Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Peat76


Peat76
őstag

Beszereztem egy gyári, fekete szilikon Max tokot! Tegnap felraktam és 5 perc után le is került, úgyhogy megválok tőle, csak kibontva volt ha esetleg valakit....! Egyszerűen ilyen méretű telefonra nem való ilyen tok, a külső rész nagyon csúszós, nem lehet biztonságosan fogni a készüléket, mindenhol kerekített, ki akar mászni az ember kezéből! Ment vissza az UAG tok és marad is!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2302) csabiks


csabiks
senior tag

en a maxra egy cafele vekony tokot vettem (mar az xen es a 8-on is ilyen markaju / tipusu volt) nem vastagitja es megis vedi picit.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2303) HarleyCustom válasza Peat76 (#2301) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nekem i7-8 plus-on pedig az volt, Gyári szilikon. Én imádom,tapad a kezemhez,kényelmes,biztonságos. Most is az van...:U. Nekem meg ez jön be. Volt gyári bőr,de azt likvidáltam.:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2304) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

A dual simet használókat kérdezném. Van aki rájött valamilyen tartós megoldásra, hogy ne legyen bizonyos idő után elérhetetlen?

Az e-sim az alapértelmezett (Telekom).
Fizikai sim alapértelmezett mobilnet (Telekom).

Az esim számomat újraindítás után valamennyi idővel nem lehet elérni, nem kapom meg az sms-eket stb...

Ki be kapcsolom a készüléket (korábban az airplain mód is segített, mos már az sem) és egy darabig megint jó.

Ha valaki talált hosszú távú megoldást, vagy van T-s szakember a témában, akkor segítsetek kérlek, mert nagyon frusztráló a dolog.

Ui.: már a béta időszak alatt is használtam. Az e-sim újragenerálást még nem próbáltam. A VoLTE mindkét esetben tiltva van (e-simnél tuti, céges fizikai simnél, csak a menüben van kikapcsolva).

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2305) Peat76 válasza kleinguru (#2304) üzenetére


Peat76
őstag

Nyugodtan mehet vissza a Volte, viszont átirányítást mindkét SIM-él kapcsold ki, nagyon sokat szívtam vele, de most 2 hete lekopogom tökéletesen megy!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2306) kleinguru válasza Peat76 (#2305) üzenetére


kleinguru
addikt

Nincs átirányításom bekapcsolva.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2307) oxide83


oxide83
aktív tag

Egyébként ki hol vásárolta az XS/XS Max készülékét? Bíztok a sufni GSM boltokban és megvásároltátok ott sokszor 60-70 ezer forinttal olcsóbban? Ha igen tudtok mondani egy megbízható boltot? Ha nem akkor gondolom szolgáltatónál vásároltátok havi törlesztőre?

[ Szerkesztve ]

(#2308) Ron Swanson válasza oxide83 (#2307) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Én a kedvenc iPhone dealeremtől vettem (MitoGabor) :DD

(#2309) bLaCkDoGoNe válasza oxide83 (#2307) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én iCentre-ben vettem, mert biztosítást akartam rá kötni, ill. áfás számlára volt szükségem.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2310) #21493760 válasza oxide83 (#2307) üzenetére


#21493760
törölt tag

Sehol. Nem menő az iPhone 🤷‍♂️ ez van.

(#2311) joey04 válasza oxide83 (#2307) üzenetére


joey04
titán

Szintén MitoGabor, de amúgy ja, bízni szoktam a sufniban, nem veszek semmit teljes áron.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2312) 600700 válasza oxide83 (#2307) üzenetére


600700
senior tag

Kezpenzre.MediaMarkt

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#2314) csabiks válasza oxide83 (#2307) üzenetére


csabiks
senior tag

osszes iphonom aprorol volt, mindegyik bontatlan es egyikkel se volt problemam! megbizhato eladotol kell vasarolni.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#2316) Jegesmaci81 válasza joey04 (#2311) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

A sufninál nem a termék a problémás hanem az adócsalás.

(#2317) joey04 válasza Jegesmaci81 (#2316) üzenetére


joey04
titán

ehhez nem értek és nem is akarok érteni, nem is érdekel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2318) Jegesmaci81 válasza joey04 (#2317) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Tudod örök bölcsesség hogy ha senki nem venne lopott cuccot, akkor nem érné meg lopni! :-)
Lefordítva jelen esetre, ha nem más országba szánt áfacsalásos termékeket vásárolna a többség, lehet hogy valósabb eladási statisztikák lennének. Talán még a támogatottság is javulna a termékeknél.
Arról nem beszélve (ami nem ide tartozik) hogy ha valaki nem fizet adót (pl áfát csal) miért várja el az orvosi ellátást, oktatást, stb-t. Persze ez egy hosszú történet.....

(#2319) joey04 válasza Jegesmaci81 (#2318) üzenetére


joey04
titán

rendben, te vegyél 400-ért xs-t :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2320) Jegesmaci81 válasza joey04 (#2319) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Tudod alapesetben annyi az ára! Ez van. Ha nincs rá pénzed, vagy drágának tartod választhatsz mást. Nem kötelező megvenni. A másik megoldás, feltételezve hogy használni is akarod és van egy tisztességes előfizetésed, elég jó kedvezményt harcolhatsz ki 1-1 szolgáltatónál.

A skandináv országokban az emberek megvetik az adócsalást, így nem okosba vásárolnak. Nyilván ezért tartanak ott ahol mi nem.

(#2321) Tibee86 válasza joey04 (#2317) üzenetére


Tibee86
veterán

Miattad nincs még elég stadion meg kisvasút....Szégyellhetnéd magad. :(((

(#2322) Jegesmaci81 válasza Tibee86 (#2321) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Bár elsőre nagyon vicces! Viszont ezek elsősorban Eu-s pénzből épültek. :P

(#2323) Peat76 válasza oxide83 (#2307) üzenetére


Peat76
őstag

Telekom..😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2324) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,
Iphone X után egy ideje Note 9-et használok, amivel meg vagyok elégedve.DE...Igazi "mobilmániás" vagyok a családom szerint. :D Ez igaz lehet, mert akár hetente is képes vagyok váltani, ha elér a váltás szele. :D Kb. 2 hónapja használok Note 9-et kisebb megszakítással (Huawei P20Pro) A Note 9 az egyik, ha nem a legjobb telefonom eddig! A másik az Iphone X volt. És most a kérdés, vagy is inkább a dilemma... adott egy lehetőség Iphone XS váltásra. Erős késztetést érzek arra, hogy váltsak, hiszen nagyon szerettem az X-et is, de a Note mellett maradásra is legalább annyi érvem van, mint a váltásra.
Van esetleg, akik kipróbálta az Note 9-et, vagy arról jött, vagy arra ment át? Minden vélemény érdekel... :R

[ Szerkesztve ]

(#2325) Jegesmaci81 válasza ateszapa748 (#2324) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Én is a note9 és az xs között vaciláltam, végül az xs mellett döntöttem. A helyedben én azt mérlegelném hogy a ceruzát mennyire használod. Nálam előny hátrányokat összevetve teljesen megfelelt volna mindkettő készülék
. Végül az IOS miatt döntöttem az xs mellett. Nem bántam meg.

(#2326) nbukta77 válasza ateszapa748 (#2324) üzenetére


nbukta77
addikt

Note 9 rol valtottam az ios miatt xs- re. Azt meg a meret miatt max- ra. Nagyon nem bantam meg. A samu meg mindig nem eri el az iphone minoseget. Ettol fuggetlenul egy nagyon jo keszulek volt.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2327) Tomeeka28 válasza Peat76 (#2323) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

iStyle-ba vettem, mert ott van a legjobb áron a biztosítás. 2 évre 20e (lopás, törés). Ami az árat illeti, az ennyi, ha hivatlos forgalmazótól veszed?

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#2328) ateszapa748 válasza Jegesmaci81 (#2325) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Köszi :R

(#2329) ateszapa748 válasza nbukta77 (#2326) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Szia,

Igen emlékszem rád a N9 fórumból és talán a Huawei P20 pro-ban is megfordultál? :)
Én sima Xs-be gondolkodom, de nagy dilemma most ez a váltás (nem szokott ez ilyen nehezen menni nekem):F

[ Szerkesztve ]

(#2330) HarleyCustom válasza oxide83 (#2307) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Telenor. részlet,20% kedvezményt kaptam a flottás számlám mellé.Szóval egész jó áron vettem meg,rögtön a megjelenéskor náluk.Semmi hűség,meg ilyesmi...csak a telefon.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2331) nbukta77 válasza ateszapa748 (#2329) üzenetére


nbukta77
addikt

Igen igen. Volt mind a ketto.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2332) joey04 válasza Jegesmaci81 (#2320) üzenetére


joey04
titán

csak ismételni tudom magam, te vedd meg 400-ért. :R nekem jó volt 280-ért.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2333) Jegesmaci81 válasza joey04 (#2332) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Telenor MAnager 2 tarifacsomagom van amióta megjelent a csomag a Telenornál. Számold ki mennyiért vettem! :)

(#2334) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Nem tök mindegy ki mennyiért veszi/vette meg? Ne menjünk már vissza az időben. Örülök,hogy kikoptak a trollok.:U
Leadtuk az infót,ki hogyan,oszt kész.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2335) joey04 válasza Jegesmaci81 (#2333) üzenetére


joey04
titán

nem érdekel, mert számomra nem elérhető a csomag. sőt, még csak nem is ismerem, lehet nem is lenne megfelelő számomra.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2336) lugosi válasza HarleyCustom (#2334) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, úgy tűnik, hogy ha nincs külsős aki piszkálja a társaságot, akkor két részre bomlanak és piszkálják egymást. Király. :(

(#2337) Peat76


Peat76
őstag

Kit érdekel ki mennyiért vette, mindenki tudja mennyibe kerül. Beszélgessünk inkább az élményekről és tapasztalokról amit számunkra nyújt ez a csodálatos készülék, mert nagyon sokan csak álmodoznak egy ilyen eszközről!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2338) bLaCkDoGoNe válasza Tomeeka28 (#2327) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt ugye tudod, hogy az iStyle-os biztosítás avultatja a készüléket, így második évnél könnyen járhatsz úgy mint egy barátom (valódi, nem képzeletbeli :) ), hogy az összetört kijelzős i6+-t nem javították meg, mert a második évben sikerült megreptetnie, és a szerviz egy olyan összeget nyögött be neki javításra, amit a biztosító helyből visszadobott, hogy ilyen áron akkor inkább GTK-zzák a készüléket. Szóval erre érdemes odafigyelni, mert bukta lehet a dologból. Az Xs sem éppen az olcsó javíthatóságáról híres... ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2340) Tomeeka28 válasza bLaCkDoGoNe (#2338) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Igen tudom, sajnos majdnem mindegyik biztosítónál ez van. MM-ban ugyan ez a bizti 60e és ugyan úgy van havi 2% avuláció. Az a jó ha nincs rá szükség. Ha meg összetörik második évben megtoldom azt a pénzt amit adnak érte és veszek XIs-t :D .

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#2341) buci30


buci30
addikt

Mire jó a dupla kamera? Mi célt szolgál?
Mert ha letakarod semmi nem történik.
Tehát szerintem csak portré módban használja az alsó kamerát semmi másra.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2342) HarleyCustom válasza buci30 (#2341) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Az iPhone XS kamerarendszere alapjaiban nem változott meg, továbbra is 12 + 12 megapixelünk van, a hagyományos széleslátó (26 mm) mellett figyel a telés (52 mm, tehát kereken 2x-es nagyítást kínáló) lencse. Szenzoros téren van változás, fizikailag nagyobb lett a főkamera érzékelője, 1/2,55"-es lett, így 1 mikronról 1,4 mikronosra ugrott a pixelméret. Mindkét kamerához tartozik optikai képstabilizátor, a kéttónusú, négyledes villanó pedig rengeteg helyzetben segíti a dolgunkat. A kamerák védelméről továbbra is zafírüveg gondoskodik....”

Elolvastad a tesztet?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2343) buci30 válasza HarleyCustom (#2342) üzenetére


buci30
addikt

Elolvastam!

Tehat röviden akkor igazam van és a portré modhoz használja más semmi.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2344) bLaCkDoGoNe válasza buci30 (#2341) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Leegyszerűsítve a dolgot a készülék automatikusan, a fényviszonyoknak megfelelően dönti el, hogy zoomoláshoz a telefotó lencsét, vagy a másikat használja-e (esetleg mindkettőt egyszerre).

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2345) ateszapa748 válasza nbukta77 (#2326) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Szia,

Ma megnéztem a MM-ban a XS-t nem győzött meg. :( DE, mellette volt a XS Max kézbe fogtam... és váó! Már rég éreztem ilyen kasétetést, hogy azonnal akarom. :D Volt egy lejárt Telenoros előfizetésem, így átsiettem a Telenor üzletbe és vettem egy 64GB-os arany színűt, mert nekem ebben a színben nagyon bejön!

A sima XS-t már kicsinek érzetem. :U

Köszi a segítséget. :R

(#2346) nbukta77 válasza ateszapa748 (#2345) üzenetére


nbukta77
addikt

Szivesen. En xs- t vettem eloszor mert nem volt meg kaphato a fuggetlen max. De mihelyt kapni lehetett asszony x- e ment a haztol. Meg kapta az xs- t. En meg vettem egy maxot. Space gray lett, mert banatomra akkor meg nem volt kaphato aranyban. Pedig apple storba mentem. Az oraval is ugyan igy jartam. Kenytelen voltam venni egy alut, mert meg apple store- ban sincs acel.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2347) ateszapa748 válasza nbukta77 (#2346) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Néztem én is a 4--es Watch-ot, az is bejövös.., de egy kicsit még várok vele :D .

(#2349) daniel909


daniel909
addikt

gyerekek egy hete használom ezt a telefont.
nagyon megérte belevágni. sokkal jobb mint a 7 PLUS volt, ezernyi pozitív apróság van benne amitől azt kell mondjam megéri az árát még egy régebbi szifon modellhez képest is.
pedig nagyon drága.
aki gondolkozna régebbi modellről, annak egyértelműen üzenem, h vágjon bele!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2350) talamasca


talamasca
senior tag

Sziasztok!

Becsatlakoztam én is egy silver XS társaságában, én egy 8 plusról jövök.

Meguntam a nagy méretet így 1 év után. 😉

[ Szerkesztve ]

“Black as midnight on a moonless night.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.