Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#638) István89 válasza World-Soft (#630) üzenetére


István89
tag

Az OBI-nál pont ma tapasztaltam én is, hogy elég nehézkes telefonnal az érintés, mert elég hülyén szerelték fel a plexi falat a pénztárnál és eléggé fura módon kell benyúlni a telefonnal a terminálhoz. A fizetésnél kétszer rezgett, aztán megjelent az animáció.

#635 kinghaxo

Mikor igényelted a kártyát? Ha 1 éve már megvan, akkor neked UK bin-es kártyád van és lehet azért nem megy, ahogy nekünk se megy, akinek elvileg magyar bin-es, de valamiért ukránnak azonosítja több oldal is, bár ez csak egy elmélet a részemről, de az biztos, hogy a Curve fog neked bővebb információt nyújtatni. Szóval célszerű lenne írni nekik egy emailt, viszont készülj fel, hogy baromi lassú lesz a válaszadás, mivel most sokaknál van ezzel probléma.

#637 <Adamsky>

Én ma nem vettem észre, pedig már nem volt alkalmazás engedve, hogy lassabb lenne a fizetés vagy máshogy kellene érintenem. Tegnap is egy automatánál én bénáztam elég sokat, mivel még most is van, hogy kipróbálom máshogy tartva, meg nem oldom fel, csak ébresztem. Mondjuk ez tegnap pont nem sikerült, de ezt ki is írta a pay, hogy ez most nem jött be, feloldottam, aztán egyből ment. :D Az szomorú lenne, ha belassulna, mert akkor marad az Apple pay.

Egyébként komolyabb összegben mernék fogadni, hogy a Google előnybe részesíti a saját rendszerét. Annyival látványosan gyorsabb a többinél, hogy nehezen hiszem, hogy ez mondjuk programozói hiba lenne a többi (3rd party) alkalmazás esetén.

Itt a banki alkalmazásokra gondolsz? Lehet, hogy van benne valami, de szerintem az csak fejlesztés kérdése, mivel az MC adja az API lehetőséget és minden egyebet, aztán a bank ezt milyen módon teszi bele, az már az ő dolga.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.