Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#630) World-Soft


World-Soft
senior tag

Tapasztalatok a GooglePay fizetéssel:
Tudni kell, hogy van egy Sympe a telefonon. Az az elsődleges, de úgy van az NFC beállítva,hogy ne azt használja ha más fizetési program fut.
Német proxy segítségével le lett szedve a Goole Pay , így meg tudom nyitni, hogy ha ezzel akarok vásárolni.

1. Az első alakalommal én hibáztam, mert mert 1 FT volt a revoluton a havi limit beállítva. Ekkor kiléptem a Goole Pay-ből és máris tudtam Sympe-vel fizetni.
2. Második alakalommal a Spar-nál a Goole Pay alkalmazás nem engedett fizetni. Valami olyat írt, hogy túl gyorsan mozgattam a készüléket. Nem értettem mi a gond, de arra gondoltam, hogy a terminál 45 fokos lehetett a gond. A végeredmény megint Symple lett
3. Egy kis boltban asztalon lévő terminál volt itt, és végre először ment a fizetés
4. OBI teljesen függőleges helyzetben lévő termilál, ahol ismét azt kaptam, hogy gyorsan mozgattam a készüléket ezért nem enged fizetni. Itt egyre jobban azt éreztem, hogy a terminal helyzete lehet a gond.
5. Követhető Eutonics asztalon lévő terinál, ahol újra siekeres volt a fizetés
6. Kid bolt ismét kb. 45 fokban álló terminál és érdekes ment gond nélkül a fizetés. Így az előbbi teóriám meg is dőlt.
7. Végül kínai üzlet fekvő terminállal ismét sikeres fizetés.

Tehát egyenlőre a tapasztalatok vegyesek. Nem találtam semmi infót az említett hibára. Valaki találkozott ilyennel, hogy a Google Pay arra hivatkozva nem enged fizetni, hogy túl gyorsan volt a készülék mozgatva.
(Itt hozzá tenném, hogy ilyenkor ott egy helyben tartva a terminálon, illetve újra megpróbálva lassan odatéve sem segített már. Tehát nem arról volt szó, hogy vadul a terminál felett mozgattam volna a készüléket.)

Ha valaki találkozott már a jelenséggel, esetleg tud rá megoldást, az kérem jelezze.
Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.