válasz.

(#689) zerodot válasza Blamazs (#687) üzenetére


zerodot
aktív tag

Mondjuk gondolom eleve a fintech felhasználók körében a legmagasabb azok aránya, akik szeretnének GPayjel fizetni. Szóval legalább nekik jó lett. (Már akinek végül működik ugye :) )

(#690) slice14 válasza tomp (#688) üzenetére


slice14
veterán

A Gránit-nál meg vizsgálják a bevezetés lehetőségét, és köszönik az igény jelzését.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#691) driztd válasza <Adamsky> (#686) üzenetére


driztd
csendes tag

A felmérésed csak erősíteni tudom.
Huawei Mate 9 Android 9.
APK mirror-ról telepített GPay simán ment eddig.
Ha újra telepítem az appot, működik, de néhány óra múlva törlődik (nem tiltódik) a telefonomról :(((
A Googke Pay Service megtalálható a beállításokban, ott figyelnek a kártyák (Curve, Revolut), de app nélkül mintha egy kavicsot tartanék a terminálhoz. :F

(#692) <Adamsky> válasza driztd (#691) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A felmérésed csak erősíteni tudom."
Akkor pls. ha időd engedi, hívd a Huawei support-ot: +3680482934
Én ma kb. 45 percen keresztül magyaráztam - az egyébként segítőkész - call center-es hölgynek, hogy mi a szitu (vagyis, hogy app. nélkül nem müxik, app-al meg nem tudjuk használni mert a Google blokkolja). Nagyon nehezen akarták megérteni. Pedig már akkor mondtam nekik, hogy 99% nem csak az én készülékemmel, és nem csak a P10-es típussal van gond, hanem az összes Emui 9-en lévő telefonnal. Az az érzésem, én voltam az első, aki ezt így közölte velük. Ezért lenne jó, ha minél több érintett Huawei / Honor tulaj találná meg őket ezzel a problémával.

ui: kinghaxor-nak is ezt javasolnám ...

(#693) tomp


tomp
félisten

Csak akkor megy stabilan a fizetés ha android 10+gyári GPay app páros van. Gondolom a jövőre megjelenő mobilokon már gyári app lesz a GPay.
OnePlus-on azért van rajta mert nincs igazából régiós ROM. Van Global, EU-s(ami csak a GDPR miatt van) és az OpenBeta. Egységes Google app kínálat van.

(#694) fil válasza tomp (#693) üzenetére


fil
őstag

Azért ezt egy kicsit árnyalnám. Nálam Android 9 van és a GPay app le lett tiltva.
A fizetés viszont stabilan megy. (Galaxy A8)

[ Szerkesztve ]

(#695) pdr755 válasza tomp (#688) üzenetére


pdr755
tag

Azért hozzá kell tenni, hogy a legutóbbi frissítés során behozott országok közül többnél az van mint Mo, hogy csak a fintechek kerültek be előszörre: pl. Bulgária, Görögország, de még Hollandia és Ausztria is (pedig az már bezzegnyugat!). Ahogy nézem Románia jelent csak meg több "legacy" bankkal (Unicredit Bank, Banca Transilvania, CEC Bank, Alpha Bank). A Baltikumban a Swedbank csoport jelentette meg mindhárom országban (amik most kerültek be), valamint még Észtországban a LHV Bank. Portugáliánál az Universo direktbank került még be elsőre a fintechek mellett
Szóval ez lehet a Google szokásos sz-rsága ami az európai kontinenst illeti ugyanannyira, mint a magyar bankszektor alkalmatlansága/töketlensége/etc.
Ettől függetlenül én is remélem hogy K&H minél előbb lesz.
Az OTP-n viszont meglepődnék ha valaha bevezetné, bár az igaz hogy még mindig meglepődök, miért van bárkinek is OTP-s bankszámlája...

(#696) István89 válasza pdr755 (#695) üzenetére


István89
tag

Ausztrián mondjuk én is meglepődtem, hogy ők is csak most csatlakoztak.

A K&H bankon számomra meglepő, hogy tervezik, de ha tényleg komolyan gondolják, akkor az szerintem pozitív. Ha ők még idén elindítanák, akkor ők lennének az elsők, akinek már van androidra mobilfizetési lehetősége, de közben engedik a Google Pay-t is.

Jó lenne, ha idén 1-2 bankkal (Gránit) bővülne még a lista, mivel a Curve kártya nem megy továbbra se. :)

(#697) bl4ze válasza pdr755 (#695) üzenetére


bl4ze
veterán

"bár az igaz hogy még mindig meglepődök, miért van bárkinek is OTP-s bankszámlája..."

+1 :K

.:. bl4ze .:.

(#698) tomp válasza pdr755 (#695) üzenetére


tomp
félisten

Na igen azon én is meglepődtem, hogy több ország is ugyan úgy indult el mint mi. Azaz Fintech Only.
OTP-nél nekem a Smart számla tökéletes. Kedvezményes utalás, kártyás forgalomról Push az új appal.
Kártyás forgalmam konkrétan NULLA mert minden hónap elején áttolom az átlagos havi költési keretemet TW-ra. OTP-s kártyát hónapok óta nem használtam. Számlaforgalmam is csak annyi, hogy fizu megérkezik és x összeg tovább megy TW-ra. :DDD

Eddig havonta 1x mindig kipróbáltam a Simple-t, hogy milyen állapotban van de most már végleg lemondtam róla mivel már hivatalosan is van GPay TW-al.

(#699) zerodot


zerodot
aktív tag

Azért az elég vicces, hogy a visa.hu ezt írja a magyar GPay népszerűsítő oldalán:

Hogy számítógépet írnak telefon helyett, azt már inkább nem is kommentálom...
[link]

(#700) tlala


tlala
addikt

Nekem is eltűnt a apkmirror-ról felpatkolt GPay app a telefonomról.
De a GPay fizetés továbbra is hibátlan, semmi különbséget nem tapasztalok, nem kell közelebb tenni, ismétleni, stb.
MIUI 12.3, Android 11.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.