Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) slice14 válasza slice14 (#1500) üzenetére


slice14
veterán

Telefon újraindítása után megoldódott.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1502) poli27 válasza slice14 (#1500) üzenetére


poli27
veterán

Valahogy sose sikerül a frissítés nekik, havonta újra kell telepíteni kb.... tegnap a párom felhívta őket mert nem tudott utalni, erre azt közli a csaj, látja nincs október 16 óta újra telepítve, próbálja meg... Erre a párom közli vele, hogy az otp-s alkalmazást 2020 Augusztusba tette fel azóta 1x nem volt olyan hogy nem megy... erre nagy kuss a telefonba...

(#1503) poli27 válasza anadroid (#1498) üzenetére


poli27
veterán

mer? :)

(#1504) anadroid válasza poli27 (#1503) üzenetére


anadroid
senior tag

Mer' ;) tegnapelőtt bejelentették, hogy távoznak Orbániábol. Fontosabb piacokra összpontosítanak. Patkányeffektus :Y .

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1505) Blamazs válasza slice14 (#1500) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nálam semmi gondot nem okozott a gpay a Gránit app-ban. Tökéletesen működik mióta felvettem gpay-be a kártyát.

(#1506) slice14 válasza Blamazs (#1505) üzenetére


slice14
veterán

Nekem sem a GPay okozta, hanem valami problémát okozott a Gránit app frissítése után. És csak az app újra aktiválása segített. Nálam korábban is volt ilyen, csak akkor nem kellett a telefont is újraindítani hozzá.

A GPay-ben a kártyám még a Gránit app frissítése előtt digitalizáltam nfc fizetésre november 4-én este, probléma nélkül.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1507) ACE-


ACE-
addikt

Feleségemnek is hozzá akartam adni az Erste hitelkártyámat, de azonosítási módnál nem ajánlott fel SMS lehetőséget, csak azt hogy bank hívása, másnál is így van, netán azért hogy ne lehessen több telefonon használni?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1508) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Üdv!
OTP csatlakozásról meg mindig semmi infó senkinek?
Ok csak a sablonvalaszt nyomják.

(#1509) slice14


slice14
veterán

Az UniCredit-nél is megjelent a Google Pay. Link

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1510) szilasz007 válasza slice14 (#1509) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Egy hatalmas Yess! Gif :)
Vegre mehet a curve a fiokba. Es vegre tudok majd Auchanba is oraval fizetni. papa error 050 :)

(#1511) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Google pay alkalmazásban a telefonon már meg volt adva a curve kártya. Az órára nem vitte át, (Galaxy watch 4)ott is meg kellett adnom. A pay alkalmazásban viszont most kétszer látszik a kártya. Ez normális? Vagy várnom kellett volna és a te színkeli a kártyát?

(#1512) szilasz007 válasza Grande Ale (#1511) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nem normalis.
Ha zavar, torold ki mind a kettot a telefonrol, majd add hozza orahoz, mint uj kartya, majd telefonon regisztrald NFC-re a mar latszodo kartyat?

(#1513) Grande Ale válasza szilasz007 (#1512) üzenetére


Grande Ale
őstag

Kitöröltem a telefonról és az óráról is. A weben hozzadtam újra, a telefonon aktiválni kellett és egyből megjelent az órán is!

(#1514) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Ne haragudjatok, nem akarom tulreagalni ezt az órás fizetés dolgot, csak mégegy kérdés:
Kipróbáltuk, fizettünk, tökéletes, de nem kellene látszódjon a telefonon a Google pay alkalmazasban a fizetés? Az órán írja, a telefonon a kártya alatt nem. Ott csak az látszik, ha a telefonnal fizetek?
Google pay fizetés, az a kártya, akkor miért nem látszik?

(#1515) anadroid válasza Grande Ale (#1514) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem látszik az órás fizetés, GW4.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1516) Grande Ale válasza anadroid (#1515) üzenetére


Grande Ale
őstag

Egy kártya van megadva? Úgy értem, hogy automatán megjelent az oran, nem kellett külön megadod, igaz? Itt egy kártya van, tehát egyértelmű, hogy az van használva, mégsem látszik.

(#1517) anadroid válasza Grande Ale (#1516) üzenetére


anadroid
senior tag

Ötnél több. Mindegy, hogy mivel fizetek, mindkét eszközön látszik.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1518) Grande Ale válasza anadroid (#1517) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem úgy értem. Ugyanaz a kártya nem külön van megadva az órán és a telefonon?

(#1519) anadroid válasza Grande Ale (#1518) üzenetére


anadroid
senior tag

Eszközönként külön kell felvenni a kártyát, a kártyák nem szinkronizálódnak, csak a költések kártyánként.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#1520) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy órával használt NFC-s fizetésnél van-e valamilyen biztonsági megoldás közvetlenül fizetés előttre? pl. kód pötyögés, stb

Olyan esetre gondolok, ha ellopják az órát amit nem veszek észre (több órát alkalomhoz illően használva lehet csak pár nap múlva kerül figyelembe, hogy nincs meg valamelyik, stb...), akkor azt bárki tudja használni? (Persze, ha előzőleg már engedélyezve volt az NFC-s fizetés és hozzárendelt bankkártya is van, tehát minden feltétel adott)

read-only mode on the forum

(#1521) Grande Ale válasza anadroid (#1519) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nekem nem kellett külön felvenni a kártyát. Nekem automatán megjelent a kártya az órán, ami a pay abban van megadva a telefonon.

(#1522) AtHoS válasza AtHoS (#1520) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tárgytalan, ránéztem az óra kezelési útmutatójára és írja, hogy az NFC fizetés kiválasztását követően meg kell adni 4 jegyű kódot, tehát enélkül akárki nem tudja használni

read-only mode on the forum

(#1523) ACE- válasza AtHoS (#1522) üzenetére


ACE-
addikt

Csak először kell megadni, utána viselés érzékelés van, ha érzékeli az óra hogy levetted, akkor megint meg kell adni. Iszonyú kényelmetlen lenne ha minden fizetés előtt pin-t kéne pötyögni...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1524) AtHoS válasza ACE- (#1523) üzenetére


AtHoS
nagyúr

:R
Plusz Garmin-nál 24 óráig él egy megadott kód folyamatos viselés mellett is, de lényegében a kódos történet megnyugtatott, mert az érdekelt, hogy illetéktelen kezekbe kerülve milyen védelem működik :B

read-only mode on the forum

(#1525) fil


fil
őstag

Elnézést ,ha ez itt off , mivel nem NFC, de nekem az lenne a kérdésem, hogy a GPay-ben hol lehet azt beállítani, hogy előfizetés esetén melyik legyen a default kártya több kártya esetén. Régen mintha lett volna ilyen, se most nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#1526) Hoorus válasza fil (#1525) üzenetére


Hoorus
őstag

Az nem a gpay-ben van, hanem a google fiók beállításokban.

(#1527) slice14 válasza fil (#1525) üzenetére


slice14
veterán

Gondolom Google Play app előfizetésekre ill szolgáltatásokra gondolsz. Ezeket a Play -> Jobb fent az acc-ra böksz -> Fizetések és előfizetések -> Előfizetések
Előfizetésekbe egyenként belépve tudod állítani a fizetési módot.

Vágy ott a pay.google.com előfizetés szekciója.

Illetve új előfizetésnél választható a fizetési mód.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1528) kalif


kalif
csendes tag

Sziasztok !
A Google pay-ben beállítotttam a kártyámat, mindent megadtam lejárat,dátum,cvc stb.
De ,ha kilépek és megint be, azt látom,hogy a cvc kódot nem mentette le, így át is van húzva a paypass jel is.Beírom, szerkesztem, minden jó, aztán megint eltűnik. Nem értem mért csinálja. Azon gondolkoztam,hogy egyszer mindenkép fizetni kell vele,és akkor menti el az adatokat ?

(#1529) fil válasza Hoorus (#1526) üzenetére


fil
őstag

Én is ott keresgélem a workspace accountban , de nem találom. Sem ott sem a Pay alatt. Régen mintha lett volna ilyen a felvett kártyáknál.

(#1530) fil válasza slice14 (#1527) üzenetére


fil
őstag

Nem, nem a play-ről van szó, hanem domain előfizetésről a google accountomon.

(#1531) emeritus válasza kalif (#1528) üzenetére


emeritus
tag

Az adott kártya paypass fizetésre a Gpay által támogatott? (A kártya rögzítése nem vásárlással nyer megerősítést.)

[ Szerkesztve ]

Az a jó megoldás, amelyről ez a gyakorlatban bebizonyosodik.

(#1532) slice14 válasza fil (#1530) üzenetére


slice14
veterán

A pay.google.com-on nem látod az előfizetések között?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1533) fil válasza slice14 (#1532) üzenetére


fil
őstag

Nem, mert ez a domain kezelésénél a számlázásnál van. (accounts.google.com) végül i megtaláltam. A hiba ott volt hogy a pay nél keresgéltem.

[ Szerkesztve ]

(#1534) kalif válasza emeritus (#1531) üzenetére


kalif
csendes tag

Igen, más eszközön simán megy, sőt ugyanolyan telefonon is. Ezért nem értem.

(#1536) tomp válasza K Norbi (#1535) üzenetére


tomp
félisten

AZ OTP pedig kitart a saját selejtjük mellett... :W

(#1537) z67


z67
őstag

(#1538) eastsider válasza tomp (#1536) üzenetére


eastsider
nagyúr

rafi is. :W
tettem panaszt, hogy szamomra hasznalhatatlan a sjat megoldasuk, azt irtak elso korben, hogy nem tervezik a gpay bevezeteset. De lenyegtelen, hasznalom a CIB-es kartyamat...

(#1539) K Norbi válasza eastsider (#1538) üzenetére


K Norbi
addikt

Vagy csinálsz Curve/Revolutot.
És ott van G pay.

(#1540) eastsider válasza K Norbi (#1539) üzenetére


eastsider
nagyúr

van az is :) de foleg a cibes kartyamat hasznalom.. ingyen utalok mindenhova ugyis. cak nem ertem minek szivatjak magukat

[ Szerkesztve ]

(#1541) tlala


tlala
addikt

Milyen előnye van, ha a Google Pay appban megadom a Tesco, DM, stb. kártyámat is?
(Azon túl, hogy ott is elő tudom venni.)

(#1542) slice14 válasza tlala (#1541) üzenetére


slice14
veterán

Szerintem nagyából ennyi.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#1543) nyikszi válasza z67 (#1537) üzenetére


nyikszi
őstag

Sajnos :( Ezért tettem fel a Google Pay-t :( Francnak se kellett, nem tudom miért kell az Erstének ez . Miért nem volt jó a saját app?

Kérdés, hogy a Google Pay-t mivel tudom zárolni, hogy csak ujjlenyomattal működjön? Play áruházban van egy halom, de nem akarom próbálgatni, inkább kérdezek, hátha valaki használ ilyen alkalmazást.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1544) ACE- válasza nyikszi (#1543) üzenetére


ACE-
addikt

Csak megsúgom, hogy az ERSTE Mobilpay pont ugyanolyan elven működik, mint a Google Pay, ha feloldod a telefont, akkor egyiknél sem fog kérni 100ezres vásárlásnál sem PIN kódot, ha nem oldod fel, akkor mindkettőnél max. 15ezer Ft-ig tudsz fizetni asszem talán 4-szer. Szóval ami a problémád a Google Pay-el az igazából nem is probléma...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1545) nyikszi válasza ACE- (#1544) üzenetére


nyikszi
őstag

Nekem mindig kérte, hogy oldjam fel. Lehet beállítás volt, nem tudom. Régen volt már amikor beállítottam.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#1546) hedgehog válasza ACE- (#1544) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ez tényleg így működik?
Én úgy tudtam, hogy képernyőfeloldás nélkül egyáltalán nem lehet fizetni GPay-jal, utána viszont nincs limit.
De majd holnap kipróbálom, aztán kiderül.

-- aka p3d3str1an

(#1547) zsola400 válasza hedgehog (#1546) üzenetére


zsola400
aktív tag

Igen, így működik elég csak felébreszteni a kijelzőt 15e ft-ig.

(#1548) ACE- válasza nyikszi (#1545) üzenetére


ACE-
addikt

Tudtommal nincs ilyen beállítás az Erste mobilepay-ben sem, és Google Pay-ben sem... Olyan szabály van talán, hogy a feloldásnak 1 percen belül kell történnie, max. ha azt túllépted, akkor kért újra feloldást, de normál esetben nem kellene... És még egyszer hangsúlyozom, az Erste Mobilepay-nél sem kell magát az appot elindítani a fizetéshez, app indításnál nyilván mindig kér ujjnyomot, de fizetéshez nem kell belépni.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1549) poli27 válasza zsola400 (#1547) üzenetére


poli27
veterán

Nekem ha nem nyitom ki a telót (S21U)akkor nem enged fizetni semennyit se... Gránitbankkal... olyankor rezeg és közli oldjam fel a kijelzőt ! De Revolutnál se engedi se Curvenél...

[ Szerkesztve ]

(#1550) slice14 válasza poli27 (#1549) üzenetére


slice14
veterán

A Gránit Pay-nél alapesetben "csak feloldás" az alapértelmezett, de van zárképernyős opció is. Viszont nagyon rég használtam, de akkor is csak feloldott állapotban. A Google Pay esetében elég ha felvillantod a képernyőt, nem muszáj feloldani 15e forint alatt (5 vásárlásból 1x).

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.