Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) blagolf


blagolf
senior tag

A tesztet olvasva ez max 50e ft-os kategória(alap típus). Az Apple-t ismerve nem meglepő az ára. A reális*3. Ppppffff :(

Üdv, Zoli

(#22) fi:zi'k válasza Touch-ko (#15) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még jó hogy át lehet verni. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23) cintula187 válasza mazsi1911 (#19) üzenetére


cintula187
addikt

Melyik azaz óra, amelyik non-stop méri a pulzust? De komolyan. Azt hittem azt csak akkor ha arra "kérem", hogy mérjen.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#24) mazsi1911 válasza cintula187 (#23) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Semelyik. Amig nincs ilyen, az okosorak messze nem okosak szerintem.

(#25) Tikakukac válasza Touch-ko (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Na pont ezért vettem én is Pebblet. Mert nem akar a csuklódon videót is renderelni meg tejet venni és főzni. Időt mutasson, kezeljen üzeneteket, menjen a hívás és pár apróság. Kész.

A kevesebb néha több. Ez még mindig egy óra okos vagy sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#26) cintula187 válasza mazsi1911 (#24) üzenetére


cintula187
addikt

Ja értelek. Azt hittem lemaradtam valamiről. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#27) Touch-ko válasza Tikakukac (#25) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha az uzemido fontos akkor valoban a Pebble a legjobb dontes. Viszont ez a felhasznaloi felulet es a normalis kijelzo rovasara ment. Valamit valamiert. Azert remelem lesz valami attores a kovetkezo evekben az akksik teren.

(#28) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Bár sosem voltam Apple rajongó de azt elismerem hogy jó és minőségi cuccokat gyártanak mégha nem is olcsón.
De nekem ez csalódás.Ebbe nagyon belejátszik a horribilis ára is de az is hogy közel sem tökéletes.
Ezt egy filléres kínai okosórának nyilván el lehet nézni de egy Apple termék ne legyen ilyen.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#29) Balu972 válasza mazsi1911 (#19) üzenetére


Balu972
aktív tag

Én is apple fan vok, de ez zsákutca. :(

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#30) Dottore


Dottore
addikt

Az UI borzalmas. Tegye meg mindenki, hogy megpróbálja kikapcsolni (ki lehet) az agyában az Apple, a brandre, árra,stb. vonatkozó sztereotípiákat és szépen végignézegeti a cikkben a képeket. Nos a szó, a gagyi lesz ami eszetekbe fog jutni.
Aztán most kapcsoljátok vissza a kognitív disszonanciát.. Nem olyan ronda ez... meg azért ez szubjektív, különben is elképzelhető, hogy szándékosan ilyenre akarták. Nos nem. ez ronda mint a bűn. ;)

(#31) blagolf válasza Dottore (#30) üzenetére


blagolf
senior tag

+1 :C

Üdv, Zoli

(#32) Sanraith válasza Dottore (#30) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Onnantól kezdve, hogy valaki elnavigál a főmenüből (ami egyébként nagyon tetszik), nekem is a "gagyi" az a szó, ami eszembe jut. Hihetetlen, hogy ezt az Apple csinálta.

(#33) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Már lehet olcsón is "arany" verziót kapni. ;]

(#34) Dr.Anonymus válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ugyan, nem is sok az az 5 és fél milliócska :DDD
meg egyébként is nem látjátok hogy oda van írva:

"Használt készülékét beszámítjuk, érdeklődjön!" ;]

viszek egy 5 éves nokia 1100-ast, azzal biztos lejjebb tornászom az árat... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) Touch-ko válasza Dottore (#30) üzenetére


Touch-ko
őstag

Probald fel a Watch-ot. Szerintem a stone leather loop eleg jol nez ki. Illetve a brown leather loop is allat. Szerintem eleg jol neznek ki. Az Edition pedig egy kicsit tul "dubai"-s. Biztosan illene az aranyszinu, gyemant kirakasos Ferrari-hoz, vagy a metal lila-arany RR-hoz..

(#36) Mappa válasza culas25 (#8) üzenetére


Mappa
addikt

A legtöbb olyan esetben, mikor a telefonunkat nem tudjuk elővenni (pl autóvezetés, kerékpározás, malterkeverés Így lesz az helyes :K :DDD

Hogy a témához is - Apple Watch meg úgy az összes okos óra egy....

nem kötelező megadni

(#37) helixP válasza Touch-ko (#27) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha a Pebble kezelhető azzal az UI-val és azzal a kijelzővel, ami van neki, -márpedig tökéletesen kezelhető- akkor szerintem semmi nem ment semminek a 'rovására' :)

(#38) marchellow válasza repvez (#12) üzenetére


marchellow
tag

ami ezt a legjobban megközelíti az a Microsoft Band. beépített GPS-sel és 24 órás pulzusméréssel. zenét nem tud, viszont jóval olcsóbb mint az Apple Watch, 200 dollárért terítik. ugyanezt tudja a Fitbit Surge is, csak egy picivel drágábban 250-ért.
ott van még a Basis Peak, ami szintén tud 24 órás pulzusmérést, viszont nincs benne GPS és zenét sem tud. szintén 200 dollár.

(#39) #92253184


#92253184
törölt tag

"A sima Watch 550 USD-től indul és 1100 USD a vége (itthon ez több, mint 400 ezret jelent majd),"
Jelenleg az amerikai minimálbér 10 dollár 10 cent. Vagyis a létminimum alatt elő amerikai majdnem másfelet vehet egyhavi béréből.
Magyarországon a vállalkozásoknál foglalkoztatottak januári átlagkeresete 252 ezer forint volt. Vagyis kéthavi béréből vehet egyet.
Biztos, hogy jól ítéletek meg az árat?

(#40) Csapoati válasza helixP (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem tudod rajta lajkolni mas futasteljesitmenyet, ergo szar. :DD

Nilnarunion: kiegeszitohoz kepest marha draga. Ennyiert tavalyi csucstelokat kapsz, termeszetesen ujat.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.