Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) HarleyCustom válasza kengyel (#2100) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Most viccelsz? Vagy komoly? :Y

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2102) Peat76


Peat76
őstag

Esim probléma hegyek! Telekom hálózat only Esim, szakadozik a mobilnet, volt hogy 1 óráig nem volt! Kicsörgés több esetben szakadozó vonal, hangposta szakadozó hang, nem tudnak elérni, repülő mód, nem jön hívás értesítő sms bármit csinálnak! Tiszta bug ez az egész, megyek vissza fizikai SIM-ért! Valakinek hasonló?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2103) kengyel válasza HarleyCustom (#2101) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még magam sem tudom, csak meditálok. Nagyon jó ez a telefon, csak van némi android hiányom. :)

kengyel

(#2104) ricszol válasza Peat76 (#2102) üzenetére


ricszol
csendes tag

Szia én is használok e-simet,nekem alapvetően nincsen vele gondom,egyetlen egyszer fordult elő hogy nem tudtam hívást fogadni,kuldeni kozvetlen a frissítés után,de egy kényszerített ujraíndítás megoldotta a problémát.

(#2105) pzstm válasza Peat76 (#2102) üzenetére


pzstm
titán

Semmi. Minden tokeletes. Igazabol a liftben ahol eddig nem volt terero most eSIM-el 4G-n maradok 😁

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2106) kleinguru válasza Peat76 (#2102) üzenetére


kleinguru
addikt

Használok e-simet, és céges fizikait is.

Ha parkolok, akkor a válasz sms, van hogy 1 óra múlva jön csak meg. Rendszeresen nem vagyok elérhető.
Rendszeresen nem tudom használni a mobilnetem a céges telőn... ilyenkor airplane mód vissza és egy darabig megint működik.

Külföldi fórumon olvastam valahol, hogy volt akinek az e-sim újragenerálása oldotta csak meg a problémát.

Még nem próbáltam ki.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2107) HarleyCustom válasza kengyel (#2103) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Vegyél mellé egy olcsó valamit.
De Te tudod...:U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2108) kengyel válasza HarleyCustom (#2107) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez is megfordult a fejemben, sajnálom ezt a telefont eladni.

kengyel

(#2109) HarleyCustom válasza kengyel (#2108) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Maximum amire cserélném,az egy Note9...minőségre oké,meg működik a dual sim rendesen benne...csak hát az android nem jön be. Nekem elég a nejem S7-jét nyomkorászni néha.:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2110) kengyel válasza HarleyCustom (#2109) üzenetére


kengyel
nagyúr

Oké, a Note 9-nagyon ütősre sikerült, de nem venném azt. Még átgondolom a droidot, mert jó az iPhone, csak szoknom kell. :)

kengyel

(#2111) syIex válasza HarleyCustom (#2109) üzenetére


syIex
veterán

Én a Mate20Pro-t inkább vennem helyette, mint a Note 9. Mondjuk android szóval teljesen kilőve számomra csak testvérem most vett egyet aztán aztán az a kamera tényleg brutális, de a rendszer miatt meg se fordul a váltás a fejembe. :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2112) Eagl3 válasza syIex (#2111) üzenetére


Eagl3
veterán

Miben nyilvanul meg, hogy jobb kepeket csinal az Xs-nél a Mate 20 PRO? En ahany osszehasonlito tesztet lattam, se nem jobb, se nem roszabb kepeket készít, egyedül a színvilágban van némi különbség, az meg egyeni preferencia kerdese. Jó, esti fotókban jobb, de csak a hoszabb zaridő miatt szerintem. Videózásban, hangvan meg lényegesen erősebb az Xs.

(#2113) syIex válasza Eagl3 (#2112) üzenetére


syIex
veterán

Esti fotók ég és föld napközben valóban semmi különbség és igen a videó pedig jobb ezen. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#2114) Peat76


Peat76
őstag

Hol találom a telefon azon opcióját hogy hívás atirányítás ha nem elérhető?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2115) Gombócka válasza kleinguru (#2106) üzenetére


Gombócka
csendes tag

Szia! Nekem sem működik stabilan a dual sim az XS-en. Már mindent kipróbáltam (szoftver visszaállítás, új eSIM, fizikai SIM kártya csere) és semmi változás. Teljesen random módon működik. 20x kicseng rendben, feltváltva, vagy ugyanazt hívva aztán kikapcsoltat jelez 1x, vagy sokszor. A telefon közben végig azt jelzi, hogy van térerő. Persze sem a Telekom, sem az Apple nem találkozott még a jelenséggel... :W :W

(#2116) csatoth79 válasza HarleyCustom (#2099) üzenetére


csatoth79
tag

Mint írtam a videózás miatt kinek mi éri.
P20 és p20pro is volt és valószínű lesz mate 20 pro is,viszont azért írom,mert ami valakinél tapasztalat az nem mindig általános.
És én is látom a jövőt marad még max karácsonyig az Xs aztán megúnom :)) esetleg jön a Samsung s10 vagy huawei p30 pro aztán majd szeptemberben az iphone így megy ez :D

Ja és az XS -nek is csináltam a marketinget,a legjobb videó ami telefonnal készülhet!
És ezért nem értem a dxomark oldalt ,mert egyszerűen nem lehet a kettőt összehasonlítani,de videóban több pontot kapott a P20pro érthetetlen.
Képek oké,bár az is inkább az éjszakai fotók miatt ,mert az egy csoda,de a video
Amúgy abban sincs igazad,hogy nem kapja magát össze,mert pl a mate10 pro esetében kritikán aluli volt a video,ahhoz képest sokat fejlődött,de nem ér fel az iphone-nal.
Főleg a stabilizálás és a lassított felvétel pl:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2117) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Első hibám (bugom) megvolt. Nyomogatom a telefont és random elsötétűlt a kép, mintha lezárnám, többször is csinálta. Hard reset nem oldotta meg, sima újraindítás után eddig nem csinálta még...

[ Szerkesztve ]

(#2118) Peat76 válasza B-L-A-C-K (#2117) üzenetére


Peat76
őstag

Bug mindig van és lesz is, találkoztál egy látványosabbal..😃 😃

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2119) S e t h válasza kengyel (#2100) üzenetére


S e t h
nagyúr

Erről xiaomira váltani olyan mintha lecserélném a csajom egy döglött vakondra.
Nem, még a kamera sem lehet erre indok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2120) szanyi20 válasza kleinguru (#2106) üzenetére


szanyi20
tag

Szia. Nekem Telekom esim/külföldi fizikai sim. Szépen működik, rendben van a térerő is. A külföldi sim az elsődleges, arról megy a mobilnet, a másodlagos az esim. Eddig mind a kettővel tudtam hívni, tudtam hívást fogadni. Egyszer volt gondom vele, de akkor egy repülő mód be/ki megoldotta.

(#2121) HarleyCustom válasza csatoth79 (#2116) üzenetére


HarleyCustom
veterán

“...Amúgy abban sincs igazad...”

Így van. Semmiben sincs igazam,bár nem is az igazságot kerestem.
Maradok a szar iPhone-nál.
Én elengedtelek....:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2122) kleinguru válasza Gombócka (#2115) üzenetére


kleinguru
addikt

Szokásuk ezt csinálni, ha valami nem egyértelmű, hogy kinék nem működik, akkor mindig egymásra mutogatnak. Nálam mindkét sim Telekom, nálad?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2123) ASRMartyn válasza kleinguru (#2122) üzenetére


ASRMartyn
tag

Elso dupla simes megoldas az applenel. A Telekomnal az esim normalisan mukodik a Galaxy Watchban es a Huawei Watchban is. Apple oldalon van a bibi, varni kell a frissitest.

Szanyi20: azert mukodik szepen, mert a fizikai simed az elsodleges. 🙂

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#2124) Gombócka válasza kleinguru (#2122) üzenetére


Gombócka
csendes tag

Mindkettő Telekom, és az eSIM az elsődleges számom. Lehet ez utóbbi a baj. Jó lenne már ha jönne valami frissítés.

(#2125) kleinguru válasza Gombócka (#2124) üzenetére


kleinguru
addikt

Nálam is pontosan ugyan ez a helyzet. Aktuális legfrissebb nyilvános bétán vagyok. Várjuk a frissítéseket.

ASRMartyn: akkor a telekomnál az esim esetén nincs új verzió, revízió vagy bármi (bárhogy is hívják), ami segíthetne a dolgon:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2126) Tom Sawyer válasza ASRMartyn (#2123) üzenetére


Tom Sawyer
csendes tag

Nálam csak esim (2 hete), nincs második kártya:
- elsőre nem tudta a T aktiválni,
- elszállt az imessage, az érdekes az, hogy csak egy számhoz tartozóan, többszörös újra indítás ki-be kapcsolás után, működött, de az a beszélgetésszál már nem működik imessage-ként, új szálat indítva működik azóta is
- T mobilvásárlás app-ján belül a parkolás nem működik, hálózati hibával kilép mikor sms-t kellene küldenie

röviden ennyi hibám volt esimmel, az első kettő megoldódott, a parkolás a mai napig nem működik.

(#2127) joey04 válasza syIex (#2111) üzenetére


joey04
titán

Nekem is jobban tetszett a Mate mint a Note, de amit művelnek, az botrány. Nagyon sok a hibás darab és a Huawei teljesen szarul áll a kérdéshez.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2128) ASRMartyn válasza Tom Sawyer (#2126) üzenetére


ASRMartyn
tag

elsore nekem sem aktivalta, mert kb felig olvasta be a qr kodot olyan gyorsan elvalt a kamera kepernyorol. Masodikra sikerult nekem. En magamnak allitottam be a telekom fiokban az esimet, nem uzletben kertem oket, hogy rendszerben allitsak at.

Kleinguru: sajnos nincs uj verzio.

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X -> Nokia Lumia 625 -> honor7 -> iPhone 7 Plus -> iPhone Xs

(#2129) szanyi20 válasza Tom Sawyer (#2126) üzenetére


szanyi20
tag

Parkolásra én már 2 éve Simple-t használok. Mobilnettel meg GPS-el frankón megtalálja milyen zónában vagyok, indítom, amikor visszaérek a kocsihoz, leállítom, az összeget meg leszedi a kártyáról. Én nagyon szeretem, nagyon kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#2130) kleinguru válasza szanyi20 (#2129) üzenetére


kleinguru
addikt

Jobb szeretem, ha a szolgáltató pénze áll benne, mint az enyém (parkolás) :D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2131) Peat76


Peat76
őstag

Ios-nél van olyan funkció hogy meg tudom osztani a mobil netem például?hotspot ugye, droidnâl egyszerű volt, itt hogy van. Nem találom!

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2132) Eagl3 válasza Peat76 (#2131) üzenetére


Eagl3
veterán

Beállítások/Személyes hotspot

(#2133) -secret- válasza Peat76 (#2131) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Személyes hotspot

(#2134) bok92 válasza -secret- (#2133) üzenetére


bok92
addikt

11:53:23,11:53:23 :D

(#2135) kengyel válasza S e t h (#2119) üzenetére


kengyel
nagyúr

Egyértelmű hogy visszalépés lenne, de maga a telefon tetszik. Szerintem, ez marad főtelefonnak, az meg másodlagosnak. Van kártya bőven. :)

kengyel

(#2136) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Gyors kérdésem lenne.
Ha első bekapcsolásnál a telefont teljesen újként állítottam be, akkor utána van arra lehetőség, hogy egy androidos készülékről az SMS-ket áthozzam?

(#2137) Peat76 válasza Eagl3 (#2132) üzenetére


Peat76
őstag


Hogy lehet ezt aktiválni? Mert ez nem akar működni....?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2138) Eagl3 válasza Peat76 (#2137) üzenetére


Eagl3
veterán

Ebbe nem tudok segiteni, nekem nem kell engedelyezni, csak bekapcsolom es megy.

(#2139) Peat76 válasza Eagl3 (#2138) üzenetére


Peat76
őstag

Esim a ludas!
Köszönöm Telekom, imádom őket, nagyon jól tájékozottak!

"A 12.1-es iOS verzió esetén eSIM használata esetén a HotSpot funkció nem fog működni, és a készülék a„A HotSpot ezen a fiókon nem használható. Forduljon a Telekom HU szolgáltatóhoz.” felugró üzenetet jeleníti meg. A HotSpot funkció működése azonban csak az Apple által későbbi szoftverfrissítésével fog ismét működni, a Telekom nem tudja korrigálni a készülék működését. Emiatt javasoljuk, hogy a fizikai SIM is maradjon a készülékben átmenetileg, de hívásra mobilnetezésre is az e-SIM-et válaszd ki. Ebben az esetben ugyanis a HotSpot funkció működni fog."

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2140) joey04 válasza Peat76 (#2139) üzenetére


joey04
titán

Kíváncsi lennék, hogy csak nálunk a Telekom ilyen szerencsétlen idióta esim ügyben, vagy ez még annyira kiforratlan és új dolog, hogy a külföldi szolgáltatóknál is ilyen gondok vannak?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2141) watford válasza Peat76 (#2114) üzenetére


watford
csendes tag

*61*telószám#

indítasz egy hívást és aktiválódik

(#2142) Tom Sawyer válasza Peat76 (#2139) üzenetére


Tom Sawyer
csendes tag

Nekem működik, igaz az esim aktiválása után félóráig tekert a beállítások/mobilhálózat/hotspot menüpontnál
Addig nem volt, jelenleg is megy, üzleti előfizetésem van.

[ Szerkesztve ]

(#2143) watford


watford
csendes tag

Xs vásárlás előtt állok. A készüléket vodás fizikai simmel ( ez a céges számom)és T esimmel használnám. A fizika simről menne a hanghívás,az esim-ről a net. Használja esetleg valaki hasonlóan? Ha netezek az esim-ről közben a fizikai simen elérhető leszek?

(#2144) csatoth79 válasza HarleyCustom (#2121) üzenetére


csatoth79
tag

Köszi ,hogy elengedtél,már tudom mi volt az a szorongató érzés :D
Amúgy azért remélem olvasod is amiket írtam,egyenlőre én is az Iphone-nal vagyok amire legkevésbé nem mondanám,hogy szar,de ha neked ez a tapasztalatod írd le nekünk ide a fórumba,hiszen azért vagyunk.
Én mint feljebb írtam az iphone videóban mindent ver szerintem magasan .
Fotozásban már más a helyzet,és azért mert leírom ezen tapasztalataimat az iphone egy cseppet sem szar,hiszen velem együtt sokan nem adnának érte 400+ pénzt(256gb-ot vettem)
Szóval attól,ha összehasonlítom más telefon tudásával az nem leszólás az iphone irányába,esetleg aki gondolkodik vásárláson megerősítés/eltántorítás hiszen kinek mi a fontos egy telefonban,továbbra is ezt tudom írni olyant vegyen.
Nekem ez megérte,játszok vele,aztán jön majd egy csábítóbb dolog ,kinek mi(nekem már most érzem hogy p30 vagy s10 másnak majd jövőre az új iphone de biztos jönni fog mindenkinek)senki nem ezzel öregszik meg és megy nyugdíjba :)
Én legalább leírom miket tapasztalok.
Ez az iphone meg úgy ahogy van egy jó telefon ,mindent javítottak rajta ami a sima X-ben hiányzott/nem volt én azt nem vettem ennél viszont jött az érzés,hogy kell...
Nem hinném,hogyha valaki utána néz csalódna a tudásában ha megveszi,maximum az árat amit kiadott érte bánhatja meg a későbbiekben,de ehhez meg annyi,hogy saját döntése,hogy megvette.
Hozzáteszem nem veszek ilyent,ha az én igényeimet más telefon most kielégítette volna.
Xiaomikkal sem azért jöttem ,mert jobbak lennének,hanem valaki már 100ezer ft alatt hozzájuthat egy jó telefonhoz és nem rosszak,ezzel reagálva egy előttem szóló kommentjéhez,ellenben veled aki bármit írok a keserű végét fogod meg a dolgoknak és azt érzed,hogy beléd szeretnék kötni :))
Szóval én ezt tapasztaltam a telefonról és marad ez még egy darabig az biztos,de majd jön egy jobb számomra és másoknak is és akkor cserélünk ki előbb,ki utóbb. De ha te ebből a "szar" iphone-t szűröd le,ajánlom vidd be szervízbe,mert a gond a tiéddel lehet :D Ez egy jó telefon!
Hozzátennék még egy szakmait,az akkumlátor témához!
Nálam simán minden nap megvan az 5 óra képernyő soha nem kellett napközben töltenem pedig használom rendesen.
Ugyanez az s9+ esetében azért nem volt így mindig.
A csúcs amúgy a P20pro volt üzemidőben,de két napot úgysem megy el,szóvaljelentősége szerintem ennek nincsen.
Egy erős napot meg bőven kibír,bár éjszakai bulizásaim nekem már annyira nincsenek :DD
Esetleg abban segítesz még,hogy hol írtam volna azt,hogy a xiaomi ugyanazt tudja,mint az iphone,csak hátha nem figyeltem ,mert én azt írtam egy csúcshardvert ad 100 alatt és fejlődik,de messze van az iphone-tól árban negyede ár értékben veri tehát,viszont egy egy funkcióért is hajlandó vagyok többszörös pénzt áldozni ettől meg nem hülye az ember,mert aki iphone-t vesz hamar rásütik,hogy hülye,pedig aztán van,akinek kellhet az oka az midegy is miért hiszen összehasonlítva is minden szinten nyerne az iphone.
Csak kár elferdíteni ,hogy ami nem iphone,az akkor "szar" lenne mert attól az még nem az.

[ Szerkesztve ]

(#2145) HarleyCustom válasza csatoth79 (#2144) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ezt mind nekem?:D
Édeske vagy. Látom fontos vagyok neked,hogy ennyit belefeccöltél a válaszba.:D

Vicc off:
A legjobb mobil számomra. Van jó droidos is...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#2146) csatoth79 válasza HarleyCustom (#2145) üzenetére


csatoth79
tag

Dehogyis :)
Inkább infókkal volt teli tőled kérdeztem benne másnak infókat adtam.
Próbáltam jobban kifejteni,hogy ne megint falschra fuss és azt vond le,hogy az iphone "szar" mert nem az és ha valaki olvassa a hozzászólásod,akkor esetleg tévesen következtessen belőle.

[ Szerkesztve ]

(#2147) kovacscsi


kovacscsi
tag

Sziasztok,mennyire sérülékeny a keret pl a goldnál? Tok nélküli használatra gondolok, köszi☺️

(#2148) sethi


sethi
senior tag

Sziasztok! Kontaktokat hogy tudom csoportba rendezni?

(#2149) Peat76 válasza kovacscsi (#2147) üzenetére


Peat76
őstag

Szerintem nagyon sérülékeny ez a polírozott acélkeret, minden meglátszik rajta, kiveszem a műanyag tokból már ott a nyoma, hajszálkarcok! Ezért is vettem egy doboz jó minőségű polírozó vattát, csodát művel! Egyszer már eltüntettem a mikrokarcokat!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#2150) B-L-A-C-K válasza Peat76 (#2149) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezért kell tok alatt lefóliázni a keretet is, és nem kell foglalkozni a karcolásokkal sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.