Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#648) <Adamsky> válasza István89 (#644) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"HWSW legalább megkérdezte, hogy miért nincs app ... "
Ja, legalább ennyit megtettek. De a többiek? :U

Az a baj, hogy itt is PH!-s lapcsaládon belül van min. 3 topic, amibe gyűlnek az infók. Én próbálom követni, mert érdekel, ill. érint a téma.

Az eddigi tapasztalatok alapján:
10-es Android-tól gyk. 100%, hogy elég, ha az Account services alatt minden rendben van, akkor menni fog a fizetés.
A UK Bin-es Curve kártyák felvételével akadhatnak gondok (én pl. csak natív app.-ból tudom felvenni, az Account services alatt lévő Google Pay-ből nem :F )
Akinél működik a fizetés - de nincs fenn az app. - azok közül sokan arra panaszkodnak, hogy a hajdani gyorsaság és "megbízhatóság" (kb. mindegy, hogy hogyan tartottad a telefont, elég volt közelíteni a terminálhoz és csippant) a múlté.

#645 zsola400
" ... áprilisban adtam hozzá a UK bin-es Curve kártyámat amivel működőtt is kb. 2hónapig, aztán ezt azóta sem sikerült működésre bírni."
Én július óta folyamatosan használtam a UK Bin-es Curve kártyámat apkmirror-os app.-al mindenféle gond nélkül. A Revolut-on nem tudtam hozzáadni ...
Aztán jött a nagyszerű hír. Egyetlen napig tudtam neki örülni. Működött a Curve és a Revolut is. Aztán elkezdték tiltani az app.-ot. Azóta (ill. anélkül) nem megy egyik sem.

" ... ha a Gpay app-ot visszarakom/engedélyezem fizetés előtt akkor hogyan viselkedni."
Most mondom, hogy menni fog. De 1-1,5 órával később már tiltva lesz (nálam ez történt pénteken).

Jól értem, hogy most neked a Revolut se megy?

#646 balinlin
"Újságírók azok is (...) és nem mennek utána az adott témának."
Én két dolgot hiányolok - de nagyon - a legtöbb ilyen szakmai oldalon. Szinte sose mennek utána a témának, néznek bele a fórumba (na, jó, ritkán, az elején ...) végeznek "oknyomozást" (ld. más újságírók vm. politikai témában).
Riport valamilyen cégvezetővel? Olyan langyi kérdéseket tesznek fel, hogy az interjú felénél az ember már-már bealszik. Nem azt mondom, hogy legyenek pofátlanok, de lehetne az egész egy kicsit provokatívabb. Végezhetnénk "piackutatást", hogy a nép (fórumozók) mire lennének kíváncsiak, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.