Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) <Adamsky> válasza emeritus (#549) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Fel tudom venni, de az nem segít. A contactless payment-et nem engedi beállítani a kártyára.
Az a baj, hogy abban sem vagyok biztos, hogy a Revolut működik. Mert hiába minden "szuperzöld" (az volt akkor is, mikor a "nagy testvér" kilőtte a Google Pay app.-omat) semmi nem garantálja, hogy fizetni is tudok majd vele. :(((
Szóval tesztelnem kell ...
... de az biztos, hogy ma úgy se ment, hogy beléptem az Account Services alatt a Google Pay-be, ahol írja, hogy érintsem oda a terminálhoz. Kénytelen voltam a sokat szidott Simple-re váltani... no comment.

[ Szerkesztve ]

(#552) Krethx válasza <Adamsky> (#547) üzenetére


Krethx
aktív tag

Szerintem itt a probléma a Magyar Account-al lesz. A felhasználok nagy része apk-ból telepíti. Szerencsésebbek még a frissítést is megkapják.De a Store-ból már nem érik el. Aztán előbb utóbb felfüggesztésre kerül. Mivel az app még nem érhető el. (Pedig már ideje lenne.)
Nálam Magyar Account nincs is a telefonon.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#553) <Adamsky> válasza Krethx (#552) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Most egyelőre arra leszek kíváncsi, hogy a Revolut működik-e. Ha az sem... akkor az "szuper".
Egyébként, amit végképp nem értek, hogy a pay.google.com -on miért nem látszik minden kártya? Ott csak az látszik, amit ott veszek fel. Vagyis az újonnan felvettem (a Revolut alkalmazásból) Revolut kártya nem. Az csak a telefonon látszik az Account Services alatt lévő GPay-ben. Ott persze, ha fel szeretnék venni egy új kártyát, akkor behozza a pay.google.com -os listát. Na, nem tudom mennyire voltam érthető, de az a lényeg, hogy a pay.google.com -on lévő lista még véletlenül sem, ill. nem feltétlenül egyezik a GPay-es kártyákéval a telefonon. :F
Agyrém! :(((

A slusszpoén (bár én most nagyon nem nevetek rajta), hogy volt egy pillanat (egy nap) amíg minden flottul ment. A még júliusban regisztrált Curve és a most engedélyezett Revolut is. Fogadni mernék, hogy ha most visszatenném az app.-ot, akkor megint minden működne (míg le ne törlik).

Store-os app.: szerintem sose lesz. Meg aztán van aki azt mondja (és tapasztalja), hogy nem is kell. Mondom, vicc az egész.

(#554) fil


fil
őstag

Használ itt valaki Wear OS-t? Megy rajta a GPay?

(#555) tomp válasza slice14 (#532) üzenetére


tomp
félisten

OTP a szokásos sablon választ nyomja mert másra képtelen:
Az OTP Bank folyamatosan dolgozik azon, hogy minél kényelmesebb, korszerűbb és gyorsabb szolgáltatásokat nyújtson ügyfeleinek. Számos fejlesztés zajlik jelenleg is a bankban, célunk, hogy ezeket a lehetőségekhez képest, minél hamarabb megismertessük ügyfeleinkkel.

Az egyes fejlesztésekről és új szolgáltatásokról folyamatosan tájékoztatjuk jelenlegi és leendő ügyfeleinket.

(#556) slice14 válasza István89 (#550) üzenetére


slice14
veterán

Akkor addig marad a TW vagy Revolut számodra. Reméljük hogy hamarosan jönnek a bankoktól a GPay bejelentések.

#552Krethx: OP- n gyárilag rajta van, viszont első telefon aktiválás után pár perccel eltűnt. Ekkor feltettem apk-ból, ezután probléma nélkül működött. Február körül elérhető lett a Play-ből való frissítés. Ezután valamikor csináltam a telón egy gyári visszaállítást, majd fiók aktiválás után engedélyeztem Play-ben a GPay-t és beállítottam a Curve-t érintéses fizetésre. Tehát mióta újra húztam a telót, azóta nem apk-ztam fel GPay-t a telóra.
Magyar accom van. Ja és csak webes play-ben látom a GPay-t, azt is csak úgy hogy rákeresek gugliban, vagy a fentebb linkelt store-os linkre kattintva.

tomp: Az OTP maga a sablon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#557) Krethx válasza <Adamsky> (#553) üzenetére


Krethx
aktív tag

"pay.google.com -on miért nem látszik minden kártya? Ott csak az látszik, amit ott veszek fel."
Ez akkor van ha app-on belül adod hozzá. (Pl. Revolut) Ebben az esetben csak érintéses fizetésre adja hozzá. Ha azt szeretnéd hogy ott is látható legyen manuálisan kell hozzáadni. Utána pedig (ha nincs) aktiválni az érintéses fizetést. (GPay-ben)

#556 slice14:
"Ja és csak webes play-ben látom a GPay-t, azt is csak úgy hogy rákeresek gugliban, vagy a fentebb linkelt store-os linkre kattintva.'
Éppen azért mert a Magyar Stor-ban nem elérhető. Hiába van integrálva a telefonodon.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#558) zerodot válasza Krethx (#537) üzenetére


zerodot
aktív tag

"Jelenleg Cashback is van elég szépen."

Konkrétabban? Mire és hány %? :)

(#559) <Adamsky> válasza Krethx (#557) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ez akkor van ha app-on belül adod hozzá. (Pl. Revolut) Ebben az esetben csak érintéses fizetésre adja hozzá."
Igen, erre én is rájöttem, csak a logikát nem látom benne. Ha mobilon próbálok a Google Pay alatt felvenni egy kártyát, akkor nem kérdezi meg, hogy csak érintéses fizetésre vagy online-ra, hanem ha előbbi nem is jönne össze, utóbbiba mindenképp beteszi.
3rd party app. alól - ahogy írod - csak érintéses fizetésre lehet kártyát regisztrálni, a neten "pay.google.com" pedig csak online vásárláshoz.

Mind1, nem is ez a fő gondom, hanem, hogy a Curve kártyámat nem tudom sehogy se működésre bírni. Írtam a support-nak (Curve), de túl sok jóra nem számítok (állítólag napok / hetek?).

(#560) Krethx válasza zerodot (#558) üzenetére


Krethx
aktív tag

Sok boltot kilistáz. Ahol 5-től akár 15%-ot kapsz. Ruha cipő és még élelmiszer is. De most fejből nem tudom pontosan. Csak úgy hirtelen átfutottam.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#561) kobandi válasza fil (#554) üzenetére


kobandi
csendes tag

Szia,
Jelen! Xda-s leírással proxyn keresztül.

(#562) Krethx válasza <Adamsky> (#559) üzenetére


Krethx
aktív tag

Próbáld meg a következőt:
Navigálj el a Settings-ben:
Settings- Google - Manage your Google Account - Data & personalisation - Delete a service or your account - Delete a service

Töröld a Google Pay Service-t. Aztán próbáld meg a Curve vagy Revolut kártyát hozzáadni. De a GPay.app ne legyen fent.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#563) zerodot válasza Krethx (#560) üzenetére


zerodot
aktív tag

De itteni boltokat is? Azt hittem, ez egyelőre csak az USAban fog működni (az új app is és a cashbackek is).

(#564) Krethx válasza zerodot (#563) üzenetére


Krethx
aktív tag

Itthon nem. Ezt nem is írtam. Ez csak USA-ra érvényes. Nálunk ez nem is elérhető.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#565) K Norbi válasza Krethx (#562) üzenetére


K Norbi
addikt

Nem értem, mit kotlik google..

Vagy valami miatt, nem kerülhet be a play áruházba?

[ Szerkesztve ]

(#566) zerodot válasza Krethx (#564) üzenetére


zerodot
aktív tag

Jahh, csak mert írtad, hogy sikerült a revolut kártyádat berakni NFC-s fizetésre. Azt hittem, hogy valami hackeléssel üzemre bírtad itthon is. :)

(#567) fil válasza kobandi (#561) üzenetére


fil
őstag

Aha. De a proxyn kell mennie állandóan, vagy csak az installkor?

(#568) Krethx válasza K Norbi (#565) üzenetére


Krethx
aktív tag

Nem tudom. Szerintem a Google-nek esze ágába sem volt ide bohozni. A jelenlegi előrelépés a Mastercard-nak volt köszönhető. Plusz a Revolut és társainak. Az itten bankok meg nem fognak lépni. Inkább kiadnak saját app-ot. Élő példa: Raiffeisen Raipay.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#569) kobandi válasza fil (#567) üzenetére


kobandi
csendes tag

Végig, de este ránézek,hogy proxy nélkül működik - e, ha már mi is támogatott ország lettünk.

(#570) parkr válasza tomp (#555) üzenetére


parkr
őstag

saját munkahelyemből kiindulva (ügyfélszolgálat), valószínűleg semmi infójuk nincs még, ezért kapod ezt tőlük.
gondolom ott is úgy vannak vele az illetékesek, hogy majd tudni fognak róla ha tudniuk kell.

(#571) <Adamsky> válasza Krethx (#562) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi a tippet! :R
Ez gondolom ugyanaz, mintha a böngészőbe belépve a myaccount.google.com/deleteservices alatt törölném a Pay-t. Vagy nem? Ugye, milyen "szuper", hogy Pay az is ami az online vásárláshoz tartozik és Pay az is, ami a contactless payment-hez. Vagy ez csak nekem nem logikus?
Egyelőre nem törlök semmit. Holnap megnézem, hogy az elvileg működő Revolut-al tudok-e fizetni. Ha, nem, megpróbálom, amit írtál.

(#572) Krethx válasza <Adamsky> (#571) üzenetére


Krethx
aktív tag

Valószínűleg igen. Ha azt törlöd default állapotra hozod a GPay NFC-s fizetést is. Mentett kártyák törlödnek. GPay.app pedig újra üdvözl. Mint amikor még egyszer sem használtuk.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#573) poli27 válasza bl4ze (#542) üzenetére


poli27
veterán

Miért lenne lassú és nehézkes?... lehúzom a telóm és kéx...

(#574) bl4ze válasza poli27 (#573) üzenetére


bl4ze
veterán

Mert a Gránit Pay app több embernél is -szerintem is- lassú. Sajnos a GPay sokkal gyorsabb, messzebről "érzi" az NFC-t és nem kell a POS-on tapicskolni vele.....

.:. bl4ze .:.

(#575) slice14


slice14
veterán

Hülye kérdés. Januártól nem lesz probléma a Curve alá berakott kártyákkal, érintéses mobil vagy Curve kártyával való fizetésnél? Ezt a PSD2 online fizetés miatt kérdem, mert tudtommal ha Curve kártyával fizetek, az a bank online fizetésnek veszi. Vagy rosszul tudom? Bár a Gránit még mindig az appba lévő kártya lock-ot ajánlja. És az online vásárlásoknál lévő azonosításról egy szót sem írt még (sms kód, biometrikus azonosítás, stb...)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#576) István89 válasza poli27 (#573) üzenetére


István89
tag

Én is meg tudom erősíteni, amit bl4ze írt. Szerintem is lassú a reakcióideje, de a legrosszabb, hogy elég bizonytalan a működése sok esetben, de már 1 hónapja nem használom. :)

Közben hwsw.hu megkérdezte a Google-t és a MasterCardot, hogy miért nem érhető el a Google Pay applikáció. Google válasza:

November 17-től a Google Pay szolgáltatásait együttműködő partnereink saját mobil applikációikon belül kínálják. Ez azt jelenti, hogy maga a Google Pay applikáció nem érhető el Magyarországon, de a partner pénzügyi szolgáltatók ügyfelei használhatják a Google Pay-t internetes vásárlásnál, illetve fizetésnél az üzletekben, ahol Visa vagy Mastercard érintésmentes fizetés rendelkezésre áll.

A Google Pay-től elvárt összes fontos funkció elérhető Magyarországon. Amikor a felhasználó a Google Pay-hez bankkártyát kíván hozzáadni, akkor pénzügyi szolgáltatójának applikációján belül kell rákattintania a „Hozzáadás a Google Payhez” (a megfogalmazás szolgáltatónként eltérő lehet). A továbbiakban a bankkártyákat az Android beállításokon keresztül is kezelni tudják a felhasználók.

Forrás

Ma nekem is kikapcsolásra került az alkalmazás, az első Gpay fizetés után tűnt el a program. :(

(#577) bl4ze válasza István89 (#576) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem sosem volt telepítve, a Revolut ajánlotta fel, hogy rakjam bele a MC kártyát.
Android része, app nem volt külön, sem 3rd party apk-ként.
Is igen, sajnos a Gránit Pay lassú, nehézkes a legtöbb POS terminállal, nem túl gyors ellenben eléggé közel kell menni, nyomogatni a telefont az érzékelőhöz :(

.:. bl4ze .:.

(#578) István89 válasza bl4ze (#577) üzenetére


István89
tag

Én 2 hónapja használom Google Pay-t, akkor még kellett az applikáció, hogy hozzá tudjam adni a TW kártyát, de engem nem zavart az alkalmazás. Pl. Tök jó volt, hogy ott is láttam azt, hogy hol vásároltam, sőt térkép és a logója is megjelent néhány üzletnek, érdekes ilyen részletesen látni. Viszont legalább kaptunk választ, hogy miért nem jelenik meg és valószínűleg ezért kapcsolják ki azoknál, akik más forrásból rakták fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#579) bl4ze válasza István89 (#578) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, már integrált része az Androidnak nem kell külön app.
Én évek óta Gránit Pay-t használok, most érdekelt milyen a GPay azért próbáltam ki a Revo kártyámmal amit automatikusan felajánlott a rendszer.
Hát gyorsabb ! :DDD

.:. bl4ze .:.

(#580) tomp válasza István89 (#576) üzenetére


tomp
félisten

Szóval default Pay szolgáltatás segítségével indult el jelenleg nálunk a Pay szolgáltatás. Már csak azt kellene elérni, hogy a készülék gyártók egységesen alkalmazzál a Play Szolgáltatásokat mivel default benne van a Pay. Kérdés némelyik gyártó miért vette ki.

Nekem a tippem az, hogy ez az idióta átmenet miatt nincs nálunk Pay app. Egységesen leállították a kiadását. Szerintem már frissülni sem fog.

(#581) <Adamsky> válasza István89 (#576) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Gpay fizetés után tűnt el a program" - és utána tudtál fizetni?
Nekem - ahogy írtam és talán olvastad is - utána teljesen ledöglött a Google Pay. Hiába virított ott az NFC-s beállítások között, ellenőriztem ill. nyitottam meg az Account Services alatt. Ha most megnézed a Play!-ben, akkor neked tiltva (nekem tiltva lett) van vagy fel sincs telepítve? Ja, és milyen kártya / kártyák voltak alatta? Mivel próbáltál fizetni?

#580 tomp
" ... ez az idióta átmenet miatt nincs nálunk Pay app. Egységesen leállították a kiadását."
Inkább úgy tegyük fel a kérdést, hogy miért fáj nekik, ha fenn van a Google Pay app? :F
Előtte illegálba használták egy csomóan, és most is 1,5-ig nálam minden csitti-fitti volt. Aztán jól belesz@**ak a levesbe. Le-force-olták a tiltást (itt jegyzem meg, hogy ezt még egy warez alkalmazás esetén sem lépik meg) és azóta egy kalap ... nálam.

[ Szerkesztve ]

(#582) István89 válasza bl4ze (#579) üzenetére


István89
tag

Nagyon gyors és eddig megbízható (számomra). :) 2 hónap alatt már belefutottam volna több sikertelen fizetésbe különböző hibák miatt a Gránitnál.

#580 tomp

Erre programra is majd valami külön megállapodás kell, hogy itthon is elérhetővé váljon? Igen, Szerintem is a 2.119-es verziójú régi pay-t már nem fogják frissíteni.

#581<Adamsky>

Igen, tudtam, sőt jön is push is, hogy hol vásároltam, csak már nem látom sehol se azt a listát, amit eddig a pay appban láttam, bár nem egy érvágás.

Keresetem először az alkalmazásokban, de sehol nem volt, aztán én is rákerestem böngészőből a play áruházban és ott tudtam engedélyezni, azután láttam újra mindent, viszont már el is tűnt az alkalmazás, szóval megint kellene engedélyeznem. Tudnám most is, tehát elvileg nem törlődött.

TransferWise kártyát használom, aztán majd jön a Curve is, ha sikerül megoldaniuk a problémát, de egyelőre az még messze van. :)

Fura egy anomália, ami nálad van, de nem a UK bin-es kártya miatt lehet?

[ Szerkesztve ]

(#583) K Norbi válasza István89 (#576) üzenetére


K Norbi
addikt

(#584) <Adamsky> válasza István89 (#582) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nem a UK bin-es kártya miatt lehet?"
Ez nekem is megfordult a fejembe. Holnap ki megpróbálom üzembe helyezni a Revolut-ot, és ha megy, akkor - egyelőre legalábbis - tojok a Curve-re. :(((

#583 K Norbi
Kezdek én is hasonlóan érezni, bár most a Google-el sem vagyok kibékülve. Ahogy ezt a bevezetést "levezényelték" (ja, nem mert lókolbászt se csináltak, csak se szó, se beszéd letiltottak egy alkalmazást a távolról a telefonomon :W ) az szégyen egy ilyen komoly (?) cégre nézve. :(((

(#585) Krethx válasza tomp (#580) üzenetére


Krethx
aktív tag

"Szerintem már frissülni sem fog."
Ez valószínűleg igy lesz. Mivel a bejelentésnél azt írták hogy az indulást (hazájukban) USA-ban kezdik meg. Az új app-hoz meg országbeli mobilszám is kell. Anélkül be sem lehet lépni.

[ Szerkesztve ]

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#586) balinlin


balinlin
senior tag

Lehet megint lesz androidos telefonom. Azt hiszem, hogy azért a UK accountomat fel fogom tenni, egyelőre valószínű jobban járok...

(#587) Divinity válasza tomp (#580) üzenetére


Divinity
őstag

Ez így nem teljesen igaz.
A Google Play Services, nem az open source project része. Ergo nem is módosíthatják a gyártók csak a Google és kvázi licencet vesznek a gyártók, hogy használják, lásd: Huawei balhé.
Tehát magában a Play Services-ben van valami business logika, hogy kinek és mikor engedélyezik.
Mint már többször mondtam, ez elvileg a billing account-hoz kötött de simán lehetnek egyéb befolyásoló tényezők

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#588) K Norbi válasza Divinity (#587) üzenetére


K Norbi
addikt

hogy kinek és mikor engedélyezik.
Elfog tűnni mindenkinek szerintem, csak idő kérdése.

Valamit tiltottak...
Remélem lesz rá idővel valami okosság :D

Play áruházba, G pay hozzászólások..

Rettentően idegesítő, hogy rendszeresen engedélyezni kell az utóbbi időben!

Naponta eltűnik a menüből és naponta lell rányomni az " Engedélyezés" gombra. Ezt pár napja csinálja csak.

Nem működik Magyarországon, Ti elmebeteg idióták

The app is getting disabled automatically after a few minutes/hours...have to re-enable everytime when I want to use... Wear OS app also not available... (Pixel 4 XL, Android 11)

Nekem is eltűnik az alkalmazások közül, ujra kell engedelyezni.

Nagyon vártam, remélem nemsokára lesz nagy magyar bankoknál is. Azonban mindig eltűnik nálam is az alkalmazások közül és itt Google Playben kell folyamatosan újra engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

(#589) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Fiúk, lányok! Akinek működik a fizetés Google Pay app. nélkül, annak milyen verziójú az Android-ja? És, akinek, nem?
Nekem 9-essel nem működik., de app.-al működött.

#588 K Norbi
Szerintem ketté kéne választani a dolgot. Van akinek az a legnagyobb baja, hogy az alkalmazás letiltódik (de azt pl. nem tudjuk / tudja, hogy esetleg tudna nélküle is fizetni) és van, akinek az, hogy nem tud fizetni, mert az alkalmazás letiltódik.

Na mármost. Pont ebben a topic-ban jött elő, hogy még jóval a GPay megjelenése előtt is volt már olyan akinek (10-es droid, Miui) tiltódott az app. de vígan tudott fizetni. Én akkor nem kísérleteztem, de most, hogy itt a GPay, a Google megtette helyettem, és letiltotta az alkalmazást. Nem is megy a fizetés.
Én most arra gyanakszom, hogy 10-es droid-tól nem kell az alkalmazás. Aki szo* a tiltás miatt, az mind 9-es v. régebbi droid-on van. Mondjuk, ha így van, akkor felmerül a kínzó kérdés, hogy a Google nem ismerné a saját rendszerét (miszerint 10 alatt kell az app.)? :F

[ Szerkesztve ]

(#590) Divinity válasza <Adamsky> (#589) üzenetére


Divinity
őstag

Android 11, Pixel 4 XL
Nálam is eltűnik mostanában az app, a fizetés megy szépen továbbra is app nélkül

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#591) Divinity válasza K Norbi (#588) üzenetére


Divinity
őstag

Biztosan nem fog eltűnni. Ahogy azt fentebb lehetett olvasni így lett engedélyezve itthon, a kérdés az, hogy pontosan mikor jelenik meg

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#592) <Adamsky> válasza Divinity (#591) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Ahogy azt fentebb lehetett olvasni így lett engedélyezve itthon ... "
Segíts ki kérlek, hogy hol!

" ... a kérdés az, hogy pontosan mikor jelenik meg"
De, miért szo*atják az embert? Normálisak? A warez-t nem űzik így, mint most azt aki alternatív forrásból feltette a Google Pay app.-ot. :F :W

Ebből így nem lesz "rendszerváltás". Kevesen fognak ezzel annyit vacakolni, mint mi. Mennek szépen vissza a megszokott banki alkalmazásukba. Persze erre lehet azt mondani, hogy kis ország, meg minden ... :(((

(#593) z67 válasza <Adamsky> (#592) üzenetére


z67
őstag

Körülbelül ugyanaz a hozzáállás, mint a hardvereknél. Google Home Hub hivatalosan nem elérhető itthon. Az egyik legfontosabb funkció, a Routines csak régió és nyelvváltással jelenik meg a Home programban. Amit nem értek, ha már jót nem tudnak tenni, akkor miért tesznek rosszat, extra fáradtsággal.

Mintha valami kényszer hatására hozták volna be a szolgáltatást - ilyen fos minőségben.

Hozzáteszem, nekem nem tűnik el az apkmirror-ról szerzett program.

[ Szerkesztve ]

(#594) SpongyaBob válasza <Adamsky> (#592) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Csehország is kicsi, Szlovákia is kicsi, meg Horvátország is... és mégis van ott GPay és nem finetech cégeken keresztül..

Nekem még nem tűnt el semmi, mondjuk lehet nekem kompenzálnak, mert kb 2. hete is van, hogy hozzá tudtam adni a fél éves UK BIN-es Curve kártyám a GPay-hez :DDD

...de a beégést elkerülve mindig lesz nálam kártya

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#595) fil válasza <Adamsky> (#589) üzenetére


fil
őstag

Nekem működik 9-en. Korábban appal, most anélkül is. A kártya váltás is megy a beállításokban. Mindenesetre fura ez a megoldás. Arra jó, hogy éreztessék a felhasználó kiszolgáltatottságát. :(

[ Szerkesztve ]

(#596) Criminal017 válasza <Adamsky> (#589) üzenetére


Criminal017
őstag

Nálam sose tűnt el az app, most mégis az elmúlt 2-3 nap alatt órák alatt eltűnik.

Egyébként működik, tudok fizetni GPay-jel, a Fiókszolgáltatások alatt ott van az összes kártya: Curve, Monese, Revolut és Transferwise.

Xiaomi Mi9 MIUI12 Android10

(#597) K Norbi válasza <Adamsky> (#589) üzenetére


K Norbi
addikt

Letöröltem az appot ma.
Mondom minek, úgyis eltűnik.

Ma tesztelem fog e menni.
10.1 Android.

[ Szerkesztve ]

(#598) <Adamsky> válasza z67 (#593) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Hozzáteszem, nekem nem tűnik el az apkmirror-ról szerzett program."
Melyik verzió, és milyen Android-on vagy?
Nekem is nagy volt az arcom, mert sokáig nekem sem törlődött. Ahogy valamelyik topic-ban (talán itt is) írtam, flottul működött minden az apkmirror-os app-al. Tegnap aztán annyira ráálltak, hogy nálam már pedig nem lehet fenn az alkalmazás, hogy miután visszatettem a 2.119.338332786-ot azt törölték (ill. letiltották), majd a legfrissebb 2.119.340301324 is próbálkoztam, ami kb. 1 órát lehetett fenn, mire "kilőtték". :(((

#597 K Norbi
Az elméletem szerint (10-es droidtól nem feltétlen kell az app.) nálad működni fog.

#596 Criminal017
Ugyanez történt nálam is. Hónapokig minden OK, aztán 1 nap alatt elcsesződött minden. Már nem is próbálom visszatenni, mert kb. 1-1,5 óra múlva már úgyse tudnám használni :(((
Az, hogy neked 10-es működik - app. nélkül is - tovább erősíti az elméletemet.

Jó lenne, pár 9-es droid-os tapasztalat is ...
... vagy már mindenki ilyen új telefonokkal szaladgál? :)

[ Szerkesztve ]

(#599) Divinity válasza <Adamsky> (#592) üzenetére


Divinity
őstag

[#576] itt szépen le van írva, hogy az app nem érhető el csak a funkciók.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#600) Divinity válasza Criminal017 (#596) üzenetére


Divinity
őstag

Ugyanez a helyzet, eddig nekem se volt ilyen problémám aztán pár napja nálam is törli magát az app. Persze fizetni továbbra is tudok vele.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.